Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

IBelongToTheSkies
IBelongToTheSkies
  30 czerwca 2010
siema mam pytanie do jakiej wielkości można schować podkowę septum?
Planuje sobie zrobić, ale takiej wielkości zebym mogła je chować w razie potrzeby.
Pozdrawiam.
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  30 czerwca 2010

to sie nie przejmuj wielkoscia, piercer Ci odpowiednia wielkosc dobierze

PadreMinetto
PadreMinetto
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Darunia spod stopy wbrew wszystkiemu wcale nie jest tragiczny do tatuowania , gorzej z wytrzymaniem jesli ktos ma laskotki :D:D:D Fakt miejsce przechu .....jowe jesli chodzi o utrzymanie bo w pewnych miejscach to sie bedzie wycieralo z racji chociazby ulozenia stopy do podloza :)

Spód stpy to jeszcze spoko gorzej jest z bokiem bo praktycznie każde obuwie mechanicznie uszkadza wzór
Maagdussia
Maagdussia
  30 czerwca 2010
Hej... Chciała bym sobie zobić jakiś tatuaż tak od na ręku gdzieś pomiędzy nadgarstkiem a łokciem... W związku z tym moje Pytanie...
Czy tatuaż tutaj boli?? Przy okazji potrzebowała bym jakieś wzory tatuaży odpowiednich w tym miejscu...
PadreMinetto
PadreMinetto
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Przy okazji potrzebowała bym jakieś wzory tatuaży odpowiednich w tym miejscu...

Polecałbym coś pomiędzy schabowym a flagą peru to są idealne wzory dla tego miejsca
pijana
pijana
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Przy okazji potrzebowała bym jakieś wzory tatuaży odpowiednich w tym miejscu...

:zonk: Będziesz to miała na ręce całe życie, więc się zastanów jeszcze osiemset razy, bo z podejściem "znajdźcie mi SwEeT WzOrEk" Ci życzę powodzenia.
Maagdussia
Maagdussia
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Będziesz to miała na ręce całe życie, więc się zastanów jeszcze osiemset razy, bo z podejściem "znajdźcie mi SwEeT WzOrEk" Ci życzę powodzenia.


Wiem że to na całe życie... Ale muszę coś wybrać... I nie bardzo wiem jakie wzory sie stosuje... I nie mam takiego podejścia :/
pijana
pijana
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem że to na całe życie... Ale muszę coś wybrać... I nie bardzo wiem jakie wzory sie stosuje... I nie mam takiego podejścia :/

Człowiek który będzie Cię tatuował "zastosuje" DOWOLNY wzór jaki wybierzesz, czy będzie to wielki penis, czy kwiaty. To Twoje ciało, on tylko wykona swoją pracę.
IBelongToTheSkies
IBelongToTheSkies
  1 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to sie nie przejmuj wielkoscia, piercer Ci odpowiednia wielkosc dobierze

pozdro, nie o taką odpowiedź prosiłam ;/
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  1 lipca 2010

a forum to nie kacik porad DIY, nikt tu Ci nie powie jakiego kolca uzyc, piercer to wie i on dobiera

Sutra
Sutra
  1 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem że to na całe życie... Ale muszę coś wybrać... I nie bardzo wiem jakie wzory sie stosuje... I nie mam takiego podejścia :/

wowwwwww......

Darunia511 - zacytuję koleżankę
Konto usunięte
Konto usunięte: nie o taką odpowiedź prosiłam ;/

:rotfl:

tak serio serio to bardzo szkoda...
myslałam, że skoro tak ładnie czerń przyjełam to i z kolorem sobie pięknie poradzę- o naiwności ;)
a tak z innej beczki, strasznie mi się podobają kolry w Twoich dziarach, przekapitalne wręcz !!!
Gothiclady
Gothiclady
  1 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Polecałbym coś pomiędzy schabowym a flagą peru to są idealne wzory dla tego miejsca


:crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Maagdussia


pójdziesz do studia i masz tam do wyboru do koloru wzory

Sutra
Sutra: Sutra


kiedy kolorujesz?
Sutra
Sutra
  1 lipca 2010
Gothiclady
Gothiclady: pójdziesz do studia i masz tam do wyboru do koloru wzory

jesteś okrutna :mrgreen:

Gothiclady
Gothiclady: kiedy kolorujesz?

jak wszystko będzie szło zgodnie z planem
to jutro
Gothiclady
Gothiclady
  2 lipca 2010

no to czekam :D

dood
dood
  2 lipca 2010

witam, chciałam się spytać ile kosztuje kolczyk w wiązadełku?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.