Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

Gothiclady
Gothiclady
  8 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=YNUk4CXGtFg&feature=player_embeddedNie wiem czy to widzieliście :)


wÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓhahahahahahahaha :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Owieczka :***************************************** dzieki wielgachne :)


czyli działa :D
BlueBerry85
BlueBerry85
  8 lipca 2010

Pytanie 2

Mam juz tatuaż i chce do niego coś dorbic

1 gwiazdki
2 kwiaty

pytanie dotyczące dwójki jakie kwieaty do ważek ? płaskie czy też z cieniem>?

tatuaż jest na profilu jak by ktos chciał sobie bardziej wyobrazic co mam tam nabazgrane

klady
klady
  9 lipca 2010

W sierpniu robie kolczyka w pępku i wiem ze nie mozna wtedy wchodzic do morza itd, a czy co do opalania to w ogóle nie bede mogla przebywac na sloncu z golym brzuchem czy chwile jakos mozna ?Jak to wszystko ma sie do siebie ?

ConorCrM
Posty: 1102 (po ~141 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 9
ConorCrM
  9 lipca 2010

chwile mozesz, nie mozesz chodzic na solarium min i lezec plackiem dluzej niz godzine tak z grubsza, reszte powie Ci piercer

fazusiowedinozaury
fazusiowedinozaury
  10 lipca 2010
czy rozciąganie dziurek w uszach (tunele) w specjalnym
studiu odbywa się pod jakimś specjalnym znieczuleniem?
klady
klady
  10 lipca 2010
ConorCrM
ConorCrM: chwile mozesz, nie mozesz chodzic na solarium min i lezec plackiem dluzej niz godzine tak z grubsza, reszte powie Ci piercer


A co do wody to ani na chwile ?
ConorCrM
Posty: 1102 (po ~141 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 9
ConorCrM
  11 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czy rozciąganie dziurek w uszach (tunele) w specjalnym studiu odbywa się pod jakimś specjalnym znieczuleniem?


pod narkoza z morfiny!

Pogielo cie?

znieczulenie przy kluciu, znieczulenie przy rozciaganiu co jeszcze? Moze zaczniecie od nas wymagac znieczulenia przy wymianie kolczykow?

Bez jaj ludzie zacznijcie myslec!
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  12 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A co do wody to ani na chwile ?


Piercer kompetentny udzieli Ci wszelkich informacji
Brzeginka
Brzeginka
  12 lipca 2010
Moja siostra cioteczna zrobiła sobie u kosmetyczki (!), która ma ponoć w uj certyfikatów takie przekłucie wargi:



Laska ma włożonego kolczyka na prostej sztandze, ja jestem przekonana, że powinna być podkówka albo kółeczko. Czy mam rację?
klady
klady
  12 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Piercer kompetentny udzieli Ci wszelkich informacji


wiem ze udzieli tylko ja bym chciala wiedziec teraz , bo chce go zrobic w dobrym momencie, bo jak bedzie pogoda tak jak teraz to wole zrobic go pozniej niz nie moc jechac nad morze i nie wejsc do wody
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  12 lipca 2010

Klady zrob juz po wakacjach

Brzeginka do tego przeklucia to ani kolko ani podkowka i tez nie prosta metalowa sztanga, albo banan a najlepszy bedzie pret z ptfe

Gothiclady
Gothiclady
  13 lipca 2010
ConorCrM
ConorCrM: ConorCrM


śniłeś mi się :wtf:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  13 lipca 2010

można wykonać tatuaż na znamieniu, żeby je przykryć? :woot:

Owieczka
Owieczka
  13 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: można wykonać tatuaż na znamieniu, żeby je przykryć?

ja mam na pieprzykach, takich trochę wypukłych, nie wiem czy to właściwie nie są znamiona :woot:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  13 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam na pieprzykach, takich trochę wypukłych, nie wiem czy to właściwie nie są znamiona

ja nie umiem tego sprecyzować. znamię to niby znamię :woot:
ale jak wpisałam w google znamię barwnikowe, czy coś to wyskakiwały takie aż czarne plamy, wypukłe, nierzadko owłosione, a ja mam po prostu ciemniejsza troszkę od reszty skóry plamę, z tym że nie różni się od reszty skóry niczym prócz kolorem :woot:

i tak sobie wymyśliłam, by nanieść na to tatuaż, by nie była widoczna.

generalnie coś takiego :



I tak czytałam, w internecie jest niewiele na ten temat, czy można.
A jak już, to jest wiele sprzeczności.

Pewnie najlepiej spytac u dermatologa, ale tak wstępnie jak jestem tu, to i rzuciłam zapytanie :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.