Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

Darunia511
Darunia511
  24 stycznia 2011
Nie, nie możesz! Won do apteki po Octenisept, a nastepnym razem kłuj się u profesjonalisty
XKrolewnaZDrewnaxX
XKrolewnaZDrewnaxX
  24 stycznia 2011

Ok dzięki ,mam już.

A i jeszcze jedno ,czy to normalne że zaczęła mnie boleć szczęka ? ale tylko ze strony przebicia i to tylko gdy mocniej nagryzę.

ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  24 stycznia 2011

A ja mam pytanie z innej beczki :D:D

Wstęp:
Robiłem dziarę w Kielcach jak miałem spotkanie służbowe... a raczej po nim... a chciałbym następną i nie bardzo uśmiecha mi się lecieć do Kielc... ale jak nie znajdę gdzieś koło siebie to na milion % pojadę bo warto.

Rozwinięcie z pytaniem :D
Czy jest jakieś dobre polecane studio w Wałbrzychu ?? (tam spędzam sporo czasu w biurze więc po pracy mógłbym skoczyć na małe tatooo :D)

Zakończenie :P
Zależy mi na opiniach gdzie byliście sami a nie kolega czy koleżanka byli... choć z drugiej strony lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu...

Amen

Darunia511
Darunia511
  25 stycznia 2011
Jedź do Wrocławia nie masz daleko.
ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  25 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedź do Wrocławia nie masz daleko.


nie mówię że nie :)

a kogo polecasz ??
Darunia511
Darunia511
  26 stycznia 2011
Nautilus!
lipxgloss
lipxgloss
  26 stycznia 2011

Mam mały problem xD
Hmm więc tak. W sobotę, czyli kilka dni temu, przekułam sobie język. Boleć nie boli, jeść normalnie jem tzn. w sumie to jest takie płynne rzeczy tj. jogurty itp. Ale niepokoi mnie fakt, że cały język od miejsca przekłucia dalej jest normalnie żółty xD z przodu tam gdzie nie ma dziurki nie, tylko w około dziurki i za nią cały język. I nie wiem czy mam powody do paniki czy to normalne? Tak być może to dla tego, że jem nabiał a to prawdopodobnie jest nie wskazane, jak czytałam. I nie wiem.
Proszę o pomoc i z góry dziękuję :)

XdjabeuX
XdjabeuX
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wałbrzychu

Alien Tattoo.
ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Alien Tattoo.

robiłeś tam ??
XdjabeuX
XdjabeuX
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: robiłeś tam ??

Nie, ja mam swojego na miejscu, ale mogę Ich szczerze polecić.

Jak dla mnie są jedni z lepszych w Polsce.
Darunia511
Darunia511
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jem nabiał a to prawdopodobnie jest nie wskazane, jak czytałam

Brawo.
lipxgloss
lipxgloss
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Brawo.

Hmm tylko, że te jogurty zaleciła mi ta piercerka, która przekłuwała mi język xD
Darunia511
Darunia511
  27 stycznia 2011
Powiedz mi w takim razie która to piercerka?
Chociaż to zbyt mocne słowo.
Zmień piercera.
lipxgloss
lipxgloss
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedz mi w takim razie która to piercerka? Chociaż to zbyt mocne słowo. Zmień piercera.

Hmm ona ma salon w moim niewielkim mieście. Hmm kurde odstawiłam jogurty i jem teraz takie bardziej normalne rzeczy nie opierające się na jogurtach, mleku itp. A z językiem dalej tak samo a do tego zaczął boleć. I oja nie wiem co mam sobie myśleć. Hm dziś moja ciocia powiedziała, że kolor języka może być od szałwii, ale żeby taki żółty był? hmm może pokażę zdjęcie? a pokażę
http://i54.tinypic.com/2645kj7.jpg
Darunia511
Darunia511
  28 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm ona ma salon w moim niewielkim mieście. Hmm kurde odstawiłam jogurty i jem teraz takie bardziej normalne rzeczy nie opierające się na jogurtach, mleku itp. A z językiem dalej tak samo a do tego zaczął boleć. I oja nie wiem co mam sobie myśleć. Hm dziś moja ciocia powiedziała, że kolor języka może być od szałwii, ale żeby taki żółty był? hmm może pokażę zdjęcie? a pokażę http://i54.tinypic.com/2645kj7.jpg

Nie przejmuj sie nalotem, boli bo musi bolec, mozesz sobie ibuprofen na bol brać.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.