Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

frajerka
frajerka
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jogurty itp

nie można , bo to wszystko ma w sobie mnóstwo chemii i właśnie Tobie zaszkodziło
Darunia511
Darunia511
  30 stycznia 2011
frajerka
frajerka: nie można , bo to wszystko ma w sobie mnóstwo chemii i właśnie Tobie zaszkodziło

Jesteś głupia, jak nie wiesz to się nie wypowiadaj.
frajerka
frajerka
  31 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś głupia

nie obrażaj mnie.
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  1 lutego 2011

to nie pisz debilizmow

frajerka
frajerka
  2 lutego 2011

co ma piernik do wiatraka .

368212
368212
  3 lutego 2011

Planuję zajść jakoś na dniach do salonu przekłuć sobie pępek i moje pytanie dotyczy tego czy na przekłucie można założyć bioplast czy dopiero po wygojeniu?
Bo niestety stali chirurgicznej nie mogę ponieważ jestem uczulona na nikiel.
Chciałabym się dowiedzieć tego tutaj aby przed przekłuciem zmolestować pytaniami piercera czy przypadkiem nie będzie robił tego źle.

Na stronce studia w zakładce 'aftercare' jest napisane aby po przekłuciu trzy razy dziennie przemywać "HYDROGEN PEROXIDE" (ale o ile dobrze rozumuję to jest to chyba tylko i wyłącznie o zgrozo woda utleniona?) rozcieńczonym z wodą i tu też moje pytanie czy jest to odpowiednie a jeżeli nie to czy mógłby mi ktoś polecić coś co mogłabym zakupić na terenie Wielkiej Brytanii podobnego składem do Octeniseptu.

Tutaj jest dokładna informacja o tym jak przemywać przekłucie według tego salonu:
http://www.diamondjimpiercing.co.uk/after/index.htm

Darunia511
Darunia511
  3 lutego 2011
368212:
Planuję zajść jakoś na dniach do salonu przekłuć sobie pępek i moje pytanie dotyczy tego czy na przekłucie można założyć bioplast czy dopiero po wygojeniu?
Bo niestety stali chirurgicznej nie mogę ponieważ jestem uczulona na nikiel.
Chciałabym się dowiedzieć tego tutaj aby przed przekłuciem zmolestować pytaniami piercera czy przypadkiem nie będzie robił tego źle.

Może byc bioplast, może być zamiast stali tytan.

368212:
Na stronce studia w zakładce 'aftercare' jest napisane aby po przekłuciu trzy razy dziennie przemywać "HYDROGEN PEROXIDE" (ale o ile dobrze rozumuję to jest to chyba tylko i wyłącznie o zgrozo woda utleniona?) rozcieńczonym z wodą i tu też moje pytanie czy jest to odpowiednie a jeżeli nie to czy mógłby mi ktoś polecić coś co mogłabym zakupić na terenie Wielkiej Brytanii podobnego składem do Octeniseptu.

Nie ma u Was Octeniseptu?
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  3 lutego 2011
frajerka
frajerka: co ma piernik do wiatraka .


piszac debilizmy licz sie z tym ze tak zostaniesz potraktowana

a co ma piernik do wiatraka ?? tyle samo liter :)
hyh
hyh
  3 lutego 2011

kolezanka chce zrobic sobie tatuaż henną ( sama ) czy z henną czarną postępujemy tak samo jak z naturalną? tzn owijamy folią czy nie?

Darunia511
Darunia511
  3 lutego 2011
To jest forum o tatuazach, nie hennie.
368212
368212
  4 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma u Was Octeniseptu?

szukałam i nie znalazłam niestety.
Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  5 lutego 2011

czy jest jakaś konsekwecja jeśli rozciągnie się uszy, potem się zrosną, a później znów się rozciągnie?

Darunia511
Darunia511
  5 lutego 2011
Rozciągnięte uszy Ci sie same nie zrosną, one jedynie się zmniejszą.

368212 roztwór z soli morskiej
Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  6 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozciągnięte uszy Ci sie same nie zrosną, one jedynie się zmniejszą.

no tak, zmniejszyły się prawie do normalnego rozmiaru, ale nie o to pytałam.
368212
368212
  6 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 368212 roztwór z soli morskiej

to będzie chyba saline solution , nie?
dziękuję
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.