Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012 (pierwszy post)

Poniedziałek, a mi się nudzi.. :mrgreen:.
Nie wiem czy przypadkiem podobnego tematu nie było, ale zawsze możemy coś dołożyć.

Czyli gwiazdy po latach. Jak nasze światowe i polskie damulki oraz panicze się zmieniali! Świat kosmetyków, chirurgii plastycznych, silikonów, wypełniaczy itd poszedł bardzo do przodu.. a oni muszę wydawać na coś kasę :)

1. Agnieszka Chylińska (ur. 23 maja 1976) – polska wokalistka i autorka tekstów, a także osobowość telewizyjna.


2. Edyta Górniak (ur. 14 listopada 1972) – polska wokalistka popowa, kompozytorka i autorka tekstów, producent, reżyser, aktorka musicalowa.


3. Doda (ur. 15 lutego 1984), znana również jako Doda i Doda Elektroda – polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, autorka tekstów, felietonistka magazynu „Maxim”.


4. Agnieszka Włodarczyk (ur. 13 grudnia 1980) – polska niezawodowa aktorka oraz piosenkarka.


5. Anna Przybylska (ur. 26 grudnia 1978) – polska niezawodowa aktorka oraz fotomodelka, pierwsza polska aktorka, która została międzynarodową twarzą kosmetyków marki Astor.


6. Penelope Cruz (ur. 28 kwietnia 1974) − hiszpańska aktorka, początkowo tancerka, po debiucie w hiszpańskiej telewizji porzuciła taniec dla aktorstwa.


7. Meg Ryan (ur. 19 listopada 1961) – amerykańska aktorka, znana z ról w komediach romantycznych.


8. Pamela Anderson (ur. 1 lipca 1967)– kanadyjska aktorka i modelka, działaczka na rzecz praw zwierząt.


Q: Myślicie, że któraś z nich skorzystała na swojej wielkiej metamorfozie?
Q: Czy któraś z w/w pań w latach swojej młodości mogłaby być uważana za 'piękność'?
Q: Która przemiana podoba Wam się najbardziej?


9. Krzysztof Ibisz (ur. 25 lutego 1965) – polski prezenter telewizyjny i aktor, właściciel firmy producenckiej, poseł na Sejm I kadencji.


moim skromniutki zdaniem kiedyś nawet fajny był :ssh:!

10. Brad Pitt (ur. 18 grudnia 1963) – amerykański aktor i producent filmowy.


Q: A co powiecie o mężczyznach?

___________________________________
A skoro miało być też o Was to proszę bardzo!
Może któraś z Was, chce się pochwalić tym, jak się zmieniła na przełomie kilku lat? :mrgreen:

Może ja zacznę, cobyście się trochę pośmiały! :D

2009-2012


A tutaj trochę style, raz było gorzej, raz trochę lepiej :D


Pozdrawiam, Syl :*

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
sylwik
sylwik
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Patrząc na to, z 2008 i '11 to zmieniałaś się bardzo. Nabrałaś takich bardziej dojrzałych rysów twarzy, ale oczywiście pozytywnie ładnych! :D

nie podobaja mi sie zmiany w mojej twarzy. kiedys bylam ladniejsza, i mniej makijazu to wymagalo:tak: i rysy twarzy juz wymagaja modelowania, zeby wygladac w miare, i cera mi sie zepsula..:nie:
szkoda, ze nie mozna tak ot cofnac takich zmian:rotfl:
styka51
styka51
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Macie oczy, jakbyście ćpali dniami i nocami :D

Bo to po weselu było :d Na kacu :lol:
LuznyGosc
LuznyGosc
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: http://cdn3.asteroid.pl/c11/a.fotka.pl/083/329/83329070_800_s.jpg?add=1338226151

Ladny kolor. :)
Kameleon
Kameleon
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak zwykle sie musi pomałpować i wejść mi w słowo.

Ty masz identycznie na Twoim zdjęciu profilowym Patrycjo.

Konto usunięte
Konto usunięte: no serio mówie ze 30kg, na super sprzecie firmy york, ale 2powt były, silny nigdy nie byłem. teraz juz nawet nie robie biedackiego wyciskania bo to marnotrawienie energii, lepiej łapać za hantle

Grubo.
Nie lubię skręcać hantli :(
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Szkoda, ze nie da sie wycwicyc cysiow, jak faceci. :P

Jedyne, czego mogę Wam zazdrościć :D
Ale gdybyśmy i my tak mogły to dla Was nie byłoby niczym fascynującym, oglądać prawie u każdej identyczne cycki.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Ale fajny misiek byłeś! :D W takim razie teraz trzymaj formę, bo to drugie zdjęcie baaaardzo korzystne.

130 kilo zywej bezużtecznej masy, 2 zdjecie koło 90 xd teraz lekko ponad sto ale zupełnie inny skład ciała, od września k1 lub mma, nie wiem na co sie zdecydowac z bratem xd
LuznyGosc
LuznyGosc
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Jedyne, czego mogę Wam zazdrościć :D Ale gdybyśmy i my tak mogły to dla Was nie byłoby niczym fascynującym, oglądać prawie u każdej identyczne cycki.

Fakt. :)
asexualna
asexualna
  28 maja 2012
Psyche30
Psyche30: Chodziły za mną takie włosy jak masz w 2010, tylko ze trochę dłuzsze, zawsze dygałam. No a na ostatnim to mi taką kobiecinę przypominasz z mojego miasteczka

Lubiłam taką fryzurkę, polecam :ziober2:
Ja tam jestem pijana i dodatkowo mine idiotyczną mam, może z normalną jest lepiej? Here z tego samego dnia fota. ;c
sylwik
sylwik
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Jedyne, czego mogę Wam zazdrościć :D

u kobiety tez sie da. jak robilam pompki mialam optycznie wieksze. wyzej sie zaczynaly:rotfl:
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  28 maja 2012
Kameleon
Kameleon: Grubo. Nie lubię skręcać hantli :(

od tego ma sie brata niewolnika xd

wtedy 16 lat, lekko ponad rok cwiczen na jajkach i bułkach xd
asexualna
asexualna
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: I nie słuchaj tu o żadnej czterdziestce!! :D

Już zdążyłam się zdołować :C
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie podobaja mi sie zmiany w mojej twarzy. kiedys bylam ladniejsza, i mniej makijazu to wymagalo i rysy twarzy juz wymagaja modelowania, zeby wygladac w miare, i cera mi sie zepsula.. szkoda, ze nie mozna tak ot cofnac takich zmian

To tak jak ja, mam straszną cerę i czasami bez odrobiny podkładu czuję się jakoś dziwnie.
Teraz te zmiany to jeszcze tak nie postępują, ciekawe co będziemy mówiły po 30 :D będzie narzekanie, z którym już nic nie będzie się dało zrobić.

styka51
styka51: Bo to po weselu było :d Na kacu

To ja Ci dam z mamitą przed weselem, na trzeźwo :ziober2:.
http://cdn2.asteroid.pl/c7/a.fotka.pl/083/329/83329346_800_s.jpg?add=1338226522
tylko ta jak zwykle się do zdjęcia nie uśmiechnie :D

LuznyGosc
LuznyGosc: Ladny kolor. :)

Dzięki. Też mi się podobał na początku, a później znudził, wolę swój naturalny.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
LuznyGosc
LuznyGosc
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: wtedy 16 lat, lekko ponad rok cwiczen na jajkach i bułkach xd

Ale nabral powietrza w pluca, hyh. :ziober2:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: To ja Ci dam z mamitą przed weselem, na trzeźwo .

Ale podobne :)))
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 130 kilo zywej bezużtecznej masy, 2 zdjecie koło 90 xd teraz lekko ponad sto ale zupełnie inny skład ciała, od września k1 lub mma, nie wiem na co sie zdecydowac z bratem xd

W takim razie nie dziwię się, że zacząłeś o siebie dbać :)
Wybierz mma, może jakieś laski będą :D.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak robilam pompki mialam optycznie wieksze. wyzej sie zaczynaly

To ja już wolę założyć jakiś większy push-up. Dla faceta to zawsze optycznie wiecej :D :rotfl:
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.