Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012 (pierwszy post)

Poniedziałek, a mi się nudzi.. :mrgreen:.
Nie wiem czy przypadkiem podobnego tematu nie było, ale zawsze możemy coś dołożyć.

Czyli gwiazdy po latach. Jak nasze światowe i polskie damulki oraz panicze się zmieniali! Świat kosmetyków, chirurgii plastycznych, silikonów, wypełniaczy itd poszedł bardzo do przodu.. a oni muszę wydawać na coś kasę :)

1. Agnieszka Chylińska (ur. 23 maja 1976) – polska wokalistka i autorka tekstów, a także osobowość telewizyjna.


2. Edyta Górniak (ur. 14 listopada 1972) – polska wokalistka popowa, kompozytorka i autorka tekstów, producent, reżyser, aktorka musicalowa.


3. Doda (ur. 15 lutego 1984), znana również jako Doda i Doda Elektroda – polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, autorka tekstów, felietonistka magazynu „Maxim”.


4. Agnieszka Włodarczyk (ur. 13 grudnia 1980) – polska niezawodowa aktorka oraz piosenkarka.


5. Anna Przybylska (ur. 26 grudnia 1978) – polska niezawodowa aktorka oraz fotomodelka, pierwsza polska aktorka, która została międzynarodową twarzą kosmetyków marki Astor.


6. Penelope Cruz (ur. 28 kwietnia 1974) − hiszpańska aktorka, początkowo tancerka, po debiucie w hiszpańskiej telewizji porzuciła taniec dla aktorstwa.


7. Meg Ryan (ur. 19 listopada 1961) – amerykańska aktorka, znana z ról w komediach romantycznych.


8. Pamela Anderson (ur. 1 lipca 1967)– kanadyjska aktorka i modelka, działaczka na rzecz praw zwierząt.


Q: Myślicie, że któraś z nich skorzystała na swojej wielkiej metamorfozie?
Q: Czy któraś z w/w pań w latach swojej młodości mogłaby być uważana za 'piękność'?
Q: Która przemiana podoba Wam się najbardziej?


9. Krzysztof Ibisz (ur. 25 lutego 1965) – polski prezenter telewizyjny i aktor, właściciel firmy producenckiej, poseł na Sejm I kadencji.


moim skromniutki zdaniem kiedyś nawet fajny był :ssh:!

10. Brad Pitt (ur. 18 grudnia 1963) – amerykański aktor i producent filmowy.


Q: A co powiecie o mężczyznach?

___________________________________
A skoro miało być też o Was to proszę bardzo!
Może któraś z Was, chce się pochwalić tym, jak się zmieniła na przełomie kilku lat? :mrgreen:

Może ja zacznę, cobyście się trochę pośmiały! :D

2009-2012


A tutaj trochę style, raz było gorzej, raz trochę lepiej :D


Pozdrawiam, Syl :*

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  14 czerwca 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Yh, a już miałam nadzieje, że w coś nowego się wkręcę :D.


Na msze święte nie uczęszczam, ale myślę, że wpuszczą bez paszportu :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: Ja się dowiedziałam jak wróciłam z majówki. Odpaliłam fejsbuka i zgłupiałam, bo wszędzie było koko koko.


Nie posiadam tej wylęgarni plotek, czyli fejsbuka :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: W ogóle czuję się nieusatysfakcjonowana, nie widziałam Twojej przemiany !


To jest całkiem zbędne. Poza tym nie chce mi się szukać zdjęć :-D
Jak chcesz zobaczyć jak wyglądałam z dwadzieścia lat temu, to zapraszam do albumu 'takietam' 6 fotka :-D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  15 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak chcesz zobaczyć jak wyglądałam z dwadzieścia lat temu, to zapraszam do albumu 'takietam' 6 fotka :-D

Pozwiedzam ;D.

Dobra, ucinamy rozmowę już tutaj ;D.
Do popisania gdzieś indziej ;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  19 czerwca 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Pozwiedzam ;D.

Jak coś znajdę, to Ci pokażę :ziober2:
Tymczasem zrywamy się stąd :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.