Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012 (pierwszy post)

Poniedziałek, a mi się nudzi.. :mrgreen:.
Nie wiem czy przypadkiem podobnego tematu nie było, ale zawsze możemy coś dołożyć.

Czyli gwiazdy po latach. Jak nasze światowe i polskie damulki oraz panicze się zmieniali! Świat kosmetyków, chirurgii plastycznych, silikonów, wypełniaczy itd poszedł bardzo do przodu.. a oni muszę wydawać na coś kasę :)

1. Agnieszka Chylińska (ur. 23 maja 1976) – polska wokalistka i autorka tekstów, a także osobowość telewizyjna.


2. Edyta Górniak (ur. 14 listopada 1972) – polska wokalistka popowa, kompozytorka i autorka tekstów, producent, reżyser, aktorka musicalowa.


3. Doda (ur. 15 lutego 1984), znana również jako Doda i Doda Elektroda – polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, autorka tekstów, felietonistka magazynu „Maxim”.


4. Agnieszka Włodarczyk (ur. 13 grudnia 1980) – polska niezawodowa aktorka oraz piosenkarka.


5. Anna Przybylska (ur. 26 grudnia 1978) – polska niezawodowa aktorka oraz fotomodelka, pierwsza polska aktorka, która została międzynarodową twarzą kosmetyków marki Astor.


6. Penelope Cruz (ur. 28 kwietnia 1974) − hiszpańska aktorka, początkowo tancerka, po debiucie w hiszpańskiej telewizji porzuciła taniec dla aktorstwa.


7. Meg Ryan (ur. 19 listopada 1961) – amerykańska aktorka, znana z ról w komediach romantycznych.


8. Pamela Anderson (ur. 1 lipca 1967)– kanadyjska aktorka i modelka, działaczka na rzecz praw zwierząt.


Q: Myślicie, że któraś z nich skorzystała na swojej wielkiej metamorfozie?
Q: Czy któraś z w/w pań w latach swojej młodości mogłaby być uważana za 'piękność'?
Q: Która przemiana podoba Wam się najbardziej?


9. Krzysztof Ibisz (ur. 25 lutego 1965) – polski prezenter telewizyjny i aktor, właściciel firmy producenckiej, poseł na Sejm I kadencji.


moim skromniutki zdaniem kiedyś nawet fajny był :ssh:!

10. Brad Pitt (ur. 18 grudnia 1963) – amerykański aktor i producent filmowy.


Q: A co powiecie o mężczyznach?

___________________________________
A skoro miało być też o Was to proszę bardzo!
Może któraś z Was, chce się pochwalić tym, jak się zmieniła na przełomie kilku lat? :mrgreen:

Może ja zacznę, cobyście się trochę pośmiały! :D

2009-2012


A tutaj trochę style, raz było gorzej, raz trochę lepiej :D


Pozdrawiam, Syl :*

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
asexualna
asexualna
  31 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: mam astygmatyzm nie horyzontalny, tylko ten pionowy, nie pamiętam jak się nazywał.

wertykalny!
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  31 maja 2012
moonlight30
moonlight30: Ja też lubię zwierzaki, to chyba znaczy ze nie mogę być złym cżłowiekiem

Tak samo sobie to tłumaczę :rotfl:.

moonlight30
moonlight30: To chyba oznaka ze się starzejesz ;D

Ostatni rok dwójka z przodu, soł sad :mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Hahahah wiesz co, bo mam astygmatyzm nie horyzontalny, tylko ten pionowy, nie pamiętam jak się nazywał. Chodzi o to, że napisów z daleka nie widzę dokładnie

Ważne, żebyś ludzi widziała :ziober2:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak badanie na prawo jazdy miałam to zamiast 7 widziałam F np.

Yhm.
A prawko masz czasowe z tego tytułu ? :).
:ziober2:
moonlight30
Posty: 1154 (po ~122 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 22
moonlight30
  31 maja 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Tak samo sobie to tłumaczę .

:D

MaqdaIena
MaqdaIena: Ostatni rok dwójka z przodu, soł sad .

Nie smutaj, rycząca trzydziecha to to co faceci lubią najbardziej , będę Cię pocieszać w tych trudnych chwilach :rotfl:
asexualna
asexualna
  31 maja 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Ważne, żebyś ludzi widziała .

Widzę bardzo wyraźnie :ziober2:

MaqdaIena
MaqdaIena: Yhm. A prawko masz czasowe z tego tytułu ? :).

Nienienie, bez przesady : D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  31 maja 2012
moonlight30
moonlight30: Nie smutaj, rycząca trzydziecha to to co faceci lubią najbardziej , będę Cię pocieszać w tych trudnych chwilach

Kiedy ja nigdy nie miałam problemu z moim wiekiem, kurdę.
Będę musiała ich jakoś inaczej zachęcać do pocieszania :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Widzę bardzo wyraźnie

Więc napisy nie są ważne :ziober2:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nienienie, bez przesady : D

To grejt ;).
Na kursie lekarz kazał mi oszukać w formularzu, bo do -1 nie ma prawka czasowego, a ja mam -1,5. Nigdy nie zapomnę jak powiedział :' jak się będą Pani pytać ile ma pani wady, to proszę mówić, że minus jeden' ;D.
:ziober2:
moonlight30
Posty: 1154 (po ~122 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 22
moonlight30
  31 maja 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Kiedy ja nigdy nie miałam problemu z moim wiekiem, kurdę. Będę musiała ich jakoś inaczej zachęcać do pocieszania .

Tak szczerze? To ja również :ziober2: Czasem lubię się podroczyć i poudawać obrażoną :lol:
Wiem ze poradzisz sobie doskonale :rotfl:
asexualna
asexualna
  31 maja 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Więc napisy nie są ważne .

Co najwyżej źle skręcę :ziober2:

MaqdaIena
MaqdaIena: To grejt ;). Na kursie lekarz kazał mi oszukać w formularzu, bo do -1 nie ma prawka czasowego, a ja mam -1,5. Nigdy nie zapomnę jak powiedział :' jak się będą Pani pytać ile ma pani wady, to proszę mówić, że minus jeden' ;D.

Hahahaha to bardzo pomysłowy lekarz : D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  31 maja 2012
moonlight30
moonlight30: Tak szczerze? To ja również Czasem lubię się podroczyć i poudawać obrażoną

Wypominają Ci wiek ? Chamy jedne ! :mrgreen:.

moonlight30
moonlight30: Wiem ze poradzisz sobie doskonale

Też to wiem :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co najwyżej źle skręcę

Ale nikogo nie zabijesz ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Hahahaha to bardzo pomysłowy lekarz : D

Przysługę mi zrobił dużą ;).
:ziober2:
moonlight30
Posty: 1154 (po ~122 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 22
moonlight30
  31 maja 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Wypominają Ci wiek ? Chamy jedne ! .

Wez bo Cię gwizdnę :rotfl:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  31 maja 2012
moonlight30
moonlight30: Wez bo Cię gwizdnę

Tyle razy to mi obiecywałaś, że zaczynam wątpić w prawdziwość Twoich gróźb :ziober2:.
:ziober2:
asexualna
asexualna
  31 maja 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Ale nikogo nie zabijesz ;D.

To najwazniejsze : D
byłam oburzona jedną historią. Mam kolege, któremu kiedyś patyk się w oko wbił i jest na nie prawie ślepy, a na badaniach oszukiwał :zonk: i nie ma tego wpisanego oczywiście ani nic, śmiga po ulicach i się chwali wszystkim jak szybko może.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  31 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam kolege, któremu kiedyś patyk się w oko wbił i jest na nie prawie ślepy, a na badaniach oszukiwał i nie ma tego wpisanego oczywiście ani nic, śmiga po ulicach i się chwali wszystkim jak szybko może.

No to jest akurat głupie, bardzo. Dziwne, że lekarz tego nie wykrył, no chyba, ze badania były robione na odpieprz.
Moja znajoma za to, ma na minusie jakies siedem, jednak nosi soczewki i sie do tego nie przyznała nawet, generalnie ona głupia nie jest, więc bez nich nie bedzie nigdy prowadzić, no ale ale.
:ziober2:
moonlight30
Posty: 1154 (po ~122 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 22
moonlight30
  31 maja 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Tyle razy to mi obiecywałaś, że zaczynam wątpić w prawdziwość Twoich gróźb .

Powiedzmy ze to będzie mój prezent na Twe 30-ste urodziny :ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  31 maja 2012
moonlight30
moonlight30: Powiedzmy ze to będzie mój prezent na Twe 30-ste urodziny

Czyli mam blisko rok, by potrenować, dam radę i Cię pozamiatam haha:ziober2:.
:ziober2:
asexualna
asexualna
  31 maja 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: No to jest akurat głupie, bardzo. Dziwne, że lekarz tego nie wykrył, no chyba, ze badania były robione na odpieprz. Moja znajoma za to, ma na minusie jakies siedem, jednak nosi soczewki i sie do tego nie przyznała nawet, generalnie ona głupia nie jest, więc bez nich nie bedzie nigdy prowadzić, no ale ale.

Mówił, że jak miał czytać tym okiem to podglądał przez palce, widocznie lekarz się nie przyglądał.
No własnie, ważne żeby człowiek był odpowiedzialny przy tym wszystkim, a on... nic a nic taki nie jest. Jeszcze do mnie i koleżanki, że jedzie do Gdańska i jak chcemy to może nas za darmo przewieźć. Jakby mi zapłacił to bym nie wsiadła.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.