Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012 (pierwszy post)

Poniedziałek, a mi się nudzi.. :mrgreen:.
Nie wiem czy przypadkiem podobnego tematu nie było, ale zawsze możemy coś dołożyć.

Czyli gwiazdy po latach. Jak nasze światowe i polskie damulki oraz panicze się zmieniali! Świat kosmetyków, chirurgii plastycznych, silikonów, wypełniaczy itd poszedł bardzo do przodu.. a oni muszę wydawać na coś kasę :)

1. Agnieszka Chylińska (ur. 23 maja 1976) – polska wokalistka i autorka tekstów, a także osobowość telewizyjna.


2. Edyta Górniak (ur. 14 listopada 1972) – polska wokalistka popowa, kompozytorka i autorka tekstów, producent, reżyser, aktorka musicalowa.


3. Doda (ur. 15 lutego 1984), znana również jako Doda i Doda Elektroda – polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, autorka tekstów, felietonistka magazynu „Maxim”.


4. Agnieszka Włodarczyk (ur. 13 grudnia 1980) – polska niezawodowa aktorka oraz piosenkarka.


5. Anna Przybylska (ur. 26 grudnia 1978) – polska niezawodowa aktorka oraz fotomodelka, pierwsza polska aktorka, która została międzynarodową twarzą kosmetyków marki Astor.


6. Penelope Cruz (ur. 28 kwietnia 1974) − hiszpańska aktorka, początkowo tancerka, po debiucie w hiszpańskiej telewizji porzuciła taniec dla aktorstwa.


7. Meg Ryan (ur. 19 listopada 1961) – amerykańska aktorka, znana z ról w komediach romantycznych.


8. Pamela Anderson (ur. 1 lipca 1967)– kanadyjska aktorka i modelka, działaczka na rzecz praw zwierząt.


Q: Myślicie, że któraś z nich skorzystała na swojej wielkiej metamorfozie?
Q: Czy któraś z w/w pań w latach swojej młodości mogłaby być uważana za 'piękność'?
Q: Która przemiana podoba Wam się najbardziej?


9. Krzysztof Ibisz (ur. 25 lutego 1965) – polski prezenter telewizyjny i aktor, właściciel firmy producenckiej, poseł na Sejm I kadencji.


moim skromniutki zdaniem kiedyś nawet fajny był :ssh:!

10. Brad Pitt (ur. 18 grudnia 1963) – amerykański aktor i producent filmowy.


Q: A co powiecie o mężczyznach?

___________________________________
A skoro miało być też o Was to proszę bardzo!
Może któraś z Was, chce się pochwalić tym, jak się zmieniła na przełomie kilku lat? :mrgreen:

Może ja zacznę, cobyście się trochę pośmiały! :D

2009-2012


A tutaj trochę style, raz było gorzej, raz trochę lepiej :D


Pozdrawiam, Syl :*

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  31 maja 2012

Ale zrobiłyście offtop :P

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  31 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mówił, że jak miał czytać tym okiem to podglądał przez palce, widocznie lekarz się nie przyglądał. No własnie, ważne żeby człowiek był odpowiedzialny przy tym wszystkim, a on... nic a nic taki nie jest. Jeszcze do mnie i koleżanki, że jedzie do Gdańska i jak chcemy to może nas za darmo przewieźć. Jakby mi zapłacił to bym nie wsiadła.

Po rozum do głowy pójdzie jak się stanie tragedia, niestety.
I tylko mieć nadzieje, że rozjedzie zapchlonego kota, a nie człowieka.
:ziober2:
asexualna
asexualna
  31 maja 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Po rozum do głowy pójdzie jak się stanie tragedia, niestety. I tylko mieć nadzieje, że rozjedzie zapchlonego kota, a nie człowieka.

Tak, to najgorsze. Ludzie uważający się za tak niesamowitych, że wypadki ich nie dotyczą. A to ich zazwyczaj bardziej dotyczą, niż normalnego człowieka. Pomine fakt, że miałam przyjemność przewieźć kolege jak jeszcze nie miał prawka. Boże jak on się mądrzył :ziober2: kursu nie miał nawet zaczętego, a już rozumy wszystkie pozjadane.
youaredaone
youaredaone
  31 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem Barabaro, może widziałaś podobne. Na pewno nie to :D

na pewno to !

Konto usunięte
Konto usunięte: Nasuwa mi się od razu to powiedzenie z kozią dupą i trąbą hahah :-D Wiesz co? Najśmieszniejsze jest, że piszę serio z tą tv Ja tak rzadko oglądam, ze prawie zapomniałam już gdzie wisi mój telewizor hahaha :-D

to daj jakiegoś linka gdzie mogłabym to zobaczyć :ziober2:

ja tak rzadko oglądam, ze nie mam telewizora :ninja:
facet się smieje, że ja przyjeżdzam nie dla niego tylko na WWE albo na pamietniki z wakacji :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena:

lepiej Ci w prostokąnych oprawkach + 2012 :zakochany: taka dojrzała
boniwinter
boniwinter
  31 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Agnieszka Chylińska

kocham ja i obojetnie czego by nie zrobila i tak bedzie dla mnie muza bo jest madra,inteligentna kobieta, ktora ma cos do powiedzenia i nie gwiazdorzy, do tego jest genialna wokalistka.

Sylvinka
Sylvinka: 2. Edyta Górniak

gwiazda, ktora byc moze byla jak jak chodzilam do szkoly. Rozkapryszona, wiecznie nadasana z tak duza iloscia botoksu, ze juz dzisiaj jej wspolczuje przyszlosci

Sylvinka
Sylvinka: . Doda

nie sztuka jest byc pieknym po tylu operacjach plastycznych. Pamietam ja jeszcze z Baru i nie chodzi o to, ze przestala chodzic na solarke i zdjela tipsy.
Chamska do granic rozsadku.

Sylvinka
Sylvinka: Agnieszka Włodarczyk

moim zdaniem piekna kobieta tylko chyba troche glupkowata

Sylvinka
Sylvinka: Anna Przybylska

sliczna, ale cholernie zaborcza (tzn ogladalam z nia wywiad na temat rodziny) dlatego wnioskuje
Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  1 czerwca 2012

dawać swoje fotki a nie nabijacie

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  1 czerwca 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Sądzę, że to nie kwestia okularów. Brakiem powodzenia cieszyłam się w wieku do powiedzmy lat 18, 19... może i później ( okulary noszę chyba od 17 roku życia), i moim zdaniem była to wina ubioru, oraz charakteru szarej myszy, bardzo szarej, która nie akceptowała siebie bla bla. W chwili nabrania pewności i polubienia siebie wszystko sie zmienilo, a jak już zaczęłam pracować z mężczyznami to no, jest okej .


A... rozumiem. No i o to w tym wszystkim chodzi. Najpierw trzeba polubić siebie :D

MaqdaIena
MaqdaIena: Chociaż co do okularów to może i coś jest w tym co piszesz. Młodzi mężczyźni chyba niechętnie patrzą na okularnice, z wiekiem cztery oczy przestają im przeszkadzać, znam nawet takich, którzy je uwielbiają.

Zgadza się.
W odpowiednio dobranych okularach można wyglądać naprawdę seksownie, choć też nie każdemu one pasują. Czasem wręcz przytłaczają naprawdę ładną buzię, której uroku po prostu zza tych okularów nie widać.
Ludzie ogólnie są ślepi i głupi. Uważają, że uroda, zadbanie, to szpachla na twarzy, tony biżuterii, wyszukane ciuchy i tak dalej :D

moonlight30
moonlight30: Uważam identycznie.

:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: asexualna

Mnie się podoba to samo zdjęcie i ta sama fryzura, która podoba się Ani :ziober2:

moonlight30
moonlight30: Ten z ava przystojniejszy od Glacy


:ziober2:

Choć Glacy nie mogę niczego zarzucić, bo mam do niego pewną słabość (:ziober2), to jednak zgadzam się w zupełności :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: na pewno to !


Och ta Barabara! :mrgreen:

Na bank nie to!



Takie z butelką wody mineralnej też widziałaś w rankingu na maxmodels? :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: to daj jakiegoś linka gdzie mogłabym to zobaczyć


Ahahahaha ja sama tego nie oglądałam :-D
Nawet jakbym oglądała, to i tak nikomu bym nie pokazała :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja tak rzadko oglądam, ze nie mam telewizora facet się smieje, że ja przyjeżdzam nie dla niego tylko na WWE albo na pamietniki z wakacji


:rotfl:
Może kupi Ci telewizor :-D
Dzisiaj jest Dzień Dziecka :ninja:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  1 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: lepiej Ci w prostokąnych oprawkach + 2012 taka dojrzała

Też wolę te nowe okulary + żebym tylko za szybko nie zgniła :mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Najpierw trzeba polubić siebie :D

No ! ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Czasem wręcz przytłaczają naprawdę ładną buzię, której uroku po prostu zza tych okularów nie widać.

Moda na 'zerówki' z gigantycznymi plastikowymi oprawkami już minęła, czy jeszcze nie ? W Poznaniu młodzież już chyba je porzuciła, rok temu co trzecia młoda osoba takie miała, fuj fuj.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ludzie ogólnie są ślepi i głupi. Uważają, że uroda, zadbanie, to szpachla na twarzy, tony biżuterii, wyszukane ciuchy i tak dalej :D

A przecież całe piękno jest w nas, a nie na nas :ziober2:.
Kurdę, nie mam niczego z tego co wymieniłaś, a jakoś narzekać nie mogę na brak zainteresowania, więc może jednak Ci ludzie nie są aż tak głupi i ślepi jakby się wydawało ?;).

Konto usunięte
Konto usunięte: Choć Glacy nie mogę niczego zarzucić, bo mam do niego pewną słabość (:ziober2), to jednak zgadzam się w zupełności :-D

No i teraz aż mnie korci, by wyłudzić zdjęcia Pana z ava :ziober2:.
:ziober2:
asexualna
asexualna
  1 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie się podoba to samo zdjęcie i ta sama fryzura, która podoba się Ani

Cococo? Chodzi o moje zdjęcia z trzeciej stronicy? :ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  3 czerwca 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Moda na 'zerówki' z gigantycznymi plastikowymi oprawkami już minęła, czy jeszcze nie ? W Poznaniu młodzież już chyba je porzuciła, rok temu co trzecia młoda osoba takie miała, fuj fuj.

Bum minął już chyba, ale z mody szybko nie wyjdą raczej. W szybki sposób, za parę groszy można zbudować wizerunek seksownej inteligentki, co przełożenie na rzeczywiste walory jest często adekwatne do butelki po dobrej wódce, wypełnionej wodą z kranu :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: A przecież całe piękno jest w nas, a nie na nas .

Zaleciało kazaniem z ambony :-D
Ale trudno się z tym nie zgodzić :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: Kurdę, nie mam niczego z tego co wymieniłaś, a jakoś narzekać nie mogę na brak zainteresowania, więc może jednak Ci ludzie nie są aż tak głupi i ślepi jakby się wydawało ?;).

Miałam na myśli raczej kwestię porównawczą. Dam sobie łapę uciąć, że nie masz takiego 'brania', jak paskudna, ale wyszlifowana, wysmarowana lampucera z wiecznie wypiętą dupą :-D
Im prostszy w obsłudze człowiek, tym bardziej podatny na stanie się ofiarą hormonalnej i komercyjnej nagonki.

MaqdaIena
MaqdaIena: No i teraz aż mnie korci, by wyłudzić zdjęcia Pana z ava .


Pan z ava zostanie moim mężem i ojcem moich dzieci, tylko jeszcze nie wie, że się na to zgadzam :rotfl:
Pozostawię go w niepewności przez jakiś czas hahahahaha :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Cococo? Chodzi o moje zdjęcia z trzeciej stronicy?

Taaa...chyba z trzeciej :-D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  3 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Bum minął już chyba, ale z mody szybko nie wyjdą raczej. W szybki sposób, za parę groszy można zbudować wizerunek seksownej inteligentki, co przełożenie na rzeczywiste walory jest często adekwatne do butelki po dobrej wódce, wypełnionej wodą z kranu :-D

Pryszczata nastolatka nie może być inteligentnie seksowna, no nie może no ! :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zaleciało kazaniem z ambony :-D Ale trudno się z tym nie zgodzić :-D

Zawsze chcialam mieć własną sektę ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Miałam na myśli raczej kwestię porównawczą.

Aj noł ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dam sobie łapę uciąć, że nie masz takiego 'brania', jak paskudna, ale wyszlifowana, wysmarowana lampucera z wiecznie wypiętą dupą :-D

I całe szczęście, bo bym musiała kupić większą torebkę, by zmieścić do niej bazukę. ALE lordozę lędzwiową mam całkiem sporą :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Im prostszy w obsłudze człowiek, tym bardziej podatny na stanie się ofiarą hormonalnej i komercyjnej nagonki.

Wielu lubi instrukcje obsługi składające się z kilku krótkich punktów ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pan z ava zostanie moim mężem i ojcem moich dzieci, tylko jeszcze nie wie, że się na to zgadzam Pozostawię go w niepewności przez jakiś czas hahahahaha

:D.
Ja dzisiaj dostałam pierścionek zaręczynowy zrobiony z trawy, jednak odmówiłam, bo dopiero co paznokcie sobie pomalowałam :mrgreen:.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  3 czerwca 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Pryszczata nastolatka nie może być inteligentnie seksowna, no nie może no ! .

W oczach zaślepionego hormonami może być tym, kim chciałby, żeby była :-D
A jak jeszcze da mu to, czego chce, to już w ogóle jest dla niego królową świata...
Na jakieś dwa tygodnie :crylol:

MaqdaIena
MaqdaIena: Zawsze chcialam mieć własną sektę ;D.

Idziesz w dobrym kierunku :D
Jak będą odpowiadały mi jej przykazania, to chętnie zasilę szeregi wiernych hahahaha :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: I całe szczęście, bo bym musiała kupić większą torebkę, by zmieścić do niej bazukę. ALE lordozę lędzwiową mam całkiem sporą .

Lubisz tak od razu walić z grubej rury ?:D
Nie wystarczyłby zwykły, damski pistolecik? :-D

Chyba naturalną, a nie wymuszoną? :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: Wielu lubi instrukcje obsługi składające się z kilku krótkich punktów ;D.


I nie ma pojęcia o tym, że codzienna instrukcja obsługi, doprowadzająca delikwentkę do takiego efektu zawiera co najmniej kilkadziesiąt punktów wraz z licznymi podpunktami, w związku z czym myślenie o wyglądzie staje się jej życiowym priorytetem, tym samym potwornie ograniczającym inne aspekty życia :-D Rozczarowanie przychodzi szybko.

MaqdaIena
MaqdaIena: :D. Ja dzisiaj dostałam pierścionek zaręczynowy zrobiony z trawy, jednak odmówiłam, bo dopiero co paznokcie sobie pomalowałam .

Bardzo romantyczne i ekologiczne rozwiązanie :-D
Gdyby dał Ci z brylantów też odmówiłabyś przez pomalowane paznokcie? :-D
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  4 czerwca 2012

I ja postanowiłam coś zamieścić :D u mnie przemiana była spora... Nie tylko w wyglądzie ale i w ubiorze xD

A więc:
Miało się 14 lat:


Miało się 15 lat:


Miało się i 16 lat,(wtedy poznałam mojego męża :P nie, to nie było dawno temu... 5 lat haha)


Miałam też 17 lat:


Miałam 18/19/20 lat :ziober2: tu już czarne włosy, solarium, tipsy i tapeta. Tak - przyznaję się... Mniej więcej tak wyglądałam przez 2/3 lata


No i dziś:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  4 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: W oczach zaślepionego hormonami może być tym, kim chciałby, żeby była :-D A jak jeszcze da mu to, czego chce, to już w ogóle jest dla niego królową świata... Na jakieś dwa tygodnie


Worek na łeb i za ojczyznę ?:rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Idziesz w dobrym kierunku :D Jak będą odpowiadały mi jej przykazania, to chętnie zasilę szeregi wiernych hahahaha :-D

Nad biblią to jeszcze popracuję, póki co mogę zapewnić morze alkoholu i tonę papierosów :ziober2:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Lubisz tak od razu walić z grubej rury ?:D Nie wystarczyłby zwykły, damski pistolecik? :-D Chyba naturalną, a nie wymuszoną? :-D

Tutaj subtelność jakoś nie pasuje do mnie ;D.
Maly, damski pistolecik wysadzany diamentami, oj nie:ziober2:.

Tak, jest patologicznie naturalna, niestety ;).

Konto usunięte
Konto usunięte: I nie ma pojęcia o tym, że codzienna instrukcja obsługi, doprowadzająca delikwentkę do takiego efektu zawiera co najmniej kilkadziesiąt punktów wraz z licznymi podpunktami, w związku z czym myślenie o wyglądzie staje się jej życiowym priorytetem, tym samym potwornie ograniczającym inne aspekty życia :-D Rozczarowanie przychodzi szybko.

Skoro przychodzi szybko to nie jest tak źle, w końcu czasu się nie marnuje i można szukać dalej :ziober2:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo romantyczne i ekologiczne rozwiązanie :-D Gdyby dał Ci z brylantów też odmówiłabyś przez pomalowane paznokcie? :-D

:D.
On doskonale wie w jakim miejscu przyjmę pierścionek, i tam nie będzie miało znaczenia czy będzie z brylantami czy z mszycą, a pomalowane paznokcie również nie będą problemem ;D.
:ziober2:
Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  4 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: iFeelSooLost

nie dzialaja twoje fotki:(
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.