Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012 (pierwszy post)

Poniedziałek, a mi się nudzi.. :mrgreen:.
Nie wiem czy przypadkiem podobnego tematu nie było, ale zawsze możemy coś dołożyć.

Czyli gwiazdy po latach. Jak nasze światowe i polskie damulki oraz panicze się zmieniali! Świat kosmetyków, chirurgii plastycznych, silikonów, wypełniaczy itd poszedł bardzo do przodu.. a oni muszę wydawać na coś kasę :)

1. Agnieszka Chylińska (ur. 23 maja 1976) – polska wokalistka i autorka tekstów, a także osobowość telewizyjna.


2. Edyta Górniak (ur. 14 listopada 1972) – polska wokalistka popowa, kompozytorka i autorka tekstów, producent, reżyser, aktorka musicalowa.


3. Doda (ur. 15 lutego 1984), znana również jako Doda i Doda Elektroda – polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, autorka tekstów, felietonistka magazynu „Maxim”.


4. Agnieszka Włodarczyk (ur. 13 grudnia 1980) – polska niezawodowa aktorka oraz piosenkarka.


5. Anna Przybylska (ur. 26 grudnia 1978) – polska niezawodowa aktorka oraz fotomodelka, pierwsza polska aktorka, która została międzynarodową twarzą kosmetyków marki Astor.


6. Penelope Cruz (ur. 28 kwietnia 1974) − hiszpańska aktorka, początkowo tancerka, po debiucie w hiszpańskiej telewizji porzuciła taniec dla aktorstwa.


7. Meg Ryan (ur. 19 listopada 1961) – amerykańska aktorka, znana z ról w komediach romantycznych.


8. Pamela Anderson (ur. 1 lipca 1967)– kanadyjska aktorka i modelka, działaczka na rzecz praw zwierząt.


Q: Myślicie, że któraś z nich skorzystała na swojej wielkiej metamorfozie?
Q: Czy któraś z w/w pań w latach swojej młodości mogłaby być uważana za 'piękność'?
Q: Która przemiana podoba Wam się najbardziej?


9. Krzysztof Ibisz (ur. 25 lutego 1965) – polski prezenter telewizyjny i aktor, właściciel firmy producenckiej, poseł na Sejm I kadencji.


moim skromniutki zdaniem kiedyś nawet fajny był :ssh:!

10. Brad Pitt (ur. 18 grudnia 1963) – amerykański aktor i producent filmowy.


Q: A co powiecie o mężczyznach?

___________________________________
A skoro miało być też o Was to proszę bardzo!
Może któraś z Was, chce się pochwalić tym, jak się zmieniła na przełomie kilku lat? :mrgreen:

Może ja zacznę, cobyście się trochę pośmiały! :D

2009-2012


A tutaj trochę style, raz było gorzej, raz trochę lepiej :D


Pozdrawiam, Syl :*

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012
styka51
styka51: Kochana... to zdjęcie było robione w tym dniu, co Maniek mnie o "chodzenie" poprosił... A z tym ze zdjęcia całą osiemnastkę u kumpla się bawiłam i potem do mnie podbijał, a ja już zajęta byłamTylko nadziei mu narobiłam Już więcej ciekawych zdjęć nie mam. Poza tym jest mi przykro, gdyż nigdy nie malowałam włosów, jestem 100% natural, a nikt tego nie docenił

Niektóre zbyt mocniej zrobione zdjęcie w jakimś programie może świadczyć zupełnie o czymś innym. Na niektórych masz taki jasny naturalny brąz, a na tych co je przyciemniasz to prawie że czarne, dlatego :)
Ja znalazłam takie dwa, ale normalne. Jedno sprzed kilku lat, drugie z 3 maja, wrobili mnie w jakieś uroczystości :D
http://cdn2.asteroid.pl/c10/a.fotka.pl/083/330/83330249_800_s.jpg
http://cdn3.asteroid.pl/c14/a.fotka.pl/083/330/83330293_800_s.jpg?add=1338227944
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  28 maja 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Ty na PW patrz. Usta troszke zepsulem.

Już zaraz się dokopię do Twojego pw :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja kiedyś miałam długie, ale to nie dla mnie, bo do dupy mi się układają jak są dłuższe, musiałabym prostować, a to niszczy tak bardzo :c

Widze Cię w długich włosach, no ale każdy nosi takie jakie mu odpowiadają i w jakich się najlepiej czuje.
asexualna
asexualna
  28 maja 2012
Psyche30
Psyche30: Widze Cię w długich włosach, no ale każdy nosi takie jakie mu odpowiadają i w jakich się najlepiej czuje.

Nie widzisz jak się układają :ziober2: masakra, serio codziennie musiałabym prostować.
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie widzisz jak się układają masakra, serio codziennie musiałabym prostować.

Ale po cholerę prostować? Bo co? miałabyś jakąś szope czy co? Toć takie włosy jeszcze fajniejsze niż proste druty :ziober2:
styka51
styka51
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Niektóre zbyt mocniej zrobione zdjęcie w jakimś programie może świadczyć zupełnie o czymś innym. Na niektórych masz taki jasny naturalny brąz, a na tych co je przyciemniasz to prawie że czarne, dlatego :)

Bo mam aparat lipny, 4 mpx i musze wyostrzać praktycznie zawsze, bo do dupy zdjęcia są...ale masz rację, przez to nie widać efektu.

Sylvinka
Sylvinka: Jedno sprzed kilku lat, drugie z 3 maja, wrobili mnie w jakieś uroczystości :D

Powiem, że nie widać za dużej różnicy...serio.
Ja w gimbazjum:
http://ks27729.kimsufi.com/p1/200806/66/18406360.jpg
( po środku, dzieciaczek taki :lol:)
Kameleon
Kameleon
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie jestem sezonowcem, docelowo az uznam w lustrze ze to jest to, wtedy schodze na fbw 3x w tygodniu i jakies SW 3x w tyg mam w domowej apteczce juz mete, propa,mix,nolve, clom. jeszcze tylko winko i jakies prozdrowotne zabawki, ewentualnie mysle sprzedac to i zainwestowac w worek aminokwasów jakies dobre stacki bo nie chce mi sie bawić w odloki no i zaraz brat tez bedzie chicał robić cyklona, a co to za cykl na smieciowym zarciu

Niezła mieszanka. Wino w sensie wino czy vino do mieszanki. Babci ukradnij hepatil xD

Konto usunięte
Konto usunięte: metka cebulowa

Masz na myśli wędline ? xD

Konto usunięte
Konto usunięte: no, jego dieta to: bułki, metka cebulowa, pulpety ze słoika, pizza mrożona, jajka smazone, czipsy, typowy polski obiad, sniadania nie je, w szkole bułka z serkiem topionym, nażeranie sie na noc, nawet nie wiesz jak to wkur jak ja trzymam miche a on nie i efekty ma lepsze xd łapy genetycznie bo u mnie tez na pompie siedzi juz jakies 47 ale jakosc słabsza, ogólnie mamy podobny typ budowy z tym ze jego nie zalewa i moze wrzucic duzo wiecej kalorii i ma lepszy stosunek talia biceps ;/

Może to kwestia że Ty leciałeś od zera a on miał mądre rady starszego brata.
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma po co, to Ty mi jak zwykle wpadles w słowo. :-P

Myślałem, ze w oko.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pokasz no.

No nie mam zdjęć z dzieciństwa w wersji cyfrowej. Nie wyślę bo nie mam jak.
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  28 maja 2012
Kameleon
Kameleon: No nie mam zdjęć z dzieciństwa w wersji cyfrowej.

To się robi zdjęcie zdjeciu, ja tak miałam na pierwszym koncie cały album kiedyś zrobiony z fotami z dzieciństwa :D
daenerys
daenerys
  28 maja 2012
Kameleon
Kameleon: Myślałem, ze w oko.

Zmień myślenie. :ziober2:

Kameleon
Kameleon: No nie mam zdjęć z dzieciństwa w wersji cyfrowej. Nie wyślę bo nie mam jak.

Zrób zdjęcie zdjęciu. :-P
daenerys
daenerys
  28 maja 2012
Psyche30
Psyche30: To się robi zdjęcie zdjeciu,

Kolejna mi się wtrąca. :-( :rotfl:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: 2006.

:rotfl:

Najlepiej jak dla mnie 2009 i 2011, taka spokojna, ładna buźka :zakochany:.
Nie wychodzi Ci, udawanie poważnego na zdjęciach! :D
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolejna mi się wtrąca. :-(

Zaraz zapytam czy masz PMS :rotfl:
daenerys
daenerys
  28 maja 2012
Psyche30
Psyche30: Zaraz zapytam czy masz PMS

Non commentare, kurdę. :rotfl:
youaredaone
youaredaone
  28 maja 2012
http://www.iv.pl/images/52257891718813210709.jpg
tego mogłoby być jeszcze więcej, no ale robienie tego i tak zajeło mi troche czasu.
have fun !
Kameleon
Kameleon
  28 maja 2012
Psyche30
Psyche30: To się robi zdjęcie zdjeciu, ja tak miałam na pierwszym koncie cały album kiedyś zrobiony z fotami z dzieciństwa :D

1. Nie wiem gdzie te fotki są.
2. Zawsze unikałem aparatu więc ciężko będzie znaleźć mnie na nich w ogóle a żeby znaleźć te które wyglądam pulpetowato to pewnie bym pół dnia musiał grzebać.
3. Za dużo zachodu.
4. Dlaczego się wpieprzasz między wódkę a zakąskę. xD
5. Sama zamieść ze swojego dzieciństwa.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zmień myślenie.

A co błędne jest?

Konto usunięte
Konto usunięte: Zrób zdjęcie zdjęciu. :-P

Czytaj co napisałem psychopatce.
daenerys
daenerys
  28 maja 2012
Kameleon
Kameleon: A co błędne jest?

Jeszcze pytasz! :ninja:

Kameleon
Kameleon: Czytaj co napisałem psychopatce.

Ten co się nie wpieprza nigdy!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.