Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012 (pierwszy post)

Poniedziałek, a mi się nudzi.. :mrgreen:.
Nie wiem czy przypadkiem podobnego tematu nie było, ale zawsze możemy coś dołożyć.

Czyli gwiazdy po latach. Jak nasze światowe i polskie damulki oraz panicze się zmieniali! Świat kosmetyków, chirurgii plastycznych, silikonów, wypełniaczy itd poszedł bardzo do przodu.. a oni muszę wydawać na coś kasę :)

1. Agnieszka Chylińska (ur. 23 maja 1976) – polska wokalistka i autorka tekstów, a także osobowość telewizyjna.


2. Edyta Górniak (ur. 14 listopada 1972) – polska wokalistka popowa, kompozytorka i autorka tekstów, producent, reżyser, aktorka musicalowa.


3. Doda (ur. 15 lutego 1984), znana również jako Doda i Doda Elektroda – polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, autorka tekstów, felietonistka magazynu „Maxim”.


4. Agnieszka Włodarczyk (ur. 13 grudnia 1980) – polska niezawodowa aktorka oraz piosenkarka.


5. Anna Przybylska (ur. 26 grudnia 1978) – polska niezawodowa aktorka oraz fotomodelka, pierwsza polska aktorka, która została międzynarodową twarzą kosmetyków marki Astor.


6. Penelope Cruz (ur. 28 kwietnia 1974) − hiszpańska aktorka, początkowo tancerka, po debiucie w hiszpańskiej telewizji porzuciła taniec dla aktorstwa.


7. Meg Ryan (ur. 19 listopada 1961) – amerykańska aktorka, znana z ról w komediach romantycznych.


8. Pamela Anderson (ur. 1 lipca 1967)– kanadyjska aktorka i modelka, działaczka na rzecz praw zwierząt.


Q: Myślicie, że któraś z nich skorzystała na swojej wielkiej metamorfozie?
Q: Czy któraś z w/w pań w latach swojej młodości mogłaby być uważana za 'piękność'?
Q: Która przemiana podoba Wam się najbardziej?


9. Krzysztof Ibisz (ur. 25 lutego 1965) – polski prezenter telewizyjny i aktor, właściciel firmy producenckiej, poseł na Sejm I kadencji.


moim skromniutki zdaniem kiedyś nawet fajny był :ssh:!

10. Brad Pitt (ur. 18 grudnia 1963) – amerykański aktor i producent filmowy.


Q: A co powiecie o mężczyznach?

___________________________________
A skoro miało być też o Was to proszę bardzo!
Może któraś z Was, chce się pochwalić tym, jak się zmieniła na przełomie kilku lat? :mrgreen:

Może ja zacznę, cobyście się trochę pośmiały! :D

2009-2012


A tutaj trochę style, raz było gorzej, raz trochę lepiej :D


Pozdrawiam, Syl :*

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
LuznyGosc
LuznyGosc
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: juwenalia-hiphop co tam sie działo to nie do opisania xd jedna wielka gala osiedlowych sztuk walki, zwierzeta xd

Na hip-hopie zawsze patologia najwieksza.
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubiłam taką fryzurkę, polecam Ja tam jestem pijana i dodatkowo mine idiotyczną mam, może z normalną jest lepiej? Here z tego samego dnia fota. ;c

Jest taka z klasą :ziober2:
Ja kiedyś miałam krótkie w miarę włosy, jak obcięłam sobie z takich co miałam do dupy mega długich na takie trochę poniżej ramion ale nie mam fot :c
No dobra, dyszkę odejmuję :rotfl:
Kameleon
Kameleon
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Pokasz, ocenimy czy pulpet.

Teraz nie pulpet. Jak byłem młodszy to nadmiar czipsów i słodyczy mi się udzielił. Czasy szkoły podstawowej raczej.

Konto usunięte
Konto usunięte: obecna forma topsikret mocno, jak bedzie finalny szlif to wiadomo ze temat na hyde poleci z szykalowaniem suchoklatesów forumowych

Na kiedy planowany ten szczyt? Lato tuż tuż...

Konto usunięte
Konto usunięte: skubany ma gena takiego ze mam ból dupy, obecnie jest 15 kilo wiekszy, diety supli i koksu nie widział na oczy a w łapce 45 siedzi i lekko ponad 90 na wadze

Pewnie stosował ten słynny armagedon na ręce co mój kolega xD
Na bułkach i jajkach mówisz?

Konto usunięte
Konto usunięte: Przypadek, o ile faktycznie. :-P

Jak to przypadek? Spytaj kogoś o opinię szczerą.
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  28 maja 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Na hip-hopie zawsze patologia najwieksza.

rok i dwa lata wstecz było spokojnie wiem bo widziałem, w tym roku sobie odpusciłem i omineła mnie taka zabawa, ale okularów szkoda, pincet złotych piechoto nie chodzi
LuznyGosc
LuznyGosc
  28 maja 2012
Psyche30
Psyche30:

Ty na PW patrz. Usta troszke zepsulem.
LuznyGosc
LuznyGosc
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: rok i dwa lata wstecz było spokojnie wiem bo widziałem, w tym roku sobie odpusciłem i omineła mnie taka zabawa, ale okularów szkoda, pincet złotych piechoto nie chodzi

U mnie zawsze na koncertach hip-hopowych zadyma..
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, ja mam ten problem, ze nienawidze miec cos nalozone na twarz wiec w podkladzie sie czuje dziwnienajczesciej tylko mam korektor na polowie twarzy rozsmarowany

Boże.. może się zamienimy? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: a daj spokoj, kazda zmarszczka bedzie przyjeta z nienawiscia

i każda wypłata zostawiona w drogerii, u kosmetyczki, może u chirurga :rotfl:
dziękuję za takie dojrzalsze życie :D

styka51
styka51: Nawet podobne jesteście... ja do swojej w ogóle A tu Sylwia po duuużej ilości %:

Ale za to do taty baaaardzo! Mi zawsze mówili, że mamina jestem :D
Szukam dla Ciebie jakiegoś fajnego zdjęcia i nic..
hahahaha :rotfl: z kim Ty się zadajesz? Maniek to widział?

Konto usunięte
Konto usunięte: to taki drugi push-up, nago tez zauwazalny. serio, az wtedy ktos tak zauwazyl zmiane w cycu bez stanika

A męskie te pompki były czy damskie? bo chyba od dzisiaj zacznę :ziober2:.

Babsy
Babsy: Brad Pitt jednak starszy lepszy:)

Serio? Mi się podał tak pośrodku,ale już nie dawałam zdjęć.

Babsy
Babsy: momento;)

Dawaj te z blondem na włosach i czernią :D Twoją metamorfozę, która Cię upiękniła znam :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
daenerys
daenerys
  28 maja 2012
Kameleon
Kameleon: Jak to przypadek? Spytaj kogoś o opinię szczerą.

Nie ma po co, to Ty mi jak zwykle wpadles w słowo. :-P
asexualna
asexualna
  28 maja 2012
Psyche30
Psyche30: Jest taka z klasą Ja kiedyś miałam krótkie w miarę włosy, jak obcięłam sobie z takich co miałam do dupy mega długich na takie trochę poniżej ramion ale nie mam fot :c No dobra, dyszkę odejmuję

Ja kiedyś miałam długie, ale to nie dla mnie, bo do dupy mi się układają jak są dłuższe, musiałabym prostować, a to niszczy tak bardzo :c
Uff dziękuję.
Kameleon
Kameleon
  28 maja 2012

Rosną wam dziewczyny włosy na dupie ? A fe!

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  28 maja 2012
Kameleon
Kameleon: Na kiedy planowany ten szczyt? Lato tuż tuż...

nie jestem sezonowcem, docelowo az uznam w lustrze ze to jest to, wtedy schodze na fbw 3x w tygodniu i jakies SW 3x w tyg mam w domowej apteczce juz mete, propa,mix,nolve, clom. jeszcze tylko winko i jakies prozdrowotne zabawki, ewentualnie mysle sprzedac to i zainwestowac w worek aminokwasów jakies dobre stacki bo nie chce mi sie bawić w odloki no i zaraz brat tez bedzie chicał robić cyklona, a co to za cykl na smieciowym zarciu

Kameleon
Kameleon: Pewnie stosował ten słynny armagedon na ręce co mój kolega xD Na bułkach i jajkach mówisz?

no, jego dieta to: bułki, metka cebulowa, pulpety ze słoika, pizza mrożona, jajka smazone, czipsy, typowy polski obiad, sniadania nie je, w szkole bułka z serkiem topionym, nażeranie sie na noc, nawet nie wiesz jak to wkur jak ja trzymam miche a on nie i efekty ma lepsze xd łapy genetycznie bo u mnie tez na pompie siedzi juz jakies 47 ale jakosc słabsza, ogólnie mamy podobny typ budowy z tym ze jego nie zalewa i moze wrzucic duzo wiecej kalorii i ma lepszy stosunek talia biceps ;/
sylwik
sylwik
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: A męskie te pompki były czy damskie? bo chyba od dzisiaj zacznę .

zwykle, meskie. i dzialalo, bo na koncu treningu byly. 10 pompek,10 brzuszkow, 9,9,8,.........8,8,9,9,10,10....
tak nas miedzy innymi 'katowano', sama sie zmusic nie moge do cwiczen, miesiac na silce nie bylam, mimo ze kuffa place. dzis w koncu musze pojsc:ninja:

Sylvinka
Sylvinka: Boże.. może się zamienimy? :D

jesli z tym przyjdzie idealna cera to chetnie:D
styka51
styka51
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Ale za to do taty baaaardzo! Mi zawsze mówili, że mamina jestem :D Szukam dla Ciebie jakiegoś fajnego zdjęcia i nic.. hahahaha z kim Ty się zadajesz? Maniek to widział?

Kochana... to zdjęcie było robione w tym dniu, co Maniek mnie o "chodzenie" poprosił... A z tym ze zdjęcia całą osiemnastkę u kumpla się bawiłam i potem do mnie podbijał, a ja już zajęta byłam:lol: Tylko nadziei mu narobiłam :ninja:

Już więcej ciekawych zdjęć nie mam. Poza tym jest mi przykro, gdyż nigdy nie malowałam włosów, jestem 100% natural, a nikt tego nie docenił :and:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zwykle, meskie. i dzialalo, bo na koncu treningu byly. 10 pompek,10 brzuszkow, 9,9,8,.........8,8,9,9,10,10.... tak nas miedzy innymi 'katowano', sama sie zmusic nie moge do cwiczen, miesiac na silce nie bylam, mimo ze kuffa place. dzis w koncu musze pojsc

Ja zrobiłam już 3 tygodnie 6weidera, tak dla lepszego samopoczucia jak widzę się w lustrze. Z brzucha nie miało co spadać, ale talia mi się zajebiście 'wyrzeźbiła'.
Ja właśnie też chciałam ostatnio pójść gdzieś na siłownie, ale u mnie to albo z tym kiepsko albo drogo, więc wolę w domu coś poćwiczyć.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
asexualna
asexualna
  28 maja 2012
Kameleon
Kameleon: Teraz nie pulpet. Jak byłem młodszy to nadmiar czipsów i słodyczy mi się udzielił. Czasy szkoły podstawowej raczej.

Pokasz no.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.