Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012 (pierwszy post)

Poniedziałek, a mi się nudzi.. :mrgreen:.
Nie wiem czy przypadkiem podobnego tematu nie było, ale zawsze możemy coś dołożyć.

Czyli gwiazdy po latach. Jak nasze światowe i polskie damulki oraz panicze się zmieniali! Świat kosmetyków, chirurgii plastycznych, silikonów, wypełniaczy itd poszedł bardzo do przodu.. a oni muszę wydawać na coś kasę :)

1. Agnieszka Chylińska (ur. 23 maja 1976) – polska wokalistka i autorka tekstów, a także osobowość telewizyjna.


2. Edyta Górniak (ur. 14 listopada 1972) – polska wokalistka popowa, kompozytorka i autorka tekstów, producent, reżyser, aktorka musicalowa.


3. Doda (ur. 15 lutego 1984), znana również jako Doda i Doda Elektroda – polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, autorka tekstów, felietonistka magazynu „Maxim”.


4. Agnieszka Włodarczyk (ur. 13 grudnia 1980) – polska niezawodowa aktorka oraz piosenkarka.


5. Anna Przybylska (ur. 26 grudnia 1978) – polska niezawodowa aktorka oraz fotomodelka, pierwsza polska aktorka, która została międzynarodową twarzą kosmetyków marki Astor.


6. Penelope Cruz (ur. 28 kwietnia 1974) − hiszpańska aktorka, początkowo tancerka, po debiucie w hiszpańskiej telewizji porzuciła taniec dla aktorstwa.


7. Meg Ryan (ur. 19 listopada 1961) – amerykańska aktorka, znana z ról w komediach romantycznych.


8. Pamela Anderson (ur. 1 lipca 1967)– kanadyjska aktorka i modelka, działaczka na rzecz praw zwierząt.


Q: Myślicie, że któraś z nich skorzystała na swojej wielkiej metamorfozie?
Q: Czy któraś z w/w pań w latach swojej młodości mogłaby być uważana za 'piękność'?
Q: Która przemiana podoba Wam się najbardziej?


9. Krzysztof Ibisz (ur. 25 lutego 1965) – polski prezenter telewizyjny i aktor, właściciel firmy producenckiej, poseł na Sejm I kadencji.


moim skromniutki zdaniem kiedyś nawet fajny był :ssh:!

10. Brad Pitt (ur. 18 grudnia 1963) – amerykański aktor i producent filmowy.


Q: A co powiecie o mężczyznach?

___________________________________
A skoro miało być też o Was to proszę bardzo!
Może któraś z Was, chce się pochwalić tym, jak się zmieniła na przełomie kilku lat? :mrgreen:

Może ja zacznę, cobyście się trochę pośmiały! :D

2009-2012


A tutaj trochę style, raz było gorzej, raz trochę lepiej :D


Pozdrawiam, Syl :*

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  28 maja 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Ale nabral powietrza w pluca, hyh.

jak w sobote wrócił z imprezy cały we krwi to mama mało nie zemdlała xd
Kameleon
Kameleon
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: od tego ma sie brata niewolnika xd

Brat chyba nie ma genu 'masy' tego co Ty. Swoje wklej obecne nie bratem się chwalisz.
Konto usunięte
Konto usunięte: 130 kilo zywej bezużtecznej masy

Duże kupy musiałeś robić.
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: W takim razie nie dziwię się, że zacząłeś o siebie dbać :) Wybierz mma, może jakieś laski będą :D.

lolololo xd po co? lepiej isc na prostytutki zapłacić 100-200zł i mieć spokój niz użerać sie z jakaś karyną na która koniec konców straci sie wiecej kasy i zdrowia
Kameleon
Kameleon
  28 maja 2012

ja jak byłem młodszy to starszy brat mówił na mnie pulpet :(

youaredaone
youaredaone
  28 maja 2012

pamela jak była młoda :zakochany: Chylińska na tak

asexualna
asexualna
  28 maja 2012
Kameleon
Kameleon: ja jak byłem młodszy to starszy brat mówił na mnie pulpet :(

Pokasz, ocenimy czy pulpet.
daenerys
daenerys
  28 maja 2012
Kameleon
Kameleon: Ty masz identycznie na Twoim zdjęciu profilowym Patrycjo.

Przypadek, o ile faktycznie. :-P
LuznyGosc
LuznyGosc
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jak w sobote wrócił z imprezy cały we krwi to mama mało nie zemdlała xd

Pewnie narabany skakal do wiekszych koksow. :ziober2:
sylwik
sylwik
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: mam straszną cerę i czasami bez odrobiny podkładu czuję się jakoś dziwnie.

wiesz, ja mam ten problem, ze nienawidze miec cos nalozone na twarz:rotfl: wiec w podkladzie sie czuje dziwnie:crylol: najczesciej tylko mam korektor na polowie twarzy rozsmarowany:ninja:

Sylvinka
Sylvinka: Teraz te zmiany to jeszcze tak nie postępują, ciekawe co będziemy mówiły po 30 :D będzie narzekanie, z którym już nic nie będzie się dało zrobić.

a daj spokoj, kazda zmarszczka bedzie przyjeta z nienawiscia:ziober2:
Kameleon
Kameleon
  28 maja 2012

Co do Pameli to jak byłem szczenię to kolega miłą jej 'katalog'. Cała gazetka z nią jak była młoda. Do tej pory pamiętam. I wyglądała jeszcze inaczej. Czasy w której depilacja była tematem tabu.

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  28 maja 2012
Kameleon
Kameleon: Brat chyba nie ma genu 'masy' tego co Ty. Swoje wklej obecne nie bratem się chwalisz.

obecna forma topsikret mocno, jak bedzie finalny szlif to wiadomo ze temat na hyde poleci z szykalowaniem suchoklatesów forumowych

Kameleon
Kameleon: Duże kupy musiałeś robić.

tyle ze jadłem zawsze mało xd 2x mniej niz brat, ot magia genetyki

Kameleon
Kameleon: Brat chyba nie ma genu 'masy' tego co Ty. Swoje wklej obecne nie bratem się chwalisz.

skubany ma gena takiego ze mam ból dupy, obecnie jest 15 kilo wiekszy, diety supli i koksu nie widział na oczy a w łapce 45 siedzi i lekko ponad 90 na wadze
styka51
styka51
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: To ja Ci dam z mamitą przed weselem, na trzeźwo . http://cdn2.asteroid.pl/c7/a.fotka.pl/083/329/83329346_800_s.jpg?add=1338226522 tylko ta jak zwykle się do zdjęcia nie uśmiechnie :D

O ładnie ;) Nawet podobne jesteście... ja do swojej w ogóle :ninja:
A tu Sylwia po duuużej ilości %:

:rotfl::rotfl::rotfl:
sylwik
sylwik
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: To ja już wolę założyć jakiś większy push-up. Dla faceta to zawsze optycznie wiecej :D

hah, to taki drugi push-up, nago tez zauwazalny. serio, az wtedy ktos tak zauwazyl zmiane w cycu bez stanika:crylol:
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  28 maja 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Pewnie narabany skakal do wiekszych koksow.

juwenalia-hiphop co tam sie działo to nie do opisania xd jedna wielka gala osiedlowych sztuk walki, zwierzeta xd
Babsy
Babsy
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Q: Myślicie, że któraś z nich skorzystała na swojej wielkiej metamorfozie? Q: Czy któraś z w/w pań w latach swojej młodości mogłaby być uważana za 'piękność'? Q: Która przemiana podoba Wam się najbardziej?

Doda, Przybylska( moja urodzinowa blizniaczka;)), Penelope Cruz:)
Wlodarczyk i Gorniak wygladaly kiedys o niebo lepiej, teraz nie wiem, co z siebie zrobily ::ble::

Sylvinka
Sylvinka: Q: A co powiecie o mężczyznach?

Ibisz... no szkoda gadac;) Brad Pitt jednak starszy lepszy:)

Sylvinka
Sylvinka: Może któraś z Was, chce się pochwalić tym, jak się zmieniła na przełomie kilku lat?

momento;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.