Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012 (pierwszy post)

Poniedziałek, a mi się nudzi.. :mrgreen:.
Nie wiem czy przypadkiem podobnego tematu nie było, ale zawsze możemy coś dołożyć.

Czyli gwiazdy po latach. Jak nasze światowe i polskie damulki oraz panicze się zmieniali! Świat kosmetyków, chirurgii plastycznych, silikonów, wypełniaczy itd poszedł bardzo do przodu.. a oni muszę wydawać na coś kasę :)

1. Agnieszka Chylińska (ur. 23 maja 1976) – polska wokalistka i autorka tekstów, a także osobowość telewizyjna.


2. Edyta Górniak (ur. 14 listopada 1972) – polska wokalistka popowa, kompozytorka i autorka tekstów, producent, reżyser, aktorka musicalowa.


3. Doda (ur. 15 lutego 1984), znana również jako Doda i Doda Elektroda – polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, autorka tekstów, felietonistka magazynu „Maxim”.


4. Agnieszka Włodarczyk (ur. 13 grudnia 1980) – polska niezawodowa aktorka oraz piosenkarka.


5. Anna Przybylska (ur. 26 grudnia 1978) – polska niezawodowa aktorka oraz fotomodelka, pierwsza polska aktorka, która została międzynarodową twarzą kosmetyków marki Astor.


6. Penelope Cruz (ur. 28 kwietnia 1974) − hiszpańska aktorka, początkowo tancerka, po debiucie w hiszpańskiej telewizji porzuciła taniec dla aktorstwa.


7. Meg Ryan (ur. 19 listopada 1961) – amerykańska aktorka, znana z ról w komediach romantycznych.


8. Pamela Anderson (ur. 1 lipca 1967)– kanadyjska aktorka i modelka, działaczka na rzecz praw zwierząt.


Q: Myślicie, że któraś z nich skorzystała na swojej wielkiej metamorfozie?
Q: Czy któraś z w/w pań w latach swojej młodości mogłaby być uważana za 'piękność'?
Q: Która przemiana podoba Wam się najbardziej?


9. Krzysztof Ibisz (ur. 25 lutego 1965) – polski prezenter telewizyjny i aktor, właściciel firmy producenckiej, poseł na Sejm I kadencji.


moim skromniutki zdaniem kiedyś nawet fajny był :ssh:!

10. Brad Pitt (ur. 18 grudnia 1963) – amerykański aktor i producent filmowy.


Q: A co powiecie o mężczyznach?

___________________________________
A skoro miało być też o Was to proszę bardzo!
Może któraś z Was, chce się pochwalić tym, jak się zmieniła na przełomie kilku lat? :mrgreen:

Może ja zacznę, cobyście się trochę pośmiały! :D

2009-2012


A tutaj trochę style, raz było gorzej, raz trochę lepiej :D


Pozdrawiam, Syl :*

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
LuznyGosc
LuznyGosc
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam kurde w ogóle takich 'starszych, starszych', z tego co widze na kompie focisza mam od 2008 :-D

No to od 2008. Juz, juz. :ziober2:
AvantQueTuDis
wpis jest ukryty
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Przemiana Sylvinki najlepsza.

Gówniana przemiana, pokażę Ci zdjęcia do porównania za jakieś 5 lat :D

kedi
kedi: masakrycznie się zeszpeciła

Włosy i usta :and:. Niestety w ostatnim czasie każda kobieta robi to coś ze sobą.

kedi
kedi: jak dla mnie to mało się zmieniłaś:)

Młoda jestem dlatego.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale z czelusci internetu wyciagniete...

Patrząc na to, z 2008 i '11 to zmieniałaś się bardzo. Nabrałaś takich bardziej dojrzałych rysów twarzy, ale oczywiście pozytywnie ładnych! :D

LuznyGosc
LuznyGosc: LuznyGosc

Nie mogę podziwiać Twoich zdjęć :and:.

Konto usunięte
Konto usunięte: A ja?

Ostatnie zdjęcie :zakochany:.
Jak już faceci wspominali, nie ścinaj i ode mnie: nie farbuj na żaden inny kolor.

Konto usunięte
Konto usunięte: Z forumowych metamorfoz najbardziej podoba mi się oczywiście Sylwia i Dorota. Ta pierwsza podoba mi się za czasów, kiedy była trochę młodsza. U drugiej zaś uważam,że w 2012 roku wygląda najkorzystniej . Najmniej korzystnie zdecydowanie w roku 2008. Reszta dziewczyn (których foty mi się wyświetliły): SoDope - atrakcyjnie teraz wygląda. Marta Czarodziejka z Księżyca na każdym zdjęciu wygląda atrakcyjnie.

Po prostu myślę, że każdy siebie inaczej widzi. Aktorki chcą być zauważone, więc robią ze sobą przeróżne rzeczy, by tylko znaleźć się w centrum uwagi. A my.. zwykłe forumowiczki bez żadnych specyfików i tak zawsze będziemy piękne :ziober2: (tylko nie zaprzeczaj :mrgreen:).

Zapomniałam w sumie o metamorfozie Aśki Koroniewskiej, też moim zdaniem należała do udanych, ale odebrała sobie swój dziewczęcy urok.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: także pierwsze z brzegu: http://www.voila.pl/052/2r8sc/index.php?get=1&f=1

Prawie zawsze masz pokręcone włosy, tej samej długości i w tym samym kolorze, dlatego właśnie tak samo jak u mnie nie widać dużej przemiany :)
Ale bardzo ładnie wyglądasz a na tym z 2011 strasznie mi przypominasz Agattu z czata, nie wiem dlaczego :D
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
SoDope
SoDope
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Gówniana przemiana, pokażę Ci zdjęcia do porównania za jakieś 5 lat :D

mówisz będzie duża róznica XDDDDDDDDDDDDDDDD
daenerys
daenerys
  28 maja 2012

Aguś, Ty masz takie usteczka, czy tylko do zdjęc robisz taką uroczą minkę? :-D

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Prawie zawsze masz pokręcone włosy, tej samej długości i w tym samym kolorze, dlatego właśnie tak samo jak u mnie nie widać dużej przemiany :)

No bo naturalnie mam kręcone i rzadko prostuje, bo mi się zwyczajnie nie chce, chociaż lubię. Za to cholernie podobają mi się takie grube loki (jak mniej więcej mam na ostatnim), ale też mi się nie chce robić. Jestem stara i leniwa :-D
Kameleon
Kameleon
  28 maja 2012

@AvantQueTuDis:
Masz nawyk robienia miny kiedy sobie robisz zdjęcie i zaciskasz szczękę. Na wszystkich zdjęciach masz identyczną minę przez to.
Pozdrawiam, Gad.

LuznyGosc
LuznyGosc
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No dobra masz, ale nie chciało mi się szperać, by znaleźć jakieś wyszukane, także pierwsze z brzegu:

Zero zmian praktycznie, ale 2010 i 2011 wymiataja. :D

Sylvinka
Sylvinka: Gówniana przemiana, pokażę Ci zdjęcia do porównania za jakieś 5 lat :D

Za 5 lat niezla kosa bedzie z Ciebie. :ziober2:

Sylvinka
Sylvinka: Nie mogę podziwiać Twoich zdjęć .

Dlaczego?
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: mówisz będzie duża róznica XDDDDDDDDDDDDDDDD

:rotfl: a no właśnie.
Stąd ten temat.. chciałam się wyrobić przed pierwszymi zmarszczkami :D albo też za 5 lat, to Wy nie będziecie chciały się pokazać i przyjdzie tylko moje zdjęcia oglądać. Bo chyba jestem tutaj najmłodsza, o! :mrgreen:
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Za 5 lat niezla kosa bedzie z Ciebie.

Albo pójdę pod kosę :ziober2:.

LuznyGosc
LuznyGosc: Dlaczego?

Pewnie sobie tam wyżej pomyśleli, że mi tego oszczędzą i się nie wyświetlają :D
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Aguś, Ty masz takie usteczka, czy tylko do zdjęc robisz taką uroczą minkę? :-D

Robię różne miny :P
Ale ogólnie nie mam jakiś piękniastych ust, jak dziewczyny tutaj,
chyba nawet mam dosyć wąskie :and:

http://www.voila.pl/054/2aspj/index.php?get=1&f=1

Kameleon
Kameleon: @AvantQueTuDis: Masz nawyk robienia miny kiedy sobie robisz zdjęcie i zaciskasz szczękę. Na wszystkich zdjęciach masz identyczną minę przez to. Pozdrawiam, Gad.

No akurat takie się trafiły :-D

LuznyGosc
LuznyGosc: Zero zmian praktycznie, ale 2010 i 2011 wymiataja. :D

jeszcze dodaj, że nie rosnę i już w ogóle efekt dziecka z podstawówki murowany :rotfl:
vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No bo naturalnie mam kręcone i rzadko prostuje

Dobrze, że rzadko prostujesz bo masz naprawdę piękne włosy :)
LuznyGosc
LuznyGosc
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Albo pójdę pod kosę .

Co to, to na pewno nie. :P

Sylvinka
Sylvinka: Pewnie sobie tam wyżej pomyśleli, że mi tego oszczędzą i się nie wyświetlają :D

A ja juz wiem czemu. Tamten serwer, gdzie wrzucalem te zdjecia, jest chwilowo niedostepny. :)
LuznyGosc
LuznyGosc
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze dodaj, że nie rosnę i już w ogóle efekt dziecka z podstawówki murowany

No bo chyba nie rosniesz, dokladnie jak ja. :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.