Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012 (pierwszy post)

Poniedziałek, a mi się nudzi.. :mrgreen:.
Nie wiem czy przypadkiem podobnego tematu nie było, ale zawsze możemy coś dołożyć.

Czyli gwiazdy po latach. Jak nasze światowe i polskie damulki oraz panicze się zmieniali! Świat kosmetyków, chirurgii plastycznych, silikonów, wypełniaczy itd poszedł bardzo do przodu.. a oni muszę wydawać na coś kasę :)

1. Agnieszka Chylińska (ur. 23 maja 1976) – polska wokalistka i autorka tekstów, a także osobowość telewizyjna.


2. Edyta Górniak (ur. 14 listopada 1972) – polska wokalistka popowa, kompozytorka i autorka tekstów, producent, reżyser, aktorka musicalowa.


3. Doda (ur. 15 lutego 1984), znana również jako Doda i Doda Elektroda – polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, autorka tekstów, felietonistka magazynu „Maxim”.


4. Agnieszka Włodarczyk (ur. 13 grudnia 1980) – polska niezawodowa aktorka oraz piosenkarka.


5. Anna Przybylska (ur. 26 grudnia 1978) – polska niezawodowa aktorka oraz fotomodelka, pierwsza polska aktorka, która została międzynarodową twarzą kosmetyków marki Astor.


6. Penelope Cruz (ur. 28 kwietnia 1974) − hiszpańska aktorka, początkowo tancerka, po debiucie w hiszpańskiej telewizji porzuciła taniec dla aktorstwa.


7. Meg Ryan (ur. 19 listopada 1961) – amerykańska aktorka, znana z ról w komediach romantycznych.


8. Pamela Anderson (ur. 1 lipca 1967)– kanadyjska aktorka i modelka, działaczka na rzecz praw zwierząt.


Q: Myślicie, że któraś z nich skorzystała na swojej wielkiej metamorfozie?
Q: Czy któraś z w/w pań w latach swojej młodości mogłaby być uważana za 'piękność'?
Q: Która przemiana podoba Wam się najbardziej?


9. Krzysztof Ibisz (ur. 25 lutego 1965) – polski prezenter telewizyjny i aktor, właściciel firmy producenckiej, poseł na Sejm I kadencji.


moim skromniutki zdaniem kiedyś nawet fajny był :ssh:!

10. Brad Pitt (ur. 18 grudnia 1963) – amerykański aktor i producent filmowy.


Q: A co powiecie o mężczyznach?

___________________________________
A skoro miało być też o Was to proszę bardzo!
Może któraś z Was, chce się pochwalić tym, jak się zmieniła na przełomie kilku lat? :mrgreen:

Może ja zacznę, cobyście się trochę pośmiały! :D

2009-2012


A tutaj trochę style, raz było gorzej, raz trochę lepiej :D


Pozdrawiam, Syl :*

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
asexualna
asexualna
  28 maja 2012
Psyche30
Psyche30: Najlepiej w 2010 mega mega mega zajebiste i fryzura też. Na ostatnim wyglądasz jakbyś miała ze 40 lat

Czo :lol: dziękuję...
LuznyGosc
LuznyGosc
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzisz Patryś ile my ze sobą mamy wspólnego :-D

Szczegolnie miske ogorkow. :rotfl: Pamietasz?

Sylvinka
Sylvinka: Ale cycki większe by się zdały! :P

Urosna jeszcze, po ciazy na pewno. :P

Sylvinka
Sylvinka: W takich razie czekam na jego ponowne uruchomienie, jestem ciekawa.

Nic ciekawego. :P
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: hahahaha Wtedy jeszcze nie wiedziałeś, co to robienie masy? hahaha

gentyczny grubas here xd
to uczucie gdy idzie masa na lekko ponad 2000kcal
asexualna
asexualna
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Nie chodzi o zapuszczanie, ale w takich półśrednich Ci najlepiej, bo Ci buzie wyszczuplają.

Tak jest : D i tak będzie.
daenerys
daenerys
  28 maja 2012
Kameleon
Kameleon: Masz nawyk robienia miny kiedy sobie robisz zdjęcie i zaciskasz szczękę. Na wszystkich zdjęciach masz identyczną minę przez to. Pozdrawiam, Gad.

Jak zwykle sie musi pomałpować i wejść mi w słowo. :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Robię różne miny :P Ale ogólnie nie mam jakiś piękniastych ust, jak dziewczyny tutaj, chyba nawet mam dosyć wąskie http://www.voila.pl/054/2aspj/index.php?get=1&f=1

Ładne są przecież, takie normalne i górna warga fajny ma obrys. :-)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Z normalnych prostych tak, ale nie z moich. Ja mam po prostu druty, nic się nie trzyma, a jak już to pomocą może być dopiero tona lakieru. :D Ale w takich Ci do twarzy, więc nawet nie ma co zmieniać, jedynie kolor. Może na jakiś ciemniejszy?

Boje się Ci powiem :-D
Kiedyś pamiętam, za czasów młodości, było mnóstwo takich saszetek koloryzujących na dosłownie 4-6 myć, co by móc sprawdzić sobie, a teraz ich w ogóle nigdzie nie ma :) A nie jestem chyba na tyle odważna, żeby zaszaleć :)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Urosna jeszcze, po ciazy na pewno. :P

Albo trzeba przytyć kilka kilogramów, ale wtedy to i wszerz pójdzie.

LuznyGosc
LuznyGosc: Nic ciekawego. :P

No nie wiem, skoro aż tyle dałeś. Pozwól, że sama ocenię, będę szczera :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czo dziękuję...

Chodziły za mną takie włosy jak masz w 2010, tylko ze trochę dłuzsze, zawsze dygałam.
No a na ostatnim to mi taką kobiecinę przypominasz z mojego miasteczka :ziober2:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 maja 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Szczegolnie miske ogorkow. Pamietasz?

No pamiętam :-D
Ale bym zjadła takiego małosolnego, jejuńku :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ładne są przecież, takie normalne i górna warga fajny ma obrys. :-)

Ciebie tu nie widziałam w tym temacie, długo mam czekać? :-D :-*
Kameleon
Kameleon
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: cztery koty na klate ;-D

Ale w rozmowę to się nie wtrącamy. Nieładnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: słynne 30 na klate xd

Serio serio pytam. Widać żeś chłop duży i silny.
SoDope
SoDope
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Ja na szczęście żadnych takich nie muszę, ale czuję że jeszcze kilka lat codziennego nakładania makijażu i będę wyglądać jak staruszka. :D

ja też nie musze ... bo krem przeciwzmarszczkowy to krem przeciwzmarszczkowy a nie ... redukujący zmarszczki ;)
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  28 maja 2012
Kameleon
Kameleon: Serio serio pytam. Widać żeś chłop duży i silny.

no serio mówie ze 30kg, na super sprzecie firmy york, ale 2powt były, silny nigdy nie byłem. teraz juz nawet nie robie biedackiego wyciskania bo to marnotrawienie energii, lepiej łapac za hantle
LuznyGosc
LuznyGosc
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Albo trzeba przytyć kilka kilogramów, ale wtedy to i wszerz pójdzie.

Dokladnie. To jest problem. Szkoda, ze nie da sie wycwicyc cysiow, jak faceci. :P

Sylvinka
Sylvinka: No nie wiem, skoro aż tyle dałeś. Pozwól, że sama ocenię, będę szczera :)

Dobrze. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: No pamiętam :-D Ale bym zjadła takiego małosolnego, jejuńku

Gdzies na kompie mam jeszcze to zdjecie. :ziober2:
Najlepsze kiszone i korniszony. :D
daenerys
daenerys
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciebie tu nie widziałam w tym temacie, długo mam czekać? :-D :-*

Nie mam tu zdjęć żadnych, na uwięzionym dysku są i na drugim komputerze w domq. :D :*
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: gentyczny grubas here xd to uczucie gdy idzie masa na lekko ponad 2000kcal

Ale fajny misiek byłeś! :D
W takim razie teraz trzymaj formę, bo to drugie zdjęcie baaaardzo korzystne.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jest : D i tak będzie.

I nie słuchaj tu o żadnej czterdziestce!! :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Boje się Ci powiem :-D Kiedyś pamiętam, za czasów młodości, było mnóstwo takich saszetek koloryzujących na dosłownie 4-6 myć, co by móc sprawdzić sobie, a teraz ich w ogóle nigdzie nie ma :) A nie jestem chyba na tyle odważna, żeby zaszaleć :)

Jak to nie? Ja cały czas maluję tymi szamponetkami, nawet rok temu miałam jakaś wiśnie na głowie. Proszę zdjęcie:
http://cdn3.asteroid.pl/c11/a.fotka.pl/083/329/83329070_800_s.jpg?add=1338226151
niestety ja jeszcze przepłukałam wodą z octem i się cholerstwo na grzywce trzymało z pół roku.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.