Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012 (pierwszy post)

Poniedziałek, a mi się nudzi.. :mrgreen:.
Nie wiem czy przypadkiem podobnego tematu nie było, ale zawsze możemy coś dołożyć.

Czyli gwiazdy po latach. Jak nasze światowe i polskie damulki oraz panicze się zmieniali! Świat kosmetyków, chirurgii plastycznych, silikonów, wypełniaczy itd poszedł bardzo do przodu.. a oni muszę wydawać na coś kasę :)

1. Agnieszka Chylińska (ur. 23 maja 1976) – polska wokalistka i autorka tekstów, a także osobowość telewizyjna.


2. Edyta Górniak (ur. 14 listopada 1972) – polska wokalistka popowa, kompozytorka i autorka tekstów, producent, reżyser, aktorka musicalowa.


3. Doda (ur. 15 lutego 1984), znana również jako Doda i Doda Elektroda – polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, autorka tekstów, felietonistka magazynu „Maxim”.


4. Agnieszka Włodarczyk (ur. 13 grudnia 1980) – polska niezawodowa aktorka oraz piosenkarka.


5. Anna Przybylska (ur. 26 grudnia 1978) – polska niezawodowa aktorka oraz fotomodelka, pierwsza polska aktorka, która została międzynarodową twarzą kosmetyków marki Astor.


6. Penelope Cruz (ur. 28 kwietnia 1974) − hiszpańska aktorka, początkowo tancerka, po debiucie w hiszpańskiej telewizji porzuciła taniec dla aktorstwa.


7. Meg Ryan (ur. 19 listopada 1961) – amerykańska aktorka, znana z ról w komediach romantycznych.


8. Pamela Anderson (ur. 1 lipca 1967)– kanadyjska aktorka i modelka, działaczka na rzecz praw zwierząt.


Q: Myślicie, że któraś z nich skorzystała na swojej wielkiej metamorfozie?
Q: Czy któraś z w/w pań w latach swojej młodości mogłaby być uważana za 'piękność'?
Q: Która przemiana podoba Wam się najbardziej?


9. Krzysztof Ibisz (ur. 25 lutego 1965) – polski prezenter telewizyjny i aktor, właściciel firmy producenckiej, poseł na Sejm I kadencji.


moim skromniutki zdaniem kiedyś nawet fajny był :ssh:!

10. Brad Pitt (ur. 18 grudnia 1963) – amerykański aktor i producent filmowy.


Q: A co powiecie o mężczyznach?

___________________________________
A skoro miało być też o Was to proszę bardzo!
Może któraś z Was, chce się pochwalić tym, jak się zmieniła na przełomie kilku lat? :mrgreen:

Może ja zacznę, cobyście się trochę pośmiały! :D

2009-2012


A tutaj trochę style, raz było gorzej, raz trochę lepiej :D


Pozdrawiam, Syl :*

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Kameleon
Kameleon
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze pytasz!

No pytam.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ten co się nie wpieprza nigdy!

Akurat punkt 4 rzucił Ci się w oczy. Czytaj inne też.
LuznyGosc
LuznyGosc
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Najlepiej jak dla mnie 2009 i 2011, taka spokojna, ładna buźka . Nie wychodzi Ci, udawanie poważnego na zdjęciach! :D

Ale ja wlasnie przewaznie mam taka powazna mine i nie umiem do zdjecia zrobic normalnego usmiechu albo tej 'spokojnej' buzki. :P
daenerys
daenerys
  28 maja 2012
Kameleon
Kameleon: No pytam.

Odpowiedziałam przecież. :-D

Kameleon
Kameleon: Akurat punkt 4 rzucił Ci się w oczy. Czytaj inne też.

No skoro Ci się nie chce i za dużo zachodu to tradycyjnie - nie to nie. ;-)
91kasia
91kasia
  28 maja 2012

Dobrze, że nie mam na tym kompie zdjęć sprzed kilku lat bo jakbym wam zrobiła pewne zestawienie to byście całą noc płakali ze śmiechu jak kiedyś wyglądałam xD

mirra20
mirra20
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Q: Myślicie, że któraś z nich skorzystała na swojej wielkiej metamorfozie? Q: Czy któraś z w/w pań w latach swojej młodości mogłaby być uważana za 'piękność'? Q: Która przemiana podoba Wam się najbardziej?

Q:Dodzia, z solary zrobiła się babka na którą nawet miło popatrzeć
Q: Przybylska
Q: Nie mam faworyta

Sylvinka
Sylvinka: Q: A co powiecie o mężczyznach?

Q: Pitt się fajnie starzeje w przeciwieństwie do Krzysia
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Q: Myślicie, że któraś z nich skorzystała na swojej wielkiej metamorfozie? Q: Czy któraś z w/w pań w latach swojej młodości mogłaby być uważana za 'piękność'? Q: Która przemiana podoba Wam się najbardziej?

1. cruz, z tego co widze.
2. wiele z nich :)
3. cruz :P

Sylvinka
Sylvinka: Q: A co powiecie o mężczyznach?

depp :P

Sylvinka
Sylvinka: A skoro miało być też o Was to proszę bardzo! Może któraś z Was, chce się pochwalić tym, jak się zmieniła na przełomie kilku lat? Może ja zacznę, cobyście się trochę pośmiały! :D

kurcze, nie chce mi sie bawic w wyszukiwanie zdjec :P
asexualna
asexualna
  28 maja 2012
Psyche30
Psyche30: Ale po cholerę prostować? Bo co? miałabyś jakąś szope czy co? Toć takie włosy jeszcze fajniejsze niż proste druty

No dobra, nie tyle prostować co układać bym musiała :ziober2: kręcone włosy a'la szopa są fajne, a moje to takie głupie fale, jak mam włosy za ramię to się układają jak fryz Kopernika :lol: więc dziękuję.

Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.iv.pl/images/52257891718813210709.jpg

2011 najlepsze :rotfl:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: tego mogłoby być jeszcze więcej, no ale robienie tego i tak zajeło mi troche czasu.

Każdy rok jest dla Ciebie lepszy!
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
SailorMoon
SailorMoon
  28 maja 2012

Ale ponabijaliście :ninja:

Sylvinka
Sylvinka:

Zawsze ślicznie wyglądałaś ale teraz to już w ogóle :zakochany:
WilczeLyko
WilczeLyko
  28 maja 2012

Nie wypowiem się odnośnie 'gwiazd'. Ty - autorka tematu - dojrzałaś, pozytywnie, podobnie munlajt, teraz jest okej, ale w tym blond snopku..maj gad :rotfl:.

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ale w tym blond snopku..maj gad .

:rotfl:
Dawaj swoje, też chcę się pośmiać :rotfl:
WilczeLyko
WilczeLyko
  28 maja 2012
Psyche30
Psyche30: Dawaj swoje, też chcę się pośmiać

Przepraszam Ania, ale naprawdę lepiej dziś wyglądasz ;d. Moje nie zostaną ujawnione z wiadomych względów, ale też byłem taki czereśniak trochę :rotfl:.
Gad
Gad
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: gad

Co Gad ?
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Przepraszam Ania, ale naprawdę lepiej dziś wyglądasz ;d

Ale ja wiem, jak patrzę na stare fotki to zamykam oczęta :lol: I się tylko zastanawiam gdzie te chłopy miały oczy bo brańsko miałam ze uhh :rotfl:

Tutaj sprzed jakoś chyba 2 lat :lol: Też blond :rotfl:


Konto usunięte
Konto usunięte: Moje nie zostaną ujawnione z wiadomych względów, ale też byłem taki czereśniak trochę .

Pamiętam jak wyglądasz akurat więc szkoda, wielka szkoda :rotfl:
Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  28 maja 2012

Sylwia bralbym cie w 2007:D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.