Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012 (pierwszy post)

Poniedziałek, a mi się nudzi.. :mrgreen:.
Nie wiem czy przypadkiem podobnego tematu nie było, ale zawsze możemy coś dołożyć.

Czyli gwiazdy po latach. Jak nasze światowe i polskie damulki oraz panicze się zmieniali! Świat kosmetyków, chirurgii plastycznych, silikonów, wypełniaczy itd poszedł bardzo do przodu.. a oni muszę wydawać na coś kasę :)

1. Agnieszka Chylińska (ur. 23 maja 1976) – polska wokalistka i autorka tekstów, a także osobowość telewizyjna.


2. Edyta Górniak (ur. 14 listopada 1972) – polska wokalistka popowa, kompozytorka i autorka tekstów, producent, reżyser, aktorka musicalowa.


3. Doda (ur. 15 lutego 1984), znana również jako Doda i Doda Elektroda – polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, autorka tekstów, felietonistka magazynu „Maxim”.


4. Agnieszka Włodarczyk (ur. 13 grudnia 1980) – polska niezawodowa aktorka oraz piosenkarka.


5. Anna Przybylska (ur. 26 grudnia 1978) – polska niezawodowa aktorka oraz fotomodelka, pierwsza polska aktorka, która została międzynarodową twarzą kosmetyków marki Astor.


6. Penelope Cruz (ur. 28 kwietnia 1974) − hiszpańska aktorka, początkowo tancerka, po debiucie w hiszpańskiej telewizji porzuciła taniec dla aktorstwa.


7. Meg Ryan (ur. 19 listopada 1961) – amerykańska aktorka, znana z ról w komediach romantycznych.


8. Pamela Anderson (ur. 1 lipca 1967)– kanadyjska aktorka i modelka, działaczka na rzecz praw zwierząt.


Q: Myślicie, że któraś z nich skorzystała na swojej wielkiej metamorfozie?
Q: Czy któraś z w/w pań w latach swojej młodości mogłaby być uważana za 'piękność'?
Q: Która przemiana podoba Wam się najbardziej?


9. Krzysztof Ibisz (ur. 25 lutego 1965) – polski prezenter telewizyjny i aktor, właściciel firmy producenckiej, poseł na Sejm I kadencji.


moim skromniutki zdaniem kiedyś nawet fajny był :ssh:!

10. Brad Pitt (ur. 18 grudnia 1963) – amerykański aktor i producent filmowy.


Q: A co powiecie o mężczyznach?

___________________________________
A skoro miało być też o Was to proszę bardzo!
Może któraś z Was, chce się pochwalić tym, jak się zmieniła na przełomie kilku lat? :mrgreen:

Może ja zacznę, cobyście się trochę pośmiały! :D

2009-2012


A tutaj trochę style, raz było gorzej, raz trochę lepiej :D


Pozdrawiam, Syl :*

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
LuznyGosc
LuznyGosc
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zmieniasz się :[ Już już, jeszcze chwila, ostatniego aktualnego zdjęcia poszukuje : D

Zmieniam, tylko wiadomo, że zdjęcie to ujęcie wyglądu w danym momencie i pozycji. Mam wiele zdjęć z tych lat, ale przecież wszystkich nie wrzucę. :)
LuznyGosc
LuznyGosc
  28 maja 2012

Popatrz, Sylvinka też się nie zmienia. Tylko na tym pierwszym dużym i pierwszym mniejszym widać, że była młodsza. :)

asexualna
asexualna
  28 maja 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Popatrz, Sylvinka też się nie zmienia. Tylko na tym pierwszym dużym i pierwszym mniejszym widać, że była młodsza. :)

A ja? :ziober2:

Kameleon
Kameleon
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja?

Tylko w 2011 jakoś inaczej.
asexualna
asexualna
  28 maja 2012
Kameleon
Kameleon: Tylko w 2011 jakoś inaczej.

Włosy ścięte to i jest inaczej.
Kameleon
Kameleon
  28 maja 2012

Nie ścinaj ich więcej.

LuznyGosc
LuznyGosc
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja?

Jakby sie przypatrzec to widac roznice, ale male.
2006 pieknie. :D Wtedy mialas najlepsza fryzure. Kameleon dobrze prawi, zebys nie scinala juz. :)
asexualna
asexualna
  28 maja 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Jakby sie przypatrzec to widac roznice, ale male. 2006 pieknie. :D Wtedy mialas najlepsza fryzure. Kameleon dobrze prawi, zebys nie scinala juz. :)

Gimbo lata :zabawa: już ja zetnę jak będę chciała!
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 maja 2012

Ale fajne mordki :-D

LuznyGosc
LuznyGosc
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Gimbo lata już ja zetnę jak będę chciała!

Bralbym Cie w gimnazjum. :ziober2:
Nie scinaj.
LuznyGosc
LuznyGosc
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale fajne mordki :-D

Pokaz Twoja! :D
asexualna
asexualna
  28 maja 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Bralbym Cie w gimnazjum. Nie scinaj.

Rozumiem, że z wiekiem brzydne :C odchodzę.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 maja 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Pokaz Twoja! :D

Nie mam kurde w ogóle takich 'starszych, starszych', z tego co widze na kompie focisza mam od 2008 :-D
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012
styka51
styka51: Z moim Wiesławem:

Macie oczy, jakbyście ćpali dniami i nocami :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz znowu blond

Nie wiedziałam!!! Dopiero teraz luknęłam w google, zajebiście wygląda jak dla mnie :D nie poznałabym jej.

Konto usunięte
Konto usunięte: z jakich to lat zdjęcie?

Szczerze to nie mam pojęcia, bo szukałam tylko grafiki. Pewnie jeszcze przed Słonecznym patrolem, bo tam już sztuczna w połowie była.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  28 maja 2012

Z podanych przez Ciebie propozycji to najgorzej zmieniają się: A. Włodarczyk, E. Górniak, K. Ibisz. Ta pierwsza z ładnej i naturalnej kobiety przeistoczyła się w wytapetowaną solarę. Teraz jak widzę gdzieś jej zdjęcia to normalnie na każdym tona pudru. Druga, kiedyś była atrakcyjniejsza, teraz jakby bardziej sztuczna. Ibisz to wiadomo,że chciałby zatrzymać czas i przeżywa aktualnie chyba jakiś kryzys wieku średniego bo w mojej opinii te jego odmładzanie się przynosi odwrotny efekt do zamierzonego.
Najlepsze metamorfozy: A. Chylińska, Doda. Ta pierwsza kiedyś była szpetna, teraz jest naprawdę atrakcyjną babką, aczkolwiek wolę ją chyba w ciemniejszych włosach a nie w blondzie. Doda znowu z różowej, wiejskiej landrynki zmieniła się w dosyć atrakcyjną kobietę, choć wiadomo,że na pewno bez użycia skalpela nie byłaby taka piękna.
Z forumowych metamorfoz najbardziej podoba mi się oczywiście Sylwia i Dorota. Ta pierwsza podoba mi się za czasów, kiedy była trochę młodsza. U drugiej zaś uważam,że w 2012 roku wygląda najkorzystniej :ziober2:. Najmniej korzystnie zdecydowanie w roku 2008. Reszta dziewczyn (których foty mi się wyświetliły): SoDope - atrakcyjnie teraz wygląda. Marta Czarodziejka z Księżyca na każdym zdjęciu wygląda atrakcyjnie.

Ale się rozpisałem :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.