Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012 (pierwszy post)

Poniedziałek, a mi się nudzi.. :mrgreen:.
Nie wiem czy przypadkiem podobnego tematu nie było, ale zawsze możemy coś dołożyć.

Czyli gwiazdy po latach. Jak nasze światowe i polskie damulki oraz panicze się zmieniali! Świat kosmetyków, chirurgii plastycznych, silikonów, wypełniaczy itd poszedł bardzo do przodu.. a oni muszę wydawać na coś kasę :)

1. Agnieszka Chylińska (ur. 23 maja 1976) – polska wokalistka i autorka tekstów, a także osobowość telewizyjna.


2. Edyta Górniak (ur. 14 listopada 1972) – polska wokalistka popowa, kompozytorka i autorka tekstów, producent, reżyser, aktorka musicalowa.


3. Doda (ur. 15 lutego 1984), znana również jako Doda i Doda Elektroda – polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, autorka tekstów, felietonistka magazynu „Maxim”.


4. Agnieszka Włodarczyk (ur. 13 grudnia 1980) – polska niezawodowa aktorka oraz piosenkarka.


5. Anna Przybylska (ur. 26 grudnia 1978) – polska niezawodowa aktorka oraz fotomodelka, pierwsza polska aktorka, która została międzynarodową twarzą kosmetyków marki Astor.


6. Penelope Cruz (ur. 28 kwietnia 1974) − hiszpańska aktorka, początkowo tancerka, po debiucie w hiszpańskiej telewizji porzuciła taniec dla aktorstwa.


7. Meg Ryan (ur. 19 listopada 1961) – amerykańska aktorka, znana z ról w komediach romantycznych.


8. Pamela Anderson (ur. 1 lipca 1967)– kanadyjska aktorka i modelka, działaczka na rzecz praw zwierząt.


Q: Myślicie, że któraś z nich skorzystała na swojej wielkiej metamorfozie?
Q: Czy któraś z w/w pań w latach swojej młodości mogłaby być uważana za 'piękność'?
Q: Która przemiana podoba Wam się najbardziej?


9. Krzysztof Ibisz (ur. 25 lutego 1965) – polski prezenter telewizyjny i aktor, właściciel firmy producenckiej, poseł na Sejm I kadencji.


moim skromniutki zdaniem kiedyś nawet fajny był :ssh:!

10. Brad Pitt (ur. 18 grudnia 1963) – amerykański aktor i producent filmowy.


Q: A co powiecie o mężczyznach?

___________________________________
A skoro miało być też o Was to proszę bardzo!
Może któraś z Was, chce się pochwalić tym, jak się zmieniła na przełomie kilku lat? :mrgreen:

Może ja zacznę, cobyście się trochę pośmiały! :D

2009-2012


A tutaj trochę style, raz było gorzej, raz trochę lepiej :D


Pozdrawiam, Syl :*

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Kameleon
Kameleon
  28 maja 2012

Wstawiajcie zdjęcia z widocznymi cyckami to ocenimy dopiero czy się zmieniacie.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No bo naturalnie mam kręcone i rzadko prostuje, bo mi się zwyczajnie nie chce, chociaż lubię. Za to cholernie podobają mi się takie grube loki (jak mniej więcej mam na ostatnim), ale też mi się nie chce robić. Jestem stara i leniwa :-D

A mi wręcz przeciwnie, chciałabym mieć tak delikatne jak Ty, przynajmniej byłaby jakaś odmiana na głowie a nie ciągle te proste druty. Zresztą u mnie delikatne loczki wytrzymają dwie godziny i już ich nie ma, więc nawet mi się nie opłaca mordować z kręceniem.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Kameleon
Kameleon
  28 maja 2012

zmieniłyście*

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: A mi wręcz przeciwnie, chciałabym mieć tak delikatne jak Ty, przynajmniej byłaby jakaś odmiana na głowie a nie ciągle te proste druty. Zresztą u mnie delikatne loczki wytrzymają dwie godziny i już ich nie ma, więc nawet mi się nie opłaca mordować z kręceniem.

Ale kurde z prostych można więcej wyczarować :)
i jakoś z kolorem się pobawić, czy grzywką..
ja bym wyglądała pewnie tragicznie i mam wrażenie, że utknęłam w takich dożywotnio :)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 maja 2012
vladimir111
vladimir111: Dobrze, że rzadko prostujesz bo masz naprawdę piękne włosy :)

Dzięki :)

LuznyGosc
LuznyGosc: No bo chyba nie rosniesz, dokladnie jak ja.

Widzisz Patryś ile my ze sobą mamy wspólnego :-D
SoDope
SoDope
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Stąd ten temat.. chciałam się wyrobić przed pierwszymi zmarszczkami :D albo też za 5 lat, to Wy nie będziecie chciały się pokazać i przyjdzie tylko moje zdjęcia oglądać.

ja już stosuje krem przeciwzmarszczkowy 30 + :D :ziober2:
asexualna
asexualna
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Ostatnie zdjęcie . Jak już faceci wspominali, nie ścinaj i ode mnie: nie farbuj na żaden inny kolor.

Czyli jednak nie brzydne na starość, jupi :ziober2:
Nie mam zamiaru farbować.
Co do ścinania to nie jestem w stanie obiecać, bo zapuścić też na pewno nie zapuszczę : D
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Co to, to na pewno nie. :P

Ale cycki większe by się zdały! :P

LuznyGosc
LuznyGosc: Tamten serwer, gdzie wrzucalem te zdjecia, jest chwilowo niedostepny. :)

W takich razie czekam na jego ponowne uruchomienie, jestem ciekawa.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  28 maja 2012
koniec 3 gimbazy
miedzy 1 a 2 techbazą
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja?

Najlepiej w 2010 mega mega mega zajebiste i fryzura też.
Na ostatnim wyglądasz jakbyś miała ze 40 lat :lol:
Kameleon
Kameleon
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: WiadomoOd1410

Ile wyciskałeś w 3 gim ? xd
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale kurde z prostych można więcej wyczarować :) i jakoś z kolorem się pobawić, czy grzywką.. ja bym wyglądała pewnie tragicznie i mam wrażenie, że utknęłam w takich dożywotnio :)

Z normalnych prostych tak, ale nie z moich. Ja mam po prostu druty, nic się nie trzyma, a jak już to pomocą może być dopiero tona lakieru. :D
Ale w takich Ci do twarzy, więc nawet nie ma co zmieniać, jedynie kolor. Może na jakiś ciemniejszy?

Konto usunięte
Konto usunięte: ja już stosuje krem przeciwzmarszczkowy 30 + :D

Ja na szczęście żadnych takich nie muszę, ale czuję że jeszcze kilka lat codziennego nakładania makijażu i będę wyglądać jak staruszka. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli jednak nie brzydne na starość, jupi Nie mam zamiaru farbować. Co do ścinania to nie jestem w stanie obiecać, bo zapuścić też na pewno nie zapuszczę : D

Ciesz się, wiek Ci służy :D
Nie chodzi o zapuszczanie, ale w takich półśrednich Ci najlepiej, bo Ci buzie wyszczuplają.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 maja 2012
Kameleon
Kameleon: Ile wyciskałeś w 3 gim ? xd

cztery koty na klate ;-D
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  28 maja 2012
Kameleon
Kameleon: Ile wyciskałeś w 3 gim ? xd

słynne 30 na klate xd
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: koniec 3 gimbazy

:rotfl: hahahaha
Wtedy jeszcze nie wiedziałeś, co to robienie masy? hahaha
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.