Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012 (pierwszy post)

Poniedziałek, a mi się nudzi.. :mrgreen:.
Nie wiem czy przypadkiem podobnego tematu nie było, ale zawsze możemy coś dołożyć.

Czyli gwiazdy po latach. Jak nasze światowe i polskie damulki oraz panicze się zmieniali! Świat kosmetyków, chirurgii plastycznych, silikonów, wypełniaczy itd poszedł bardzo do przodu.. a oni muszę wydawać na coś kasę :)

1. Agnieszka Chylińska (ur. 23 maja 1976) – polska wokalistka i autorka tekstów, a także osobowość telewizyjna.


2. Edyta Górniak (ur. 14 listopada 1972) – polska wokalistka popowa, kompozytorka i autorka tekstów, producent, reżyser, aktorka musicalowa.


3. Doda (ur. 15 lutego 1984), znana również jako Doda i Doda Elektroda – polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, autorka tekstów, felietonistka magazynu „Maxim”.


4. Agnieszka Włodarczyk (ur. 13 grudnia 1980) – polska niezawodowa aktorka oraz piosenkarka.


5. Anna Przybylska (ur. 26 grudnia 1978) – polska niezawodowa aktorka oraz fotomodelka, pierwsza polska aktorka, która została międzynarodową twarzą kosmetyków marki Astor.


6. Penelope Cruz (ur. 28 kwietnia 1974) − hiszpańska aktorka, początkowo tancerka, po debiucie w hiszpańskiej telewizji porzuciła taniec dla aktorstwa.


7. Meg Ryan (ur. 19 listopada 1961) – amerykańska aktorka, znana z ról w komediach romantycznych.


8. Pamela Anderson (ur. 1 lipca 1967)– kanadyjska aktorka i modelka, działaczka na rzecz praw zwierząt.


Q: Myślicie, że któraś z nich skorzystała na swojej wielkiej metamorfozie?
Q: Czy któraś z w/w pań w latach swojej młodości mogłaby być uważana za 'piękność'?
Q: Która przemiana podoba Wam się najbardziej?


9. Krzysztof Ibisz (ur. 25 lutego 1965) – polski prezenter telewizyjny i aktor, właściciel firmy producenckiej, poseł na Sejm I kadencji.


moim skromniutki zdaniem kiedyś nawet fajny był :ssh:!

10. Brad Pitt (ur. 18 grudnia 1963) – amerykański aktor i producent filmowy.


Q: A co powiecie o mężczyznach?

___________________________________
A skoro miało być też o Was to proszę bardzo!
Może któraś z Was, chce się pochwalić tym, jak się zmieniła na przełomie kilku lat? :mrgreen:

Może ja zacznę, cobyście się trochę pośmiały! :D

2009-2012


A tutaj trochę style, raz było gorzej, raz trochę lepiej :D


Pozdrawiam, Syl :*

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Która przemiana podoba Wam się najbardziej?

Przemiana Dody mi się podoba najbardziej .

Sylvinka
Sylvinka: Może któraś z Was, chce się pochwalić tym, jak się zmieniła na przełomie kilku lat?

Wstyd :lol:
SoDope
SoDope
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Może któraś z Was, chce się pochwalić tym, jak się zmieniła na przełomie kilku lat?


Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012
Psyche30
Psyche30: Przemiana Dody mi się podoba najbardziej .

W sumie mi też, z solary i różowej landryneczki zmieniła się w naprawdę ładną kobietę :)

Psyche30
Psyche30: Wstyd

No chyba żartujesz.. :mrgreen:. Chociaż coraz więcej tutaj 'obcych' przyłazi :D

Konto usunięte
Konto usunięte: SoDope

Jak dla mnie najlepszy ten jasny brąz na włosach :zakochany:.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
SoDope
SoDope
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Jak dla mnie najlepszy ten jasny brąz na włosach .

dla mnie każde dobre byle nie czarne ... O_o
Adidasowa
Adidasowa
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Q: Myślicie, że któraś z nich skorzystała na swojej wielkiej metamorfozie? Q: Czy któraś z w/w pań w latach swojej młodości mogłaby być uważana za 'piękność'? Q: Która przemiana podoba Wam się najbardziej?

1. Doda na pewno...
2. Anna Przybylska piękna:zakochany:
3. Dody i Anny Przybylskiej.
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: W sumie mi też, z solary i różowej landryneczki zmieniła się w naprawdę ładną kobietę :)

No i cholernie podobają mi się jej ciuchy jakie nosi w obecnych czasach, nie wszystko ale wiele wiele :D

Sylvinka
Sylvinka: No chyba żartujesz.. . Chociaż coraz więcej tutaj 'obcych' przyłazi :D

No dobra,coś znalazłam w starociach, ale to jakoś zle powycinane , ale gęba jest :rotfl:

Sprzed jakoś 6-7 lat :lol:



Obecnie :D


Oczywiscie w czasie tych 7 lat było sporo przemian ale musiałabym szukać zdjęć :rotfl:
daenerys
daenerys
  28 maja 2012

Jakoś nie mogę przeżyć zmiany Agnieszki Włodarczyk, była taką śliczną nastolatką - Sara, 13 posterunek, a teraz nawet jako osoba za nią nie przepadam, dziwna mi się wydaje. Edyta Górniak podobnie.
Chylińska nie wyglądała dobrze, ale i tak budziła jakiś respekt, obecnie przeciwstawiła się wszystkiemu co deklarowała. (na moment obecny jest blondynką z landrynkowymi ustami). Rozumiem, że ludzie się zmieniają z wiekiem, ale tu chodzi o co innego. Doda teraz godnie, kobieco, jak najbardziej na plus. Przbylska ładnie zawsze i wszędzie. Penelope i Meg podobnie.
Co do Krzysia, niegdyś zdecydowanie mi się podobał, do tego zdawał się być ciekawą, rozmowną, błyskotliwą i wesołą osobą. Szkoda, że nie umie starzeć się godnie, jak np Depp czy Pacino.
Pitt nie jest i nie był w moim typie.

styka51
styka51
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Q: Myślicie, że któraś z nich skorzystała na swojej wielkiej metamorfozie? Q: Czy któraś z w/w pań w latach swojej młodości mogłaby być uważana za 'piękność'? Q: Która przemiana podoba Wam się najbardziej?

Doda wygląda lepiej, no i Chylińska, ale ją wolałam w czarnych włosach.
Przybylska jest bjutiful.
Dody...

Ja :lol:
styka51
styka51
  28 maja 2012

A na zdjęciu z 2007 widzicie jedyną różową rzecz jaką miałam w szafie odkąd skończyłam jakieś 10 lat :ninja:

SailorMoon
SailorMoon
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Q: Myślicie, że któraś z nich skorzystała na swojej wielkiej metamorfozie? Q: Czy któraś z w/w pań w latach swojej młodości mogłaby być uważana za 'piękność'? Q: Która przemiana podoba Wam się najbardziej?

1. Doda wygląda lepiej. Na pewno skorzystała.
2. Edyta, Ania Przybylska i Penelope.
3. Agnieszki Chylińskiej, Dody. Edyta nadal piękna ale zbyt zbotoxowana i przez to spuchnięta. Ania Przybylska zawsze była super a teraz to już w ogóle świetnie :) Agnieszka Włodarczyk kiedyś śliczna teraz też ładnie ale czasem przesadza.

Sylvinka
Sylvinka: Może któraś z Was, chce się pochwalić tym, jak się zmieniła na przełomie kilku lat?


Pierwsze z liceum 18 - 19 lat, drugie 4 lata temu po urodzeniu Adaśka, a reszta z ostatnich 2 lat :)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 maja 2012
Psyche30
Psyche30: No i cholernie podobają mi się jej ciuchy jakie nosi w obecnych czasach, nie wszystko ale wiele wiele

Ma jakiś tam gust :) na mnie np ogromne wrażenie zrobiła jak się ubrała tak wtedy coś z tymi butami było:


Psyche30
Psyche30: Sprzed jakoś 6-7 lat

Bardzo delikatną urodę miałaś, może to przez te jasne włosy. Ale teraz w tej czerni jesteś jak dla mnie bardziej ponętna :w00t: :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakoś nie mogę przeżyć zmiany Agnieszki Włodarczyk, była taką śliczną nastolatką - Sara, 13 posterunek, a teraz nawet jako osoba za nią nie przepadam, dziwna mi się wydaje. Edyta Górniak podobnie. Chylińska nie wyglądała dobrze, ale i tak budziła jakiś respekt, obecnie przeciwstawiła się wszystkiemu co deklarowała. (na moment obecny jest blondynką z landrynkowymi ustami). Rozumiem, że ludzie się zmieniają z wiekiem, ale tu chodzi o co innego. Doda teraz godnie, kobieco, jak najbardziej na plus. Przbylska ładnie zawsze i wszędzie. Penelope i Meg podobnie.

Zarówno Agnieszka jak i Edyta zniszczyły swoje włosy, które miały tak piękne i ogólnie twarze, usta. Nie dość że pełne są niewiadomo czego, to buźki mają takie sztuczne, że czasami zastanawiam się czy one mają w ogóle w domu lustra.

styka51
styka51: Doda wygląda lepiej, no i Chylińska, ale ją wolałam w czarnych włosach. Przybylska jest bjutiful.

W czarnych jej po prostu to twarzy, ale ja wolę ją z początków 'mam talent', jak dopiero zaczęła powracać do show biznesu. Ubrana zawsze w spodnie i jakiś zwykły t-shirt, prosta grzywka, intensywna czerń. Później zaczęła robić z siebie paniusię-celebrytkę, co mi w ogóle do niej nie pasuje. Dobrze, że kojarzę ją bardziej z czasów O.N.A, bo lubiłam jej zespół.

Ostatnio oglądałam "Bokser", Przybylska gra jedną z głównych ról, chyba tam wypadła najlepiej i najbardziej naturalnie.

styka51
styka51: Ja

Hahahahaha, zajebiste zdjęcia Styczka! :zakochany: :rotfl:
Od 2010 praktycznie się nic nie zmieniłaś, ale byłaś śliczna w 1997, taki specyficzny typ urody.

SailorMoon
SailorMoon: Pierwsze z liceum 18 - 19 lat, drugie 4 lata temu po urodzeniu Adaśka, a reszta z ostatnich 2 lat

Ty jak zwykle piękna i w sumie przez te lata zmieniłaś się aby troszkę. W blond Ci bardzo do twarzy. :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
styka51
styka51
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: W czarnych jej po prostu to twarzy, ale ja wolę ją z początków 'mam talent', jak dopiero zaczęła powracać do show biznesu. Ubrana zawsze w spodnie i jakiś zwykły t-shirt, prosta grzywka, intensywna czerń. Później zaczęła robić z siebie paniusię-celebrytkę, co mi w ogóle do niej nie pasuje. Dobrze, że kojarzę ją bardziej z czasów O.N.A, bo lubiłam jej zespół.

Zgadzam się! Jak chodziła w bokserkach itp, czerwona szminka, mocny makijaż, to była zayebista...teraz komercja zrobiła z niej to co widać, a szkoda:and:

Sylvinka
Sylvinka: Hahahahaha, zajebiste zdjęcia Styczka! Od 2010 praktycznie się nic nie zmieniłaś, ale byłaś śliczna w 1997, taki specyficzny typ urody.

Hahahhaha, dziękuję :D Ja wiem czy specyficzny, do taty jestem podobna, zaraz fotę wrzucę:tak:
styka51
styka51
  28 maja 2012

Z moim Wiesławem:

asexualna
asexualna
  28 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: 1. Agnieszka Chylińska (ur. 23 maja 1976) – polska wokalistka i autorka tekstów, a także osobowość telewizyjna.

Teraz znowu blond :rotfl:

Sylvinka
Sylvinka: 8. Pamela Anderson (ur. 1 lipca 1967)– kanadyjska aktorka i modelka, działaczka na rzecz praw zwierząt.

Jaka śliczna na tym pierwszym zdjęciu :[

Sylvinka
Sylvinka: Q: Czy któraś z w/w pań w latach swojej młodości mogłaby być uważana za 'piękność'?

Pamela Anderson z lat młodości podoba mi się najbardziej, z jakich to lat zdjęcie?

Sylvinka
Sylvinka: Może któraś z Was, chce się pochwalić tym, jak się zmieniła na przełomie kilku lat?

Kusząca propozycja :rotfl: może to zrobię... tylko zdjęć poszukam, bo całkiem fajna zabawa.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.