kuba92762
kuba92762
  7 lipca 2012 (pierwszy post)

Tamten temat przepadł w sumie, a niewielu ma ustawione 'najnowsze na górze', więc proponuję odświeżyc jako, że dział i tak jest praktycznie martwy.

Ja ostatnio przeczytałem "Co się przydarzyło tej małej dziewczynce"
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/129435/co-sie-przydarzylo-tej-malej-dziewczynce

i 'Recenzja" Deana Koontza http://lubimyczytac.pl/ksiazka/129134/recenzja

Obie książki bardzo dobre.Co prawda w tej pierwszej tematyka na pewno jest poważniejsza, ale Koontza szybciej się jakoś czyta:)

Liczę, że są tu jacyś czytelnicy i polecą coś ciekawego:tak: Zachęcam do dyskusji.

zuebobo
Posty: 7188 (po ~94 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 17
zuebobo
  9 lipca 2012

kończę czytać Slavenka Drakulic "ciało z jej ciała"
polecić coś w sumie czemu nie ale zależy co kto preferuje :)

Earth
Earth
  13 lipca 2012

Wciąż czytam Pieśń Lodu i Ognia, teraz czwarta część, po angielsku, nie znam sporo słów, więc idzie powoli, ale za to się uczę przy okazji :-)

CzarownicyPies
CzarownicyPies
  13 lipca 2012

Wczoraj skończyłam czytać "Upoważnienie do szczęścia" Katarzyny Grocholi - przyjemna, lekka lektura.
Obecnie jestem w trakcie "Smaków i dotyków" Ingi Iwasiów i choć z reguły nie podoba mi się typowa najnowsza proza, tak ta książka powoli zaczyna mnie wciągać.

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  14 lipca 2012

"Heroina" S.Gran.

"Niemy świadek", "Samotny dom" A.Christie. :zakochany:

"Kurtyna" A.Christie, "Lodowata burza" G.Blunt'a, "Duma i uprzedzenie" J.Austen - wszystkie trzy zaczęte i tak zostawione; ta druga jest nudna jak flaki z olejem, wymęczona do połowy i najprawdopodobniej porzucę ją dla tej pierwszej, trzecią natomiast zostawiłam już dawno i rrraczej do niej nie wrócę. ;)

Dobry kawałek czasu temu "11 minut" P.Coleho, "Pod powiekami" K.Rygiel i "Gorzka czekolada" L.Lokko.

Nakita
Nakita
  16 lipca 2012

,,Wojny świata wynurzonego,, - Licia Troisi
Przeczytałam trylogię ;) książki bardzo ciekawe...zajęło mi to trzy tygodnie i myślę że ich nie zmarnowałam czytając to bo książki były świetne. Polecam ;D d83dde03

LadyDomi
LadyDomi
  16 lipca 2012

Dziś skończyłam czytać Sklepik z marzeniami Kinga.
Teraz chcę zabrać się za Cztery pory roku, a tam Skazani na Shawshank :zakochany:.

positivessence
positivessence
  16 lipca 2012

Gady - M. Sokołowski. Polecam bardzo :)

Flowing
Flowing
  17 lipca 2012

Graham Masterton - Manitou :zakochany:

Fri3den
Fri3den
  17 lipca 2012

Ja czytam serię książek pióra Alex Kavy o przygodach Maggie O'Dell. Naprawdę świetne książki. Gdyby ktoś był zainteresowany to proszę bardzo tutaj jest spis wszystkich książek wchodzących w skład tej serii: http://www.gothamcafe.pl/literatura-groza-i-okolice/alex-kava/

Ravisante
Ravisante
  19 lipca 2012

To zależy od gustu...Niedawno przeczytałam "List w butelce", "Śledzę Cię", i "Kiedy myślę o Tobie", ta ostatnia najbardziej mi się podoba jest zabawna, bywa momentami romantyczna ale bez przesady ;p ale jak już mówiłam to zależy od gustu ;)

Karola
Karola
  20 lipca 2012

Graham Masterton - "Drapieżcy" :) taka do podusi na dobry sen :rotfl: a tak na serio, to dobrze działa na wyobraźnię.

Sylwia17
Sylwia17
  22 lipca 2012

"Tyle jest gwiazd" Giulia Carcasi.
Fajnie się ją czyta,polecam:)

LadyDomi
LadyDomi
  24 lipca 2012
Skazani na Shawshank - pierwszy raz muszę niestety stwierdzić, że film jest o wiele lepszy niż książka. Książka sama w sobie jest dobra i podziwiam reżysera, który wycisnął z niej tak wiele, żeby stworzyć genialny film. Najlepiej najpierw obejrzeć film, a dopiero przeczytać książkę, wtedy można cośkolwiek ogarnąć, bo w książce są duże przeskoki czasowe to raz i czasem są krótkie wątki opisane bez składu, ładu.
krkpm
krkpm
  25 lipca 2012

"Blizna" Mieville'a