kuba92762
kuba92762
  7 lipca 2012 (pierwszy post)

Tamten temat przepadł w sumie, a niewielu ma ustawione 'najnowsze na górze', więc proponuję odświeżyc jako, że dział i tak jest praktycznie martwy.

Ja ostatnio przeczytałem "Co się przydarzyło tej małej dziewczynce"
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/129435/co-sie-przydarzylo-tej-malej-dziewczynce

i 'Recenzja" Deana Koontza http://lubimyczytac.pl/ksiazka/129134/recenzja

Obie książki bardzo dobre.Co prawda w tej pierwszej tematyka na pewno jest poważniejsza, ale Koontza szybciej się jakoś czyta:)

Liczę, że są tu jacyś czytelnicy i polecą coś ciekawego:tak: Zachęcam do dyskusji.

eidur1
eidur1
  27 lipca 2012

Stephen King- "Sklepik z marzeniami"d83dde0a

kuba92762
kuba92762
  7 sierpnia 2012

James Ellroy-Tajemnice Los Angeles
Jak ja się cieszę, że będąc w sklepie w ciemno kupiłem tą książkę. Pierwsza, którą przeczytałem tego autora, ale na pewno nie ostatnia. Na pewno nie jest to łatwa książka, chwilowe rozkojarzenie i można pogubić się w akcji, więc nie polecam odstawiania jej na jakiś czas bo później może być problem z wróceniem na właściwy tor.Bohaterowie są świetni, dobrze zaplanowana intryga.Jedyna wada to może zbyt duża ilośc postaci, ale jak się na końcu okaże każda z nich coś do tej książki wnosi. Polecam z całego serca:)

Artmedia9
Posty: 33 (po ~121 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
Artmedia9
  14 sierpnia 2012

A ja historycznie:)
Bernal diaz del castillo "pamiętnik żołnierza korteza"
stare i czasami do głębi średniowieczne ale czytam

kuba92762
kuba92762
  15 sierpnia 2012

Największy lęk-rewelacja.

LadyDomi
LadyDomi
  15 sierpnia 2012

Właśnie skończyłam czytać książkę Zdolny uczeń. Kolejna w serii Kinga - Cztery pory roku. Książka opowiada o prawie 80letnim hitlerowcu, który ukrywa się w Ameryce i o 14letnim chłopcu, który się nim zafascynował. Pokazane są ich wzajemne relacje oraz to do czego prowadzą. Niezła ta książka :)

kuba92762
kuba92762
  17 sierpnia 2012

Obietnica mroku- mocna książka 8/10

ChodzPrzytulMnie
ChodzPrzytulMnie
  18 sierpnia 2012

ostatnio to Rhezus. Zielone oczy wyroczni (Róża Jakobsze)

agoosiaaa
agoosiaaa
  18 sierpnia 2012

''The Midnight Club'' Jamesa Patterson'a
''Blood Oath'' Christopher Farnsworth'a
''Wither'' Lauren Destefano

kuba92762
kuba92762
  24 sierpnia 2012

Forsy jak lodu- bardzo dobra książka, chociaż opisy bankowe mogą zniechęcić, szczególnie na początku.

agoosiaaa
agoosiaaa
  26 sierpnia 2012

Black Magic Sanction - Kim Harrison
The Painted Man - Peter V. Brett

rudziamadzia
rudziamadzia
  27 sierpnia 2012

ksiazka godna polecenia? "my dzieci z dworca zoo" niesamowita opowiesc o 15stoletniej narkomance... natomiast teraz czytam opowiesc "tam gdzie spadaja anioly" jezeli nie wierzysz w cuda po tej ksiazce sie to zmieni :) pozdrawiam.

Nakita
Nakita
  28 sierpnia 2012

Najlepsze książki jakie przeczytałam " Saga o Ludziach Lodu" - Margit Sandemo
Składa się z 47 tomów , przeczytałam 42...d83dde03

A ostatnio " Śmiertelny Grzech " - Annie Solomon, myślałam że będzie nudna jednak okazała się całkiem fajnad83dde09

Karola
Karola
  28 sierpnia 2012

"S@motność w sieci"

eidur1
eidur1
  28 sierpnia 2012

R. Ludlum- Apelacjad83dde0a

LadyDomi
LadyDomi
  29 sierpnia 2012
Ciało Kinga. Opowiada o 4 przyjaciół, którzy wyruszają w podróż w poszukiwaniu ciała martwego chłopca. Po drodze mają kilka przygód, a w końcu trafiają do celu swojej podróży. Na podstawie książki nakręcono również film "Stań przy mnie".