kuba92762
kuba92762
  7 lipca 2012 (pierwszy post)

Tamten temat przepadł w sumie, a niewielu ma ustawione 'najnowsze na górze', więc proponuję odświeżyc jako, że dział i tak jest praktycznie martwy.

Ja ostatnio przeczytałem "Co się przydarzyło tej małej dziewczynce"
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/129435/co-sie-przydarzylo-tej-malej-dziewczynce

i 'Recenzja" Deana Koontza http://lubimyczytac.pl/ksiazka/129134/recenzja

Obie książki bardzo dobre.Co prawda w tej pierwszej tematyka na pewno jest poważniejsza, ale Koontza szybciej się jakoś czyta:)

Liczę, że są tu jacyś czytelnicy i polecą coś ciekawego:tak: Zachęcam do dyskusji.

DepressedSuicide
DepressedSuicide
  29 listopada 2012

"W ukryciu" - Lisa Gardner

Maryla
Maryla
  29 listopada 2012

Inny Świat, Gustawa Herlinga-Grudzińskiego.
Szczerość i brutalność, na plus.

kuba92762
kuba92762
  1 grudnia 2012

Dean Koontz- Złe miejsce 4/10
Pierwsza książka Koontza, którą czytałem była 'Recenzja' i odczucia były naprawdę pozytywne, mam jeszcze do przeczytania na półce 'Dobrego Zabójcę', ale po 'Złym miejscu' czuję, że będzie to moja ostatnia przeczytana książka Koontza na bardzo długo.

niutalbt
niutalbt
  3 grudnia 2012

Polecam cykl ksiazek o Sookie Stackhouse, (serial nazywa sie Czysta Krew).
KOncze juz 3 ksiazke i goraco polecam


AveAtqueVale
AveAtqueVale
  3 grudnia 2012

"Zew pustyni"
Teresa Fortis
Ale szczerze jak cała seria tych książek jest fajna, tak ta nie zrobiła na mnie wrażenia i byłam trochę rozczarowana...

kuba92762
kuba92762
  4 grudnia 2012

Shaq bez cenzury -8/10
Rewelacyjna autobiografia jednego z najlepszych centrów w historii koszykówki. Na boisku był bestią, ale poza nim zachowywał się jak dziecko o czym sam mówi. Ciężko o bardziej sympatyczną, troskliwą i skorą do pomocy postać światowego formatu. Jest masa opinii Shaqa o zawodnikch, którzy grają w NBA i kiedyś będą stanowić o sile amerykańskiej kadry i porównanie ich z dawnymi gwiazdami. Nie brakuje oczywiście kontrowersji z Kobe'm czy Patem Riley. Oczywiście nie brakuje tam historii o trudnym dzieciństwie, biznesie i innych wygłupach tego znakomitego koszykarza. Polecam każdemu fanowi sportu, nie tylko NBA. Książka ta potrafi niesamowicie zmotywować, ale i wzruszyć.

kuba92762
kuba92762
  6 grudnia 2012

Dean Koontz-Zły Zabójca 7/10

ichabod
ichabod
  9 grudnia 2012
Merry Christmas, Alex Cross - James Patterson
Chyba najsłabsza książka z całej serii, głównie z powodu swojej objętości (jedynie 100 stron) - fabuła brnie za szybko do przodu, a sam wątek główny nie zachwyca. Jednak i tak czekam na kolejny tom - premiera za rok, niestety.
TheWitch
TheWitch
  9 grudnia 2012

Jeyn Roberts - Dark inside.
Denerwuje mnie zawsze w książkach, że przeżywają nastolatki, kiedy wszyscy inni zostają zalatwieni. ale poza tym całkiem spoko.

Earth
Earth
  9 grudnia 2012

Jane Eyre - Charlotte Brontë - angielski klasyk, więc nie ma co się za dużo wypowiadać. Wbrew gatunkowi to dość mądra powieść, nie mdliło mnie od nadmiaru romantycznych wątków, których nadmiaru właśnie nie było. :) 7,5/10

Karmelka0404
Karmelka0404
  10 grudnia 2012

ogród Afrodyty Ewy Stachniak http://moznaprzeczytac.pl/ogrod-afrodyty-ewa-stachniak i Skarb wilkołaka http://moznaprzeczytac.pl/skarb-wilkolaka-jakub-nowak

Paulinessa
Paulinessa
  10 grudnia 2012
Maryla
Maryla: Maryla:Serwal Kotowskiego.


Przeczytałam tę książkę jak zobaczyłam Twoją recenzję :) dzięki!

A więc: Serwal, Krzysztofa Kotowskiego

Książka, po prostu, rewelacyjna !
DepressedSuicide
DepressedSuicide
  15 grudnia 2012

Ostatnio powróciłam do lektur z dzieciństwa. Ponownie przeczytałam "Tego obcego" i jestem zachwycona.

TheWitch
TheWitch
  16 grudnia 2012

'' Finale'' Beccy Fitzpatrick - jak dla mnie strasznie kiepskie zakończenie, po tragicznym '' Silence'' w sumie nie spodziewałam się fajerwerków, ale jednak liczyłam na coś więcej. A zapowiadala się taka dobra seria. lipa.

kuba92762
kuba92762
  19 grudnia 2012

Dobranoc, kochanie -Inger Frimansson. 2/10
Jedna z najgorszych książek jaką w życiu czytałem. Jedyne, co mnie zastanawia po przeczytaniu tej książki,to co za idioci przyznali jej tytuł mistrzyni thrillera psychologicznego. Nie ma w niej nic ciekawego. Lepiej przeczytać cokolwiek innego, albo po prostu zająć się czymś innym.