kuba92762
kuba92762
  7 lipca 2012 (pierwszy post)

Tamten temat przepadł w sumie, a niewielu ma ustawione 'najnowsze na górze', więc proponuję odświeżyc jako, że dział i tak jest praktycznie martwy.

Ja ostatnio przeczytałem "Co się przydarzyło tej małej dziewczynce"
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/129435/co-sie-przydarzylo-tej-malej-dziewczynce

i 'Recenzja" Deana Koontza http://lubimyczytac.pl/ksiazka/129134/recenzja

Obie książki bardzo dobre.Co prawda w tej pierwszej tematyka na pewno jest poważniejsza, ale Koontza szybciej się jakoś czyta:)

Liczę, że są tu jacyś czytelnicy i polecą coś ciekawego:tak: Zachęcam do dyskusji.

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2012

'Miasto niepokoju' Dennis Lehane - przyznam, ze poczatek dosc nudny (bynajmniej dla mnie), ale pozniej akcja fajnie sie rozkreca...

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
ichabod
ichabod
  8 października 2012

Casual Vacancy - J. K. Rowling

Taki sobie dramat, stylizowany na Kingowskie małomiasteczkowe konflikty. Wydaje mi się, że Rowling na siłę chciała wstrząsnąć czytelnikiem, ale marnie jej to wyszło. Do książek dla dzieci się nadaje, ale do poważniejszej tematyki już niezbyt.

Primadonna93
Posty: 32 (po ~141 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 1
Primadonna93
  9 października 2012

Dziennik nastolatki & czy miłość istnieje naprawdę ?

niestety autorów nie pamiętam :(

kuba92762
kuba92762
  9 października 2012

Czyściciel- Paul Cleave.
6,5/10

spavati
Posty: 4 (po ~133 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
spavati
  11 października 2012

mnie ostatnio zainteresowała tematyka kryminalna i dramat polecam karin s. Tryptyk i nora roberts zycie na sprzedaż

LadyDomi
LadyDomi
  20 października 2012
Droga miłującego pokój wojownika - Dan Millman
7,5/10
Palusia1987
Palusia1987
  25 października 2012

Izabela Sowa - Smak swiezych malin, Cierpkosc wisni
Saga Zmierzch - ksiazki fajniejsze od filmu
Teraz zaczynam Jedz modl sie i kochaj

NessaNemeyeth
NessaNemeyeth
  29 października 2012

Dostojewski "Idiota", "Gracz".

Zapraszam serdecznie do - http://www.fotka.pl/grupa/874771/Swiat_postaci_fantastycznych/ekipa

Palusia1987
Palusia1987
  29 października 2012

Izabela Sowa - Herbatniki z jagodami
mialam czytac Jedz,modl sie i kochaj ale najpierw ta lyknelam - bardzo lekka i przyjemna ksiazka. Cala seria Sowy przypadla mi do gustu. Malo ambitnie ale poprawie sie :-)

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  2 listopada 2012

"Artysta zbrodni" J.Case - 9,5. Połóweczkę odjęłam za trochę nudny początek, ale ogółem świetna. :)

"Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" S.Larsson. :zakochany: Piewsza część trylogii "Millenium", świeżynka, dopiero dzisiaj przyniosłam i jaram się jak dziecko! :D Grubaśna, więc odrobinę czasu zajmie.

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  4 listopada 2012

Annie Sanders - Zemsta aniołów: nudny poczatek (jak zazwyczaj ;p), pozniej zaczyna sie fajnie rozkrecac. Ogolnie bardzo zabawna historia ;) Idealna na dlugie jesienne wieczory
Sonia Neumann - Maja.bloog.pl: bardzo przyjemnie sie czyta. Przyznam, ze ciezko sie oderwac ;) Wrecz 'pochlonelam' te ksiazke. Zabawna opowiesc o milosci i przyjazni ;) zdecydowanie warto przeczytac ;)

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
kuba92762
kuba92762
  6 listopada 2012

'Prawnik' - John Grisham
To moja druga książka Grishama i niestety zawiodłem się. Akcji nie będę oceniać bo jej po prostu nie ma. COKOLWIEK zaczyna się dziać dopiero na 50 stron przed końcem. Temat też mało ciekawy. Autor chciał chyba na siłę stworzyć postać podobną do Mitcha z 'Firmy', ale nie miał pomysłu jak poprowadzić fabułę. Zamiast głównym wątkiem bardziej interesowałem się romansem bohatera z...(nie będę spoilerować:)). O zakończeniu nie warto nawet wspominać i nie ma co spodziewać się fajerwerków. Podsumowując: Książka nie jest tragiczna, ale jeśli ktoś ma zamiar zapoznawać się z twórczością Grishama to polecam na początek rewelacyjną 'Firmę'. Czytając jako pierwszego 'Prawnika' możemy się tylko zniechęcić do innych książek tego bez wątpienia utalentowanego pisarza:)

Eve
Eve
  11 listopada 2012

'dedykacja' - Nicola Kraus, Emma McLaughlin
babskie czytadło, ale przyznam, że mnie wciągnęło.

Czarodziejki.com, Ewa Egejska.
rozwodzic się nie będę, ksiązka o życiu prostytutek, czasami śmieszna, czasami trochę żal tych dziewczyn.
Kawałek epilogu mnie chwycił - 'Walka płci się jednak nie dokonała. Zawsze mi będzie na nich gula waliła. Strasznie :cenzura: ten cywilizacyjny układ i stereotyp: oni zamożni, a my młode, bierne, leniwe i im oddane. Dlatego trzeba ich wykorzystywać ile się tylko da! A do tego - czarować!' :)

Ogólnie, to że się tak głupio zapytam... Dlaczego ten wątek, w tym właśnie dziale nie jest podwieszony? :woot:

kuba92762
kuba92762
  11 listopada 2012
Eve
Eve: Ogólnie, to że się tak głupio zapytam... Dlaczego ten wątek, w tym właśnie dziale nie jest podwieszony?

Nie jestem modem, nie mam takich uprawnien:)
Wystarczy kliknąć w zakładkę po prawej stronie 'najnowsze na górze'. Tu i tak działają raptem 2 tematy:)
Eve
Eve
  11 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jestem modem, nie mam takich uprawnien:) Wystarczy kliknąć w zakładkę po prawej stronie 'najnowsze na górze'. Tu i tak działają raptem 2 tematy:)

Yep, nie jesteś, ale na tym portalu funkcjonują także i inne jednostki, które powinny to zrobić, bo w sumie, to chciałam założyć taki temat, ale na szczeście zajrzałam na dół.