kuba92762
kuba92762
  7 lipca 2012 (pierwszy post)

Tamten temat przepadł w sumie, a niewielu ma ustawione 'najnowsze na górze', więc proponuję odświeżyc jako, że dział i tak jest praktycznie martwy.

Ja ostatnio przeczytałem "Co się przydarzyło tej małej dziewczynce"
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/129435/co-sie-przydarzylo-tej-malej-dziewczynce

i 'Recenzja" Deana Koontza http://lubimyczytac.pl/ksiazka/129134/recenzja

Obie książki bardzo dobre.Co prawda w tej pierwszej tematyka na pewno jest poważniejsza, ale Koontza szybciej się jakoś czyta:)

Liczę, że są tu jacyś czytelnicy i polecą coś ciekawego:tak: Zachęcam do dyskusji.

LostDreamer
LostDreamer
  7 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Trylogia Katarzyny Bereniki Miszczuk - "Ja, diablica", "Ja, anielica", "Ja, potępiona"Rewelacyjnie się czyta, baaardzo wciąga. Ciekawe przedstawienie nieba i piekła oraz historia znajomości głównej bohaterki z jednym z diabłów ;)Zakończenie na które liczyłam od początku pierwszej części! :)10/10

Przeczytałam pierwsze dwie i naprawdę super czekam na 3 cześć w bibliotece. :P
Paulinessa
Paulinessa
  7 marca 2013
Ciemniejsza Strona Greya E L James

Przyznaję, dołączam do grona fanek. Ta część podoba mi się o wiele bardziej niż pierwsza, w której irytował mnie wizerunek głównego bohatera

9/10.
Paulinessa
Paulinessa
  8 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytałam pierwsze dwie i naprawdę super czekam na 3 cześć w bibliotece. :P


Ja czytam w wersji elektronicznej, jak wszystko :)
LostDreamer
LostDreamer
  8 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: LostDreamer: Przeczytałam pierwsze dwie i naprawdę super czekam na 3 cześć w bibliotece. :PJa czytam w wersji elektronicznej, jak wszystko :)

Ale czytając książkę jest ten klimat :) Na formę elektroniczną decyduję się już w ostateczności.
ItsInsomnia
ItsInsomnia
  10 marca 2013

" Kiedy byłem dziełem sztuki " - Schmitt
Genialna książka, skłania do refleksji. Pokazuje, jak bardzo presja społeczeństwa może zniszczyc człowieka.

Paulinessa
Paulinessa
  11 marca 2013
Nowe oblicze Greya E L James
9/10

W książce narracja jest pierwszoosobowa, więc to co mam do zarzucenia to fakt, że skoro autorka zdecydowała się później przedstawić punk widzenia Christiana Greya, mogła to bardziej rozwinąć, dodać kilka kluczowych sytuacji ukazanych z jego strony.
Paulinessa
Paulinessa
  13 marca 2013


6/10
Sztajmex
Sztajmex
  13 marca 2013

Michel Chesbro - Wilderness Evasion. 7/10

Czyli przewodnik po tym, jak ukryć się na terenach peryferyjnych i nie dać złapać nikomu ;-).
Kilka punktów odjętych za epizodyczny brak realizmu autora.

Earth
Earth
  15 marca 2013
Martin George R. R. - Pieśń Lodu i Ognia : Uczta Dla Wron.
O ile pierwsza część była ciężka do przebrnięcia, tak druga już super. Teraz podobno najlepszy tom przede mną. Soł, zabieram się do czytania. :D
Paulinessa
Paulinessa
  15 marca 2013


7/10
Paulinessa
Paulinessa
  17 marca 2013


7/10
Paulinessa
Paulinessa
  20 marca 2013

P.C. Cast, Wybrana

7/10

Paulinessa
Paulinessa
  21 marca 2013

P.C. Cast, Nieposkromiona

7,5/10

FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  22 marca 2013

Od*ebany Cyrk Monty Pythona - jak zwykle mistrzowskie wykonanie i ośmieszenie religii chrześcijańskiej w wykonaniu Pythonów
katolikom odradzam ogladanie;]

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

Paulinessa
Paulinessa
  25 marca 2013

P.C. Cast, Osaczona

8/10