kuba92762
kuba92762
  7 lipca 2012 (pierwszy post)

Tamten temat przepadł w sumie, a niewielu ma ustawione 'najnowsze na górze', więc proponuję odświeżyc jako, że dział i tak jest praktycznie martwy.

Ja ostatnio przeczytałem "Co się przydarzyło tej małej dziewczynce"
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/129435/co-sie-przydarzylo-tej-malej-dziewczynce

i 'Recenzja" Deana Koontza http://lubimyczytac.pl/ksiazka/129134/recenzja

Obie książki bardzo dobre.Co prawda w tej pierwszej tematyka na pewno jest poważniejsza, ale Koontza szybciej się jakoś czyta:)

Liczę, że są tu jacyś czytelnicy i polecą coś ciekawego:tak: Zachęcam do dyskusji.

Paulinessa
Paulinessa
  3 maja 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: z tym ze to bardziej o czarownicach i demonach jest, chociaz w sumie wampiry i wszystko inne tez sie znajdzie :)


Nie musi być o wampirach, muszę zmienić tematykę, bo od 1,5 miesiąca tylko to czytam :rotfl: (czyli seria House of Night i Morganville Vampires).

Konto usunięte
Konto usunięte: a z takich typowo ksiazek o wampirach to jeszcze spoko jest ''vampire academy'', chociaz bohaterka w pierwszej ksiazce mnie denerowowala, ale pozniej sie ogarnela i nie moglam sie doczekac na najnowsza ksiazke ale ta seria to chyba tylko 5 ksiazek. anyway, polecam.

Właśnie mam tę serię zaznaczoną do przeczytania. Jeśli chodzi o wampiry to jeszcze zwróciłam uwagę na serię Blue Bloods. Słyszałaś o niej, czytałaś? :)

Konto usunięte
Konto usunięte: no to w sumie to wiesz wszystko


Została mi jeszcze 1/4 książki, ale jak lubię czytać, to teraz wyjątkowo mi się nie chce, tak mnie przymulił ten Bite Club :rotfl: ale chyba się wezmę za to dziś, bo muszę sprawdzić czy następna część też jest tak marna :mrgreen:
Paulinessa
Paulinessa
  3 maja 2013

Morganville Vampires: Bite Club, Rachel Caine

2/10

Konto usunięte
Konto usunięte:


:crylol: Przecież ten Bishop mógł ich wymordować w ćwierć sekundy jakby coś było logiczne w tej książce, lol :rotfl: co więcej: ratują tego Shane'a i już wszystko w porządku, Claire się cieszy, nic nie mówi na temat tego jaki jest faktycznie poyebany aż idą zaraz do tego Myrnina i po głupiej sytuacji z Kim on się obraża, bo Claire nie powiedziała mu o Franku i styczniowych planach co do MITu. I obraża się niewiniątko jak baba :zonk: Następna sprawa to rozmowa Amelie z główną bohaterką: przez cały cykl była jedna gadka: "nigdzie stąd już nie wyjedziesz!", a tu nagle dialog (w mega skrócie):
C: Mogę jechać na MIT w styczniu?
A: Przecież nie mogę ci zabronić.

:crylol:
kuba92762
kuba92762
  4 maja 2013

Dennis Rodman. Powinienem być już martwy 6/10
Bez opinii bo to bez sensu.

agoosiaaa
agoosiaaa
  4 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie musi być o wampirach, muszę zmienić tematykę, bo od 1,5 miesiąca tylko to czytam (czyli seria House of Night i Morganville Vampires).


e tam, dobra tematyka :rotfl: chociaz w sumie tez mi nie zalezy, zeby bylo o wampirach jak czytam, dopoki ksiazka jest dobra moze byc nawet o szydelkowaniu :P
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie mam tę serię zaznaczoną do przeczytania. Jeśli chodzi o wampiry to jeszcze zwróciłam uwagę na serię Blue Bloods. Słyszałaś o niej, czytałaś? :)


nie, pierwsze o niej slysze :woot: ale dopisze sobie do listy do sprawdzenia xD
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież ten Bishop mógł ich wymordować w ćwierć sekundy jakby coś było logiczne w tej książce, lol co więcej: ratują tego Shane'a i już wszystko w porządku, Claire się cieszy, nic nie mówi na temat tego jaki jest faktycznie poyebany aż idą zaraz do tego Myrnina i po głupiej sytuacji z Kim on się obraża, bo Claire nie powiedziała mu o Franku i styczniowych planach co do MITu. I obraża się niewiniątko jak baba Następna sprawa to rozmowa Amelie z główną bohaterką: przez cały cykl była jedna gadka: "nigdzie stąd już nie wyjedziesz!", a tu nagle dialog (w mega skrócie): C: Mogę jechać na MIT w styczniu? A: Przecież nie mogę ci zabronić.


paranoja sie robi :nie:
oj, wlasnie zauwazylam ze skoczylam czytac na ksizce nr 11 a na wiki widze ze 12 i 13 juz tez sa :ninja:
chociaz jakos wracac mi sie do nich nie chce :rotfl:

skonczylam:

ta ksiazka mnie tylko utwierdzila w przekonaniu, ze glowna bohaterka sama nie wie czego chce i gada zeby gadac, zero myslenia.
Fajna sytuacja z tymi trzeba chlopakami, super ze zostala (doslownie) wyruchana i w sumie pod koniec bez zadnego, bo to juz sie irytujace zaczynalo robic.
zaczelam:

i tak w ogole do tego calego konceptu tatuazy w tej ksiazce... pomysl calkiem spoko, ale faktyczne wykonanie... no coz, kto wyglada dobrze z ksiezycem na srodku czola :woot:
w ogole to szkoda ze ta ksiazka nie jest pisana z punktu widzenia A. bylaby duuuuuzo lepsza.
Paulinessa
Paulinessa
  4 maja 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: w ogole to szkoda ze ta ksiazka nie jest pisana z punktu widzenia A. bylaby duuuuuzo lepsza.


od 7 części (Burned) chyba, a może już nawet w Tempted zaczną się mieszane narracje. Tzn będzie też 3-osobowa z punktu widzenia różnych osób :) btw, nie masz jeszcze facepalma czytając o Eriku? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Fajna sytuacja z tymi trzeba chlopakami, super ze zostala (doslownie) wyruchana i w sumie pod koniec bez zadnego


Miałam nadzieję, że już będzie sama :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: oj, wlasnie zauwazylam ze skoczylam czytac na ksizce nr 11 a na wiki widze ze 12 i 13 juz tez sa chociaz jakos wracac mi sie do nich nie chce


jakoś się nie dziwię :rotfl: ja je przeczytam, w ogóle zauważyłam, że niektóre części są całkiem niezłe, tak na 6/10 - Ghost Town podobało mi się najbardziej, ale np. Bite Club albo Kiss of Death były ciężkie do przebrnięcia.
agoosiaaa
agoosiaaa
  5 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: od 7 części (Burned) chyba, a może już nawet w Tempted zaczną się mieszane narracje. Tzn będzie też 3-osobowa z punktu widzenia różnych osób :)

to juz sie doczekac nie moge :w00t:
Konto usunięte
Konto usunięte: btw, nie masz jeszcze facepalma czytając o Eriku? :D


caly czas :nie:
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałam nadzieję, że już będzie sama


a tu sie cholera na to nie widzi :/

Konto usunięte
Konto usunięte: jakoś się nie dziwię ja je przeczytam, w ogóle zauważyłam, że niektóre części są całkiem niezłe, tak na 6/10 - Ghost Town podobało mi się najbardziej, ale np. Bite Club albo Kiss of Death były ciężkie do przebrnięcia.


wiem ocbb, nie ktore wydaja sie byc pisane tak na sile, zeby pisac :nie:
agoosiaaa
agoosiaaa
  5 maja 2013

a tak w ogole to zaczelam:

kurcze nic fajnego dlugo nie trwa, znowu sie wszyscy do tej psychopatki odzywaja:ninja:

kuba92762
kuba92762
  5 maja 2013

Nie robiłem tego tematu do nabijania :zonk:

agoosiaaa
agoosiaaa
  6 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie robiłem tego tematu do nabijania


dyskutujemy na temat ksiazek, wiec nie wiem w czym masz problem:
Konto usunięte
Konto usunięte: Liczę, że są tu jacyś czytelnicy i polecą coś ciekawego Zachęcam do dyskusji.

Chyba ze dla ciebie dyskusja = napisanie tytulu ksiazki i autora, w takim wypadku nie powinienes w ogole o jakiejkolwiek dyskusji wspominac.
kuba92762
kuba92762
  6 maja 2013

Tak, chciałem, aby były podawane książki, które ostatnio przeczytaliśmy z opinią o nich, ewentualnie pewnymi uwagami.
Nie chciałem być świadkiem jednej z bardziej jałowych dyskusji w tym roku, tym bardziej w tym temacie.

kuba92762
kuba92762
  6 maja 2013

Wałkowanie Ameryki - 6,5/10
Bez opinii, wiadomo z jakiego powodu.

agoosiaaa
agoosiaaa
  8 maja 2013

Nie będę się kłócić (bo i po co) jednak myślę, że jeśli dyskusja jest na temat książek - nawet jeśli uważasz dyskusje i same książki - za bezsensowne - to jednak nie jest to nabijanie - nikt nie próbuje bezsensownie zwiększyć sobie tu listy postów :)

Zaczęłam :

xOblivion
xOblivion
  11 maja 2013

Pierwsza część "Pieśni lodu i ognia" - "Gra o tron" Georga R.R. Martina
jak dla mnie 9/10

Elisabeth95
Elisabeth95
  13 maja 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

"Bez nóg bez rąk bez ograniczeń"

cathy001
wpis jest ukryty