Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 kwietnia 2013 (pierwszy post)

W tym temacie zachęcam do pogaduszek na przeróżne tematy ;)
Można spokojnie napić się kawki, piwa, drinka, zapalić i w tle muzycznych dzwięków zwyczajnie porozmawiać :ziober2:
Banowanie będzie jedynie obrażanie i próby prowokacji ewentualnie spamowanie w formie reklam, ale wierzę że może obyć się bez tego :ziober2:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 czerwca 2013

Byłam wczoraj na koncercie Papa Roach i :w00t: !!!!

Do teraz szumi mi w uszach, ale było REWELACYJNIE ! ;D.

W ogóle, ahahahah.... jesu, czułam się tam jak stara baba, bo same małolaty wkoło, ale znalazłam sobie świetne miejsce przed barierką, na której siedziałam i widok miałam bardzo dobry. Bosz, jak mnie takie rytmy kręcą, o ja :rotfl:. Jak zrzucę z telefonu kiedyś filmiki to Wam pokażę, pod warunkiem, że nie słychać jak się nadzieram ;D.
Do tego, jakaś małolata pisała w przerwie eskę do kogoś i tak mi sie okiem rzuciło (:mrgreen:) na jej telefon, gdzie informowała znajomą, że stoi koło jakiejś Eweliny Lisowskiej, faktycznie dziewucha, która koło mnie siedziała na barierkach wydawała mi sie znajoma, dopiero jak wróciłam do domu to ją wygooglowałam.

:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  12 czerwca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Byłam wczoraj na koncercie Papa Roach i !!!! Do teraz szumi mi w uszach, ale było REWELACYJNIE ! ;D.


Czyli prezent zaliczony na medal :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: W ogóle, ahahahah.... jesu, czułam się tam jak stara baba, bo same małolaty wkoło, ale znalazłam sobie świetne miejsce przed barierką, na której siedziałam i widok miałam bardzo dobry. Bosz, jak mnie takie rytmy kręcą, o ja . Jak zrzucę z telefonu kiedyś filmiki to Wam pokażę, pod warunkiem, że nie słychać jak się nadzieram ;D.


Dawaj te z darciem :D
Czuję, że będą najlepsze :D

Myślałam, że wyrwiesz barierkę, utorujesz sobie nią drogę na scenę, dorwiesz się do mikrofonu i pociągniesz z nimi Last Resort :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: Do tego, jakaś małolata pisała w przerwie eskę do kogoś i tak mi sie okiem rzuciło () na jej telefon, gdzie informowała znajomą, że stoi koło jakiejś Eweliny Lisowskiej, faktycznie dziewucha, która koło mnie siedziała na barierkach wydawała mi sie znajoma, dopiero jak wróciłam do domu to ją wygooglowałam.


Nie mam pojęcia kto to jest. Zapewne udziela się jej utworom klimat, który mnie kompletnie nie rusza :D

Sprawdziłam. Potwierdzam :D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Dawaj te z darciem :D Czuję, że będą najlepsze :D Myślałam, że wyrwiesz barierkę, utorujesz sobie nią drogę na scenę, dorwiesz się do mikrofonu i pociągniesz z nimi Last Resort :-


Wrzucę, tylko facet wróci z delegacji, bo ja nie brałam telefonu i on swoim nagrywał to co mu kazałam ;D.
Barierka odgradzała realizatorów dźwięku od nas ;D, a pod sceną można było swobodnie stać, blisko.
Kurdę, gdybym nie była padnięta po robocie, i gdybym miała kogoś ze sobą, kto również czuje ten klimat, to pewnie pod scenę bym polazła, ale bym się wtedy naraziła na oplucie wodą przez wokalistę :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam pojęcia kto to jest. Zapewne udziela się jej utworom klimat, który mnie kompletnie nie rusza :D Sprawdziłam. Potwierdzam :


Ja kojarzyłam buzię tylko, widziałam pewnie jakiś program gdzie śpiewała, i również nie moje klimaty ;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  12 czerwca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Wrzucę, tylko facet wróci z delegacji, bo ja nie brałam telefonu i on swoim nagrywał to co mu kazałam ;D. Barierka odgradzała realizatorów dźwięku od nas ;D, a pod sceną można było swobodnie stać, blisko. Kurdę, gdybym nie była padnięta po robocie, i gdybym miała kogoś ze sobą, kto również czuje ten klimat, to pewnie pod scenę bym polazła, ale bym się wtedy naraziła na oplucie wodą przez wokalistę .


Yhym :-D

Chłodził rozpalonych fanów? :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: Ja kojarzyłam buzię tylko, widziałam pewnie jakiś program gdzie śpiewała, i również nie moje klimaty ;D


Ja jej w ogóle nie kojarzę.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Chłodził rozpalonych fanów? :-


Nie wiem o co kaman, ale mnie mógłby rozpalić mocniej zamiast chłodzić :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jej w ogóle nie kojarzę


Nie masz czego żałować ;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  12 czerwca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Nie wiem o co kaman, ale mnie mógłby rozpalić mocniej zamiast chłodzić .


Jak to? Nie wykupili Ci takiej opcji? :rotfl:

Przyjrzyj się lepiej biletom. Może gdzieś małym druczkiem jest napisane:
* W prezencie urodzinowym dodatkowa opcja premium- Maksymalne rozpalanie Magdy :-D

Może miałaś i nie wykorzystałaś do końca prezentu :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: Nie masz czego żałować ;D.


Słyszę :D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to? Nie wykupili Ci takiej opcji? Przyjrzyj się lepiej biletom. Może gdzieś małym druczkiem jest napisane: * W prezencie urodzinowym dodatkowa opcja premium- Maksymalne rozpalanie Magdy :-D Może miałaś i nie wykorzystałaś do końca prezentu :-


Cholera. Z biletów już nic nie odczytam.
Było tam tak gorąco, że dawno się tak nie spociłam, a że miałam je w kieszeni to cały nadruk w niej został, mimo iz papier wyciągnęłam :rotfl:.

Nie no, słabość mam mocną do mocnego wokalu, gitary elektrycznej, która wydaje ostre brzmienia i silnych wytatuowanych ramion :zakochany:.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  12 czerwca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Cholera. Z biletów już nic nie odczytam. Było tam tak gorąco, że dawno się tak nie spociłam, a że miałam je w kieszeni to cały nadruk w niej został, mimo iz papier wyciągnęłam . Nie no, słabość mam mocną do mocnego wokalu, gitary elektrycznej, która wydaje ostre brzmienia i silnych wytatuowanych ramion


Może to i dobrze w takim razie. Nie wiadomo jak zniosłabyś jeszcze wyższą temperaturę. Pewnie doszłoby do samozapłonu :rotfl:

Hmmm... pobudziłaś i moją wrażliwość :-D

Jezu, padam na ryj, muszę się ogarnąć, bo za chwilę nie będę w stanie tego zrobić. Tymczasem Magd :D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Może to i dobrze w takim razie. Nie wiadomo jak zniosłabyś jeszcze wyższą temperaturę. Pewnie doszłoby do samozapłonu Hmmm... pobudziłaś i moją wrażliwość :-D Jezu, padam na ryj, muszę się ogarnąć, bo za chwilę nie będę w stanie tego zrobić. Tymczasem Magd :


Ahahahahaha ;D.
O widzisz, dobrze że nie kontynuowałam, bo kto wie, pewnie i Ty byś zaiskrzyła ;D.

Mam podobnie, ale jeszcze nie zebrałam takiej ilości sił by iść się wykapać, eh. Miłego ;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  14 czerwca 2013
d83cdf78d83cdf78d83cdf78

Powiodło mi się.
Stawiam :D
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  14 czerwca 2013

Dziś widząc małego fiata uświadomiłam sobie, że chyba wieki temu dane mi było oglądać ten samochód w ruchu drogowym :rotfl:

Jakiś łysy dziadziuś siedział za kierownicą. Od razu skojarzył mi się Adaś Miałczyński i jego... "Boże. Jak sobie pomyślę, że najlepsze lata mojego życia upłynęły mi w tym podskakującym, grzechoczącym, karłowatym pierdzielu..." :crylol:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  14 czerwca 2013

Nie wiem co opijamy, ale przy weekendzie drink obowiązkowo ;D.

'Maluszki' są świetne, zastanawiam się nad kupnem :rotfl:. I to coraz poważniej ;D.

:ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  15 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiodło mi się. Stawiam :D


W końcu ! Ruda zabierze nas na Bahama z tej okazji 2764Kochamy Rudą !!! d83dde0d
:rotfl:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  15 czerwca 2013
http://www.youtube.com/watch?v=lyhAulaKgm4 :w00t:.

Jakość dźwięku paskudna, ale i tak się nadal jaram !
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  16 czerwca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
MaqdaIena
MaqdaIena: Nie wiem co opijamy, ale przy weekendzie drink obowiązkowo ;D.


Rozmawiałyśmy ostatnio o nalewkach, a dziś właśnie zaserwowano mi w restauracji nalewkę z wiśni jako poobiedni gratis (plus jabłko, a wszystko podobno na dobre trawienie :-D Nie wiem...może wyglądam na zbyt pulchną i na oko potrzebuję dodatkowego pałera w przemianie :-D) Wracając do nalewki...muszę powiedzieć, że była bardzo dobra. Była tylko delikatnie słodka i niesamowicie pachniała świeżymi wiśniami. Pełne zaskoczenie, bardzo mi smakowała. Jednak można zrobić nie przepełnione słodyczą nalewki :D
MaqdaIena
MaqdaIena: 'Maluszki' są świetne, zastanawiam się nad kupnem . I to coraz poważniej ;D.


Mój chłopak już od jakiegoś czasu wspomina o garbusie :D
Nie wiem po co mu on :-D Chyba dla jaj :D

Psyche30
Psyche30: W końcu ! Ruda zabierze nas na Bahama z tej okazji Kochamy Rudą !!!


Ruda wskakuje na (za) bar i polewa hmmm...może wino? Dla mnie białe wytrawne, dla Was... półsłodkie? :-D

Jeszcze się k. zdziwisz, jak pojawią się w Twojej okowie panowie w kupczakach i uprzejmie zaproszą Cię na Bahama :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: http://www.youtube.com/watch?v=lyhAulaKgm4 . Jakość dźwięku paskudna, ale i tak się nadal jaram !


Shaddix jak obdarzony niezwykłą mocą inkwizytor :-D

Podpala stos pod czarownicą, a ona płonie jeszcze przez kilka dni :-D
Sama już nie wiem kto ma większą siłę- on, czy Ty :rotfl:

Wiesz, że jeszcze nie tak dawno chciał popełnić samobójstwo?
A i Adaś Miauczyński* Dopiero zauważyłam, bo przecież on miauczał, bo niewiele z życia miał :-D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.