Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 kwietnia 2013 (pierwszy post)

W tym temacie zachęcam do pogaduszek na przeróżne tematy ;)
Można spokojnie napić się kawki, piwa, drinka, zapalić i w tle muzycznych dzwięków zwyczajnie porozmawiać :ziober2:
Banowanie będzie jedynie obrażanie i próby prowokacji ewentualnie spamowanie w formie reklam, ale wierzę że może obyć się bez tego :ziober2:

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  28 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Piję własnie wino, które brat przywiózł mi z Malagi. Bosz, jest tak cierpkie, że wlewam do każdej lampki całkiem sporą ilość soku malinowego ;D


Cierpkie wino kojarzy mi się z sokiem aroniowym :D

Dzięki, Magd, ale pozwól, w tych trudnych dla Ciebie dniach, Twoje zdrowie przede wszystkim...
A więc jeszcze raz d83cdf78:D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  28 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Cierpkie wino kojarzy mi się z sokiem aroniowym :D Dzięki, Magd, ale pozwól, w tych trudnych dla Ciebie dniach, Twoje zdrowie przede wszystkim... A więc jeszcze raz


O, skojarzenie całkiem dobre ;D.
Miło, dziękuję ;D. W ogóle czuję że się upiłam, i teraz nie wiem czy te włoskie wina jakieś mocniejsze, czy ja jakaś bardziej podatna na procenty ;D.
A może jestem zmeczona :woot:.
Eh, wesoło mi nawet, w ogóle fajnie, że czwartek jest wolny :zakochany:.

http://www.youtube.com/watch?v=6nZ0ULIdAlQ macie mój dzwonek ;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  28 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: O, skojarzenie całkiem dobre ;D. Miło, dziękuję ;D. W ogóle czuję że się upiłam, i teraz nie wiem czy te włoskie wina jakieś mocniejsze, czy ja jakaś bardziej podatna na procenty ;D. A może jestem zmeczona .


Kojarzę intensywnie ten sok z dzieciństwa. Często miałam od niego strasznie drętwy jęzor :-D

Myślę, że jesteś zmęczona. Mnie bardzo łatwo jest spić, kiedy jestem niewyspana (czyli często :D) lub padnięta :D

MaqdaIena
MaqdaIena: http://www.youtube.com/watch?v=6nZ0ULIdAlQ macie mój dzwonek ;D.


Czujesz już ten klimat, widzę :D
Bazę pod emocjonalny szczyt szykujesz :D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  28 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Kojarzę intensywnie ten sok z dzieciństwa. Często miałam od niego strasznie drętwy jęzor :-D Myślę, że jesteś zmęczona. Mnie bardzo łatwo jest spić, kiedy jestem niewyspana (czyli często :D) lub padnięta


Ja również ;D. Smak całkiem jak czarna porzeczka, której nie lubię ;D.
No własnie, padniętam mocno, ale spać jakoś nie mam ochoty. Na szczęście idę na 10.00, więc pokimam do 9.00 ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czujesz już ten klimat, widzę :D Bazę pod emocjonalny szczyt szykujesz :D


Akurat ten dzwonek mam od dawna na niektóre osoby, ale faktycznie odświeżam sobie wszystko co paparołczowe ;D.
Tak, nie mogę się doczekać ;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  28 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Ja również ;D. Smak całkiem jak czarna porzeczka, której nie lubię ;D. No własnie, padniętam mocno, ale spać jakoś nie mam ochoty. Na szczęście idę na 10.00, więc pokimam do 9.00 ;D.


Czarną porzeczkę też pamiętam z dzieciństwa :D
Babcia przynosiła i mnie nią dokarmiała twierdząc, że jest bardzo zdrowa :D

Ja już czuję fazę. Dziś jednak padnę chyba :D

MaqdaIena
MaqdaIena: Akurat ten dzwonek mam od dawna na niektóre osoby, ale faktycznie odświeżam sobie wszystko co paparołczowe ;D. Tak, nie mogę się doczekać ;D.


Dobry prezent. d83ddc4d
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  28 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Czarną porzeczkę też pamiętam z dzieciństwa :D Babcia przynosiła i mnie nią dokarmiała twierdząc, że jest bardzo zdrowa :D Ja już czuję fazę. Dziś jednak padnę chyba :


Zdrowa pewnie i jest, ale paskudna ;D.

Ile wypiłaś ? ;D. Ja mam za sobą niemal całą butlę wina, zostało może na jedną lampkę, ale nie planuje tego wypić do końca, bo nie wiem czy wytrzeźwieję do rana, a prawko jednak mi drogie jest, w sensie nie chcę go stracić ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry prezent


Musiałam de facto podpowiedzieć co chcę ;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  28 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Zdrowa pewnie i jest, ale paskudna ;D.


Przez pewien czas miałam jej dość, ale niedawno coś mnie naszło i kupiłam konfiturę własnie z czarnej porzeczki (Materne). Razem z serkiem wiejskim i bagietką była po prostu przepyszna. Zwykle nie jadam takich dobroci, ale tym razem nie mogłam się oprzeć.

Jeden kieliszek wina już kończę. Nie trzeba mi dużo by odlecieć, naprawdę :D

Nie dałabym rady tyle. Jestem bardzo wrażliwa na procenty :D
Mojemu znajomemu właśnie zabrali.
I dobrze zrobili. Człowiek nieodpowiedzialny był do bólu.

MaqdaIena
MaqdaIena: Musiałam de facto podpowiedzieć co chcę ;D.


Tak jest najlepiej.
Sama wiesz, co w tej chwili mogłoby Cię uszczęśliwić, przynajmniej szczątkowo, jeśli nie całkiem :D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  28 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Przez pewien czas miałam jej dość, ale niedawno coś mnie naszło i kupiłam konfiturę własnie z czarnej porzeczki (Materne). Razem z serkiem wiejskim i bagietką była po prostu przepyszna. Zwykle nie jadam takich dobroci, ale tym razem nie mogłam się oprzeć. Jeden kieliszek wina już kończę. Nie trzeba mi dużo by odlecieć, naprawdę :D Nie dałabym rady tyle. Jestem bardzo wrażliwa na procenty :D Mojemu znajomemu właśnie zabrali. I dobrze zrobili. Człowiek nieodpowiedzialny był do bólu


Hm, z czyms to pewnie i mi by smakowała. Samego soku z czarnej porzeczki nie lubię. Co dziwne, mam po nim zawsze zgagę, a dziwne dlatego, że nie miewam tego typu problemów, nigdy ;D.
O nie, sądziłam, nie wiem dlaczego, że możesz całkiem sporo wypic ;D.

Oho, podobna sytuacja u mnie. Tez znajomemu zabrali prawko na 3 lata, udało mu się zbić do dwoch. Również bardzo nieodpowiedzialny. Twój rozumiem prowadził pod wpływem też ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jest najlepiej. Sama wiesz, co w tej chwili mogłoby Cię uszczęśliwić, przynajmniej szczątkowo, jeśli nie całkiem :D


Yhm. I oszczędza się rozkminie prezentowej drugiej połowie ;D.

Dobra, poddaję się, idę się położyć, dobranoc Moń ;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  28 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Hm, z czyms to pewnie i mi by smakowała. Samego soku z czarnej porzeczki nie lubię. Co dziwne, mam po nim zawsze zgagę, a dziwne dlatego, że nie miewam tego typu problemów, nigdy ;D. O nie, sądziłam, nie wiem dlaczego, że możesz całkiem sporo wypic ;D.


:D

Piję dość często, ale wcale nie sporo :D
Od roku chyba w moim alkoholowym menu króluje głównie białe, wytrawne wino ;-D
Ale mocnym, 'chłopskim' alkoholem takim, który bezkompromisowo ostro daje po garze też nie gardzę :ziober2:
Lubimy :D
Jedynie nie przepadam za słodkimi procentami.

MaqdaIena
MaqdaIena: Twój rozumiem prowadził pod wpływem też ?


Tak. Kiedy wysiadł z samochodu przy markecie, ledwo zresztą trzymając się na nogach, zauważył to jakiś facet i zadzwonił po policję.

MaqdaIena
MaqdaIena: Yhm. I oszczędza się rozkminie prezentowej drugiej połowie ;D. Dobra, poddaję się, idę się położyć, dobranoc Moń ;D.


Yep.
Dobranoc, Magd.
Zmęczona jestem, Idę też :)
PadreMinetto
PadreMinetto
  29 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Hahaahhaha :D Tak, ale wtedy Ty będziesz już bliżej 40- stki


Jesteś już dorosłą Wiewióreczką i doskonale zdajesz Sobie sprawę, że czas w tym zakresie działa na moją korzyść ... :PPPPP
Konto usunięte
Konto usunięte: A już miałam klękać i prosić :-(


Nie jestem przyzwyczajony do rozmów w tej pozycji ;D
Tzn ze strony czysto technicznej ja gadać mogę, inni co prawda mają trochę gorzej ;D
PadreMinetto
PadreMinetto
  29 maja 2013
http://www.joemonster.org/art/23523/Niebezpieczenstwa_czyhajace_w_restauracji

*6
Hahahahahahahahaha!!!
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  30 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś już dorosłą Wiewióreczką i doskonale zdajesz Sobie sprawę, że czas w tym zakresie działa na moją korzyść ... :PPPPP


W jakim zakresie, Orzeszku? :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jestem przyzwyczajony do rozmów w tej pozycji ;D Tzn ze strony czysto technicznej ja gadać mogę, inni co prawda mają trochę gorzej ;D


To może kiedyś zamień się z tymi 'innymi'? :rotfl:

Czasem warto spojrzeć na sprawę z innej perspektywy :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.joemonster.org/art/23523/Niebezpieczenstwa_czyhajace_w_restauracji *6 Hahahahahahahahaha!!!


Trafiło się koneserce :-D
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  30 maja 2013

Wrzucam:

http://www.youtube.com/watch?v=1JC0NJdfbsA :nutki:

I z racji tego, że intensywnie wciąż poszukuję fatałaszka na wesele, napiszcie mi czy Wam się podoba-->

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  30 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: I z racji tego, że intensywnie wciąż poszukuję fatałaszka na wesele, napiszcie mi czy Wam się podoba-->


Przypuszczam że na Tobie będzie swietnie leżała :ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  31 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Piję dość często, ale wcale nie sporo :D Od roku chyba w moim alkoholowym menu króluje głównie białe, wytrawne wino ;-D Ale mocnym, 'chłopskim' alkoholem takim, który bezkompromisowo ostro daje po garze też nie gardzę Lubimy :D Jedynie nie przepadam za słodkimi procentami


Wytrawne ? Toż to kwaśne i cierpkie aż język kołkiem w buzi staje ;D.
Wódkę lubię, słodkich alkoholi kiedys nie lubiłam, obecnie pijam niemal wszystko :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: I z racji tego, że intensywnie wciąż poszukuję fatałaszka na wesele, napiszcie mi czy Wam się podoba--


Będę szczera : nie podoba mi się i Ciebie w niej również nie widzę, mimo iż nie wiem tak do końca jaką masz figurę.
Czemu długa ? Przed kolana jakąś sobie spraw ;D. Chyba, że Ci sie nie chce golic nóg to spoko :ziober2:.
No i dekolt jakiś mały, nie mówię, że masz całe cycki na wierzch wywalić, ale trochę możesz ;D.
:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.