Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 kwietnia 2013 (pierwszy post)

W tym temacie zachęcam do pogaduszek na przeróżne tematy ;)
Można spokojnie napić się kawki, piwa, drinka, zapalić i w tle muzycznych dzwięków zwyczajnie porozmawiać :ziober2:
Banowanie będzie jedynie obrażanie i próby prowokacji ewentualnie spamowanie w formie reklam, ale wierzę że może obyć się bez tego :ziober2:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  21 maja 2013

Obcasy świetne ;D.
Ja ogólnie mało gdzie się udzielam obecnie, nie mam mocy w sumie.

Co do pierścionka, to gdybym musiała wybrać to 1, bo 2 jest zbyt typowy ;D. I kurdę, takie drogie się kupuje świecidełka zaręczynowe ?;o, świat oszalał ;D.

http://www.koncertomania.pl/koncert/227215/bilety-papa-roach-poznan-11-06-2013.html :zakochany: i :w00t:.
Edit: coś link nie chce wejść, ale skopiujcie sobie do przeglądarki ;D.

:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  21 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Obcasy świetne ;D.


W końcu ktoś docenił :D

MaqdaIena
MaqdaIena: Ja ogólnie mało gdzie się udzielam obecnie, nie mam mocy w sumie.


Rozumiem, dajesz z siebie wszystko w pracy :D
Masz chociaż siłę udźwignąć papieros? :D

MaqdaIena
MaqdaIena: Co do pierścionka, to gdybym musiała wybrać to 1, bo 2 jest zbyt typowy ;D. I kurdę, takie drogie się kupuje świecidełka zaręczynowe ?;o, świat oszalał ;D.


Okej.

Mnie się najbardziej podoba klasyczny: http://www.sklepjubilerski.com/d/P15093bbr_Si_G_pro,pierscionek-z-bialego-zlota-z-brylantem-046ct-si1h-z-certyfikatem-autentycznosci-proba-585-masa-3g

Niestety doszliśmy do wspólnego wniosku, że będzie wysoce niepraktyczny.

Hmmm... Cóż mam Ci odpisać :D
Znam ludzi, którzy kupują o wiele droższe :D

Cena tutaj nie gra roli, bo chyba nie to jest w tym wszystkim najważniejsze :D Niech każdy kupuje taki, na jaki go stać :D
Poza tym nie lubię mówić o pieniądzach, podczas rozrywania się :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: http://www.koncertomania.pl/koncert/227215/bilety-papa-roach-poznan-11-06-2013.html i . Edit: coś link nie chce wejść, ale skopiujcie sobie do przeglądarki ;D.


Kupiłaś bilet?
Byli w 2010 roku (chyba) na Przystanku Woodstock.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  21 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozumiem, dajesz z siebie wszystko w pracy :D Masz chociaż siłę udźwignąć papieros? :


Nie wiem w sumie, opadłam z sił już i nie będę beczeć jak nie przedlużą mi umowy ;D. Ogólnie masakra ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie się najbardziej podoba klasyczny: http://www.sklepjubilerski.com/d/P15093bbr_Si_G_pro,pierscionek-z-bialego-zlota-z-brylantem-046ct-si1h-z-certyfikatem-autentycznosci-proba-585-masa-3g Niestety doszliśmy do wspólnego wniosku, że będzie wysoce niepraktyczny. Hmmm... Cóż mam Ci odpisać :D Znam ludzi, którzy kupują o wiele droższe :D Cena tutaj nie gra roli, bo chyba nie to jest w tym wszystkim najważniejsze :D Niech każdy kupuje taki, na jaki go stać :D Poza tym nie lubię mówić o pieniądzach, podczas rozrywania się

Nie podoba mi się. Ale kurdę nie jestem dobrą osobą do doradzania w wyborze biżuterii, po prostu jej nie lubię, i nie noszę ;D.
Spoko, spoko, taka moja luźna myśl tylko, która nie miała na celu kogoś oceniać czy coś ;D. Ja za taką kwotę bym chciała np. jakiś samochod zaręczynowy, więcej radości by mi sprawił niż kawałek metalu na palec :rotfl:. O, albo tatuaż ! Ahahaha ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kupiłaś bilet? Byli w 2010 roku (chyba) na Przystanku Woodstock


Nie, sądzę że dostanę na urodziny ;D. Już wyslałam link do kogo trzeba ;D. Szkoda, że koncert w środku tygodnia jest.
Byli, byli, pamiętam, bo znajoma opowiadała. A teraz będę miała ich tak blisko, jesu, poszczam sie tam z radochy chyba ;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  21 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Nie wiem w sumie, opadłam z sił już i nie będę beczeć jak nie przedlużą mi umowy ;D. Ogólnie masakra ;D.


Moja pierwsza myśl:

http://www.youtube.com/watch?v=DfGs2Y5WJ14

:rotfl:

Biedna Magd :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: Nie podoba mi się. Ale kurdę nie jestem dobrą osobą do doradzania w wyborze biżuterii, po prostu jej nie lubię, i nie noszę ;D.


No, ale chyba zaręczynowy przyjmiesz? :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: Ja za taką kwotę bym chciała np. jakiś samochod zaręczynowy, więcej radości by mi sprawił niż kawałek metalu na palec . O, albo tatuaż ! Ahahaha ;D.


Hmmm... to jest symbol- nic więcej :D

Resztę mógłby Ci sprawić potem :ziober2:

Na entą rocznicę na przykład :rotfl:

Po Poznaniu jeździ charakterystyczne, żółte ferrai z przeszklonym silnikiem- to jest właśnie 'en' rocznicowy prezent :rotfl:
Tobie może też się taki kiedyś fuksnie :-D Jak będziesz grzeczna, naturalnie :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: Nie, sądzę że dostanę na urodziny ;D. Już wyslałam link do kogo trzeba ;D. Szkoda, że koncert w środku tygodnia jest. Byli, byli, pamiętam, bo znajoma opowiadała. A teraz będę miała ich tak blisko, jesu, poszczam sie tam z radochy chyba ;D.


Super :)
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  21 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Moja pierwsza myśl: http://www.youtube.com/watch?v=DfGs2Y5WJ14Biedna Magd :-


Jakie prawdziwe :rotfl:.
Największy problem tkwi w tym, że ja jestem człowiekiem czynu, a nie kuźwa papierologii, ale spoko, pogaworzyłam dziś z szefem namber łan i jak sie uda, to może się uda :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Hmmm... to jest symbol- nic więcej :D Resztę mógłby Ci sprawić potem Na entą rocznicę na przykład Po Poznaniu jeździ charakterystyczne, żółte ferrai z przeszklonym silnikiem- to jest właśnie 'en' rocznicowy prezent Tobie może też się taki kiedyś fuksnie :-D Jak będziesz grzeczna, naturalnie :-


No okej, ale skoro symbol, to równie dobrze by mógł być z gumy do żucia ;D. Pomijam obecnie te, które pokazałas oczywiście. Wielu moich znajomych, jak nie wszyscy, którzy podpisali cyrograf (;D) wydali mnóstwo pieniędzy na pierścionek zaręczynowy, czy też obrączki. Akurat ja tego nie rozumiem, pewnie dlatego, że z biżuterią wszelaką jestem pokłocona od dawna ;D.

Mój facet wie, że pierścionka to ja nie chcę, furę owszem, ale bez przesady, Ferrari na naszych drogach ugh, zły pomysł ;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  21 maja 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
MaqdaIena
MaqdaIena: Jakie prawdziwe . Największy problem tkwi w tym, że ja jestem człowiekiem czynu, a nie kuźwa papierologii, ale spoko, pogaworzyłam dziś z szefem namber łan i jak sie uda, to może się uda


Zawsze przypominam sobie tę scenę z Chaplinem, kiedy jest mowa o tyrce na wesoło :rotfl:

Znaczy się będziesz dokręcać? :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: No okej, ale skoro symbol, to równie dobrze by mógł być z gumy do żucia ;D.


Jest (nie)jedna, poważna, ale to cholernie poważna przeszkoda- nie przetrwa dziesiątek lat, a taki jest między innymi wymiar tego symbolu (i oczywiście zamiar ofiarodawcy :-D)

MaqdaIena
MaqdaIena: Pomijam obecnie te, które pokazałas oczywiście. Wielu moich znajomych, jak nie wszyscy, którzy podpisali cyrograf (;D) wydali mnóstwo pieniędzy na pierścionek zaręczynowy, czy też obrączki. Akurat ja tego nie rozumiem, pewnie dlatego, że z biżuterią wszelaką jestem pokłocona od dawna ;D.


Ja ogólnie rzadko noszę, choć mam tego całkiem pokaźną kolekcję. Lubię dizajnerską prostotę i minimalizm.
Podzielam zasadę "Im mniej tym więcej".
Rzadko daję się ponieść :D

MaqdaIena
MaqdaIena: Mój facet wie, że pierścionka to ja nie chcę, furę owszem, ale bez przesady, Ferrari na naszych drogach ugh, zły pomysł ;D.


Jednak to nisko zawieszone 1,5 miliona zetów na kółkach jeździ i ma się dobrze :D
O dziwo :D

Dzieci też podobno na razie nie chcesz, a jednak...może kiedyś przyjdzie czas na zmianę :-D
PainInProgress
PainInProgress
  21 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: I kurdę, takie drogie się kupuje świecidełka zaręczynowe ?


NIE!

Nie ufaj im. :ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  22 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: I jak? Nie podobają się obcasy? Czy tak Was zakorkowało? :-D Panimaju, buty na korku lepsze :-D Który bardziej Wam się podoba? http://www.sklepjubilerski.com/d/p16239b,pierscionek-z-bialego-zlota-z-brylantem-025ct-vs1h-z-certyfikatem-autentycznosci-proba-585-masa-25g http://www.sklepjubilerski.com/d/p16193b,pierscionek-z-bialego-zlota-z-brylantem-038ct-si2h-oraz-z-brylantami-002ct-si1h-z-certyfikatem-autentycznosci-proba-585-masa-18g Od razu zaznaczę, że nie dla mnie, choć na mnie jak zwykle spadł ciężar wyboru :D http://www.youtube.com/watch?v=-whS3PD53qE


Wywołano mnie do tablicy , ten pierwszy chyba bardziej mi się podoba :ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  22 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze przypominam sobie tę scenę z Chaplinem, kiedy jest mowa o tyrce na wesoło Znaczy się będziesz dokręcać


Halo, halo, ale mi nie jest wcale wesoło :rotfl:.
Jeżeli poprawianie ciut ciemnego pijaru można tak nazwać :ziober2:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jest (nie)jedna, poważna, ale to cholernie poważna przeszkoda- nie przetrwa dziesiątek lat, a taki jest między innymi wymiar tego symbolu (i oczywiście zamiar ofiarodawcy :-D


No ale co Ty piszesz ;D. Nadal mam pierścionek z dzieciństwa z ptaszkiem Tłitim, wygląda jak nówka, a ma ponad 20 lat ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: gólnie rzadko noszę, choć mam tego całkiem pokaźną kolekcję. Lubię dizajnerską prostotę i minimalizm. Podzielam zasadę "Im mniej tym więcej". Rzadko daję się ponieść :


I bardzo dobrze, nie ma nic gorszego niż kobieta wyglądająca niczym choinka świateczna ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak to nisko zawieszone 1,5 miliona zetów na kółkach jeździ i ma się dobrze :D O dziwo :D Dzieci też podobno na razie nie chcesz, a jednak...może kiedyś przyjdzie czas na zmianę :-


W sumie, jak się ma stałą trase, to wszelakie dziury na drodze zna się na pamięć. Sama obecnie to praktykuję, w sensie na pamięć znam wyboje, które pojawiają się by do konca zniszczyć zawieszenie amortyzatora ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ufaj im


Bosz, przecież wiesz, że Celicę bym chciała, a nie jakiś kawałek metalu z kamieniem :mrgreen:.
:ziober2:
PadreMinetto
PadreMinetto
  23 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Celicę bym chciała


Jak już mam wybierać to chyba wolę sygnet niż płód kitajskiej ziemi...
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  23 maja 2013
Psyche30
Psyche30: Wywołano mnie do tablicy , ten pierwszy chyba bardziej mi się podoba


Zapytałam siedem osób. Wszystkie wskazały ten sam :D
Reszta zależy od wyglądu pierścionka na palcu modelki :D

MaqdaIena
MaqdaIena: Halo, halo, ale mi nie jest wcale wesoło


Jak to nie?
Przecież widzę, że jest :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: Jeżeli poprawianie ciut ciemnego pijaru można tak nazwać .


Hmmm.. byłoby to w tym kontekście dość osobliwym określeniem :D
MaqdaIena
MaqdaIena: No ale co Ty piszesz ;D. Nadal mam pierścionek z dzieciństwa z ptaszkiem Tłitim, wygląda jak nówka, a ma ponad 20 lat ;D.


Zakładam, że nie jest z gumy do żucia :D

MaqdaIena
MaqdaIena: I bardzo dobrze, nie ma nic gorszego niż kobieta wyglądająca niczym choinka świateczna ;D.


I mężczyzna wyglądający, jak pedał :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: W sumie, jak się ma stałą trase, to wszelakie dziury na drodze zna się na pamięć. Sama obecnie to praktykuję, w sensie na pamięć znam wyboje, które pojawiają się by do konca zniszczyć zawieszenie amortyzatora ;D.


Trudno spamiętać wszystkie dziury na trasie z Poznania do Szczecina, albo z Poznania nad morze :D
Za parę nędznych groszy pani Beatka zapewne zamawia rozwijanie autostrady na czas przejazdu :rotfl:

http://www.youtube.com/watch?v=OF3ssdH1p7c

Słodkie słowo 'wolność' bez którego trudno żyć :nutki:
Staroć.
PainInProgress
PainInProgress
  23 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Bosz, przecież wiesz, że Celicę bym chciała, a nie jakiś kawałek metalu z kamieniem .

A dla mnie klucz do Twojego pasa cnoty? :rotfl:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  23 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapytałam siedem osób. Wszystkie wskazały ten sam :D Reszta zależy od wyglądu pierścionka na palcu modelki :D


Jakie sondy, widać potraktowałas bardzo poważnie to zadanie haha :ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  23 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak już mam wybierać to chyba wolę sygnet niż płód kitajskiej ziemi.

Gdybym zechciała Ci się oświadczać, to zapamiętam ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to nie? Przecież widzę, że jes


Dzisiaj w sumie było, aż szoknęłam, że może mi się tam podobać :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zakładam, że nie jest z gumy do żucia :D


No dobrze, nie pamietam w sumie. Na pewno jest z takiego małego automatu nadmorskiego, gdzie się wrzucało monetę, przekrecało pokrętło i coś wylatywało, a czy Tłiti był dodatkiem do gumy czy sam tego już nie wiem ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: I mężczyzna wyglądający, jak peda


A najgorzej jak do tego obwieszony złotem ?;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Trudno spamiętać wszystkie dziury na trasie z Poznania do Szczecina, albo z Poznania nad morze :D Za parę nędznych groszy pani Beatka zapewne zamawia rozwijanie autostrady na czas przejazd


No fakt, to jednak wiecej niż moje 10 km w jedną stronę ;D.
Ahahahhaha:rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: A dla mnie klucz do Twojego pasa cnoty


Do czego ? :rotfl:.
:ziober2:
mallenka7007
mallenka7007
  23 maja 2013

Zatox, Qlimax, Ran-d, Dash Berlin, Armin Van Buuren, hehe.. a to moi ulubieńcy pozdrawiamd83dde1c

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.