Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 kwietnia 2013 (pierwszy post)

W tym temacie zachęcam do pogaduszek na przeróżne tematy ;)
Można spokojnie napić się kawki, piwa, drinka, zapalić i w tle muzycznych dzwięków zwyczajnie porozmawiać :ziober2:
Banowanie będzie jedynie obrażanie i próby prowokacji ewentualnie spamowanie w formie reklam, ale wierzę że może obyć się bez tego :ziober2:

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  24 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Gdybym zechciała Ci się oświadczać, to zapamiętam ;D.


HAHAHAHA :-D

Zapamiętaj KONIECZNIE jeszcze, że (kiedy już dojdzie do zawarcia związku małżeńskiego) podanie mężowi Adamowi zupy, w której będzie pływało ziele angielskie, grozi nagłym wybuchem furii i utratą przywilejów. Skonfiskuje Ci brykę zaręczynową :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: Dzisiaj w sumie było, aż szoknęłam, że może mi się tam podobać


Początki zawsze są trudne. Zobaczysz jak będzie dalej :D

MaqdaIena
MaqdaIena: No dobrze, nie pamietam w sumie. Na pewno jest z takiego małego automatu nadmorskiego, gdzie się wrzucało monetę, przekrecało pokrętło i coś wylatywało, a czy Tłiti był dodatkiem do gumy czy sam tego już nie wiem ;D.


Też miałam, pozyskanych w podobny sposób, parę takich sentymentalnych pierdół :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: A najgorzej jak do tego obwieszony złotem ?;D


...złotem głupców :rotfl:

i do tego 'równikowo' czarny :-D

Nieźle pokarana mieszanka :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: No fakt, to jednak wiecej niż moje 10 km w jedną stronę ;D. Ahahahhaha.


Troszkie :-D

Skoro już siedzimy w starych synth klimatach:

http://www.youtube.com/watch?v=wJ-3kpvawK4

Facet ewidentnie wyprzedził swoją epokę.

A i macie jeszcze:

http://www.youtube.com/watch?v=nvmu-gA6vaY

http://www.youtube.com/watch?v=3ErAcSwOrHU

Notabene- Klincz to poznański zespół.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zatox, Qlimax, Ran-d, Dash Berlin, Armin Van Buuren, hehe.. a to moi ulubieńcy pozdrawiam


Pozdrawia się wzajemnie.
Bardzo ładny wianuszek ma ta mała komunistka :D
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  24 maja 2013
Psyche30
Psyche30: Jakie sondy, widać potraktowałas bardzo poważnie to zadanie haha


Oczywiście :ziober2:
W końcu ten pierścionek mógłby być mój :rotfl:
PainInProgress
PainInProgress
  24 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Do czego ? .


Zapomniałem czy tu czy na fejsie miałem z Ciebie robić cnotkę. :rotfl:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  24 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście W końcu ten pierścionek mógłby być mój


Nie no, to w takiej sytuacji trzeba podchodzić do tego very poważnie :rotfl:
PadreMinetto
PadreMinetto
  24 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Gdybym zechciała Ci się oświadczać, to zapamiętam ;D.


Nie warto - odrzucę oświadczyny. Nie ze względu na Ciebie... instytucja małżeństwa mi po prostu nie odpowiada.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  25 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: apamiętaj KONIECZNIE jeszcze, że (kiedy już dojdzie do zawarcia związku małżeńskiego) podanie mężowi Adamowi zupy, w której będzie pływało ziele angielskie, grozi nagłym wybuchem furii i utratą przywilejów. Skonfiskuje Ci brykę zaręczynow


Jak już pewnie wyczytałaś, zanim zaczęłam zabiegać to już kosza dostałam, więc mogę spać spokojnie, nic złego mi nie grozi :ziober2:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Początki zawsze są trudne. Zobaczysz jak będzie dalej :D


Wiem, wiem. Się okaże :).

Konto usunięte
Konto usunięte: Też miałam, pozyskanych w podobny sposób, parę takich sentymentalnych pierdół :-


A masz nadal ? Ja pomimo, że sentymentalna nie jestem, to kilka rzeczy nadal posiadam. Leżą w pudełku, miejsca nie zajmują, jeść nie wołają, więc są ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: ...złotem głupców i do tego 'równikowo' czarny :-D Nieźle pokarana mieszanka :-

Kilkanaście lat temu kumplowałam się z kolesiem, który kupował łańcuchy złote z metra :rotfl:. Sygenty również posiadał, ale podejrzewam, że ze złotem poza kolorem nie miały wiele wspolnego ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zapomniałem czy tu czy na fejsie miałem z Ciebie robić cnotk


Ty już lepiej daj sobie spokój, sama się zajmę swoim wizerunkiem :mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie warto - odrzucę oświadczyny. Nie ze względu na Ciebie... instytucja małżeństwa mi po prostu nie odpowiada


Adam. Jak możesz ?!
:DDD.

W ogóle przylazłam ponarzekać znów ! Kuźwa dzisiaj wielkie imprezowe ognicho robię na ogrodzie, a tu pada ! I na dodatek więcej niż 10 stopni nie ma, bosz, przeklęty rok 2013 ! Koniec narzekań.
:ziober2:
PadreMinetto
PadreMinetto
  25 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Adam. Jak możesz ?!


Właśnie sęk w tym, że mogę i lubię z tego przywileju korzystać ;)

MaqdaIena
MaqdaIena: W ogóle przylazłam ponarzekać znów ! Kuźwa dzisiaj wielkie imprezowe ognicho robię na ogrodzie, a tu pada ! I na dodatek więcej niż 10 stopni nie ma, bosz, przeklęty rok 2013 ! Koniec narzekań.


Piękna pogoda na zabawy w lesie :) Zaraz wjeżdżam quadem na przyczepkę, zapinam i lecę się trochę ubrudzić :)
PadreMinetto
PadreMinetto
  25 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapamiętaj KONIECZNIE jeszcze, że (kiedy już dojdzie do zawarcia związku małżeńskiego) podanie mężowi Adamowi zupy, w której będzie pływało ziele angielskie, grozi nagłym wybuchem furii i utratą przywilejów. Skonfiskuje Ci brykę zaręczynową


Klątwa nie odpuszcza...
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  25 maja 2013

MAGDA ! Wez Ty mnie nie strasz w snach co? Jak dzisiaj byłas w nim i do tego w różowym neonowym makijażu oczu :o perwersica jaka :rotfl:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  25 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie sęk w tym, że mogę i lubię z tego przywileju korzystać ;


:and:

:mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Piękna pogoda na zabawy w lesie :) Zaraz wjeżdżam quadem na przyczepkę, zapinam i lecę się trochę ubrudzić


Mam nadzieję, że się wesoło ubłociłeś aż po czubek głowy ;D.
Ja ogniskową imprezę przełożyłam, niestety pogoda w Poznaniu taka, że goście pewnie do domów by wrócili z zapaleniem płuc, eh. A tak się na nia cieszyłam, trudno.

Psyche30
Psyche30: MAGDA ! Wez Ty mnie nie strasz w snach co? Jak dzisiaj byłas w nim i do tego w różowym neonowym makijażu oczu :o perwersica jak


;o :rotfl:.
Różu nie lubię, ale żeby Cię postraszyć to kto wie, bym mogła do makijażu lateksowe wściekle rózowe wdzianko nawet załozyć :rotfl:.
:ziober2:
PadreMinetto
PadreMinetto
  25 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Mam nadzieję, że się wesoło ubłociłeś aż po czubek głowy ;D.


Uświniliśmy się pięknie :)
Dobrze, że mam blisko do dżungli z domu :)
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  26 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Uświniliśmy się pięknie :) Dobrze, że mam blisko do dżungli z domu :


Uświniony mężczyzna równa się szcześliwy mężczyzna ?

Cholera, nie mam znaku równości na tej cholernej niemieckiej klawiaturze :rotfl:.

Dobrze, że przeniosłam ognisko na przyszłą sobotę, niby w nocy nie padało w Poznaniu, ale kurdę było bardzo zimno i wietrznie.
Po dwóch przegranych meczach upiłam sie z grupą znajomych spirytusem i było fajnie :mrgreen:.
:ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  26 maja 2013

:***

MaqdaIena
MaqdaIena: ;o . Różu nie lubię, ale żeby Cię postraszyć to kto wie, bym mogła do makijażu lateksowe wściekle rózowe wdzianko nawet załozyć .


Czekam na to z utęsknieniem, mój zawał murowany :rotfl:

Magdaleno nasza kochana, wszystkiego najlepszego Słońce nasze, pociechy ze swojego ukochanego, najlepszej pracy pod słońcem w której mogłabyś chlać spiryt na widoku ile wlezie i się z butelką nie ukrywać, dzieci Ci jeszcze nie życzę bo dbam o Twoje zdrówko psychiczne, po prostu udanego życia i dużo szczęścia !!! :*

:***
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  26 maja 2013

Dziękuję Anno :*:*:*.

Dostałam bilety na PAPA ROACH :w00t:.

:ziober2:
PadreMinetto
PadreMinetto
  27 maja 2013

Gdyby kurier przyniósł mi takie pudełeczko to nie dalej jak za kwadrans miałbym w domu większość saperów w rejonu...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.