Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 kwietnia 2013 (pierwszy post)

W tym temacie zachęcam do pogaduszek na przeróżne tematy ;)
Można spokojnie napić się kawki, piwa, drinka, zapalić i w tle muzycznych dzwięków zwyczajnie porozmawiać :ziober2:
Banowanie będzie jedynie obrażanie i próby prowokacji ewentualnie spamowanie w formie reklam, ale wierzę że może obyć się bez tego :ziober2:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  31 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Na pewno coś znajdziesz


Na samą myśl o szukaniu słabo mi się robi ;D.
No nienawidzę po sklepach chodzić ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz taki wstawki są szalenie modne wraz z koronkami, widocznymi zamkami itepe :D Typowy lateks też źle mi się kojarzy, ale dobrą imitację skóry lubię. Mam nawet takie spodnie i lubię je. Ze zwykłym, dopasowanym, białym tiszertem wygląda to całkiem dobrze, zadziornie, rockowo


Nigdy nie interesowałam się modą, a już na pewno za nią nie podążałam, soł mam w dupie co jest na topie, a co nie ;D.
Nie przepadam za skórami, ani skóropodobnymi materiałami, no chyba że w pejczu :rotfl:.

Psyche30
Psyche30: To nie lateksy tylko skóra !!!


Spoko :rotfl:.
Nie no, mi się nie podoba, ale patrzę oczywiście na to co ja bym ewentualnie na siebie założyła, Ty masz kompletnie inną figurę ode mnie, soł na Tobie takie wdzianka pewnie będę dobrze wyglądały ;D.

I też chcę fotę na pw !!!!!
:ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  31 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Dawaj :D To ostatnie zdjęcie, które wrzuciłaś na profil- przez kilka sekund zastanawiałam się co to kuwa jest :-D


Zaraz, bo mi tak komp muli ze kur...icy dostaje żeby odpisac w ogóle :rotfl:
To dobrze, to dobrze hahahahaha
Konto usunięte
Konto usunięte: Y? Mam wpisać w google 'dupa Herculesa', żeby się dowiedzieć?


Megara o !
Ta ;D

MaqdaIena
MaqdaIena: Spoko . Nie no, mi się nie podoba, ale patrzę oczywiście na to co ja bym ewentualnie na siebie założyła, Ty masz kompletnie inną figurę ode mnie, soł na Tobie takie wdzianka pewnie będę dobrze wyglądały ;D. I też chcę fotę na pw !!!!!


Ale ja tylko wstawiłam te co mi się podobają a nie ze bym pchałą w nie swoje dupsko :rotfl:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  31 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Na samą myśl o szukaniu słabo mi się robi ;D. No nienawidzę po sklepach chodzić ;D.


Ja też.
Z drugiej strony wypadałoby jakoś wyglądać...To nie jakaś wiejska potupaja, tylko bal na Titanicu :rotfl:
Siostra /znając moje zapędy/ prewencyjnie już mi zaznaczyła, że jak przyjdę na czarno, to mnie wygoni i nie będę miała wstępu dopóki się nie przebiorę :-D
Ciężka sprawa :D
Ale nic...mamy jeszcze czas, Magd :D

MaqdaIena
MaqdaIena: Nigdy nie interesowałam się modą, a już na pewno za nią nie podążałam, soł mam w dupie co jest na topie, a co nie ;D. Nie przepadam za skórami, ani skóropodobnymi materiałami, no chyba że w pejczu


Czyli, że do pejcza odpowiedniej stylówy już mieć nie musisz :-D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  31 maja 2013
Psyche30
Psyche30: Ale ja tylko wstawiłam te co mi się podobają a nie ze bym pchałą w nie swoje dupsko

Ale że jedno wyklucza drugie ? ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też. Z drugiej strony wypadałoby jakoś wyglądać...To nie jakaś wiejska potupaja, tylko bal na Titanicu Siostra /znając moje zapędy/ prewencyjnie już mi zaznaczyła, że jak przyjdę na czarno, to mnie wygoni i nie będę miała wstępu dopóki się nie przebiorę :-D Ciężka sprawa :D Ale nic...mamy jeszcze czas, Magd :


Więc nie zapomnij wziać jakiejś tratwy, albo chociaż koła ratunkowego ;D.
Ahahahahahha ;D. Ponoć na czarno nie powinno sie na wesela ubierać, ja zawsze to miałam w dupie, i chyba na dwóch wystąpiłam w małej czarnej ;D.
Ano, ja jakiś miesiąc, bosz ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli, że do pejcza odpowiedniej stylówy już mieć nie musisz :-


Niet, chociaż chyba do pejcza mam za łagodną twarz, więc powinnam pewnie na mega czarno brwi chociaż podkreslić :mrgreen:.
:ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  31 maja 2013

A idę na grilla, trzymcie lepiej kciuki bym sie za bardzo nie upiła, bo jutro o 6.15 muszę do pracy ruszyć furą :zonk:.

Miłego Ań i Moń ;D.

:ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  31 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Ale że jedno wyklucza drugie ? ;D.


W sumie nie , pchac zawsze próbować można, a z jakim skutkiem to już co innego :rotfl:
Miłego grilla, stosownego picia :lol:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  31 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Więc nie zapomnij wziać jakiejś tratwy, albo chociaż koła ratunkowego ;D. Ahahahahahha ;D. Ponoć na czarno nie powinno sie na wesela ubierać, ja zawsze to miałam w dupie, i chyba na dwóch wystąpiłam w małej czarnej ;D. Ano, ja jakiś miesiąc, bosz ;D.


No właśnie ja też czasem przekornie łamałam te zasady, bo tak było mi w sumie najłatwiej :D
Dlatego ona to przewidziała :D

MaqdaIena
MaqdaIena: Niet, chociaż chyba do pejcza mam za łagodną twarz, więc powinnam pewnie na mega czarno brwi chociaż podkreslić


Dobrze zaaranżowany mejkap załatwiłby przeszkodę w postaci łagodnej twarzy :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: A idę na grilla, trzymcie lepiej kciuki bym sie za bardzo nie upiła, bo jutro o 6.15 muszę do pracy ruszyć furą . Miłego Ań i Moń ;D.


Miłego.
Ja też zaraz lecę :D
Kamil4811
wpis jest ukryty
SebekRmB
wpis jest ukryty
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  3 czerwca 2013
http://www.youtube.com/watch?v=a8o7JEhZ9Sg

Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie, bo potem przyjdzie mróz i szczęście pryśnie :nutki: :ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  3 czerwca 2013

Ruda i jak Ci idzie z tym rwaniem? :ziober2:

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  4 czerwca 2013
Psyche30
Psyche30: Ruda i jak Ci idzie z tym rwaniem?


Zrywam ile się da :ziober2:

A propos- chcesz kupić trochę wiśni? HAHAHAHAHA :rotfl:

A tak na poważnie... ludzie mnie kochają (hahahahahahaha), jestem zdrowa, silna, biała, żyję w wolnym od komuchów kraju (hahahahahahaha)... czego chcieć więcej? Jestem szczęśliwa :rotfl:

http://www.youtube.com/watch?v=hy_cZCvXAuk

2615 :nutki:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  4 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Zrywam ile się da A propos- chcesz kupić trochę wiśni? HAHAHAHAHA A tak na poważnie... ludzie mnie kochają (hahahahahahaha), jestem zdrowa, silna, biała, żyję w wolnym od komuchów kraju (hahahahahahaha)... czego chcieć więcej? Jestem szczęśliwa


No i podoba mi się taki stosunek :ziober2:
Mam jeszcze płacić? może to będzie dar :w00t: :rotfl:
Na poważnie a rotfluje Czarownica jak głupia :rotfl:
BlondasOLN
wpis jest ukryty
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  6 czerwca 2013
Psyche30
Psyche30: No i podoba mi się taki stosunek


Tobie tylko stosunki w głowie :ziober2:

Psyche30
Psyche30: Mam jeszcze płacić? może to będzie dar


Mnie o to nie pytaj hahahahahaha :-D
Jak był luksusowy, to mogę Ci pożyczyć- taki gest dla Ciebie, co tam...raz się żyje HAHAHA :rotfl:
Dar niebios :rotfl:

Psyche30
Psyche30: Na poważnie a rotfluje Czarownica jak głupia


To ze szczęścia :-D

http://www.youtube.com/watch?v=TMETa77dUrg

A jak z nim u Ciebie? :-D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.