Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 kwietnia 2013 (pierwszy post)

W tym temacie zachęcam do pogaduszek na przeróżne tematy ;)
Można spokojnie napić się kawki, piwa, drinka, zapalić i w tle muzycznych dzwięków zwyczajnie porozmawiać :ziober2:
Banowanie będzie jedynie obrażanie i próby prowokacji ewentualnie spamowanie w formie reklam, ale wierzę że może obyć się bez tego :ziober2:

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  21 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A bo ja wiem? Może znowu na odwyku jesteś i tym razem zaliczasz wszystkie dzienne msze, żeby czymś się zająć


Z tymi mszami to aż parsknęłam śmiechem gromko :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Chemia rządzi się swoimi prawami :-D


Oj tak ;D
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzieś porządną amortyzację mieć trzeba, aby miękko przyjąć nie zawsze dla nas korzystne wyniki swoich słabości


Idealnie :ziober2:
Oddycham głeboko właśnie i idziem ;D
Cmok !
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  21 czerwca 2013
Psyche30
Psyche30: Oj tak ;D


Ale przecież wszystkim (zwłaszcza małolatom) tylko z miłości ....:rotfl:

Buźka.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  21 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: To całkiem fajny szef


Kurdę, nie mogę narzekać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dostaniesz w listopadzie na Święto Zmarłych w sam raz To fota z łikendu. Ano, fajnie mam :


Tak trochę mam nadzieję na jakiś wypad za granicę jesienią ;D.
A miałam tam do Was wpaść na początku sierpnia, na jakieś eeee największe żaglowce świata, ale nie wiem co z tego wyjdzie ;D.

Psyche30
Psyche30: Si, bezpieczniej


Zdecydowanie, ahahahhaha.
Ale tego tego , mam zamiar ściagnąć do nas jako klienta :rotfl:.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  24 czerwca 2013

Ankhe.
Zapomniałam, że mam całkowicie zablokowane PW :rotfl:
Ale Ty jako mod masz chyba możliwość napisania do mnie? :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: Kurdę, nie mogę narzekać.


No, zaimponowałaś mi :D
W Polsce rzadko kto docenia swojego szefa, nawet dobrego. Jakiś taki zgorzkniały naród nam się zrobił.

MaqdaIena
MaqdaIena: Tak trochę mam nadzieję na jakiś wypad za granicę jesienią ;D. A miałam tam do Was wpaść na początku sierpnia, na jakieś eeee największe żaglowce świata, ale nie wiem co z tego wyjdzie ;D.


Powinnaś zmienić klimat, to dobrze robi, zdecydowanie :D Ano są. Największe i najpiękniejsze :D

MaqdaIena
MaqdaIena: Ale tego tego , mam zamiar ściagnąć do nas jako klienta


Musisz go bardziej zachęcić. Powiedz, że osobiście sprawdzisz mu poziom oleju- topless :-D
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  24 czerwca 2013

Dziewczyny, przedstawiam Wam Rudolfa.
Rudolf nieszczęśliwie wypadł z gniazda ośmielając się wpaść wprost pod mój samochód. Na szczęście między koła :D
Niestety zwrócenie go rodzicom nie było możliwe.

PS. Rudolf prawdopodobnie jest czajką.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  24 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: No, zaimponowałaś mi :D W Polsce rzadko kto docenia swojego szefa, nawet dobrego. Jakiś taki zgorzkniały naród nam się zrobi


W moim mi się nie podoba tylko to, że twierdzi, że kiedy jest luźniejsza atmosfera w pracy to wszystko szlag trafia ;D.
I własnie mi zarzuca luźne podejście, tłumaczyłam już mu wielokrotnie, że ja nie stresuję się bez powodu, a jeżeli nawet to nie widać tego po mnie, dlatego mogę sprawiać wrażenie, że mam wyrąbane ;D.
Ale dzisiaj był najprzyjemniejszy dzien w pracy odkąd tam jestem, spędziłam sporo czasu na warsztacie, zrobiłam zebranie z chłopakami, i no fajnie było no ;D.

A szefa cenię za jego wiedze, masakra normalnie, strasznie mądry facet ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Powinnaś zmienić klimat, to dobrze robi, zdecydowanie :D Ano są. Największe i najpiękniejsze :


Wyobraź sobie, że nigdy nie byłam na wakacjach w tropikach ;o.
Latem zazwyczaj wybieraliśmy nasze morze, bo nie pamietam kiedy np. miałam dwa tygodnie wolnego pod rząd. Jesienią czy też zimą stawialiśmy na góry, no i kiedyś tam Mediolan, Czechy. I brak wakacji zagranicznych o dziwo u mnie nie był nigdy podytkowany brakiem gotówki, ale brakiem czasu, w sumie przerażające ;D.

Jeżeli nic nam nie popsuje planów to porywamy Cię i Twojego mężczyznę na drina ! Będę się na żywo ślinić do Ciebie :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Musisz go bardziej zachęcić. Powiedz, że osobiście sprawdzisz mu poziom oleju- topless :-


:rotfl:.
Ogólnie to ten co widział mój tyłek, w momencie kiedy wiatr zawiał tak dziwnie, że moja kiecka znalazła się na mojej głowie, Annie na pewno to opowiadałam, Tobie chyba nie :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Rudolf nieszczęśliwie wypadł z gniazda ośmielając się wpaść wprost pod mój samochód. Na szczęście między koła :D Niestety zwrócenie go rodzicom nie było możliwe. PS. Rudolf prawdopodobnie jest czajką


Jejq, rozczulił mnie ;D.
Dobrze, że dość duży, jest szansa, że się odchowa u Was ;D.

I świetnie, że nie zostawiłaś go na tej ulicy, dumnam !
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  24 czerwca 2013

No kurdę, potem odpiszę, Magd.
Piszczy okropnie. Czuję się jak jego matka, muszę go natychmiast nakarmić :D
Jest malutki, pierzy się. Nawet nie umie porządnie otwierać dzioba, kiedy go karmię i muszę mu go rozchylać na siłę.

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  24 czerwca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: W moim mi się nie podoba tylko to, że twierdzi, że kiedy jest luźniejsza atmosfera w pracy to wszystko szlag trafia ;D. I własnie mi zarzuca luźne podejście, tłumaczyłam już mu wielokrotnie, że ja nie stresuję się bez powodu, a jeżeli nawet to nie widać tego po mnie, dlatego mogę sprawiać wrażenie, że mam wyrąbane ;D.


Facet poważnie traktuje biznes, a powaga sytuacji najwyraźniej uspokaja go i daje mu pewnie wrażenie maksymalnego skupienia pracowników. Możliwe, że z tym utożsamia prestiż firmy :D
Czyli idzie do przodu. To świetnie, oby tak dalej.
MaqdaIena
MaqdaIena: Wyobraź sobie, że nigdy nie byłam na wakacjach w tropikach ;o.


Powiem Ci, że jeśli nie ma się konkretnego planu zwiedzania, najlepiej z przewodnikiem i wypożyczonym samochodem, to nic nadzwyczajnego tak naprawdę. Większość ludzi jedzie tam tylko wylegiwać się przy hotelowym basenie, ewentualnie na plaży. Nocami powywija w dyskotekach, popręży się przed tubylcami i to wszystko.
Moi znajomi namawiają nas na wypad na Kubę- w lutym. Niestety raczej to nie wypali. Ciężko z czasem, czy synchronizacją wolnego czasu- jak zwykle.
MaqdaIena
MaqdaIena: Latem zazwyczaj wybieraliśmy nasze morze, bo nie pamietam kiedy np. miałam dwa tygodnie wolnego pod rząd. Jesienią czy też zimą stawialiśmy na góry, no i kiedyś tam Mediolan, Czechy. I brak wakacji zagranicznych o dziwo u mnie nie był nigdy podytkowany brakiem gotówki, ale brakiem czasu, w sumie przerażające ;D. Jeżeli nic nam nie popsuje planów to porywamy Cię i Twojego mężczyznę na drina ! Będę się na żywo ślinić do Ciebie


Jeszcze przyjdzie na to czas. Oby wcześniej, niż na emeryturze! :D
Jeśli tylko będziemy w Polsce, to pewnie :-D To jakoś akurat początek sierpnia jest, więc może być ciężko, ale spoko jeszcze nie wybieramy się na drugi świat :D

MaqdaIena
MaqdaIena: . Ogólnie to ten co widział mój tyłek, w momencie kiedy wiatr zawiał tak dziwnie, że moja kiecka znalazła się na mojej głowie, Annie na pewno to opowiadałam, Tobie chyba nie


Hahahaha, nie, o niczym nie wiem :D
No to poszczęściło mu się :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: Jejq, rozczulił mnie ;D. Dobrze, że dość duży, jest szansa, że się odchowa u Was ;D. I świetnie, że nie zostawiłaś go na tej ulicy, dumnam !


Pomyliłam się. To nie jest czajka, tylko sójka.
W ogóle to ja p. k. m :rotfl: Ile to ptasze niemowlę absorbuje mi czasu :-D
Co chwilę jest głodne i chyba chce do domu, bo piszczy :D Ratunku! :D

Na razie muszę go tak karmić, a potem oddam go chyba komuś pod wolierę, bo podobno taki ptak już raczej nie zaadoptuje się w naturalnym środowisku.
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  25 czerwca 2013

Odnośnie sporów dotyczących filmu " Nasze matki i nasi ojcowie", który polecam :D

:rotfl:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  25 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Facet poważnie traktuje biznes, a powaga sytuacji najwyraźniej uspokaja go i daje mu pewnie wrażenie maksymalnego skupienia pracowników. Możliwe, że z tym utożsamia prestiż firmy :D Czyli idzie do przodu. To świetnie, oby tak dalej


No tak i w sumie go po trochu rozumiem. Jednak moje podejście jest odpowiednie, i wkurza mnie kiedy sądzi, że jest inaczej ;D.

Chociaż widze, że coraz bardziej sie do mnie przekonuje, co mnie cieszy.

A jutro czeka mnie ciężki dzień ;D. Musze wybrać z drugim szefem wygranych w konkursie jaki ogłosiłam, gdzie do wygrania są wejściówki VIP na Tor Poznań podczas GTP, i przejażdzka Ferrari Scuderia ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Powiem Ci, że jeśli nie ma się konkretnego planu zwiedzania, najlepiej z przewodnikiem i wypożyczonym samochodem, to nic nadzwyczajnego tak naprawdę. Większość ludzi jedzie tam tylko wylegiwać się przy hotelowym basenie, ewentualnie na plaży. Nocami powywija w dyskotekach, popręży się przed tubylcami i to wszystko. Moi znajomi namawiają nas na wypad na Kubę- w lutym. Niestety raczej to nie wypali. Ciężko z czasem, czy synchronizacją wolnego czasu- jak zwykle


Hm, ja jestem takim typem, któremu wystarczy leżenie w ciepłej wodzie ;D. Naprawdę nie zależy mi na zwiedzaniu, bym wolała sie położyć plackiem pod parasolem (opalać się nie lubię), drink, kawałek ksiązki, drink, i raz na jakiś czas skok do wody. Chociaż pewnie gdybym już gdzieś była to żal by mi było czasu na same leżakowanie, pewnie bym coś pozwiedzała ;D.
Kuba, świetna sprawa ;D. Mój znajomy rok temu był i wrócił zachwycony, nawet przywiózł mi cygara ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze przyjdzie na to czas. Oby wcześniej, niż na emeryturze! :D Jeśli tylko będziemy w Polsce, to pewnie :-D To jakoś akurat początek sierpnia jest, więc może być ciężko, ale spoko jeszcze nie wybieramy się na drugi świat :


:D.
No zobaczymy, bo jak się okaże że nie bedzie miał kto pilnować kota, to dupa.

Konto usunięte
Konto usunięte: Hahahaha, nie, o niczym nie wiem :D No to poszczęściło mu się


Ahahahahha, a ja się nawet zawstydziłam, co raczej mi sie nie zdarza, dobrze że ładne majtki miałam na pośladach :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pomyliłam się. To nie jest czajka, tylko sójka. W ogóle to ja p. k. m Ile to ptasze niemowlę absorbuje mi czasu :-D Co chwilę jest głodne i chyba chce do domu, bo piszczy :D Ratunku! :D Na razie muszę go tak karmić, a potem oddam go chyba komuś pod wolierę, bo podobno taki ptak już raczej nie zaadoptuje się w naturalnym środowisk


Opierzony dzieciak ;D.
Daj znać co z nim zrobiłaś ;D. Bo faktycznie jakbyś chciała sie nim opiekować w domu to już chyba tak na stałe, bo nie wyobrażam sobie, że mu pokazujesz jak się poluje na robale, albo jak się lata ;DDD.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  25 czerwca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: No tak i w sumie go po trochu rozumiem. Jednak moje podejście jest odpowiednie, i wkurza mnie kiedy sądzi, że jest inaczej ;D.


Jego mentalności nie zmienisz :D Najważniejsze, że jesteście wobec siebie w porządku :D
To coś jak zdrowy konflikt pokoleń. Zdrowy, bo ostatecznie niosący ze sobą naukę i jakąś korzyść dla każdej ze stron :D

MaqdaIena
MaqdaIena: A jutro czeka mnie ciężki dzień ;D. Musze wybrać z drugim szefem wygranych w konkursie jaki ogłosiłam, gdzie do wygrania są wejściówki VIP na Tor Poznań podczas GTP, i przejażdzka Ferrari Scuderia ;D.


Było zasugerować, że bierzesz w łapę :rotfl:
Problem zostałby rozwiązany :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: Hm, ja jestem takim typem, któremu wystarczy leżenie w ciepłej wodzie ;D. Naprawdę nie zależy mi na zwiedzaniu, bym wolała sie położyć plackiem pod parasolem (opalać się nie lubię), drink, kawałek ksiązki, drink, i raz na jakiś czas skok do wody. Chociaż pewnie gdybym już gdzieś była to żal by mi było czasu na same leżakowanie, pewnie bym coś pozwiedzała ;D. Kuba, świetna sprawa ;D. Mój znajomy rok temu był i wrócił zachwycony, nawet przywiózł mi cygara ;D.


Poleżeć można, ale jak długo? :D
Po jednym dniu ma się tego dosyć :D Przynajmniej my tak mamy. Po pewnym czasie odczuwamy marazm i stratę czasu :D
Wycieczki są okej. Ciekawe miejsca związane z historią, legendami, kulturą, zwyczajami jak najbardziej :D

To wycieczka 3- tygodniowa jest, więc to strasznie długo....
Z Kuby nie przywieźć cygar to wstyd :-D
Ja ostatnio z Francji przywiozłam skrzynkę czerwonego Bordeaux- wiadomo :D. Zostało mi już tylko jedno. Trzymam je na specjalną okazję :D Może opijemy ślub mojej siostry, albo chrzciny (nie, jeszcze nie jest w ciąży :rotfl:) :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: :D. No zobaczymy, bo jak się okaże że nie bedzie miał kto pilnować kota, to dupa.


A szanowna Babcia? :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: Ahahahahha, a ja się nawet zawstydziłam, co raczej mi sie nie zdarza, dobrze że ładne majtki miałam na pośladach


Gdyby mi się naprawdę podobał, to raczej zawstydziłabym się :rotfl:
Nie lubię tracić kontroli :rotfl:
Magd, to nad czym on jeszcze się zastanawia? :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: Opierzony dzieciak ;D. Daj znać co z nim zrobiłaś ;D. Bo faktycznie jakbyś chciała sie nim opiekować w domu to już chyba tak na stałe, bo nie wyobrażam sobie, że mu pokazujesz jak się poluje na robale, albo jak się lata ;DDD.


Niestety Rudolfowi stało się coś w czasie wypadku. Te trudności w otwieraniu dzioba są tego konsekwencją i najprawdopodobniej nie przeżyje tej nocy. Nie lubię takich sytuacji, ale cóż... nikt nie ma na to wpływu.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  25 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: To coś jak zdrowy konflikt pokoleń. Zdrowy, bo ostatecznie niosący ze sobą naukę i jakąś korzyść dla każdej ze stron :D


Idealnie to ujęłaś ;D. Dokładnie tak jest ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Było zasugerować, że bierzesz w łapę Problem zostałby rozwiązan


Cholera, nie pomyślałam :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Poleżeć można, ale jak długo? :D Po jednym dniu ma się tego dosyć :D Przynajmniej my tak mamy. Po pewnym czasie odczuwamy marazm i stratę czasu :D Wycieczki są okej. Ciekawe miejsca związane z historią, legendami, kulturą, zwyczajami jak najbardziej :D To wycieczka 3- tygodniowa jest, więc to strasznie długo.... Z Kuby nie przywieźć cygar to wstyd :-D Ja ostatnio z Francji przywiozłam skrzynkę czerwonego Bordeaux- wiadomo :D. Zostało mi już tylko jedno. Trzymam je na specjalną okazję :D Może opijemy ślub mojej siostry, albo chrzciny (nie, jeszcze nie jest w ciąży ) :-


Ja własnie mogę dlugo, pewnie dłużej niz przeciętny człowiek, którego po jakimś czasie zaczyna nosić ;D.
Dlatego tak bardzo lubię nasz Bałtyk, zwiedzać juz nie ma co, bo sie wiekszośc widziało, mega relaksuje mnie miejsce na odludnej plazy, jakiś wiatrochron, szum morza, trochę alkoholu, fajki, ksiązka i na przekąskę kolba kukurydzy. Nigdzie tak nie odpoczywam jak tam. Ale biorę pod uwage, że całkiem nowe miejsce może wbić we mnie energię i chętnie też bym zwiedzała ;D.

Zazwyczaj tak jest, że ostatnia butelka jest zatrzymywana na specjalną okazję, i tak naprawde nigdy nie wiesz czy tak okazja jest odpowiednia, bo może zawsze być lepsza ;D. Ahahaha ;D.

Życzę Ci by jednak wypad na Kubę sie udał ;D. Cygara mają całkiem spoko ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: A szanowna Babcia?


To nie mój kot przeciez, ale siostry faceta ;D. Składa sie akurat tak, że wszyscy którzy mieszkają w jego domu rodzinnym maja zaplanowane wyjazdy na początek sierpnia, więc ktoś musi z rudzielcem zostać ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby mi się naprawdę podobał, to raczej zawstydziłabym się Nie lubię tracić kontroli Magd, to nad czym on jeszcze się zastanawia? :


:D.
Czasem utrata kontroli bywa i zabawna, i przyjemna :rotfl:.
Gdyby żył w niewiedzy apropo mojego związku to pewnie i by się nie zastanawiał :rotfl:, a tak to porządny facet ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety Rudolfowi stało się coś w czasie wypadku. Te trudności w otwieraniu dzioba są tego konsekwencją i najprawdopodobniej nie przeżyje tej nocy. Nie lubię takich sytuacji, ale cóż... nikt nie ma na to wpływu


O nie ;c.
Szkoda pisklaka, mam nadzieję, że jednak będzie okej no.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  26 czerwca 2013

Rudolf fruwa już w ptasim raju, Magd.

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  26 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale Ty jako mod masz chyba możliwość napisania do mnie? :-D


Raczej mogę ;D nie sprawdzałam , ale coś mi się wydaje ze już kiedyś miałaś blokadę a mimo to pisałyśmy .
I co po ptaszku? Nie łam się !
A mnie dziś tak gardło nakur...... że mówić nie mogę :/
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  26 czerwca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Psyche30
Psyche30: Raczej mogę ;D nie sprawdzałam , ale coś mi się wydaje ze już kiedyś miałaś blokadę a mimo to pisałyśmy .


No wiesz, moja propozycja jest nadal aktualna :D

Psyche30
Psyche30: I co po ptaszku? Nie łam się !


Ptaki umierają, jak ludzie. Biorą ostatni wdech i koniec.

Psyche30
Psyche30: A mnie dziś tak gardło nakur...... że mówić nie mogę :/


To niedobrze.
Spróbuj zrobić sobie roztwór z wody przegotowanej i utlenionej. Zawsze mi to pomaga, nawet przy anginie.
Na początek może pół szklanki przestudzonej wody i łyżeczkę wody utlenionej.
Edit* Płukać rzecz jasna :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.