Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 kwietnia 2013 (pierwszy post)

W tym temacie zachęcam do pogaduszek na przeróżne tematy ;)
Można spokojnie napić się kawki, piwa, drinka, zapalić i w tle muzycznych dzwięków zwyczajnie porozmawiać :ziober2:
Banowanie będzie jedynie obrażanie i próby prowokacji ewentualnie spamowanie w formie reklam, ale wierzę że może obyć się bez tego :ziober2:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  6 maja 2013

Dopsz, to ja Wam pokażę jak spędziłam 'kwietniówkę'.
Proszę zwrócić uwagę na rzeczy, które mnie otaczają i które zapewniły mi przeżycie : fajki, gumy, drink i koc Lecha Poznań :rotfl:.

:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  6 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: . Uwielbiam nasze morze ;D. I w ogole ludzi nie było, bajka normalnie ;D. W Poznaniu wczoraj również slonecznie było, przejechałam 30 km rowerem, co dla mnie jest duzym wyczynem i tradycyjnie spaliłam sobie ręce i ramiona ;D


30 kilosów to kupa drogi. Gratki :D
Kiedyś miałam taką przygodę, że postanowiłam przejechać się z chłopakiem ścieżką rowerową, która wiodła przez las. W połowie drogi zaczęłam mieć trudności z oddychaniem (powietrze było masakrycznie ciężkie, wilgotne), robiło mi się słabo, kręciło w głowie i yep! Razem z tym rowerem padłam i zemdlałam :-D Na szczęście nie miałam żadnych poważnych obrażeń :rotfl:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  6 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Proszę zwrócić uwagę na rzeczy, które mnie otaczają i które zapewniły mi przeżycie : fajki, gumy, drink i koc Lecha Poznań .


Pełen wypas. Masz wszystko, co człowiekowi potrzeba do życia :-D
Chyba nie spędziłaś tak nocy? :-D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  6 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: 30 kilosów to kupa drogi. Gratki :D Kiedyś miałam taką przygodę, że postanowiłam przejechać się z chłopakiem ścieżką rowerową, która wiodła przez las. W połowie drogi zaczęłam mieć trudności z oddychaniem (powietrze było masakrycznie ciężkie, wilgotne), robiło mi się słabo, kręciło w głowie i yep! Razem z tym rowerem padłam i zemdlałam :-D Na szczęście nie miałam żadnych poważnych obraże


Na rowerze nawet szybko zleciało, ale dupa jak boli jesu ;D.
A może ten chłopak tak bardzo Ci się podobał podświadomie, że organizm zareagował i domagał się ratunku usta-usta ?:mrgreen:.

Ja to kiedys stałam oparta o rower, STAŁAM, nagle mnie zachwiało i wylądowałam plecami w metrowych pokrzywach ! :rotfl:. Zanim ktoś mnie pozbierał to minęło trochę czasu, bo wszyscy byli poskładani ze śmiechu :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pełen wypas. Masz wszystko, co człowiekowi potrzeba do życia :-D Chyba nie spędziłaś tak nocy? :-D


Nie spędziłam, bo chamy po mnie przyleźli. Mogli mnie w sumie zostawic trochę dłużej, bo spało się rewelacyjnie ;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  6 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Na rowerze nawet szybko zleciało, ale dupa jak boli jesu ;D. A może ten chłopak tak bardzo Ci się podobał podświadomie, że organizm zareagował i domagał się ratunku usta-usta ?.


Skąd wiesz, że miałam taką propozycję? d83dde33
:-D

MaqdaIena
MaqdaIena: Ja to kiedys stałam oparta o rower, STAŁAM, nagle mnie zachwiało i wylądowałam plecami w metrowych pokrzywach ! . Zanim ktoś mnie pozbierał to minęło trochę czasu, bo wszyscy byli poskładani ze śmiechu


To na zdrowie :D
Niektórzy dają się sami tak chłostać pokrzywskiem :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: Nie spędziłam, bo chamy po mnie przyleźli. Mogli mnie w sumie zostawic trochę dłużej, bo spało się rewelacyjnie ;D.


Sama tak leżałaś?
Chyba u siebie w ogrodzie, bo nie wyobrażam sobie innej opcji :rotfl:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  6 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Skąd wiesz, że miałam taką propozycję? :-


Mam dar :ziober2:.

Konto usunięte
Konto usunięte: To na zdrowie :D Niektórzy dają się sami tak chłostać pokrzywskiem :-


Od tamtej pory mineło pewnie z 10 lat, i faktycznie wiekszych problemów z kręgosłupem nie mam ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Sama tak leżałaś? Chyba u siebie w ogrodzie, bo nie wyobrażam sobie innej opcji


Nie na ogrodzie, na kwietówkowym wyjezdzie ;D.
I nie sama, nie widać na zdjęciu już chłopaków łowiacych ryby, bo sobie poszli, jak ryby zabili to po mnie wrócili ;D.
Ale lubię spać na zewnątrz, niech się tylko zrobi trochę cieplej w nocy, to będę praktykować to częściej ;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  6 maja 2013
http://www.youtube.com/watch?v=2cE1fuusBiI :nutki:

MaqdaIena
MaqdaIena: Mam dar .


Zostań darczyńcą :ziober2:

MaqdaIena
MaqdaIena: Od tamtej pory mineło pewnie z 10 lat, i faktycznie wiekszych problemów z kręgosłupem nie mam ;D.


A lordoza? :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: Nie na ogrodzie, na kwietówkowym wyjezdzie ;D. I nie sama, nie widać na zdjęciu już chłopaków łowiacych ryby, bo sobie poszli, jak ryby zabili to po mnie wrócili ;D. Ale lubię spać na zewnątrz, niech się tylko zrobi trochę cieplej w nocy, to będę praktykować to częściej ;D.


Yhym, to musiało być przezayebiście.
Hmmm....nie pamiętam już kiedy ostatni raz spędziłam noc śpiąc na dworze.
Jakoś nie mogę sobie przypomnieć, to pewnie musiało być dawno temu :D
Aaa.. wiem. To było na dworcu, na Dolnym Śląsku, chyba wtedy :ninja:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  6 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: lordoza


Łe tam, lekko pogłębiona tylko ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zostań darczyńcą


Nie ! Wszystko moje ! Moje ! Moje ! :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Yhym, to musiało być przezayebiście. Hmmm....nie pamiętam już kiedy ostatni raz spędziłam noc śpiąc na dworze. Jakoś nie mogę sobie przypomnieć, to pewnie musiało być dawno temu :D Aaa.. wiem. To było na dworcu, na Dolnym Śląsku, chyba wtedy


Ahahahahahahha ;D.
To ja jednak wolę trawkę zieloną, niż brudny dworzec ;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  6 maja 2013
http://www.youtube.com/watch?v=8zORFmjXcxM

Odnośnie tych pokrzyw (tak mi się skojarzyło :D), to pamiętam, jak kupel opowiadał mi historię, jak w Libanie, na misji gdzieś tam imprezowali, zrobili sobie chłopcy alkoholową libację z żeńskim personelem medycznym, kilka kilosów od campu i jak wracali, to jeden wpadł w kaktusy, pokłuł się i wykrwawił na śmierć. Koledzy byli tak napruci, że nie zorientowali się za szybko. Najlepsze jest to, że oficjalnie zrobili z niego bohatera, który zginął na misji jak żołnierz hahahah :rotfl:
Takich rzeczy nie podaje się do publicznej wiadomości :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: Łe tam, lekko pogłębiona tylko ;D.


Masz przynajmniej pretekst do masażu :D
MaqdaIena
MaqdaIena: Nie ! Wszystko moje ! Moje ! Moje ! .


:ziober2:

MaqdaIena
MaqdaIena: Ahahahahahahha ;D. To ja jednak wolę trawkę zieloną, niż brudny dworzec ;D.


Nie mów, że nigdy nie spałaś na dworcu, jak nie- to pffff :ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  6 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nośnie tych pokrzyw (tak mi się skojarzyło :D), to pamiętam, jak kupel opowiadał mi historię, jak w Libanie, na misji gdzieś tam imprezowali, zrobili sobie chłopcy alkoholową libację z żeńskim personelem medycznym, kilka kilosów od campu i jak wracali, to jeden wpadł w kaktusy, pokłuł się i wykrwawił na śmierć. Koledzy byli tak napruci, że nie zorientowali się za szybko. Najlepsze jest to, że oficjalnie zrobili z niego bohatera, który zginął na misji jak żołnierz hahaha


Znów sie śmiejesz z okropnych rzeczy :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Masz przynajmniej pretekst do masażu :

Osoby, które nie maja wykształcenia masażowego nie maja dostepu do masowania moich pleców ! Za bardzo mnie wkurza, kiedy ktoś robi coś nie tak jak powinien:rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: ie mów, że nigdy nie spałaś na dworcu, jak nie- to pfff


Nie spałam ;D.

Ba, bym mogła policzyć na palcach obu rąk ile razy na dworcu w ogole byłam ;D. Zawsze mnie przerażało to miejsce.

Edit. wysłałam Ani 'fap fotę', chcesz też ? :rotfl:.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  6 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Znów sie śmiejesz z okropnych rzeczy

A Ty znów się śmiejesz ze tego, że ja się śmieję :-DNo nic nie poradzę na to, że kaktusy go molestowały, kiedy ten poszedł za potrzebą :-D Noce tam bywają chłodne, a kraj jak każdy- potrzebuje bohaterów :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: Osoby, które nie maja wykształcenia masażowego nie maja dostepu do masowania moich pleców ! Za bardzo mnie wkurza, kiedy ktoś robi coś nie tak jak powinien.

Ja uwielbiam..
Profesjonalizm nie ma dla mnie żadnego znaczenia :D Biorę każdy (ale nie od każdego :D) :D

MaqdaIena
MaqdaIena: Ba, bym mogła policzyć na palcach obu rąk ile razy na dworcu w ogole byłam ;D. Zawsze mnie przerażało to miejsce.


Mnie też, no i co z tego? :D Nie było mocnych :D
Potem ojciec starając się naprostować mój kręgosłup moralny (to tak apropos masażu :-D) i wypędzić ze mnie demony, wysłał mnie na jakąś ekologiczną farmę. Tam właśnie kazali mi doić krowę, sadziłam nawet las i uwaga...rąbałam tasakiem buraki cukrowe :rotfl:
MaqdaIena
MaqdaIena: Edit. wysłałam Ani 'fap fotę', chcesz też ?


Pytanie :D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  6 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty znów się śmiejesz ze tego, że ja się śmieję :-DNo nic nie poradzę na to, że kaktusy go molestowały, kiedy ten poszedł za potrzebą :-D Noce tam bywają chłodne, a kraj jak każdy- potrzebuje bohateró


Za śmianiem z tego, że Ty się śmiejesz ukrywam mocno, że ja również :rotfl:.

Całe szczęście, że u nas nie rosną mega kolczaste rośliny, bo pewnie byśmy teraz nie rozmawiały ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja uwielbiam.. Profesjonalizm nie ma dla mnie żadnego znaczenia :D Biorę każdy (ale nie od każdego :D) :


Nie moja wina, że mam skrzywienie zawodowe. Porównując to tak, jakby ktoś mi zmieniał opony w samochodzie łopatką dziecięcą :rotfl: i bym to widziała ;D.
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie też, no i co z tego? :D Nie było mocnych :D Potem ojciec starając się naprostować mój kręgosłup moralny (to tak apropos masażu :-D) i wypędzić ze mnie demony, wysłał mnie na jakąś ekologiczną farmę. Tam właśnie kazali mi doić krowę, sadziłam nawet las i uwaga...rąbałam tasakiem buraki cukrow


No własnie kilku chyba się znalazło, skoro Cię tam zaciągnęli ;D.
AAAAAAhahahahahaah :rotfl:, uwiecznił to ktoś ?;D
Apropo warzyw, muszę dla Was cyknąć fotę, jak pięknie mi rzodkiewka wyłazi z ziemi, zobaczycie jakie zrobiłam cudnie krzywe grządki :rotfl:. Ale to jutro ;D, w ciemnościach w tą część ogrodu sama nie chodzę ;D.
:ziober2:
PadreMinetto
PadreMinetto
  6 maja 2013

Wypoczęte po majówce ? :)

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  6 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Za śmianiem z tego, że Ty się śmiejesz ukrywam mocno, że ja również . Całe szczęście, że u nas nie rosną mega kolczaste rośliny, bo pewnie byśmy teraz nie rozmawiały ;D.


:rotfl:
Zrozumiałam.

MaqdaIena
MaqdaIena: Nie moja wina, że mam skrzywienie zawodowe. Porównując to tak, jakby ktoś mi zmieniał opony w samochodzie łopatką dziecięcą i bym to widziała ;D.


Lordoza jest Twoim skrzywieniem zawodowym? :-D
No dobra, żartuję :rotfl:
W pełni rozumiem Twoje podejście :D

Ale to jest takie przyjemne...
Wspaniale odpręża.

Heh... rozmarzyłam się :D

MaqdaIena
MaqdaIena: No własnie kilku chyba się znalazło, skoro Cię tam zaciągnęli ;D. AAAAAAhahahahahaah , uwiecznił to ktoś ?;D


Chyba tak, ale ja nie mam tych fot. To było dawno temu :D
MaqdaIena
MaqdaIena: Apropo warzyw, muszę dla Was cyknąć fotę, jak pięknie mi rzodkiewka wyłazi z ziemi, zobaczycie jakie zrobiłam cudnie krzywe grządki . Ale to jutro ;D, w ciemnościach w tą część ogrodu sama nie chodzę ;D.


Jasne. Pstryknij, pochwal się :D
Jak znajdę to Ci pokażę moją zabójczo trudną do zrobienia kompozycję kwiatową :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wypoczęte po majówce ? :)


Powiedzmy :D

Don Padre z Minetty... Ten mógłby niejedno opowiedzieć :ziober2:
PadreMinetto
PadreMinetto
  6 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Don Padre z Minetty... Ten mógłby niejedno opowiedzieć


Wolę nie mówić co robiłem, same głupoty na które w większości są paragrafy ;D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.