Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 kwietnia 2013 (pierwszy post)

W tym temacie zachęcam do pogaduszek na przeróżne tematy ;)
Można spokojnie napić się kawki, piwa, drinka, zapalić i w tle muzycznych dzwięków zwyczajnie porozmawiać :ziober2:
Banowanie będzie jedynie obrażanie i próby prowokacji ewentualnie spamowanie w formie reklam, ale wierzę że może obyć się bez tego :ziober2:

cyyysia1995
Posty: 10 (po ~222 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  29 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie długi weekend czy jutro do roboty ? : >


Macie i nie macie.
A Wy macie, czy nie macie? :D

2615

Psyche30
Psyche30: Psyche30 2 dni temu o 15:31 http://www.youtube.com/watch?v=_3T7e1KvYJc&list=FLatYbjEdzpKiUZ4q_WoR-BQ ech, lata 80-te, pobawiłabym się przy takiej muzie


Skoro masz jeszcze ochotę- zapraszam, pogibamy się razem :D

http://www.youtube.com/watch?v=a_IRKGnowOc
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  29 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro masz jeszcze ochotę- zapraszam, pogibamy się razem :D


Dzisiaj to takie ło http://www.youtube.com/watch?v=JlfAnrFL6hc
a i gibac się nie mogę bo zle się czuję, bardzo zle ...fizycznie, więc chyba nawet se nie pagawarim, musze się zaraz położyć przespac trochę :)
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  29 kwietnia 2013
Psyche30
Psyche30: Dzisiaj to takie ło http://www.youtube.com/watch?v=JlfAnrFL6hc a i gibac się nie mogę bo zle się czuję, bardzo zle ...fizycznie, więc chyba nawet se nie pagawarim, musze się zaraz położyć przespac trochę :)


Przymulające, zapewne pomoże Ci zasnąć :D

Noc zarwana, czy choroba?
Ja przemarzłam cholernie. Ciężko mi się rozgrzać, nawet gorąca kawa nie pomogła, telepię się dalej.
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  29 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Przymulające, zapewne pomoże Ci zasnąć :D Noc zarwana, czy choroba? Ja przemarzłam cholernie. Ciężko mi się rozgrzać, nawet gorąca kawa nie pomogła, telepię się dalej.


jedno połaczone z drugim ;)
Gdzie Ty tak przemarzła? W morsa się bawiłaś czy co? :D
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  29 kwietnia 2013
Psyche30
Psyche30: jedno połaczone z drugim ;)


Grypa? Angina?
Ja zaliczyłam już jedno i drugie w tym roku :D
Psyche30
Psyche30: Gdzie Ty tak przemarzła? W morsa się bawiłaś czy co? :D


Weź..kto by mnie zmusił, żeby włazić do zimnej wody :D
No ogólnie jakoś, za dużo chyba wiosennego optymizmu we mnie wstąpiło, za cienko się ubrałam i przemarzłam.
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  29 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Grypa? Angina? Ja zaliczyłam już jedno i drugie w tym roku :D


Nie, serducho mi znów sceny odpi.:cenzura:.a, oka w nocy nie zmrużyłam.
Konto usunięte
Konto usunięte: Weź..kto by mnie zmusił, żeby włazić do zimnej wody :D No ogólnie jakoś, za dużo chyba wiosennego optymizmu we mnie wstąpiło, za cienko się ubrałam i przemarzłam.


A kto Cię tam wie czy Ci coś na czachę nie padło :ninja: haha
Ach, no to rozumiem bo miałam tak jak był pierwszy ciepły dzień tej wiosny, się rozletniłam jak głupia a potem cały wieczór dygałam jak jeszcze głupsza ;D

Idę bo ledwo łepetyna utrzymuję :*
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  29 kwietnia 2013
Psyche30
Psyche30: Nie, serducho mi znów sceny odpi..a, oka w nocy nie zmrużyłam.


Anke, piękny kwiecie.
Ty do lekarza popiedalaj, bo nie ma z tym żartów.
Psyche30
Psyche30: A kto Cię tam wie czy Ci coś na czachę nie padło haha


Musiałabym naprawdę zdrowo się znieczulić :D
Psyche30
Psyche30: Ach, no to rozumiem bo miałam tak jak był pierwszy ciepły dzień tej wiosny, się rozletniłam jak głupia a potem cały wieczór dygałam jak jeszcze głupsza ;D


No właśnie. Zaraz zaparzę sobie wiadro gorącej herbaty :D

3-maj się :*
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  29 kwietnia 2013

Łap Anke. To nie będzie kondycyjnie wymagające :D

http://www.youtube.com/watch?v=dytKDYHuvI8 :D

Jak się obudzisz w dobrym zdrowiu, to wskakuj w skąpe szmatki, trochę się pokręcimy :D

PadreMinetto
PadreMinetto
  30 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: sobie wiadro


He he he ;D
Już widzę minę z rodziny ''autystycznych karpików'' :DDD

Psyche30
Psyche30: Nie, serducho mi znów sceny odpi..a, oka w nocy nie zmrużyłam.


Też się łapię na różnych boleściach i dziwnych zachowaniach organizmu.
Czasu nie oszukamy...

Btw.Jako, że uznałem pracę za wysoce bezsensowną do poniedziałku włącznie to zrobiłem Wam śniadanie drogie Panie.
http://img.ek.pl/pineska/61/20121029093115.jpg
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  30 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: He he he ;D Już widzę minę z rodziny ''autystycznych karpików'' :DDD


Za dużo sobie wyobrażasz :-D
To Ci zaszkodzi :-D
...autystycznych karpików hahahahah :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Btw.Jako, że uznałem pracę za wysoce bezsensowną do poniedziałku włącznie to zrobiłem Wam śniadanie drogie Panie. http://img.ek.pl/pineska/61/20121029093115.jpg


Jaja na bekonie?
Podziękuję. Poproszę tylko kawę i jakąś dobrą, spelunkową muzyczkę.
Kombatant
Kombatant
  30 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A Wy macie, czy nie macie? :D


Dzis szedlem z ciagla niewiedza, choc wypisalem sobie w poniedzialek zawsze moglo sie cos zmienic, koniec koncem do poniedzialku odpoczywam :ziober2:

wkurzylbym sie jakby bylo inaczej, musze psychicznie odpoczac:ninja:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  30 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzis szedlem z ciagla niewiedza, choc wypisalem sobie w poniedzialek zawsze moglo sie cos zmienic, koniec koncem do poniedzialku odpoczywam wkurzylbym sie jakby bylo inaczej, musze psychicznie odpoczac
Ja też, dlatego dzisiaj postawiłam na prace fizyczne w ogrodzie :D Jestem tak padnięta, jakbym co najmniej orała pole hahahah :D
Kombatant
Kombatant
  30 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Kombatant: Dzis szedlem z ciagla niewiedza, choc wypisalem sobie w poniedzialek zawsze moglo sie cos zmienic, koniec koncem do poniedzialku odpoczywam wkurzylbym sie jakby bylo inaczej, musze psychicznie odpoczacJa też, dlatego dzisiaj postawiłam na prace fizyczne w ogrodzie :D Jestem tak padnięta, jakbym co najmniej orała pole hahahah :D


Plony zrekompensuja Ci ten fizyczny wysilek, zawsze cieszy to ze za jakis czas bedzie mozna zebrac owoce pracy i sie nimi delektowac :D
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  1 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Plony zrekompensuja Ci ten fizyczny wysilek, zawsze cieszy to ze za jakis czas bedzie mozna zebrac owoce pracy i sie nimi delektowac :D


Hmmm... chyba pomyślałeś o uprawie warzyw. Nie, nie :D
Wyjdę chyba tutaj na jakąś 'miastową paniusię', ale nigdy jeszcze nie posiałam marchewki, rzodkiewki, czy pietruszki :D Być może szkoda, bo okazałoby się, że mam wielki talent do takich upraw :D
To, co zrobiłam było o wiele prostsze :D Mianowicie wymieniłam ziemię w donicach, wiklinowych koszach i posadziłam tam zakupione kwiaty :D No i jeszcze poprzycinałam parę przemarzniętych krzewów :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.