Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 kwietnia 2013 (pierwszy post)

W tym temacie zachęcam do pogaduszek na przeróżne tematy ;)
Można spokojnie napić się kawki, piwa, drinka, zapalić i w tle muzycznych dzwięków zwyczajnie porozmawiać :ziober2:
Banowanie będzie jedynie obrażanie i próby prowokacji ewentualnie spamowanie w formie reklam, ale wierzę że może obyć się bez tego :ziober2:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  18 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Do jutra nie zdąży wyrosnąć :D


Ale zorganizować zawsze da radę :rotfl:.
Konto usunięte
Konto usunięte: On, czy Anke? :D

Anke, Anke, bo on Anke nie widział ;D.No i rozmawiałam z nim dwa dni temu, ma jakąs nową miłość ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Natury nie oszukasz. Podrzuć jakąś kocią cizię sąsiadowi Wszystkie tam się zbiegną i będziesz miała spokój :

No własnie jak łeb przez okno wychyliłam to się okazało, że mendy już są u sąsiada. Jesu nie wiem skąd one sie wzieły, nikt w najbliższej okolicy nie ma kota, a one co roku, a nawet kilka razy w roku wyją w poblizu mojego okna :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Podkręciłam. Kot się śmieje, Magda ryczy w godowych emocjach

Odwrotnie Moniko ! Odwrotnie ! ;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  18 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Ale zorganizować zawsze da radę .


Zaradna :D

MaqdaIena
MaqdaIena: Anke, Anke, bo on Anke nie widział ;D.No i rozmawiałam z nim dwa dni temu, ma jakąs nową miłość ;D.


Anke też już ma.
Wobec powyższego tak sobie myślę, że dalej chodzi bez ... :rotfl:
Jest w końcu po pierwszych oględzinach :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: No własnie jak łeb przez okno wychyliłam to się okazało, że mendy już są u sąsiada. Jesu nie wiem skąd one sie wzieły, nikt w najbliższej okolicy nie ma kota, a one co roku, a nawet kilka razy w roku wyją w poblizu mojego okna


Wyczuły Cię :rotfl:
Mówiłam, że natury nie oszukasz :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: Odwrotnie Moniko ! Odwrotnie ! ;D.


Emocjach godowych w ryczy Magda , śmieje się Kot.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  19 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Anke też już ma. Wobec powyższego tak sobie myślę, że dalej chodzi bez ... Jest w końcu po pierwszych oględzinach


No własnie, a nam się nadal nie pochwaliła.
Ja nie wiem czy ona sobie sprawę zdaje z tego, że bez naszej akceptacji nic nie ma, nie ma nic :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wyczuły Cię Mówiłam, że natury nie oszukasz :-

W sensie, że koty wyczuwają moje fermony, które im się udzielają pod moim oknem ? Jesu :rotfl:. To ja chyba wezmę jakie stopferomoniacze, bo nie zasnę przy takich wrzaskach, które notabene trwają nadal. Nie sądziłam, że kocica może się dłużej opierać niż jurna nastolatka :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Emocjach godowych w ryczy Magda , śmieje się Kot


Ahahahaaha ;D.
A kot dlaczego z dużej litery ? Zeby się nie obraził ?;D.
:ziober2:
AnnaBoIeyn
AnnaBoIeyn
  19 kwietnia 2013
:ninja:

MaqdaIena
MaqdaIena: No własnie, a nam się nadal nie pochwaliła. Ja nie wiem czy ona sobie sprawę zdaje z tego, że bez naszej akceptacji nic nie ma, nie ma nic


Pewnie już do tego doszła i nie tylko do tego :D
Naturalnie, że bez naszej aprobaty żaden facet się nie wciśnie! HAHAHAHAHA!
MaqdaIena
MaqdaIena: W sensie, że koty wyczuwają moje fermony, które im się udzielają pod moim oknem ? Jesu . To ja chyba wezmę jakie stopferomoniacze, bo nie zasnę przy takich wrzaskach, które notabene trwają nadal. Nie sądziłam, że kocica może się dłużej opierać niż jurna nastolatka .


Jedna kocica, a ile kotów? :D
Boże. Przecież to jest nieetyczne :D

MaqdaIena
MaqdaIena: Ahahahaaha ;D. A kot dlaczego z dużej litery ? Zeby się nie obraził ?;D.


Bo się zaczynał.
:and:
Hahahahahaha
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  19 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie już do tego doszła i nie tylko do tego :D Naturalnie, że bez naszej aprobaty żaden facet się nie wciśnie! HAHAHAHAHA


Cholera wie do czego doszła, skoro jej nie ma ;D.
Noł łej, musi wykupić klucz do kłódki :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jedna kocica, a ile kotów? :D Boże. Przecież to jest nieetyczne :


Kurdę, ciemno bylo, ale słyszałam dwa rodzaje wydzierania się, więc wszystko etycznie jak najbardziej, chociaż może nie po chrześcijańsku skoro slubu nie wzięli ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo się zaczynał. Hahahahahah

W kocicę ?;D

Właśnie zaczełam się martwić o Zombie Specta, mojego odstraszyciela fotkowego, zniknął zewsząd :and:.

Spadam Moń na filma, dobranoc ;DDD.
:ziober2:
AnnaBoIeyn
AnnaBoIeyn
  19 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Cholera wie do czego doszła, skoro jej nie ma ;D. Noł łej, musi wykupić klucz do kłódki


Co najmniej do wniosku, który przed chwilą skonstruowałaś, a ja potwierdziłam :-D

Wiem jednak, że stać ją na znacznie więcej :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: Kurdę, ciemno bylo, ale słyszałam dwa rodzaje wydzierania się, więc wszystko etycznie jak najbardziej, chociaż może nie po chrześcijańsku skoro slubu nie wzięli ;D.


Odetchnęłam z ulgą :D
MaqdaIena
MaqdaIena: W kocicę ?;D Właśnie zaczełam się martwić o Zombie Specta, mojego odstraszyciela fotkowego, zniknął zewsząd .


Zaczynał się i dostał. Wielką. :rotfl:

Wróci :D
Znaczy się Spect :D

MaqdaIena
MaqdaIena: Spadam Moń na filma, dobranoc ;DDD.


Miałam zaproponować to samo!
Dobranoc!
:D
Johnson
Johnson
  19 kwietnia 2013

Dzien dobry w ten deszczowy dzien :kawa: :3

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  19 kwietnia 2013

Kawy nigdy nie odmawiamy !2615

d83ddeac
no zadurzyłam się w tym kawałku jak cholera, http://www.youtube.com/watch?v=Yxa25P29648&list=FLatYbjEdzpKiUZ4q_WoR-BQ&index=5

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  19 kwietnia 2013

Daczego jak cżłowiek pójdzie sobie z temaba to zaraz się rzucają te dwie małpy jak hieny i muszą coś obgadywać :rotfl:
zresztą działą to chyba i tak na zasadzie wymiany, obgadywac tą której akurat nie ma, ale prawdziwe czarownice hahahaha

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
McMany
wpis jest ukryty
giorgio91
wpis jest ukryty
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  21 kwietnia 2013
Psyche30
Psyche30: no zadurzyłam się w tym kawałku jak cholera, http://www.youtube.com/watch?v=Yxa25P29648&list=FLatYbjEdzpKiUZ4q_WoR-BQ&index=5


http://www.youtube.com/watch?v=1S3TyzpzQP8 :zabawa:
PadreMinetto
PadreMinetto
  21 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Biznes się rozwija, czy Rzeczpospolita stała się bardziej wymagająca? :D


To pierwsze. I cały szereg innych rzeczy...
Kombatant
Kombatant
  21 kwietnia 2013
Psyche30
Psyche30: Można spokojnie napić się kawki, piwa, drinka, zapalić i


Wybieram narkotyki od Moniki :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.