Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 kwietnia 2013 (pierwszy post)

W tym temacie zachęcam do pogaduszek na przeróżne tematy ;)
Można spokojnie napić się kawki, piwa, drinka, zapalić i w tle muzycznych dzwięków zwyczajnie porozmawiać :ziober2:
Banowanie będzie jedynie obrażanie i próby prowokacji ewentualnie spamowanie w formie reklam, ale wierzę że może obyć się bez tego :ziober2:

Kombatant
Kombatant
  1 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba pomyślałeś o uprawie warzyw.


Owszem, ale nie tylko warzyw, ale tez owoców jakiś : D nie ma nic lepszego niż własne truskawki, albo czeresnie czy gruszki : P
Konto usunięte
Konto usunięte: To, co zrobiłam było o wiele prostsze :D Mianowicie wymieniłam ziemię w donicach, wiklinowych koszach i posadziłam tam zakupione kwiaty :D No i jeszcze poprzycinałam parę przemarzniętych krzewów :D


Spoko, najwidoczniej to jeszcze nie ten czas bys zajmowala sie pietruszkami i innymi salatami, to przyjdzie z wiekiem :rotfl:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  1 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Spoko, najwidoczniej to jeszcze nie ten czas bys zajmowala sie pietruszkami i innymi salatami, to przyjdzie z wiekiem


Potwierdzam, zbliżysz się bardziej do 30stki i będziesz biegać wiosna codziennie na ogródek, sprawdzać czy rzodkiewka już z ziemi wyłazi :rotfl:.

Jak tam majówka moi Drodzy ?;D
Pogoda nas nie rozpieszcza tak samo jak w zeszłym roku, a szkoda.
:ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  1 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Też się łapię na różnych boleściach i dziwnych zachowaniach organizmu. Czasu nie oszukamy... Btw.Jako, że uznałem pracę za wysoce bezsensowną do poniedziałku włącznie to zrobiłem Wam śniadanie drogie Panie. http://img.ek.pl/pineska/61/20121029093115.jpg


Adaś, na moje serducho raczysz śmiertelną dawką cholesterolu , myślałam ze lepiej mi życzysz :rotfl:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  2 maja 2013

Sztajmexowi by się mogło spodobać, ja się zabujałam ! :zakochany:
DakhaBrakha - Ivana Kupala
http://www.youtube.com/watch?v=KiZ_zuC_mWM&list=FLatYbjEdzpKiUZ4q_WoR-BQ

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  2 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Owszem, ale nie tylko warzyw, ale tez owoców jakiś : D nie ma nic lepszego niż własne truskawki, albo czeresnie czy gruszki : P

Nie wątpię :D
Masz to wszystko?
MaqdaIena
MaqdaIena: Potwierdzam, zbliżysz się bardziej do 30stki i będziesz biegać wiosna codziennie na ogródek, sprawdzać czy rzodkiewka już z ziemi wyłazi


Ty tak biegasz? :D
Mam koleżankę, która twierdzi, że praca przy uprawie własnych warzyw niesamowicie ją odstresowuje :D
Zawsze dostaję od niej a to marynowane mini ogóreczki, a to własne powidła śliwkowe, które robi na spółę z mężem :D
Takie hobby :D
Coś w tym jest, bo ja też lubię pokrzątać się przy krzaczkach, czy kwiatach :D Mam to chyba po babci :D Z dzieciństwa pamiętam jej kwitnące w kamionkowych doniczkach amarylisy :D

Psyche30
Psyche30: Sztajmexowi by się mogło spodobać, ja się zabujałam w tym utworze ! DakhaBrakha - Ivana Kupala http://www.youtube.com/watch?v=KiZ_zuC_mWM&list=FLatYbjEdzpKiUZ4q_WoR-BQ


Hmmm... ciekawe.
Pogański folk :D
Kombatant
Kombatant
  2 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: zbliżysz się bardziej do 30stki i będziesz biegać wiosna codziennie na ogródek, sprawdzać czy rzodkiewka już z ziemi wyłazi


Tak, wiesz po sobie że to wciaga co :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wątpię :D Masz to wszystko?


Mam, ale ja tylko pałaszuje, ktoś inny sie zajmuje :rotfl:

Psyche30
Psyche30: moje serducho


Tej, a Ty do mialas cos zrobic, jak ostatnio pisalas w smsie :mrgreen: pamiec krotka widze
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  2 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam, ale ja tylko pałaszuje, ktoś inny sie zajmuje


Rozumiem, masz niewolnika :-D
Och, to bardzo upraszcza sprawę :rotfl:
Kombatant
Kombatant
  2 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Kombatant: Mam, ale ja tylko pałaszuje, ktoś inny sie zajmuje Rozumiem, masz niewolnika :-D Och, to bardzo upraszcza sprawę


Tak, sprowadziłem go w atrakcyjnej cenie prosto z Chin, daje mu miske ryżu i robi od świtu do nocy, ech ten kapitalizm :rotfl:

moze czegos potrzebujesz? :rotfl:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  2 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, sprowadziłem go w atrakcyjnej cenie prosto z Chin, daje mu miske ryżu i robi od świtu do nocy, ech ten kapitalizm moze czegos potrzebujesz?


Tak, miskę ryżu.
Na początek.

:rotfl:
Kombatant
Kombatant
  2 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, miskę ryżu. Na początek.


Nie wiedzialem ze szukasz pracy :rotfl:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  2 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiedzialem ze szukasz pracy


Nie szukam pracy.
Szukam seksu :rotfl:
Kombatant
Kombatant
  2 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie szukam pracy. Szukam seksu


I ryż do tego potrzebny? wyjasnij :rotfl:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  2 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: I ryż do tego potrzebny? wyjasnij


Konto usunięte
Konto usunięte: daje mu miske ryżu i robi od świtu do nocy


Hahahahaahahahahahahaahhha :rotfl:
Kombatant
Kombatant
  2 maja 2013

Ktoś tu naprawde widze wygłodniały :rotfl:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  2 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty tak biegasz? :D Mam koleżankę, która twierdzi, że praca przy uprawie własnych warzyw niesamowicie ją odstresowuje :D Zawsze dostaję od niej a to marynowane mini ogóreczki, a to własne powidła śliwkowe, które robi na spółę z mężem :D Takie hobby :D Coś w tym jest, bo ja też lubię pokrzątać się przy krzaczkach, czy kwiatach :D Mam to chyba po babci :D Z dzieciństwa pamiętam jej kwitnące w kamionkowych doniczkach amarylisy :D


Ano ;D.
Wróciłam z weekendowego wyjazdu i pierwsze co pobiegłam na grządki zobaczyć, czy coś kiełkuje :rotfl:.
Koleżanka ma rację, również lubię pogrzebać w ziemi, jednak do kwiatów ręki nie mam, te które trzymam w sypialni nie wiem jakim cudem tak rosną, bo w ogole ich nie podlewam, a raczej podlewam od świeta, jak mi się przypomni ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, wiesz po sobie że to wciaga co


Wyślę Ci zdjęcie moich plonów, bo coś z ziemi wychodzi równo w rządku, więc nie są o chwasty ! ;D. Chyba papryka ;D.
:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.