Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 kwietnia 2013 (pierwszy post)

W tym temacie zachęcam do pogaduszek na przeróżne tematy ;)
Można spokojnie napić się kawki, piwa, drinka, zapalić i w tle muzycznych dzwięków zwyczajnie porozmawiać :ziober2:
Banowanie będzie jedynie obrażanie i próby prowokacji ewentualnie spamowanie w formie reklam, ale wierzę że może obyć się bez tego :ziober2:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  22 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Do żniw niech rośnie na zdrowie! :


Do tego czasu trza ponegocjować ceny, bo Rafał to nie wiem skąd swoje bierze :ziober2:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nic na to nie poradzę, że jej postura jest tak ekspansywna Sama odnoszę wrażenie, że ta wizja ciągle jeszcze niczym drożdże pączkuje i zajmuje coraz to większy obszar w moim umyś


Do mojej wizji ktoś dodał amoniaku i proszku do pieczenia, i zaczyna mnie głowa boleć, pewnie jest tak duża, że chce ujść:and:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Brakuje jej zdrowego samokrytycyzmu. A i mamusia pewnie nie potrafi szczerze, obiektywnie ocenić postępowania i wyglądu córki. Pewnie jeszcze poklepuje jej żarłoczne zapędy :D To co? Znikamy


Na pewno brakuje piątek klepki, by żreć tyle, że się wygląda jak hipopotam, o ;D.

Zniknęłam bez uzgodnienia, soł sori :mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Płace 100 zł za 0,5 kg towaru, deal


Za gram jest 20 dla Ciebie ! Przelicz sobie, bom noga z matmy :rotfl:.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  23 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Do tego czasu trza ponegocjować ceny, bo Rafał to nie wiem skąd swoje bierze .


Z niewiedzy :rotfl:

Patrz:



:rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: Do mojej wizji ktoś dodał amoniaku i proszku do pieczenia, i zaczyna mnie głowa boleć, pewnie jest tak duża, że chce ujść.


Jak dobrze, że głowa posiada kilka otworów :D

MaqdaIena
MaqdaIena: Na pewno brakuje piątek klepki, by żreć tyle, że się wygląda jak hipopotam, o ;D.


A kto to jest Piątek Klepka, jakiś jej były facet? :rotfl:

Może w końcu opamięta się. Dotrze do niej, że robi krzywdę nie tylko swojemu wizerunkowi, ale przede wszystkim zdrowiu.
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  23 kwietnia 2013

Anke, Piękny Kwiecie...
Pytam się- Dzie fota? :D

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  23 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Patrz:


Ouuu ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dobrze, że głowa posiada kilka otworów :D


Do ich wielkości jestem przyzwyczajona, nie chcę by się powiększały :and:.

Konto usunięte
Konto usunięte: A kto to jest Piątek Klepka, jakiś jej były facet? Może w końcu opamięta się. Dotrze do niej, że robi krzywdę nie tylko swojemu wizerunkowi, ale przede wszystkim zdrowi


;o Ahahahahahhaha:rotfl:. Nie zauważyłam literówki ;D.
Wisi mi to w sumie, tylko mam nadzieję na przyszłość, że nie będzie mi dane stać w tramwaju koło takie osoby, podczas kiedy ten gwałtownie zahamuje :rotfl:.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  23 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Ouuu ;D.


:D

MaqdaIena
MaqdaIena: Do ich wielkości jestem przyzwyczajona, nie chcę by się powiększały .


A co gorsza pękły :D

MaqdaIena
MaqdaIena: ;o Ahahahahahhaha. Nie zauważyłam literówki ;D. Wisi mi to w sumie, tylko mam nadzieję na przyszłość, że nie będzie mi dane stać w tramwaju koło takie osoby, podczas kiedy ten gwałtownie zahamuje .


Wiesz, że za jakiś czas cena biletu lotniczego będzie uzależniona od wagi pasażera? :-D
Już są takie linie lotnicze, które to wprowadziły i wszystko wskazuje na to, że tendencja się przyjmie :D
Także Grycanka, choć nie biedna jak mniemam, będzie musiała świecić oczami przy kupnie biletu :D
Ciekawe, czy będą zapędzać najpierw na wagę :-D

Ło, widzę na MiU, że temu koledze, który tak zawzięcie onanizuje się przy zmywarce do naczyń, będąc /błędnie zresztą/ przekonanym, że wymyślił ją facet, pogorszył się wzrok :rotfl: Uwaga na zmywarki do naczyń- szkodzą :-D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  23 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A co gorsza pękły :


O jesu ;o.
;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz, że za jakiś czas cena biletu lotniczego będzie uzależniona od wagi pasażera? :-D Już są takie linie lotnicze, które to wprowadziły i wszystko wskazuje na to, że tendencja się przyjmie :D Także Grycanka, choć nie biedna jak mniemam, będzie musiała świecić oczami przy kupnie biletu :D Ciekawe, czy będą zapędzać najpierw na wagę :-D Ło, widzę na MiU, że temu koledze, który tak zawzięcie onanizuje się przy zmywarce do naczyń, będąc /błędnie zresztą/ przekonanym, że wymyślił ją facet, pogorszył się wzrok Uwaga na zmywarki do naczyń- szkodzą :-


O, fajne rozwiązanie, ciekawe ilu się będzie odchudzać przed wakacjami nie tylko po to by lepiej wyglądac w stroju kąpielowym, ale rownież po to by zapłacić mniej za bilety;D.
Nie mam pojęcia o czym piszesz, ani o kim ;D. Zajrzę tam potem ;D.

W ogóle mialam dzisiaj straszny sen, pewnie przez te Twoje zdjęcia co na foruma wstawiłaś !
Śnił mi sie ten wyjazd, na który w sobotę jadę, że wlazłam do mojego i faceta pokoju i zastałam go w łóżku z jakąś blondyną, byłam wściekła i uciekłam do znajomych domku (którzy faktycznie z nami też jadą), tam ryczałam, a oni że o jesu, jak on mógł po tylu latach bla bla. Wróciłam do pokoju, ale ich już nie było, za to były jego ciuchy i nożyczki, więc zaczęłam ciąć te ubrania jak oszalała,. na szczęście zadzwonił kurier ( od kiedy dzwonią o 6.30 ;o?) i mnie obudził. Gdyby tego nie zrobił to pewnie do jakiegoś mordu by doszło czy coś :rotfl:.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  23 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: W ogóle mialam dzisiaj straszny sen, pewnie przez te Twoje zdjęcia co na foruma wstawiłaś ! Śnił mi sie ten wyjazd, na który w sobotę jadę, że wlazłam do mojego i faceta pokoju i zastałam go w łóżku z jakąś blondyną, byłam wściekła i uciekłam do znajomych domku (którzy faktycznie z nami też jadą), tam ryczałam, a oni że o jesu, jak on mógł po tylu latach bla bla. Wróciłam do pokoju, ale ich już nie było, za to były jego ciuchy i nożyczki, więc zaczęłam ciąć te ubrania jak oszalała,. na szczęście zadzwonił kurier ( od kiedy dzwonią o 6.30 ;o?) i mnie obudził. Gdyby tego nie zrobił to pewnie do jakiegoś mordu by doszło czy coś .


d83dde31
Straszne, ale wątpię, czy to przez Grycankę :D Czy on już wie co się z nim stanie, kiedy najdziesz go w łóżku z blondyną?:D
Niech szuka brunetek :ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  23 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Straszne, ale wątpię, czy to przez Grycankę :D Czy on już wie co się z nim stanie, kiedy najdziesz go w łóżku z blondyną?:D Niech szuka brunetek


Z kosmosu się sen nie wziął, Grycanka nie zmieściła mi sie do głowy, więc poszło w taką stronę :rotfl:.
Wie, dzwoniłam do niego i zapowiedziałam, że biorę na wyjazd nożyczki :rotfl:.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  23 kwietnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
MaqdaIena
MaqdaIena: Z kosmosu się sen nie wziął, Grycanka nie zmieściła mi sie do głowy, więc poszło w taką stronę . Wie, dzwoniłam do niego i zapowiedziałam, że biorę na wyjazd nożyczki .


Ostatnio widziałam fajnego demota :D
Zaraz poszukam :D



No nie wiem, nie wiem. Może faktycznie trochę Cię tam uciskała i stąd te koszmary :D

Pamiętaj, że na wszelkie bolączki najlepsza jest woda, a dokładniej kropla wody :D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  23 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio widziałam fajnego demota :D Zaraz poszukam :


O,kojarzy mi się, kojarzy :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: No nie wiem, nie wiem. Może faktycznie trochę Cię tam uciskała i stąd te koszmary :D Pamiętaj, że na wszelkie bolączki najlepsza jest woda, a dokładniej kropla wody :


Chyba wódy :ziober2: I to nie kropla ;D.
:ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  23 kwietnia 2013

Nie umiem skopiowac tam zdjęcia :lol:
No nie da się, strona jest zablokowana :rotfl:
Ps. Grycanki niebawem będa szczuplejsze ode mnie, jak już nie są :/
:rotfl:

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  23 kwietnia 2013

Jesu, jaka zem ochlana piwem to masakra, nie pijam już tego gówna nigdyy w życiu !

nata345
nata345
  23 kwietnia 2013
http://www.youtube.com/watch?v=jWRhIRCc6NU

Miłego Słuchania :)
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  25 kwietnia 2013
:rock:KLIK ofkors

Anna nie pij piwa, od piwa brzuch rośnie ! ;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  25 kwietnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
MaqdaIena
MaqdaIena: KLIK ofkors


:kutwaniemogęznaleźćfajki:

http://www.youtube.com/watch?v=gMJWGexU9Fs

Black Sabbath lubimy mocno :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.