Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 kwietnia 2013 (pierwszy post)

W tym temacie zachęcam do pogaduszek na przeróżne tematy ;)
Można spokojnie napić się kawki, piwa, drinka, zapalić i w tle muzycznych dzwięków zwyczajnie porozmawiać :ziober2:
Banowanie będzie jedynie obrażanie i próby prowokacji ewentualnie spamowanie w formie reklam, ale wierzę że może obyć się bez tego :ziober2:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  15 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt Ci się nie oprze


Naprawdę ?:zakochany::rotfl:.
Konto usunięte
Konto usunięte: A potem będziesz za nią tęsknić :-D Nie, nie zrobisz sobie takiej krzywdy


Masz Ty rację, chwasty powinnam wyrywać z korzeniami, a nie piekne kwiaty :rotfl:.
Co nie zmienia faktu, że Anna nie zasłuzyła na komplement !;DDD

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, że na Ciebie mogę liczyć


Jeżeli teraz nie znajdę, to poczekam te parę lat kiedy trójeczka na kark również Ci wsiądzie, i będę miała już jakiś negatywny punkt odniesienia :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nic się ze mną nie dzieje. Zmiany dla tak twardogłowego i kochającego się w przyzwyczajeniach faceta jak ja nie są niczym dobrym - dzisiaj napisałem pierwszy raz na ''nowej fotce''; niestety nie myliłem się - jest 8===Dow


Gdybyś został tutaj z nami, to byś już nie pamiętał jak wyglądało stare forum ;D.
Myślę, że Monika z Anną sie ze mną zgodzą, że można się przyzwyczaić, z bólem ale mozna ;D.
:ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  15 kwietnia 2013

Dziewczyny, jak mi się zachce to wstawię Wam tu pewien monolog do mnie od jednego gościa, nie z tego portalu, pisze drugą dobę a ja nadal się zastanawiam czy coś mu odpisać :rotfl:
Byście mi doradziły, i muszę przyznać że on zaczał mnie bawić, a moze powinnam lepiej zacząc się bać :ninja: :rotfl:

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  15 kwietnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Syp... Zobaczymy czy a co ważniejsze jak na mnie zadziała :-)


Ty jesteś inny to może zadziałać nawet pobudzająco zamiast usypiająco :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też, zdecydowanie. Posiadanie mniejszego ode mnie faceta wpędzałoby mnie w kompleksy


Mnie w paranoidalne lęki że podczas zabawy zrobię mu krzywdę i połamię kości :rotfl:
MaqdaIena
MaqdaIena: Bosz, mam jeszcze ponad miesiąc, muszę korzystać !.


I tym sposobem Magda do maja nie trzezwieje :rotfl:
MaqdaIena
MaqdaIena: To nie ja to wódka !.


Wiesz co, gdyby na nią zwalac sądownie winę to ta biedna wódka miała by już setki dożywoci :rotfl:

Następnym razem wpadnę to obadam linki
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  15 kwietnia 2013
Psyche30
Psyche30: I tym sposobem Magda do maja nie trzezwiej


Piękna perspektywa :rotfl:.
Psyche30
Psyche30: Wiesz co, gdyby na nią zwalac sądownie winę to ta biedna wódka miała by już setki dożywoc


Ahhahaha:rotfl:.

Pokażę Wam co mi dzis 'umilało' porządki na ogrodzie : http://www.youtube.com/watch?v=7LYh9AAXnKA&feature=youtu.be , na pewno nie macie takich atrakcji u siebie :rotfl:.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  15 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Naprawdę ?


Naprawdę :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: Masz Ty rację, chwasty powinnam wyrywać z korzeniami, a nie piekne kwiaty . Co nie zmienia faktu, że Anna nie zasłuzyła na komplement !;DDD


Może nie zasłużyła, ale dostała i to czarujący. d83dde02

MaqdaIena
MaqdaIena: Jeżeli teraz nie znajdę, to poczekam te parę lat kiedy trójeczka na kark również Ci wsiądzie, i będę miała już jakiś negatywny punkt odniesienia .


Czekam z niecierpliwością :rotfl:
Podpowiadać Ci nie będę :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: Gdybyś został tutaj z nami, to byś już nie pamiętał jak wyglądało stare forum ;D. Myślę, że Monika z Anną sie ze mną zgodzą, że można się przyzwyczaić, z bólem ale mozna ;D.


Potwierdzam. Szału nie ma, dupę urwało na początku. Z trudem, ale odrosła : D

Psyche30
Psyche30: Dziewczyny, jak mi się zachce to wstawię Wam tu pewien monolog do mnie od jednego gościa, nie z tego portalu, pisze drugą dobę a ja nadal się zastanawiam czy coś mu odpisać Byście mi doradziły, i muszę przyznać że on zaczał mnie bawić, a moze powinnam lepiej zacząc się bać


Poka :ziober2:
Tak Ci doradzę, że nie pożałujesz hahahaha :-D

Psyche30
Psyche30: Mnie w paranoidalne lęki że podczas zabawy zrobię mu krzywdę i połamię kości


A wczoraj Adam opowiadał o tym, że jego znajomy, który żyje w związku z dużą kobietą, jest kulawy :rotfl:
MaqdaIena
MaqdaIena: Pokażę Wam co mi dzis 'umilało' porządki na ogrodzie : http://www.youtube.com/watch?v=7LYh9AAXnKA&feature=youtu.be , na pewno nie macie takich atrakcji u siebie .


Mieszkasz pewnie stosunkowo niedaleko wojskowego lotniska Krzesiny :D
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  15 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Piękna perspektywa .


Odwykowa w swym następstwie :rotfl:
MaqdaIena
MaqdaIena: Pokażę Wam co mi dzis 'umilało' porządki na ogrodzie : http://www.youtube.com/watch?v=7LYh9AAXnKA&feature=youtu.be , na pewno nie macie takich atrakcji u siebie .


Wolałabym żeby mi je umilał ten który tam siedział w tym sprzęcie :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Poka Tak Ci doradzę, że nie pożałujesz hahahaha :-D


Jak walnę ze 2 driny to bede kopiować, bo rozumiesz...siły do tego trza :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: A wczoraj Adam opowiadał o tym, że jego znajomy, który żyje w związku z dużą kobietą, jest kulawy


AHAHAHAHAHA i to by się wszystko zgadzało, jest uzasadnienie do moich obaw :rotfl:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  15 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Może nie zasłużyła, ale dostała i to czarujący.


Hłe hłe hłe Racja ! d83ddc4d
:rotfl:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  15 kwietnia 2013
Psyche30
Psyche30: Jak walnę ze 2 driny to bede kopiować, bo rozumiesz...siły do tego trza


Rozumiem :D
Psyche30
Psyche30: AHAHAHAHAHA i to by się wszystko zgadzało, jest uzasadnienie do moich obaw


Najwyraźniej :rotfl:

To pewnie jeszcze nic.
Przy większych gabarytach małżonki zawsze mógł skończyć, jak przysłowiowy świętej pamięci york na kanapie :rotfl:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  16 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Naprawdę


Oh :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Może nie zasłużyła, ale dostała i to czarujący


Myślisz, że gdybym była facetem to bym mogła wyrwać lachona na taki tekst ?:rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czekam z niecierpliwością Podpowiadać Ci nie będę :-

Nadal nie znalazłam chęci na szukanie, poczekam chyba jak będę miała zgryźliwy humor :mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mieszkasz pewnie stosunkowo niedaleko wojskowego lotniska Krzesiny :


W najgorszej strefie nawet ;D.

Psyche30
Psyche30: Odwykowa w swym następstwie


Coś za coś ;D.

Psyche30
Psyche30: Wolałabym żeby mi je umilał ten który tam siedział w tym sprzęci


Czasem jak skręcają nad moim domem, to widzę w środku pilota, ale ma tyle osprzętu na głowie, że nie ma opcji bym powiedziała, czy jest przystojny, czy może psa tam zapakowali :mrgreen:.

Psyche30
Psyche30: Hłe hłe hłe Racja

Wyskoczymy na kawę ?:pavarotti::rotfl:.
:ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  16 kwietnia 2013

Ja na sekundę, potem odpiszę ;D

MAGDA ! Podejrzałam Cię z okna i nagrałam http://acidcow.com/video/45031-dancing_like_nobodys_watching.html :lol:

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  16 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Oh


Rzuca się ten urok, co? :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: Myślisz, że gdybym była facetem to bym mogła wyrwać lachona na taki tekst ?.


Lachona? :-D
Gdybyś była facetem, to bez problemu mogłabyś wyrwać rzucając: "Ładna z ciebie dupa z twarzy" :-D

A na tekst o pięknych kwiatach podejrzewam, że najlepiej będą brać trzydziestoletnie dziewice.


Ale nie zniechęcaj się, próbuj dalej. Kibicuję Ci! hahahahahah :-D
Psyche30
Psyche30: MAGDA ! Podejrzałam Cię z okna i nagrałam http://acidcow.com/video/45031-dancing_like_nobodys_watching.html


Hahahahaha densing kłin :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: Nadal nie znalazłam chęci na szukanie, poczekam chyba jak będę miała zgryźliwy humor .


To chyba długo nie będę musiała czekać :-D
MaqdaIena
MaqdaIena: W najgorszej strefie nawet ;D.


Łe, odgłos silnika odrzutowego traktujesz już pewnie jak muzykę :-D
PadreMinetto
PadreMinetto
  16 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a katastrofą smoleńską
Pragnę przypomnieć, że nie jest to już pełnowymiarowa katastrofa - w końcu trzy osoby przeżyły.
MaqdaIena
MaqdaIena: Gdybyś został tutaj z nami, to byś już nie pamiętał jak wyglądało stare forum ;D. Myślę, że Monika z Anną sie ze mną zgodzą, że można się przyzwyczaić, z bólem ale mozna ;D


Pewnie masz rację...
Psyche30
Psyche30: Ty jesteś inny to może zadziałać nawet pobudzająco zamiast usypiająco :D


Boisz się, że sobie ze mną nie poradzisz ? :>
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  16 kwietnia 2013
Psyche30
Psyche30: MAGDA ! Podejrzałam Cię z okna i nagrałam http://acidcow.com/video/45031-dancing_like_nobodys_watching.htm


:rotfl:

Wygląd się zgadza, ale kurdę ja dzisiaj znów pół dnia w ogrodzie spędziłam, mam świadków na to ! :mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Lachona? :-D Gdybyś była facetem, to bez problemu mogłabyś wyrwać rzucając: "Ładna z ciebie dupa z twarzy" :-D A na tekst o pięknych kwiatach podejrzewam, że najlepiej będą brać trzydziestoletnie dziewic


Tak, lachona :rotfl:.
Usłyszałaś kiedyś taki tekst ?:ziober2:.
Sygerowanie, ze takowych nie ma :D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale nie zniechęcaj się, próbuj dalej. Kibicuję Ci! hahahahahah :-


Cholera, rozmowa idzie w złym kierunku czuję :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: To chyba długo nie będę musiała czekać :-


Chyba będziesz musiała ;D. Mam obecnie czas spokoju ducha, jakiego dawno nie miałam. Pozwalam bezkarnie innym ze mnie szydzić i absolutnie nie mam Was na mysli ;DD.

Konto usunięte
Konto usunięte: Łe, odgłos silnika odrzutowego traktujesz już pewnie jak muzykę :-

Zwazywszy na to, że lubię ostrzejsze brzmienie, to masz rację ;D.
Ostatnio była u mnie znajoma, ciśnienie atmosferyczne było wtedy odpowiednie do tego by przy przelocie F-16 mogła ona paść na zawał, milczała dwie minuty potem, tak szoknęła :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie masz rację..


Na pewno mam ;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  16 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Pragnę przypomnieć, że nie jest to już pełnowymiarowa katastrofa - w końcu trzy osoby przeżyły.


Poproszę etopirynę i setę czystej do popicia :D

Boli mnie łeb okrutnie :D

MaqdaIena
MaqdaIena: Tak, lachona . Usłyszałaś kiedyś taki tekst ?. Sygerowanie, ze takowych nie ma :D.


Nie usłyszałam, pewnie dlatego, że nie jestem lachonem :-D

Ty to zasugerowałaś, nie ja :D

Pewnie, że są. Zakonnice na przykład :D

Jak walniesz jakiejś powątpiewającej takim tekstem to kto wie, może pęknie jej pączek i rozwinie się kielich :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: Chyba będziesz musiała ;D. Mam obecnie czas spokoju ducha, jakiego dawno nie miałam.


Och, pozazdrościć.
Ja pewnie za życia takiego nie osiągnę. Chyba, że wy.:cenzura:.zielę gdzieś w Tybet i tam posiedzę z pół roku :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: Zwazywszy na to, że lubię ostrzejsze brzmienie, to masz rację ;D. Ostatnio była u mnie znajoma, ciśnienie atmosferyczne było wtedy odpowiednie do tego by przy przelocie F-16 mogła ona paść na zawał, milczała dwie minuty potem, tak szoknęła


Wzruszyła się dziewczyna :-D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  17 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie usłyszałam, pewnie dlatego, że nie jestem lachonem :-D Ty to zasugerowałaś, nie ja :D Pewnie, że są. Zakonnice na przykład :D Jak walniesz jakiejś powątpiewającej takim tekstem to kto wie, może pęknie jej pączek i rozwinie się kielic

Sory, ale w niektórych kulturach pasujesz do definicji lachona :ziober2:.

A ja zapytałam ;D.

A i tak pewnie większość z nich nie jest ;D.
Eee, okropne jest Twoje porównanie, zwłaszcza, że wyżej o dziewictwie rozmawiamy :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Och, pozazdrościć. Ja pewnie za życia takiego nie osiągnę. Chyba, że wy..zielę gdzieś w Tybet i tam posiedzę z pół roku :-


Nie ma czego zazdrościć, objaw jest zastanawiający i chyba powinnam zacząć się o siebie martwic, zwłaszcza, że zaczynaja mi sprawiać radość rzeczy, których nie lubiłam do tej pory ;D.
A do Tybetu chętnie wybiorę się również ! Pamietaj !

Konto usunięte
Konto usunięte: Wzruszyła się dziewczyna :-

Łez nie było, bardziej przerażenie ;D.
:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.