Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 kwietnia 2013 (pierwszy post)

W tym temacie zachęcam do pogaduszek na przeróżne tematy ;)
Można spokojnie napić się kawki, piwa, drinka, zapalić i w tle muzycznych dzwięków zwyczajnie porozmawiać :ziober2:
Banowanie będzie jedynie obrażanie i próby prowokacji ewentualnie spamowanie w formie reklam, ale wierzę że może obyć się bez tego :ziober2:

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  13 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Z okularami się nie rozstaję, więc wzrok mam dobry w nich .


Ej, co Ty dzisiaj taka bojowa i mi tu już drugi raz w ciągu paru minut paluchy wystawia? Orientacji dla Ciebie nie zmienię moja droga, więc schowaj paluszki :rotfl:
MaqdaIena
MaqdaIena: Sorry, masz zakaz .


Bo już nikt wtedy by na Ciebie nie spojrzał? :ziober2:
:rotfl:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  13 kwietnia 2013
Psyche30
Psyche30: Ej, co Ty dzisiaj taka bojowa i mi tu już drugi raz w ciągu paru minut paluchy wystawia? Orientacji dla Ciebie nie zmienię moja droga, więc schowaj paluszk


Bo przed chwilą opędzlowałam jedną łydkę depilatorem, a że zimą używam tylko maszynek do golenia, to cholernie mnie bolało, i jestem rozdrażniona :rotfl:.

Psyche30
Psyche30: Bo już nikt wtedy by na Ciebie nie spojrzał


Najważniejsze, że jeszcze chce patrzeć ten jeden, reszta wystarczy że mnie słucha :rotfl:.
:ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  13 kwietnia 2013

Ahahaha, podrzucę Ci coś na pw :rotfl:.

A żeby nie było, że odbiegamy za bardzo od muzyki, to zapodaję to : http://www.youtube.com/watch?v=nJHYDkvRB2Y , Dzastin dzisiaj królował w aucie, jak krązyłam po mieście ;D.

:ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  13 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Bo przed chwilą opędzlowałam jedną łydkę depilatorem, a że zimą używam tylko maszynek do golenia, to cholernie mnie bolało, i jestem rozdrażniona .


I teraz załuj że nie mieszkam na Twoim osiedlu o ! Bo opędzlowałabym Ci te nogi woskiem za butelkę spirytu, Ty byś rączki nie męczyła tylko pojękiwałą sobie cichutko :rotfl:
MaqdaIena
MaqdaIena: Najważniejsze, że jeszcze chce patrzeć ten jeden, reszta wystarczy że mnie słucha .


Pewnie wzrok mu się już psuje a Ty specjalnie mu jeszcze bryli nie kupuje by patrzył jak najdłuzej hahaha :rotfl:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  13 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Ahahaha, podrzucę Ci coś na pw .A żeby nie było, że odbiegamy za bardzo od muzyki, to zapodaję to : http://www.youtube.com/watch?v=nJHYDkvRB2Y , Dzastin dzisiaj królował w aucie, jak krązyłam po mieście ;D.


Kiedyś przy tym kawałku tańczyłyśmy napite pod barem, zapuściłyśmy to w szafie grającej , dobrze ze na stoły nie wchodziłyśmy :ale wstyd: :rotfl:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  13 kwietnia 2013

Magda mi podnosi libido na pw :/

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  13 kwietnia 2013
Psyche30
Psyche30: I teraz załuj że nie mieszkam na Twoim osiedlu o ! Bo opędzlowałabym Ci te nogi woskiem za butelkę spirytu, Ty byś rączki nie męczyła tylko pojękiwałą sobie cichutk


Wosk to większe zło ! Kurdę jak mi przyjaciółka owoskowała nogi, to chodzić nie mogłam pół dnia, a depilatorem może i dłuzej się pomęczę, ale potem aż tak nie boli ;D.

Psyche30
Psyche30: Pewnie wzrok mu się już psuje a Ty specjalnie mu jeszcze bryli nie kupuje by patrzył jak najdłuzej hahah


Ahahahaha, okulary od dwóch lat już nosi, udzieliła mu sie ślepota ode mnie chyba ;D. Ale świetnie w nich wygląda, chociaż ja ogolnie mam słabość do męskich mężczyzn w okularach :zakochany: ;D.

Psyche30
Psyche30: Kiedyś przy tym kawałku tańczyłyśmy napite pod barem, zapuściłyśmy to w szafie grającej , dobrze ze na stoły nie wchodziłyśmy :ale wsty

:rotfl:.

Do pobujania spoko kawałek, mimo iż wolę ostrzejsze rytmy, jednak Dzastin sie wyrobił mocno w muzyce, jak śpiewał w bojsbendzie to nie lubiłam go, ale obecnie jest okej ;D.
:ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  13 kwietnia 2013
Psyche30
Psyche30: Magda mi podnosi libido na pw


Czyli sie nie myliłam, że Twój typ ;DDD.
:ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  13 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Wosk to większe zło ! Kurdę jak mi przyjaciółka owoskowała nogi, to chodzić nie mogłam pół dnia, a depilatorem może i dłuzej się pomęczę, ale potem aż tak nie boli ;D.


e tam, dla mnie depilator gorszy , okropieństwo, a fe :D
MaqdaIena
MaqdaIena: Ahahahaha, okulary od dwóch lat już nosi, udzieliła mu sie ślepota ode mnie chyba ;D. Ale świetnie w nich wygląda, chociaż ja ogolnie mam słabość do męskich mężczyzn w okularach ;D.


Ja te z lubię facetów w okularach, wyglądają inteligentniej, a jak do tego są seksowni to och :ziober2:
MaqdaIena
MaqdaIena: Do pobujania spoko kawałek, mimo iż wolę ostrzejsze rytmy, jednak Dzastin sie wyrobił mocno w muzyce, jak śpiewał w bojsbendzie to nie lubiłam go, ale obecnie jest okej ;D.


Miał ok sporo kawałków, ale to już mają sporo lat, a jakiś jego nowości to nie śledzę musze przyznać :D
MaqdaIena
MaqdaIena: Czyli sie nie myliłam, że Twój typ ;DDD.


Nie tylko mój, zapewne wielu typ, dlatego tacy jak on są wkurzający, ale dobrze ze są :zakochany: :napalony:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  13 kwietnia 2013
Psyche30
Psyche30: e tam, dla mnie depilator gorszy , okropieństwo, a fe :


Nie denerwuj mnie, mam zamiar zabrać sie za drugą łydkę niebawem ;D.

Psyche30
Psyche30: Ja te z lubię facetów w okularach, wyglądają inteligentniej, a jak do tego są seksowni to oc


Nic dodać, nic ująć ;D.

Psyche30
Psyche30: Miał ok sporo kawałków, ale to już mają sporo lat, a jakiś jego nowości to nie śledzę musze przyznać :


Też nie śledzę, ale z dwa lata temu ściagnęłam wszystkie jego płyty, w aucie lubię posłuchać,w domu już wole coś innego :).

Psyche30
Psyche30: Nie tylko mój, zapewne wielu typ, dlatego tacy jak on są wkurzający, ale dobrze ze są


:D.
Napisałam Ci na pw kolaborat :rotfl:.
:ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  13 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Nie denerwuj mnie, mam zamiar zabrać sie za drugą łydkę niebawem ;D.


Cierp ciało jakeś gładkie nogi mieć chciało :ziober2:
Baby to mają przesrane że zabuszowane chodzić nie moga i wzbudzać przy tym zachwytu :rotfl:
MaqdaIena
MaqdaIena: :D. Napisałam Ci na pw kolaborat .


Śmiechałam hahahahaha, ti ti flirciaro :rotfl:

Musze uciekać wziąć się za pranie i takie tam :D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  13 kwietnia 2013
Psyche30
Psyche30: Cierp ciało jakeś gładkie nogi mieć chciało Baby to mają przesrane że zabuszowane chodzić nie moga i wzbudzać przy tym zachwyt


:rotfl:.
Nie no, muszę na nowo nogi przyzwyczaić do depilatora i będzie okej ;D.

Psyche30
Psyche30: Śmiechałam hahahahaha, ti ti flirciaro Musze uciekać wziąć się za pranie i takie tam :


Ja jestem totalnie niewinna ! :rotfl:.
Miłego !;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  14 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: ;o !Wiedźmy, po prostu wiedźmy !


Aniu, namyśliłaś się?Jestem skłonna spełnić Twoją prośbę i to natychmiast! :-D
Psyche30
Psyche30: http://www.fotka.pl/profil/Jarasss303/albumy/1,Ja/90778974, fajnych macie tych Poznaniaków


Przeleciałaś już wszystkie województwa? :D

Psyche30
Psyche30: Nie jest taka ślepa jak sądziłam,temata tego wywęszyła


W tym sęk, że wywęszyła.:rotfl:
[quote=Psyche30]Nie tylko mój, zapewne wielu typ, dlatego tacy jak on są wkurzający, ale dobrze ze są Klik.
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  14 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Aniu, namyśliłaś się?Jestem skłonna spełnić Twoją prośbę i to natychmiast! :-D


Nie mam siły myśleć, jestem dziś skacowana , przesadziłam w nocy plus kogoś tak zbluzgałam telefonicznie ze jakby stał obok mnie to doszłoby do rękoczynów :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeleciałaś już wszystkie województwa? :D


Nie, a ten sam do mnie przylazł to rzucił mi się w oczy :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: W tym sęk, że wywęszyła.


Się zdecydujcie co? :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ey, wątpię, aby był to mój typ, ale pokazać możecie. Chyba nie muszę o tym za każdym razem przypominać Klik.


Niech ona pokazuje, ja nie wiem czy mogę dysponować jej kulegą dowoli :rotfl:
Zaraz posłucham :D
MaqdaIena
MaqdaIena: Ja jestem totalnie niewinna ! .

Jak zawsze, baba nigdy nie będzie winna :rotfl:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  14 kwietnia 2013
Psyche30
Psyche30: Zaraz zawołam mojego "szpeca" nożownika


Musi zrobić test na języku :ziober2:
Inaczej nie biorę :D

Psyche30
Psyche30: Twój chłop za mało się stara że jeszcze ja mam Ci humor poprawiać ?


Mam opisać ze szczegółami, jak stara się mój chłop? :rotfl:

Psyche30
Psyche30: Mi tez miło z tego powodu, jakbym wyskoczyłą z tym za miesiąc to dopiero byłby wstyd !


Musisz zawsze starać się być na czasie. Tylko wtedy będziesz miała pełen szacun swojej córy :rotfl:

Umknęło mi :ziober2:

Psyche30
Psyche30: Nie mam siły myśleć, jestem dziś skacowana , przesadziłam w nocy plus kogoś tak zbluzgałam telefonicznie ze jakby stał obok mnie to doszłoby do rękoczynów


Rozumiem
Brak orgazmu.

:rotfl:

Psyche30
Psyche30: Nie, a ten sam do mnie przylazł to rzucił mi się w oczy


:D

Psyche30
Psyche30: Się zdecydujcie co?


No wszystko się zgadza przecież. :D
Dałam Jej cynk, że pojawił się taki temat, a ona zaczęła wąchać i wywąchała. Przecież gdyby nie ten węch, to trafiłaby do tematu REGULAMIN :rotfl:

Psyche30
Psyche30: Niech ona pokazuje, ja nie wiem czy mogę dysponować jej kulegą dowoli


Jest szansa, jeśli tylko wywącha ten wątek :-D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.