Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 kwietnia 2013 (pierwszy post)

W tym temacie zachęcam do pogaduszek na przeróżne tematy ;)
Można spokojnie napić się kawki, piwa, drinka, zapalić i w tle muzycznych dzwięków zwyczajnie porozmawiać :ziober2:
Banowanie będzie jedynie obrażanie i próby prowokacji ewentualnie spamowanie w formie reklam, ale wierzę że może obyć się bez tego :ziober2:

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  18 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Sory, ale w niektórych kulturach pasujesz do definicji lachona .


Aż musiałam wzbogacić swoją wiedzę na temat lachonów i zajrzałam do nonsensopedii :rotfl:

No dobra. Może być i lachon. Wszystko pasuje :rotfl:
Tylko po co kombinować tak na okrętkę :-D Było od razu podchwycić tego pustaka, jak zaproponowałam :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: A i tak pewnie większość z nich nie jest ;D.


Ja myślę, że większość jednak jest :D
Jednak zakon gromadzi określony typ kobiet. Być może też brak silnego popędu płciowego ( w każdym razie nie takiego, aby dać się mu ponieść) odczytywany jest przez nie jako powołanie :D

MaqdaIena
MaqdaIena: Eee, okropne jest Twoje porównanie, zwłaszcza, że wyżej o dziewictwie rozmawiamy


Zaraz tam okropne :-D
Nie lubisz rozmów o tym, jak wiosna budzi się do życia? Nabrzmiałe pączki i takie tam... :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: Nie ma czego zazdrościć, objaw jest zastanawiający i chyba powinnam zacząć się o siebie martwic, zwłaszcza, że zaczynaja mi sprawiać radość rzeczy, których nie lubiłam do tej pory ;D.


A to ciekawe. Na przykład co teraz sprawia Ci radość, czego nie lubiłaś wcześniej? :)

MaqdaIena
MaqdaIena: A do Tybetu chętnie wybiorę się również ! Pamietaj !


:zapisujesobie: :D

Magd, Ty lubisz sobie majsterkować cosik.



Jak widać mój janiołek stracił głowę :-D Znasz nazwę kleju, który dałby radę mu ją przywrócić tak, jak temu obok? :-D Próbowałam super glue, ale to raczej nie jest dobry kierunek.
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  18 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Poproszę etopirynę i setę czystej do popicia :D


Gdzie etopiryna? Gdzie wódka?
Jak można być tak nieczułym na czyjeś cierpienie?

Wrzucam muzyczkę.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  18 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Aż musiałam wzbogacić swoją wiedzę na temat lachonów i zajrzałam do nonsensopedii No dobra. Może być i lachon. Wszystko pasuje Tylko po co kombinować tak na okrętkę :-D Było od razu podchwycić tego pustaka, jak zaproponowała


No widzisz :rotfl:.
Jakiego pustaka znowuż ? Lachon ładniejsze słowo :ziober2:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja myślę, że większość jednak jest :D Jednak zakon gromadzi określony typ kobiet. Być może też brak silnego popędu płciowego ( w każdym razie nie takiego, aby dać się mu ponieść) odczytywany jest przez nie jako powołanie :


Znałam kiedyś dziewczynę, która poszła do zakonu, mniejsza o powody, ale raczej nie miała szansy na stracenie wianka, brzydka była strasznie :ninja:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zaraz tam okropne :-D Nie lubisz rozmów o tym, jak wiosna budzi się do życia? Nabrzmiałe pączki i takie tam... :-


Nabrzmiałe pączki :rotfl:.
Myślę, że mężczyźni wolą tematy paczków, a nabrzmiałych już na pewno :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: A to ciekawe. Na przykład co teraz sprawia Ci radość, czego nie lubiłaś wcześniej? :


Jazda na rowerze, grzebanie w ziemi i wyrywanie chwastów, takie dwa małe przykłady ;D.
Konto usunięte
Konto usunięte: Znasz nazwę kleju, który dałby radę mu ją przywrócić tak, jak temu obok? :-D Próbowałam super glue, ale to raczej nie jest dobry kierunek


Spróbuj 'Magikiem' skleić, niby jest to bardziej klej biurowy, ale jak miałam praktyki na warsztatach terapii zajęciowej, to kleiliśmy nim wszystko ;D. A jak nie da rady, to jakaś osmiorniczka powinna ją dać ;D.
:ziober2:
PadreMinetto
PadreMinetto
  18 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Na pewno mam ;D.

I tak nie będę tu przebywał tak często jak niegdyś. Coraz mniej godzin doby zostaje dla mnie... :|
Konto usunięte
Konto usunięte: Poproszę etopirynę i setę czystej do popicia :D


Dalej lecisz na moich plemiennych metodach leczniczych? :D
PadreMinetto
PadreMinetto
  18 kwietnia 2013
http://www.youtube.com/watch?v=iMs_WffLI2k
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  18 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: I tak nie będę tu przebywał tak często jak niegdyś. Coraz mniej godzin doby zostaje dla mnie... :|


Grunt, że czasem wpadniesz ;D.
Awansowałeś, dzieciatyś ?:ninja:.
A, kupiłeś to cudo co mi pokazywałeś ?;D.
:ziober2:
PadreMinetto
PadreMinetto
  18 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Awansowałeś, dzieciatyś ?


Dużo pracuję i odrobinę zmodyfikowałem system wartości, nie chcę rozwijać tego drugiego(zwłaszcza tutaj) :)
MaqdaIena
MaqdaIena: A, kupiłeś to cudo co mi pokazywałeś ?;D.


Audi ? Jeśli o to pytasz to tak, sprowadziłem kilkanaście dni temu :)))))
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  18 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Dużo pracuję i odrobinę zmodyfikowałem system wartości, nie chcę rozwijać tego drugiego(zwłaszcza tutaj) :


Okej :).

Konto usunięte
Konto usunięte: Audi ? Jeśli o to pytasz to tak, sprowadziłem kilkanaście dni temu :))))


Pokaż :w00t:.

O, Ty tam masz wejścia, potrzebuję jakąś dobrą broń do unieszkodliwienia kotów, które od paru dni codziennie w nocy chadzają po moim samochodzie, zostawiając błotniste ślady !;D.
:ziober2:
PadreMinetto
PadreMinetto
  18 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Pokaż


Nie robiłem jej zdjęć, jakoś nie potrzebuję :) Ogólnie nie lubię zdjęć... unikam ich jak tylko się da.
Wejdź na allegro i Sobie popatrz :)
MaqdaIena
MaqdaIena: O, Ty tam masz wejścia, potrzebuję jakąś dobrą broń do unieszkodliwienia kotów, które od paru dni codziennie w nocy chadzają po moim samochodzie, zostawiając błotniste ślady !;D.


Na whiskasa wystarczy Ci coś na powietrze ;) Chyba, że chcesz wyk...wić całą okolicę... to inna sprawa ;D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  18 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie robiłem jej zdjęć, jakoś nie potrzebuję :) Ogólnie nie lubię zdjęć... unikam ich jak tylko się da. Wejdź na allegro i Sobie popatrz :


Adam, kiedy ja wiem jak wyglada ten model, ale chcialam zobaczyć Twoją ?;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba, że chcesz wyk...wić całą okolicę... to inna sprawa ;D

O ! Chcę ! Jednak też bym chciała by mój dom nadal stał w całości ;D.
:ziober2:
PadreMinetto
PadreMinetto
  18 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Adam, kiedy ja wiem jak wyglada ten model, ale chcialam zobaczyć Twoją ?;D.


Mam specjalnie robić zdjęcia bo chcesz ?:D
Jest czarna, nie dostałem kremowej ani czerwonej tak jak chciałem. Na salonówkę niestety mnie nie stać póki co.
MaqdaIena
MaqdaIena: O ! Chcę ! Jednak też bym chciała by mój dom nadal stał w całości ;D.


Wiesz, ze broń która łączy w sobie najwyższą celność i dużą siłę ognia jest najbardziej zaawansowana technologicznie a co za tym idzie najdroższa ? Czyli w większości wypadków poza zasięgiem mon :DD
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  18 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam specjalnie robić zdjęcia bo chcesz ?:D Jest czarna, nie dostałem kremowej ani czerwonej tak jak chciałem. Na salonówkę niestety mnie nie stać póki co


Ano ?:DDD.

Dobrze, nie będę meczyć ;D. Ale przy okazji jakbyś miał aparat w dłoni to możesz zrobić, a jeżeli nie będzie ku temu okazji to chcęęę rypa ! ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz, ze broń która łączy w sobie najwyższą celność i dużą siłę ognia jest najbardziej zaawansowana technologicznie a co za tym idzie najdroższa ? Czyli w większości wypadków poza zasięgiem mon :D


Czyli mi sie w tej kwestii nie przydasz, ani na pomoc liczyć nie mogę, więc muszę załatwić koty własnoręcznie ;D.
:ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  18 kwietnia 2013

jestem chwilowo nieco niedyspozycyjna, przyjmę baty na siebie d83dde14
wiem ze tęskniusiacie za mną i się nie wyprzeczać mi tu bo ukatrupię :w00t:

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  18 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: No widzisz . Jakiego pustaka znowuż ? Lachon ładniejsze słowo


I takie...hmm... bliskie lachociongowi hahahahaha :-D (fotka cenzuruje hahahaha :D)

Przyzwoicie, kulturalnie.

I oto chodzi d83ddc4d hahahahaha :-D

Stara, ślepa i lachon. To dobrze wróży na przyszłość, a jeszcze lepiej 'stary, ślepy lachon' hahahha :-D

A właśnie. Gdzie jest Anna? Czyżby przesiaduje na swoim tajnym forum? :D

MaqdaIena
MaqdaIena: Znałam kiedyś dziewczynę, która poszła do zakonu, mniejsza o powody, ale raczej nie miała szansy na stracenie wianka, brzydka była strasznie .


Ja też taką znam :rotfl:

Ostatnio spotkałam na swojej drodze kilka bardzo fajnych sióstr ze Zgromadzenia Misyjnego Służebnic Ducha Świętego. Fajne babki.

MaqdaIena
MaqdaIena: Myślę, że mężczyźni wolą tematy paczków, a nabrzmiałych już na pewno


;-D

MaqdaIena
MaqdaIena: Jazda na rowerze, grzebanie w ziemi i wyrywanie chwastów, takie dwa małe przykłady ;D.


To chyba dobrze. To nic złego, że tak Ci się zmieniło :D

Nie sądzę, żebyś miała powód do zmartwień :D

MaqdaIena
MaqdaIena: Spróbuj 'Magikiem' skleić, niby jest to bardziej klej biurowy, ale jak miałam praktyki na warsztatach terapii zajęciowej, to kleiliśmy nim wszystko ;D. A jak nie da rady, to jakaś osmiorniczka powinna ją dać ;D.


Dziękuję. Wiedziałam, że zwracam się do odpowiedniej osoby.

Konto usunięte
Konto usunięte: I tak nie będę tu przebywał tak często jak niegdyś. Coraz mniej godzin doby zostaje dla mnie... :|


Biznes się rozwija, czy Rzeczpospolita stała się bardziej wymagająca? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Dalej lecisz na moich plemiennych metodach leczniczych? :D


Inne nie pomagają ;-D
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  18 kwietnia 2013
Psyche30
Psyche30: jestem chwilowo nieco niedyspozycyjna, przyjmę baty na siebie wiem ze tęskniusiacie za mną i się nie wyprzeczać mi tu bo ukatrupię


Patrz wyżej :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.