CarpeDiem24
CarpeDiem24
  19 listopada 2017 (pierwszy post)

Witam. Z tego co zauważyłem duża część kobiet na Fotce to samotne panie z dzieciakami.
Na początku szukały niegrzecznych chłopców, którzy zrobili im kilka pociech, a następnie się ulotnili.
Teraz te dziewczyny szukają już grzecznych chłopców, ustatkowanych i najlepiej majętnych.
Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ?

Laiden
Posty: 11 (po ~170 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Laiden
  27 listopada 2017

Juz grzecznie przeczytalem wszystko xD

Konto usunięte
Konto usunięte: Laiden: Nie chce mi sie nawet czytac tych wywodow, tak tylko tu zostawiam Tak sobie właśnie wyobrażałam zwolenników redpilla. xD

Ale ty chyba nie rozumiesz nawet. ze piszac cos takiego i udajac ta swoja zludna klasyfikacje tylko potwierdzasz teorie?
Gnije z tej proby wykpienia i odrzucenia jakis tam losowych faktow. Naprawde bardzo bardzo schematyczny portalowy loch z Ciebie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Niektórzy z was powinni coś przeżyć,aby przestac oceniać ludzi których nie znacie..np Pani panthera jesteś tak śmieszna ,że dałaś te 3 przykład kobiet ,a nie zdajesz sobie sprawy że kobieta mogła trafić na sku..iela który udawał dobrego faceta,by poznać zdradzac bić i okłamywać? I tak oto zmarnowala swój lata młodości i jednoczesnie zostala samotna matka? Oby Ciebie taki los nie spotkał! Przykro się czyta jak plec meska wypowiada się w tej kwestii źle nie znając ani tych kobiet ani ich scenariusza,a jeszcze bardziej przykro gdy negatywna opinia jest wystawiana również przez kobietę ..Nie ludzkim jest oceniać ludzi których się nie zna,bo nigdy nie założymy czyiś butów i nie przejdziemy ich życia ,toteż nie ma człowiek najmniejszego prawa w ocenianiu i krytykowaniu bądź też naznaczaniu ludzi których życia nie zna .

Wlasnie ty sedno jest ukryte. Jesli chodzi o zwiazki to kazdy poszukuje czegos co jest dla niego atrakcyjne lub co dana osobe kompletnie skresla. Pomimo tego, ze wielu skrywa w sobie te pomyje ktore moglby innym wylac na glowe to tak naprawde zawsze one gdzies kraza. Poniewaz jesli ktos w zyci, kieruje sie pansexualizmem, to angaz w takie znajomosci czy chociazby bycie mila osoba jest zbyteczne i bezsensowne. A nie oszukujac sie, na tego typu portalach ciezko uniknac tego typu podejscia. Wyjatkami sa osoby bedace tu tylko dla forum, ktore jest niestety prawie martwe.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  27 listopada 2017
Sarna
Sarna: BekaZciebieModzie: Jestes bo sugerujesz ze kobiety nie są stroną poszkodowaną w tym sporze! nikogo nie faworyzuję, dla mnie są winne obydwie strony, tyle ze akurat na kobiety spada ten obowiązek wychowania, chociaż nie musi.

moze jakis chory koleś postanowił że mają do tego predyspozycje...
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  27 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli mężczyzna oceniania kobietę której życia nie zna,to logiczne że nie zasługuje na miano mężczyzny,gdyż prawdziwy mężczyzna do póki na prawdę nie pozna ,to nie ocenia .fakt ludzkim jest błądzić ,ale błądzić a wystawiać już jakieś opinie na temat osoby której nie znamy to dwie różne sprawy ..Inteligetni ludzie nie oceniają ludzi których nie znają ..ja nikomu nie pocisnelam w przeciwieństwie do co niektórych osób,natomiast wyraziłam swoją szczera opinie ..:)

Takie rzeczy tylko w świecie teletubisiów. W świecie gdzie wszyscy są tacy sami. Rzeczywistosc wyglada inaczej. Wszyscy sie oceniają. Non stop. A teksty typy : prawdziwy mezczyzna X ( X - wpisujemy jaki jest ) sa na poziomie zakochanych w sobie panienek. Co to wgl za piepszenie ;D
Maryla
Maryla
  27 listopada 2017

temat stary jak świat, zawsze wychodzi, że to kobieta>matka jest puszczalska, a facet>ojciec nie ma sobie niczego do zarzucenia, bo dziecka by nie było, gdyby to ona ud nie zadzierała. nie chce mi się czytać całego tematu, więc pewnie powielę to, co już tu zostało nieraz napisane, sytuacje są różne. może to było tylko dyskotekowe pukanko. może ona zakochana, on niekoniecznie, ale seks był dobry. może przerosła go odpowiedzialność za to całkowicie od niego zależne dziecię. może ona jest kretynką, więc lepiej płacić hajs na dziecia, niż marnować sobie z nią życie. jakie życie by nie było, społeczeństwo i tak widzi w młodej mamie ofiarę losu, która zmarnowała sobie życie. nawet jeżeli to prawda, dlaczego dziecko ma być powodem jej samotności do końca życia? ja mam to szczęście, że mój dzieć jest owocem ogromnej miłości, była chciana i planowana, a i tak usłyszę, że to wpadka i bękart, bo posiedzę sobie trochę na fotce i NA PEWNO szukam tatusia, bo ten właściwy się ulotnił, albo pewnie w ogóle go nie znam.
zmieńmy myślenie, bezpozdrowień.

marek1751
marek1751
  27 listopada 2017

Carpe diem..zgadzam się z tobą.teraz szukają spokojnego bogatego księcia który będzie za.nie zapi.:cenzura:.al w domu

foki90813
foki90813
  27 listopada 2017

Nie ma sensu dyskutować z niedojrzałymi ludźmi na takie poważne tematy ,kieruje to do osób które oceniają kobiety nie znając ich życia tworząc im tzw łatkę i do chłopaczka który ośmielił się wyzwać mnie od "loch" krzyż na drogę dzieciaczki,żegnam . Również nie Pozdrawiam .

caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  28 listopada 2017

Masz racje!-Panthera:)

caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  28 listopada 2017

"Samotni " żonaci faceci sa najlepsi!! Szczegolnie Ci co jadą za granicę:)Niemcy, belgia, Holandia......

caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  28 listopada 2017

Hm, jakim trzeba byc egoista i zaklamanym czlowiekiem, żeby do tego stopnia oszukiwac swe Kobiety, Żony?:) CZy mezczyzni po prostu maja taki syndrom, czy po prostu kochanka daje im cos nowego, bo Żona i dzieci to nuda, rutyna..?A niekiedy tez jest tak Że Panowie mylą po prostu Miłość z zauroczeniem.... Na szczęscie nie wszyscy Mężczyźni są tacy.

caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  28 listopada 2017

Foki masz racje- tacy co udaja" dzentelmenow"-dobrych, sa zwykle najgorsi..

lce
lce
  28 listopada 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
:crylol: a wy do jakiego stopnia jesteście że oszukujecie Faceta,mężów :crylol:
A wam kochanek daje coś nowego św.Kobiety.
MaxPB
MaxPB
  28 listopada 2017

Bo bycie dżentelmenem to nie umiejętność, to styl życia droga Pani

caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  28 listopada 2017

Zycie nie znosi prozni.

caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  28 listopada 2017

A mezczyzni- wiadomo- zwykle samotny tatus ma kochanke , o ktorej nikt nie wie, nawet jego matka(sic!) ale łatka jest- samotny tatus-wiec trzeba mu wspolczuc...Zalosne, takie czasy ...

caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  28 listopada 2017

Moim zdaniem po prostu nie kazdy Meżczyzna dorósł do roli Ojca, Męża..Bycie Ojcem to duża odpowiedzialność.Nie każdy z panów potrafi ponieść konsekwencje swoich czynów. Czasami matki zbytnio rozpieszczają synów i przez to niektorzy Panowie w dorosłym życiu to trochę "lekkoduchy".

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.