CarpeDiem24
CarpeDiem24
  19 listopada 2017 (pierwszy post)

Witam. Z tego co zauważyłem duża część kobiet na Fotce to samotne panie z dzieciakami.
Na początku szukały niegrzecznych chłopców, którzy zrobili im kilka pociech, a następnie się ulotnili.
Teraz te dziewczyny szukają już grzecznych chłopców, ustatkowanych i najlepiej majętnych.
Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ?

Sarna
Sarna
  25 listopada 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Jestes fasztystką i ksenofobką :)

nie jestem :and:
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  26 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak chcecie wiedzieć dlaczego się rozwodzą: Rozwody w Polsce https://kobieta.onet.pl/rozwody-w-polsce-infografika/zpe8bvs Rozwody wg przyczyny : 57,9% niezgodność charakterów, 15,2% niedochowanie wierności małżeńskiej 10,4% nadużywanie alkoholu 4,0% dłuższa nieobecność 3,1% naganny stosunek do członków rodziny 2,6% nieporozumienia finansowe 6,8% inne17,3% wina męża 3,6% wina żony 5,0% wina obu stron 74,1% bez orzeczenia o winie


57,9% niezgodność charakterów, -------> 17,3% wina męża

Mowilem ze zawsze wina faceta :D :D :D
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  26 listopada 2017
Sarna
Sarna: BekaZciebieModzie: Jestes fasztystką i ksenofobką :) nie jestem

Jestes bo sugerujesz ze kobiety nie są stroną poszkodowaną w tym sporze!
foki90813
foki90813
  26 listopada 2017

Niektórzy z was powinni coś przeżyć,aby przestac oceniać ludzi których nie znacie..np Pani panthera jesteś tak śmieszna ,że dałaś te 3 przykład kobiet ,a nie zdajesz sobie sprawy że kobieta mogła trafić na sku.:cenzura:.iela który udawał dobrego faceta,by poznać zdradzac bić i okłamywać? I tak oto zmarnowala swój lata młodości i jednoczesnie zostala samotna matka? Oby Ciebie taki los nie spotkał! Przykro się czyta jak plec meska wypowiada się w tej kwestii źle nie znając ani tych kobiet ani ich scenariusza,a jeszcze bardziej przykro gdy negatywna opinia jest wystawiana również przez kobietę ..Nie ludzkim jest oceniać ludzi których się nie zna,bo nigdy nie założymy czyiś butów i nie przejdziemy ich życia ,toteż nie ma człowiek najmniejszego prawa w ocenianiu i krytykowaniu bądź też naznaczaniu ludzi których życia nie zna .

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  26 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Niektórzy z was powinni coś przeżyć,aby przestac oceniać ludzi których nie znacie..np Pani panthera jesteś tak śmieszna ,że dałaś te 3 przykład kobiet ,a nie zdajesz sobie sprawy że kobieta mogła trafić na sku..iela który udawał dobrego faceta,by poznać zdradzac bić i okłamywać? I tak oto zmarnowala swój lata młodości i jednoczesnie zostala samotna matka? Oby Ciebie taki los nie spotkał! Przykro się czyta jak plec meska wypowiada się w tej kwestii źle nie znając ani tych kobiet ani ich scenariusza,a jeszcze bardziej przykro gdy negatywna opinia jest wystawiana również przez kobietę ..Nie ludzkim jest oceniać ludzi których się nie zna,bo nigdy nie założymy czyiś butów i nie przejdziemy ich życia ,toteż nie ma człowiek najmniejszego prawa w ocenianiu i krytykowaniu bądź też naznaczaniu ludzi których życia nie zna .


Nie wierze że ona tak napisala :D ona jest fundamentalna feministką :D
foki90813
foki90813
  26 listopada 2017

Nie jestem feministka ,ale nie znoszę głupich ludzi ,a śmiem nazywać takich którzy nie znając życia innych ,tylko na podstawie własnych wyobrażeń i domysłów szufladkują i naznaczają innych ,dodatkowo mącą innym w głowach aby mieli podobny tok myślenia lub nawet taki sam,co w efekcie końcowym przyczynia się do piętnowania osób i tak już pokrzywdzonych przez życie ..tak więc tak jak napisałam,trzeba być idiota by to robić ..a facet wystawiający tego typu opinie nie znając kobiety,nie zasługuje na miano mężczyzny :) żaden inteligetny człowiek nie oceni drugiego nie znając jego życia .

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  26 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jestem feministka ,ale nie znoszę głupich ludzi ,a śmiem nazywać takich którzy nie znając życia innych ,tylko na podstawie własnych wyobrażeń i domysłów szufladkują i naznaczają innych ,dodatkowo mącą innym w głowach aby mieli podobny tok myślenia lub nawet taki sam,co w efekcie końcowym przyczynia się do piętnowania osób i tak już pokrzywdzonych przez życie ..tak więc tak jak napisałam,trzeba być idiota by to robić ..a facet wystawiający tego typu opinie nie znając kobiety,nie zasługuje na miano mężczyzny :) żaden inteligetny człowiek nie oceni drugiego nie znając jego życia .


Nikt nie napisal ze jestes feministką :D chodzilo o kolezanke o której wspomnialas :D
Zycie jest cholernie niesprawiedliwe. Ludzie szufladkuja, ludzie oceniaja innych, ludzie oceniają po wyglądzie. Nie ma co płakać. Face it.
Konto usunięte
Konto usunięte: nie zasługuje na miano mężczyzny :) żaden inteligetny człowiek nie oceni drugiego nie znając jego życia .

mężczyzna to nie perfekcyjna maszyna. To tez człowiek, a ludzie błądzą. Nie wiem co to za pocisk ale równie dobrze mogłaś napisac ze ma małego :D W swiecie dorosłych jest to równie słabe :D No tak, kobiety nie oceniaja innych :D
foki90813
foki90813
  26 listopada 2017

Jeżeli mężczyzna oceniania kobietę której życia nie zna,to logiczne że nie zasługuje na miano mężczyzny,gdyż prawdziwy mężczyzna do póki na prawdę nie pozna ,to nie ocenia .fakt ludzkim jest błądzić ,ale błądzić a wystawiać już jakieś opinie na temat osoby której nie znamy to dwie różne sprawy ..Inteligetni ludzie nie oceniają ludzi których nie znają ..ja nikomu nie pocisnelam w przeciwieństwie do co niektórych osób,natomiast wyraziłam swoją szczera opinie ..:)

DorotaJuzala
DorotaJuzala
  26 listopada 2017

Ja też sama wychowuje dzieci bo mój mąż odeszed do młodszej

Laiden
Posty: 11 (po ~170 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Laiden
  26 listopada 2017

Nie chce mi sie nawet czytac tych wywodow, tak tylko tu zostawiam i uciekam.
http://redpillersi.pl/kobiety-kochaja-wnetrze-czyli-alfa-szmaci-beta-placi/

Sarna
Sarna
  26 listopada 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Jestes bo sugerujesz ze kobiety nie są stroną poszkodowaną w tym sporze!

nikogo nie faworyzuję, dla mnie są winne obydwie strony, tyle ze akurat na kobiety spada ten obowiązek wychowania, chociaż nie musi.
MaxPB
MaxPB
  26 listopada 2017

Obowiązek wychowania zależy głównie od ustanowienia sądu, a nie mniemania społeczeństwa... Czy karyn lub sebków....

JacekSeget
Posty: 1 (po ~3 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
JacekSeget
  26 listopada 2017

Hej

Erf
Erf
  26 listopada 2017
Laiden
Laiden: Nie chce mi sie nawet czytac tych wywodow, tak tylko tu zostawiam

Tak sobie właśnie wyobrażałam zwolenników redpilla. xD
DesertAssassin
DesertAssassin
  26 listopada 2017
Laiden
Laiden: Nie chce mi sie nawet czytac tych wywodow, tak tylko tu zostawiam i uciekam

Kiedy to jest ładnie i bez autyzmu napisane... Dobra stronka, trafiła do zakładek.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.