CarpeDiem24
CarpeDiem24
  19 listopada 2017 (pierwszy post)

Witam. Z tego co zauważyłem duża część kobiet na Fotce to samotne panie z dzieciakami.
Na początku szukały niegrzecznych chłopców, którzy zrobili im kilka pociech, a następnie się ulotnili.
Teraz te dziewczyny szukają już grzecznych chłopców, ustatkowanych i najlepiej majętnych.
Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ?

Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  3 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: nO ALE WIDAĆ SZUKAJĄKSIĘCIA Z BAJKI NA BIAŁYM KONIU NA ALE TO NIE TA BAJKA. jA JUZ Z PUŁ ROKU TU JESTEM SZUKAM ŻONY ALE WIDAC NE JESTEM GODNY ZAINTERESOWANIA ALE TRUDNO

Stary szukasz tu żony ? Wybierz się do biblioteki, kościoła . Jedynie co tu możesz znaleźć to choroby weneryczne.
RedRiding
RedRiding
  3 kwietnia 2018
Mirek2233
Mirek2233: Wybierz się do biblioteki, kościoła . Jedynie co tu możesz znaleźć to choroby weneryczne.


Proponowałabym, byś udał się do lekarza, a nie biblioteki. W bibliotece lekarstwa na Twoje dolegliwości nie ma. No chyba że.....
Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  4 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Mirek2233: Wybierz się do biblioteki, kościoła . Jedynie co tu możesz znaleźć to choroby weneryczne.Proponowałabym, byś udał się do lekarza, a nie biblioteki. W bibliotece lekarstwa na Twoje dolegliwości nie ma. No chyba że.....


No widzę że masz z sobą problemy i to nie jeden . z tego co kobiety reprezentują sobą na tym portalu , wiadomo nie wszystkie ale dużo większość można wywnioskować jedno Jak myślisz . może i dla ciebie robienie zdjęć w bieliźnie i wstawianie na publiczne portal jest normalne, 60 letnia kobiety kreowane na 16 , laski z wywalonym cycami itd. i proszę cię nie oceniaj wszystkich swoją miarą .
RedRiding
RedRiding
  4 kwietnia 2018

Z grzeczności nie skomentuje przejawu kolejnego męskiego warcholstwa na tym portalu pod moim adresem, ale zapytam inaczej
> Z iloma kobietami, tymi z wywalonymi cycami czy jeszcze innej bieliźnie, Ty umówiłeś się chociażby na kawę? Nie mówię już o tym, że się z nimi przespałeś, by roznosić te choroby weneryczne, bo to akurat wykluczam.

Andrusek1984
Posty: 13 (po ~105 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
Andrusek1984
  4 kwietnia 2018

Prawda jest taka ze jak dziewczyna nie da to chlopak nie wezmie.

givemeehappiness
givemeehappiness
  4 kwietnia 2018

Moim zdaniem powinieneś najpierw poznać dokładnie sytuacje kobiety niż od razu oceniać ;) nie każda kobieta jest taka sama a samotni faceci z dziećmi też się tutaj znajdą ;)

danonek0733
Posty: 1 (po ~64 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
wpis jest ukryty
pawelno1
Posty: 5 (po ~39 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
pawelno1
  8 kwietnia 2018

Bez dwóch zdań, na pewno mężczyźni tak samo jak i kobiety są winni nieudanym związkom. Bądźmy obiektywni.

Na szczęście trzeba sobie zapracować

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.