CarpeDiem24
CarpeDiem24
  19 listopada 2017 (pierwszy post)

Witam. Z tego co zauważyłem duża część kobiet na Fotce to samotne panie z dzieciakami.
Na początku szukały niegrzecznych chłopców, którzy zrobili im kilka pociech, a następnie się ulotnili.
Teraz te dziewczyny szukają już grzecznych chłopców, ustatkowanych i najlepiej majętnych.
Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ?

NiksaK
Posty: 2 (po ~53 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
NiksaK
  22 lutego 2018

Hej poznam tu kobietę do miłych spotkań

DeserekWr
DeserekWr
  22 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: CarpeDiem24: Co masz na myśli? Powodów, dla których niektóre kobiety wychowują samotnie dzieci jest całe mnóstwo. Być może część, tak jak twierdzisz, najpierw chciała szalenie męskiego samca alfa, który nie podołał, więc teraz potrzebuje wsparcia u kogoś bardziej przystosowanego do dorosłego życia. Ale kurczę, to nie jest jedyna opcja. A może sprawiał wrażenie fajnego faceta, ale bił ją lub zdradzał? A może coś im po prostu w związu nie zagrało, i postanowili się rozstać? Może ona odeszła, bo on nie dbał o nią i dziecko? Może popadł w alkoholizm w trakcie związku lub wpadł w szpony hazardu? A może rozjechał go tramwaj, a ona właśnie dojrzała do tego, żeby znaleźć sobie kolejnego mężczyznę? Łatwo ocenić, gdy nie zna się sytuacji.


A ona nie mogla zdradzic, wlasc w szpony hazardu, nie podolala? ;]
Czesto zwyczajnie nieswiadomosc i niedojrzalosc, zabawy w seks w momencie, kiedy do tego nie dorosli (uogolniam, ale to pewna prawidlowosc). Dzieciaki zaniedbane wychowawczo bardzo czesto zaczynaja eksperymentowac, zamiast wykazac sie odpowiedzialnoscia. To akurat wina rodzicow glownie.
CuteNinja
CuteNinja
  22 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A ona nie mogla zdradzic, wlasc w szpony hazardu, nie podolala? ;]

Mogła, jasne! Ale wtedy raczej nie ona wychowuje to dziecko, tylko jego ojciec, a temat mamy akurat o kobietach :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Czesto zwyczajnie nieswiadomosc i niedojrzalosc, zabawy w seks w momencie, kiedy do tego nie dorosli

Masz rację, ALE. Czy to oznacza, że dziewczyna zacznie szukać jelenia, żeby wziął odpowiedzialność za błędy jej młodości? No niekoniecznie ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzieciaki zaniedbane wychowawczo bardzo czesto zaczynaja eksperymentowac, zamiast wykazac sie odpowiedzialnoscia. To akurat wina rodzicow glownie.

Tu akurat nie widzę związku z tematem.
DeserekWr
DeserekWr
  22 lutego 2018

Ninja... jak to nie widzisz zwiazku z tematem?;] Clue problemu tkwi wlasnie w zaniedbaniu ze strony rodzicow. Trudno ich winic, bo najczesciej sami nie zostali poprawnie wychowani, czyli popelniaja bledy swoich rodzicow.

Wierze, ze wiele dziewczyn wlasnie szuka jelenia, ale nie bronie im, bo kazdy ma prawo do szczescia. Niekoniecznie jeleniem okaze sie ktos, kto zaakceptuje kobiete z dzieckiem i pokocha je jak swoje. To akt wysokiej dojrzalosci wrecz.

Co do kobiet, hazadru, wychowywania dzieci - mocno teoretyczne rozwazania, ale najczesciej polski sad przyzna prawa matce, nawet jesli prowadzi patologiczne zycie. Tak to juz jest ;]

Eniaaa
Eniaaa
  22 lutego 2018
NiksaK
NiksaK: Hej poznam tu kobietę do miłych spotkań

Ale wpieprzając sie w temat z takum tekstem - to raczej kobiety nie poznasz..
Ewka19911
Ewka19911
  23 lutego 2018

Zenada

jacek82j
jacek82j
  23 lutego 2018
Panthera
Panthera: Erf: Zawsze w takich tematach mnie ciekawi, dlaczego to te kobiety są oceniane źle, skoro to ci kolesie nawalili. Jak facet zostanie porzucony to też jego wina, bo sobie wybrał taką? Tez mnie to zastanawia. Kobieta zostawia faceta - to jej wina, bo jest suką, chamską gwno wartą ścierą. Facet zostawia kobiete z dzieckiem - jej wina, i dlatego ze ją zostawił jest gowno wartą ścierą. Każdy ma prawo do szczescia. Czy samotny ojciec szukajacy partnerki na fotce jest lepszy od takiej samotnej matki? Czesto samotne matki sa traktowane jak dziwfki, "pewnie oddaly sie komus w kiblu za drinka, i machnal jej dzieciaka i zwial, dobrze tak szmacie" a samotny ojciec to "ojoj kobieta zostawila go z dzieckiem, wyrodna matka i egoistyczna szmata a on taki biedny..."

co ty panterka wiesz o kobiecie samotnej z dzieckiem jak ty bez dziecka jestes?
jacek82j
jacek82j
  23 lutego 2018
Sarna
Sarna: CarpeDiem24: Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ? że obydwoje często okazują się gówniarzami, nigdy jedna strona nie jest winna.

najmadrzejsza odpowiedz dotyczaca relacji damsko-meskich.NIGDY JEDNA STRONA NIE JEST WINNA
Rafal28041989
Posty: 10 (po ~30 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 0
Rafal28041989
  23 lutego 2018

Jestem jaki jestem

Rafal28041989
Posty: 10 (po ~30 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 0
Rafal28041989
  23 lutego 2018

Jestem tu bo jestem jaki jestem

Raphael07
Posty: 1 (po ~19 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
Raphael07
  24 lutego 2018

Taka sytuacja.. :-)

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  25 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Sarna: CarpeDiem24: Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ? że obydwoje często okazują się gówniarzami, nigdy jedna strona nie jest winna. najmadrzejsza odpowiedz dotyczaca relacji damsko-meskich.NIGDY JEDNA STRONA NIE JEST WINNA

uwierz, ze czasami jest. nie mowie to z wlasnego dosiadczenia, ale niejedno juz widzialem.
Rafal28041989
Posty: 10 (po ~30 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
RedRiding
RedRiding
  30 marca 2018
Eniaaa
Eniaaa: ?????? Skoro juz sie przywitales to masz co do dodania w temacie czy tylko chciałes zabłysnąc ? Może lepiej brokatem posypać..


#moralizatorka.pl xd
jacks
jacks
  2 kwietnia 2018

nO ALE WIDAĆ SZUKAJĄKSIĘCIA Z BAJKI NA BIAŁYM KONIU NA ALE TO NIE TA BAJKA. jA JUZ Z PUŁ ROKU TU JESTEM SZUKAM ŻONY ALE WIDAC NE JESTEM GODNY ZAINTERESOWANIA ALE TRUDNO

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.