CarpeDiem24
CarpeDiem24
  19 listopada 2017 (pierwszy post)

Witam. Z tego co zauważyłem duża część kobiet na Fotce to samotne panie z dzieciakami.
Na początku szukały niegrzecznych chłopców, którzy zrobili im kilka pociech, a następnie się ulotnili.
Teraz te dziewczyny szukają już grzecznych chłopców, ustatkowanych i najlepiej majętnych.
Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ?

Eniaaa
Eniaaa
  20 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Co wy macie we łbach? Mentalność przegrywów. Szukacie na siłe w kobietach miliona powodów dla ktorych nie chca z wami rozmawiać, zamiast spojrzec prawdzie w oczy i przyznac, ze a) jestescie nudni b) nie prezentujecie soba noczego innego niz 90% bywalcow tego portalu c) obie odpowiedzi sa poprawne xD

Bravo Ty !!!
Tweekaz
Tweekaz
  20 lutego 2018

Brawo :brawo: wszyscy radzicie a sami piszący tutaj są nie lepsi :kv3:

Eniaaa
Eniaaa
  20 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Brawo wszyscy radzicie a sami piszący tutaj są nie lepsi

I kto to "mówi" :-)))
Tweekaz
Tweekaz
  20 lutego 2018
Eniaaa
Eniaaa: I kto to "mówi" :-)))

Oczywiście że Tweekaz :mrgreen:
CuteNinja
CuteNinja
  20 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem dlaczego WSZYSTKICH wrzucasz do wora

Konto usunięte
Konto usunięte: za to 90% lasek tutaj

Twoje generalizowanie jest lepsze niż generalizowanie kolegi?
BekaZciebieModzie
wpis jest ukryty
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  20 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ImTheOne91: a) jestescie nudni b) nie prezentujecie soba noczego innego niz 90% bywalcow tego portaluoho jest i on - wnoszący co innego biały rycerz :D za to 90% lasek tutaj wulkany intelektu mistrzynie sarkazmu dowcipu i polotu werbalnego - spróbuj napisać krytyczny lub po prostu inny komentarz na temat jej w 90% identycznego jak innych ,,oryginalnego" wyglądu i burzysz jej doskonały świat ahów i ohów i zaraz wyzywa lub dodaje do czarnej listy nie wiem dlaczego WSZYSTKICH wrzucasz do wora przegrywów chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem - ja absolutnie nie chce zmieniać kobiet. FAJNE są i nic na siłe. Czasem trafi się miła niespodzianka


Marnujesz swoj czas :D koles nie ma mentalnosci przegrywa i dlatego jest ciagle prawiczkiem xd
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  20 lutego 2018

Widze ze kogos zabolal moj post. Zalosne.

ImTheOne91
ImTheOne91
  20 lutego 2018

Poklepujcie sie panowie wzajemnie po ch#*kach dalej ;) Mozecie sobie dalej szczekac, ale rzeczywistosci w zaden sposob nie zakrzywicie. Milego wieczorka :* Tak, tak zabolał... ban nie twoj poscik

Coke
Posty: 3 (po ~83 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
Coke
  20 lutego 2018

Ależ Ty jadem plujesz:D tylko po co?

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  21 lutego 2018
Coke
Coke: Ależ Ty jadem plujesz:D tylko po co?

Moze jest typem " przyjaciela " ktorego laski wykorzystuja zeby poprawic sobie samopoczucie xd Najwyzej potrzyma ale nic wiecej xdd
ImTheOne91
ImTheOne91
  21 lutego 2018

XD panie psycholog odrob lekcje, panskie diagnozy sa "lekko" przestrzelone ... ;)

mbs
mbs
  21 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Twoje generalizowanie jest lepsze niż generalizowanie kolegi?


on odniósł się do wszystkich tutaj udzielających sięi podciągnął wszystkich z dyskusji pod jakieś mityczne 90% fotkowego ogółu ( nie wiem jak to wyliczył i skąd ma takie dane ) więc to była z mojej strony ironia by pokazać że gada od rzeczy
Rafal28041989
Posty: 10 (po ~30 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
Eniaaa
Eniaaa
  22 lutego 2018

?????? Skoro juz sie przywitales to masz co do dodania w temacie czy tylko chciałes zabłysnąc ? Może lepiej brokatem posypać..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.