CarpeDiem24
CarpeDiem24
  19 listopada 2017 (pierwszy post)

Witam. Z tego co zauważyłem duża część kobiet na Fotce to samotne panie z dzieciakami.
Na początku szukały niegrzecznych chłopców, którzy zrobili im kilka pociech, a następnie się ulotnili.
Teraz te dziewczyny szukają już grzecznych chłopców, ustatkowanych i najlepiej majętnych.
Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ?

PawcioWo
Posty: 5 (po ~226 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
PawcioWo
  12 lutego 2018

Znalazlem kiedys kobiete miala 2 dzieci dlaczego nie byla z facetem byla sama tak robila ze co kazdy facet zucal ja bo sie bawila rozkochuja a puzniej wyzucaja i nastepny i tak bez konca faccet ma robic a ona bendzie siedziala w domu to jest normalne ty jestes w robocie a ona spotyka sie z innym to jest normalne u ludzi chyba mam 40l juz widzialem wszystko .

PawcioWo
Posty: 5 (po ~226 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
PawcioWo
  12 lutego 2018

Nikt niejest idealny bo nie ma idealuw kazdy cos ma takiego w sobie ze kobiety na niego lecal.chcialas dziecko i cie zucil pewnie pomyslal ze jeszcze sie nie wybawil za szybkie to bylo kobiety mysla jak faceta zrobic w konia ja bende siedziec w domu i dziecka pilnowac a facet do roboty i kase daje to tylko wam w glowie (kasa wam w glowie komornik)a puzniej co poznajesz kogos bo tamten ci sie znudzil tamtego zuczasz i co dalej poznajesz faceta bogaty bendzie dobry dla dziecka caly czas kasa 1.tam biezesz alimenty 2.dotajesz 500+ od panstwa siedzisz rozkochujesz a puzniej wyzucasz jak zuzyty worek i ty sie dziwisz ze facet jest zly . to nie jest to dla faceta.

Eniaaa
Eniaaa
  12 lutego 2018
PawcioWo
PawcioWo: Nikt niejest idealny bo nie ma idealuw kazdy cos ma takiego w sobie ze kobiety na niego lecal.chcialas dziecko i cie zucil pewnie pomyslal ze jeszcze sie nie wybawil za szybkie to bylo kobiety mysla jak faceta zrobic w konia ja bende siedziec w domu i dziecka pilnowac a facet do roboty i kase daje to tylko wam w glowie (kasa wam w glowie komornik)a puzniej co poznajesz kogos bo tamten ci sie znudzil tamtego zuczasz i co dalej poznajesz faceta bogaty bendzie dobry dla dziecka caly czas kasa 1.tam biezesz alimenty 2.dotajesz 500+ od panstwa siedzisz rozkochujesz a puzniej wyzucasz jak zuzyty worek i ty sie dziwisz ze facet jest zly . to nie jest to dla faceta.


Tak czytam powiem wprost : raz - to naucz się pisać poprawną polszczyzną, a dwa- mam wrażenie że chyba masz jakieś zaburzenia....albo ogólnie coś z Tobą nie tak..
Nafucony
Posty: 35 (po ~270 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Nafucony
  12 lutego 2018

Poprawna polszczyzna nie jest obligatoryjna w kontaktach damsko-męskich.Wszystko z Nim w najlepszym porządku skoro trafnie odczytał kobiece mechanizmy działania:)

Eniaaa
Eniaaa
  12 lutego 2018
Nafucony
Nafucony: Poprawna polszczyzna nie jest obligatoryjna w kontaktach damsko-męskich.Wszystko z Nim w najlepszym porządku skoro trafnie odczytał kobiece mechanizmy działania:)


Ja osobiscie większej bzury nie słyszałam..a to faceci nie wiedzą skąd się dzieci biorą ???
MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  12 lutego 2018

jestem w szoku ;-) niektóre Panie są zbyt wulgarne. Chyba dostałem udaru

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

Nafucony
Posty: 35 (po ~270 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Nafucony
  12 lutego 2018
Eniaaa
Eniaaa: Ja osobiscie większej bzury nie słyszałam..a to faceci nie wiedzą skąd się dzieci biorą ???

Wybacz, ale więcej zrozumiałem z postu tego Pawcia niż z Twojego.Trudno odpowiedzieć na taki skrót myślowy.
Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  13 lutego 2018

Cześć , Czytałem tak po łebkach co piszecie, Myślę że częściowo masz rację, ale wkładanie wszystkich kobiet z dziećmi do jednego worka, to chyba nie na miejscu jest . Myślę że bardziej to faceci są tymi złymi , często jest tak że kobiety są wykorzystywane przez facetów, ona zakochana a on wyj...... ma .No i są też takie , które się nie szanują . To że kobieta z dzieckiem szuka faceta to chyba nic złego. każdy szuka kogoś z kim byłby szczęśliwy.

Eniaaa
Eniaaa
  13 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć , Czytałem tak po łebkach co piszecie, Myślę że częściowo masz rację, ale wkładanie wszystkich kobiet z dziećmi do jednego worka, to chyba nie na miejscu jest . Myślę że bardziej to faceci są tymi złymi , często jest tak że kobiety są wykorzystywane przez facetów, ona zakochana a on wyj...... ma .No i są też takie , które się nie szanują . To że kobieta z dzieckiem szuka faceta to chyba nic złego. każdy szuka kogoś z kim byłby szczęśliwy.


Chyba jako jeden z nielicznych tutaj rozumiesz o co chodzi.
Eniaaa
Eniaaa
  13 lutego 2018
Nafucony
Nafucony: Eniaaa: Ja osobiscie większej bzury nie słyszałam..a to faceci nie wiedzą skąd się dzieci biorą ??? Wybacz, ale więcej zrozumiałem z postu tego Pawcia niż z Twojego.Trudno odpowiedzieć na taki skrót myślowy.


To nie odpowiadaj- skoro prostych rzeczy nie potrafisz zrozumiec :-)
ImTheOne91
ImTheOne91
  13 lutego 2018

Przeleciałem temat rzucajac tylko pobieznie okiem i co smutne, mam wrażenie, ze ten watek to miejsce do wypłakiwania sie przez zakompleksionych samcow, ktorym nie wyszlo ;)

Eniaaa
Eniaaa
  13 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeleciałem temat rzucajac tylko pobieznie okiem i co smutne, mam wrażenie, ze ten watek to miejsce do wypłakiwania sie przez zakompleksionych samcow, ktorym nie wyszlo ;)


Bravo Ty ! Popieram ( jako kobieta).
Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  13 lutego 2018

Powiem tak, to więcej niż pewne. Z takim podejściem do kobiet, życzę powodzenia w związkach panowie . Masakra
Ludzie rozwinęli się z wartościami takim jak Szacunek , Godność ,Zaufanie itp. Gdyby każdy z nas przestrzegał wartości które były nam wpajane od dzieciństwa życie byłoby łatwiejsze . Ocenianie kogokolwiek , nie znając go ,jest śmieszne . Nikt nie mówił że życie jest kolorowe, warto byłoby się nad tym zastanowić. życie składa się z radosnych chwil i przeciwnych incydentów .

Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  13 lutego 2018
Mirek2233
Mirek2233: Powiem tak, to więcej niż pewne. Z takim podejściem do kobiet, życzę powodzenia w związkach panowie . Masakra Ludzie rozminęli się z wartościami takim jak Szacunek , Godność ,Zaufanie itp. Gdyby każdy z nas przestrzegał wartości które były nam wpajane od dzieciństwa życie byłoby łatwiejsze . Ocenianie kogokolwiek , nie znając go ,jest śmieszne . Nikt nie mówił że życie jest kolorowe, warto byłoby się nad tym zastanowić. życie składa się z radosnych chwil i przeciwnych incydentów .
Nafucony
Posty: 35 (po ~270 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Nafucony
  13 lutego 2018
Eniaaa
Eniaaa: To nie odpowiadaj- skoro prostych rzeczy nie potrafisz zrozumiec :-)

Dyktatorski ton pozostaw dla tego który ci tutaj tak pięknie laskę robi.
[quote=ImTheOne91Przeleciałem temat rzucajac tylko pobieznie okiem
Widać.Ale i to pozwoliło ci się wypowiedzieć jakbyś miał w tej dziedzinie trzy doktoraty.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.