CarpeDiem24
CarpeDiem24
  19 listopada 2017 (pierwszy post)

Witam. Z tego co zauważyłem duża część kobiet na Fotce to samotne panie z dzieciakami.
Na początku szukały niegrzecznych chłopców, którzy zrobili im kilka pociech, a następnie się ulotnili.
Teraz te dziewczyny szukają już grzecznych chłopców, ustatkowanych i najlepiej majętnych.
Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ?

Fiolek
Fiolek
  7 lutego 2018
SmallRoseAngel
SmallRoseAngel: Hej, ja mam 19 lat teraz chłopak z którym byłam 3 lata zrobił mi dziecko a jak dowiedział się o ciąży odszedł mówiąc że nie jest gotowy. Jest rok starszy odemnie. Teraz mam podejsxis takie że chłopak myśli jednak ku***** em a nie mózgiem często... Wybaczcie chłopcy jak uraze ale teraz przez niego nikomu nie zaufam... I to teraz ja czuję się najgorsza


Jak to sam Ci dziecko zrobił ????? Dziewczyno , o czym Ty piszesz . No chyba nie brał tego siłą ? Przecież Ty też jesteś myśląca .
Mimo wszystko autor postu nie powinien wszystkich kobiet wkładać do jednego worka . Bo jednak nie zna sytuacji tych kobiet i nie wie jak to wygląda tak na prawdę .
InzPiter
InzPiter
  8 lutego 2018

A prawda jest taka, że mlode kobiety kochają łobuzów. Potem przychodzi zdziwienie, bo ów samiec nie potrafi sie zająć życiem. Wiec kobiety zaczynają dostrzegać milych facetów, ktorzy szukają kobiet bez dzietnych, bo przecież nie będą wychowywać czyjeś dziecko...

Piotrek198111
Posty: 25 (po ~101 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 0
Piotrek198111
  8 lutego 2018

Dziendoberek,a co sie tutaj dzieje?

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  8 lutego 2018

"Jakie to typowe. Po latach rzucania rowem pojawiła się wpadka, ojciec wpadki dał dyla, bolce straciły zainteresowanie i laska szuka frajera, który będzie łożył hajs."

Cytat dnia idealnie pasuje w tym miejscu. :ziober2:

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  8 lutego 2018

Legenda glosi ze tez szukasz, takze panowie macie pole do popisu xd

Eniaaa
Eniaaa
  10 lutego 2018

Po cholere sie wcinacie z tekstami "siema" itd. Przeciez w miare inteligentny człowiek potrafi czytać ze zrozumieniem..to takie trudne trzymać się tematu ??

Eniaaa
Eniaaa
  10 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A prawda jest taka, że mlode kobiety kochają łobuzów. Potem przychodzi zdziwienie, bo ów samiec nie potrafi sie zająć życiem. Wiec kobiety zaczynają dostrzegać milych facetów, ktorzy szukają kobiet bez dzietnych, bo przecież nie będą wychowywać czyjeś dziecko...

A co złego w założeniu nowej rodziny i wspolnym wychowywaniu dziecka partnera z poprzedniego związku ?? Co jest dziecko winne ??? Bo nie ogarniam Twojego prymitywnego myślenia !
Eniaaa
Eniaaa
  10 lutego 2018
AdrianFrackowiak
AdrianFrackowiak: Portal SYFIASTY

Nikt Cię tu nie trzyma !
Nawijka1987
Nawijka1987
  10 lutego 2018

Facet i kobiety nie rozumie słowa NIE jeżeli chodzi o seks. NIE znaczy NIE. Czy to tak trudno zrozumieć? I każdy ma święte prawo odmówić. A kobiety mu dawały d... .

MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  10 lutego 2018

Kobiety, ktore mają dzieci a nie mają partnerów z jakis powodow, nigdy nie znajdziecie nowych do póki, bedziecie szukac ich z obawą, nastawieniem na materializm itd Faceta mozna jedynie przyciagnąc emanując miłoscią, i wszystkim co sie z nią wiąże d83dde0a cały czas trzeba sie udoskonalac, kobiety w roli bycia Kochającą Żoną z wszystkimi cnotami jakie powinna posiadac kobieta, jezeli bedą w tobie obawy o to ze jest dziecko i obawy o co kolwiek, facet to wyczuje intuicyjnie i cie pozostawi, spokoj i opanowanie jest jedną z podstawowych cnot kobiety, ten spokoj dopełnia partnera, ktory naturalnie jest w działaniu, a zeby działac w harmonii, kobieta stwarza do tego przestrzen spokoju, miłosci d83dde0a

OnlyBadGirls
Posty: 18 (po ~114 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 68
OnlyBadGirls
  10 lutego 2018

Dziewczyno jeśli zostawił Ciebie facet warto posłuchać i przemyśleć Dono/Tewu ft. Peja, Pih, Mes - Udowodnij, że potrafisz (prod. Dono)

OnlyBadGirls
Posty: 18 (po ~114 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 68
OnlyBadGirls
  10 lutego 2018
PojawiamSieIznikam
PojawiamSieIznikam: Dziewczyno jeśli zostawił Ciebie facet warto posłuchać i przemyśleć Dono/Tewu ft. Peja, Pih, Mes - Udowodnij, że potrafisz (prod. Dono)
Eniaaa
Eniaaa
  10 lutego 2018
PojawiamSieIznikam
PojawiamSieIznikam: PojawiamSieIznikam: Dziewczyno jeśli zostawił Ciebie facet warto posłuchać i przemyśleć Dono/Tewu ft. Peja, Pih, Mes - Udowodnij, że potrafisz (prod. Dono)
InzPiter
InzPiter
  10 lutego 2018

Dziecko jest bez winy, to prawda. Ale dlaczego mlody facet z wykształceniem i poczuciem uczciwości ma brać pod opiekę kobietę z dzieckiem, i jeszcze wiekszym bagażem negatywnych przygód? Na dodatek wychowujac nie swoje dziecko? Świadomosc a akceptacja to dwie rozne rzeczy...

paulczkow
Posty: 18573 (po ~70 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 20
paulczkow
  10 lutego 2018

Prawa natury, kobieta zawsze szuka najlepszego "samca" do wychowywania swoich dzieci, patrząc przez pryzmat siły, życiowego ogarnięcia, majętności. Tak samo postępują inne gatunki zwierząt szukając najbardziej odpowiedniego partnera, który odpowiednio zadba o partnerkę, dzieci itp

Pewne rzeczy sie nie zmieniaja ;) Kobieta idealna ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.