CarpeDiem24
CarpeDiem24
  19 listopada 2017 (pierwszy post)

Witam. Z tego co zauważyłem duża część kobiet na Fotce to samotne panie z dzieciakami.
Na początku szukały niegrzecznych chłopców, którzy zrobili im kilka pociech, a następnie się ulotnili.
Teraz te dziewczyny szukają już grzecznych chłopców, ustatkowanych i najlepiej majętnych.
Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ?

Eniaaa
Eniaaa
  29 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Z tego co zauważyłem duża część kobiet na Fotce to samotne panie z dzieciakami. Na początku szukały niegrzecznych chłopców, którzy zrobili im kilka pociech, a następnie się ulotnili. Teraz te dziewczyny szukają już grzecznych chłopców, ustatkowanych i najlepiej majętnych. Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ?

No i że tak zapytam : co z tego ?? To ich sprawa. Przecież nikt Cię nie zmusza, żebys się wiązał z taką kobietą. A Twoje spostrzeżenia na podstawie Twoich domysłów są delikatnie mówiąc : śmieszne..bo nie rozumiem na jakiej podstaeie z góry zakładasz, że ich dzieci są wynikiem tego, że "szukały niegrzecznych chlopców". Każdą o to pytales, że wiesz ?? Jestem pewna, że spora częsc z nich to rozwódki, zdarzają się tez ciąze pomimo stosowania antykoncepcji, bywają tez sytuacji że dziecko było planowane a potem "tatusia" to przerosło..przeraża mnie Twój tok myślenia i tyle..
CarpeDiem24
CarpeDiem24
  29 stycznia 2018
Eniaaa
Eniaaa: CarpeDiem24: Witam. Z tego co zauważyłem duża część kobiet na Fotce to samotne panie z dzieciakami. Na początku szukały niegrzecznych chłopców, którzy zrobili im kilka pociech, a następnie się ulotnili. Teraz te dziewczyny szukają już grzecznych chłopców, ustatkowanych i najlepiej majętnych. Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ? No i że tak zapytam : co z tego ?? To ich sprawa. Przecież nikt Cię nie zmusza, żebys się wiązał z taką kobietą. A Twoje spostrzeżenia na podstawie Twoich domysłów są delikatnie mówiąc : śmieszne..bo nie rozumiem na jakiej podstaeie z góry zakładasz, że ich dzieci są wynikiem tego, że "szukały niegrzecznych chlopców". Każdą o to pytales, że wiesz ?? Jestem pewna, że spora częsc z nich to rozwódki, zdarzają się tez ciąze pomimo stosowania antykoncepcji, bywają tez sytuacji że dziecko było planowane a potem "tatusia" to przerosło..przeraża mnie Twój tok myślenia i tyle..

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... Po prostu takie jest moje spostrzeżenie i oczywiście , że nikt mnie do niczego nie zmusza. Widzę, że tym postem wywołałem niezłą burzę na forum. Pozdrawiam :)
Eniaaa
Eniaaa
  29 stycznia 2018

Moze i tak..pomimo, że mnie ten temat w żaden sposób nie dotyczy to omało szlag mnie nie trafił jak czytałam Twoje wypowiedzi..

PiotrLankiewicz
PiotrLankiewicz
  29 stycznia 2018

ale bez ciśnien prosze

CarpeDiem24
CarpeDiem24
  29 stycznia 2018
Eniaaa
Eniaaa: Moze i tak..pomimo, że mnie ten temat w żaden sposób nie dotyczy to omało szlag mnie nie trafił jak czytałam Twoje wypowiedzi..

Co w nich było ,aż tak złego , że trafiał Cię szlag? :)
MiroMiro
Posty: 1 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 7
MiroMiro
  29 stycznia 2018

hej odwrotnie szukam kogos ponad dwa lata temu z tej strony mozna bylo sluchc rdia i wybierac utory takie tam jak kochane panie wiecie cos o tym dajcie znac w ten sposob znajde moja zgube haha tak mysle

Nafucony
Posty: 35 (po ~270 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Nafucony
  29 stycznia 2018
Eniaaa
Eniaaa: Czytam i oczon nie wierze...uważacie

Nie ,nie uważacie że gorsze.
Eniaaa
Eniaaa: Dlatego , że to facet stchórzył a one byly na tyle silne , że dzwigają ten samotny trud macierzyñstwa

Rozmawiałaś ze wszystkimi facetami o powodach ich rozstania z partnerkami /żonami?Wydaje mi się ze powodów takiej decyzji mogą być co najmniej dziesiątki.
Kiedyś panowała opinia że kobiety szybciej od facetów "dorastają",mają większe poczucie obowiązku,cechują się o wiele większą rozwagą.Niektórzy dodawali do tego sławetną "kobiecą intuicje".Tymczasem teraźniejszy obraz tej rozwagi można czasami przyrównać do próby wyboru autobusu którym chce się dojechać do celu.Ale nie na podstawie numeru i trasy którą jedzie ,a na podstawie atrakcyjności reklam którymi jest oblepiony.I na koniec ,jak wiadomo w każdej bajce jest jakaś część prawdy,typowanie partnera w imię teorii "łobuz kocha najmocniej" nie wzięło się z niczego.
Eniaaa
Eniaaa
  30 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Eniaaa: Moze i tak..pomimo, że mnie ten temat w żaden sposób nie dotyczy to omało szlag mnie nie trafił jak czytałam Twoje wypowiedzi.. Co w nich było ,aż tak złego , że trafiał Cię szlag? :)

Twoje podejscie do samotnych kobiet z dzieckiem
Eniaaa
Eniaaa
  30 stycznia 2018
Nafucony
Nafucony: Eniaaa: Czytam i oczon nie wierze...uważacie Nie ,nie uważacie że gorsze. Eniaaa: Dlatego , że to facet stchórzył a one byly na tyle silne , że dzwigają ten samotny trud macierzyñstwa Rozmawiałaś ze wszystkimi facetami o powodach ich rozstania z partnerkami /żonami?Wydaje mi się ze powodów takiej decyzji mogą być co najmniej dziesiątki. Kiedyś panowała opinia że kobiety szybciej od facetów "dorastają",mają większe poczucie obowiązku,cechują się o wiele większą rozwagą.Niektórzy dodawali do tego sławetną "kobiecą intuicje".Tymczasem teraźniejszy obraz tej rozwagi można czasami przyrównać do próby wyboru autobusu którym chce się dojechać do celu.Ale nie na podstawie numeru i trasy którą jedzie ,a na podstawie atrakcyjności reklam którymi jest oblepiony.I na koniec ,jak wiadomo w każdej bajce jest jakaś część prawdy,typowanie partnera w imię teorii "łobuz kocha najmocniej" nie wzięło się z niczego.

Moze nie rozmawialam, ale osobiscie.znam wiele samotnych mam, ktore w 90 % facet zostawił bo przerosło go bycie tatą. Uzerają sie w sadzie o alimenty..przykre jest też, to ze bardzo czesto jest tak, ze gdy facet przestaje kochac matkę dziecka, to automatycznie i dziecko..wszyscy hejtują.kobiety bo mogły sie zabezpieczyc. A facet co ? Nie mógł ??? Nie wiedzą skad się biorą dzieci ??
BBOYFabi
Posty: 3 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 14
BBOYFabi
  30 stycznia 2018

Ile takich związków się rozpada przez kobiety bo nudziło się życie przy jednym to szukają wrażeń i wykorzystują facetów bo chodzi o kasę tylko!!!!

Eniaaa
Eniaaa
  30 stycznia 2018

Ale przecież nikt tym facetom nie kazał się dawać.wykorzystywac :-))

Nafucony
Posty: 35 (po ~270 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Nafucony
  30 stycznia 2018
Eniaaa
Eniaaa: Ale przecież nikt tym facetom nie kazał się dawać.wykorzystywac :-))

No to się przestali dawać i dlatego są ciągani po sądach:):)
Eniaaa
Eniaaa
  30 stycznia 2018

Czy chodzi Ci o alimenty ? No wybacz, ale do zapłodnienia potrzebne są 2 osoby.. Facetom sie wydaje ze wychowanie dziecka to pikuś. To ciężka charówa 24 na dobę- wierz lub nie..a te marne pare stówek alimentów które zazwyczaj przyznaje sąd to tylko kropla w morzu i nijak ma sie do nocnego wstawania, nieprzespanych nocy, i innych trudów wychowawczych

puma7710
puma7710
  30 stycznia 2018

Z tymi dziećmi to tak dla mnie facet jest fujara jak zostawił bo sobie trochę ładniejsza znalazł albo sobie nie radził widać że cymbał rurki nosi teraz z czasem to kobiety jaja mają

Nafucony
Posty: 35 (po ~270 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Nafucony
  30 stycznia 2018
Eniaaa
Eniaaa: No wybacz, ale do zapłodnienia potrzebne są 2 osoby

W dzisiejszych czasach? nie koniecznie:)
Eniaaa
Eniaaa: Facetom sie wydaje ze wychowanie dziecka to pikuś. To ciężka charówa 24 na dobę- wierz lub nie..a te marne pare stówek alimentów które zazwyczaj przyznaje sąd to tylko kropla w morzu i nijak ma sie do nocnego wstawania, nieprzespanych nocy,

Faceci też wychowują dzieci.Wiedzą doskonale na czym to polega i jeśli to wszystko idzie właściwymi torami to praktycznie problemy nie występują.Występować zaczynają wtedy gdy równowaga w zapewnianiu dobrobytu rodzinie( w całym tego słowa znaczeniu)zostaje zachwiana.Bardzo upraszczasz to,co proste nie jest i nigdy nie było.Macierzyństwo zaś ,z naturalnej czynności która dotyczy chyba większości zwierząt na tej planecie,urosło do miana wyczynu i poświęcenia na miarę trudu zdobycia kosmosu,wojen krzyżowych i odparcia hord tatarskich razem wziętych:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.