CarpeDiem24
CarpeDiem24
  19 listopada 2017 (pierwszy post)

Witam. Z tego co zauważyłem duża część kobiet na Fotce to samotne panie z dzieciakami.
Na początku szukały niegrzecznych chłopców, którzy zrobili im kilka pociech, a następnie się ulotnili.
Teraz te dziewczyny szukają już grzecznych chłopców, ustatkowanych i najlepiej majętnych.
Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ?

Eniaaa
Eniaaa
  11 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziecko jest bez winy, to prawda. Ale dlaczego mlody facet z wykształceniem i poczuciem uczciwości ma brać pod opiekę kobietę z dzieckiem, i jeszcze wiekszym bagażem negatywnych przygód? Na dodatek wychowujac nie swoje dziecko? Świadomosc a akceptacja to dwie rozne rzeczy...


Brak mi słow dla kogos, kto dziecko nazywa negatywną przygodą...a jakos masz gwarancje ze Ty mając ulożone życie ( żona, dziecko) kiedys nie zostaniesz z tym dzieckiem sam bo żony w jednym momencie zabraknie..i co wtedy ?. Będziesz z góry skreślony mając "bagaż negatywnych przygód".. To jest wręcz szokujące jak ludzie uważający się za inteligentnych i wykształconych - mają płytki i mało inteligentne myślenie...
J
Eniaaa
Eniaaa
  11 lutego 2018

[quote=Eniaaa]InzPiter: Dziecko jest bez winy, to prawda. Ale dlaczego mlody facet z wykształceniem i poczuciem uczciwości ma brać pod opiekę kobietę z dzieckiem, i jeszcze wiekszym bagażem negatywnych przygód? Na dodatek wychowujac nie swoje dziecko? Świadomosc a akceptacja to dwie rozne rzeczy...

Brak mi słow dla kogos, kto dziecko nazywa negatywną przygodą...a jakos masz gwarancje ze Ty mając ulożone życie ( żona, dziecko) kiedys nie zostaniesz z tym dzieckiem sam bo żony w jednym momencie zabraknie..i co wtedy ?. Będziesz z góry skreślony mając "bagaż negatywnych przygód".. To jest wręcz szokujące jak ludzie uważający się za inteligentnych i wykształconych - mają płytki i mało inteligentne myślenie...
Na dodatek potem taki facet ma latek 50 + i dalej kazdą wolną chwilę spędza na fotka pl.szukając "tej jedynej". Bo gdy miał lat 20-30 to miał za duże wymagania : bo przeciez kobieta z dzieckiem była bleee. Niestety albo stety kobiety w tym wieku w większości mają dzieci i chwała im za to że sobie radzą jako samotne mamy , bo np.tatuś- dupek stchórzył...a to że szukają nowego faceta: wolno im ! Tobie nikt nie każe wiązać się z taką kobietą, więc szukaj dalej seojego ideału..

InzPiter
InzPiter
  11 lutego 2018

Nie wylewaj frustracji na mnie, to jest forum, tutaj rozmowa polega na dyskusji wielu stron, tak aby w konsekwencji jedna badz druga strona zmieniła zdanie.... Poza tym to kto wie jak życie sie potoczy...

Eniaaa
Eniaaa
  11 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wylewaj frustracji na mnie, to jest forum, tutaj rozmowa polega na dyskusji wielu stron, tak aby w konsekwencji jedna badz druga strona zmieniła zdanie.... Poza tym to kto wie jak życie sie potoczy...

Nie da sie nie frustrowac jak się czyta tak bezmyslne wypowiedzi pseudo- wykształconych pseudo- inteligentów
PawcioWo
Posty: 5 (po ~226 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
InzPiter
InzPiter
  11 lutego 2018
Eniaaa
Eniaaa: InzPiter: Nie wylewaj frustracji na mnie, to jest forum, tutaj rozmowa polega na dyskusji wielu stron, tak aby w konsekwencji jedna badz druga strona zmieniła zdanie.... Poza tym to kto wie jak życie sie potoczy... Nie da sie nie frustrowac jak się czyta tak bezmyslne wypowiedzi pseudo- wykształconych pseudo- inteligentów

Akurat wykształcenie posiadam, jak i rozum, wiem jednak to też frustracja kobiet, jak i Twoja w tym przypadku jest znacznie widoczna, to może Ty przedstawisz się kim jesteś. Ps mój profil nie ma nic do ukrycia :p
Eniaaa
Eniaaa
  11 lutego 2018

To chyba nie na forum..???

Eniaaa
Eniaaa
  11 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Eniaaa: InzPiter: Nie wylewaj frustracji na mnie, to jest forum, tutaj rozmowa polega na dyskusji wielu stron, tak aby w konsekwencji jedna badz druga strona zmieniła zdanie.... Poza tym to kto wie jak życie sie potoczy... Nie da sie nie frustrowac jak się czyta tak bezmyslne wypowiedzi pseudo- wykształconych pseudo- inteligentów Akurat wykształcenie posiadam, jak i rozum, wiem jednak to też frustracja kobiet, jak i Twoja w tym przypadku jest znacznie widoczna, to może Ty przedstawisz się kim jesteś. Ps mój profil nie ma nic do ukrycia :p

Ewa jestem. Miło mi :-).
Eniaaa
Eniaaa
  11 lutego 2018

[quote=Fiolek]SmallRoseAngel: Hej, ja mam 19 lat teraz chłopak z którym byłam 3 lata zrobił mi dziecko a jak dowiedział się o ciąży odszedł mówiąc że nie jest gotowy. Jest rok starszy odemnie. Teraz mam podejsxis takie że chłopak myśli jednak ku***** em a nie mózgiem często... Wybaczcie chłopcy jak uraze ale teraz przez niego nikomu nie zaufam... I to teraz ja czuję się najgorszaON Ci dziecko zrobił ?? A Ciebie przy tym nie było ?? Haha..dlatego trzeba myśleć odpowiedzialnie- najpierw może ślub a potem dziecko..? Dziecka chcial a slubu nie ? Fakt- kobietę w ciązy mozna zostawic z dnia na dzień, a małżeństwo to już wyższa szkoła jazdy..

EwaDziubiel
EwaDziubiel
  11 lutego 2018

Owszem szukam kogoś, ale ja mam inny powód

PiotrCholewinski
Posty: 1 (po ~73 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 5
PiotrCholewinski
  11 lutego 2018

szukam dziewczyny w Londynie jezeli jestes zaainteresowana napisz na priv

Eniaaa
Eniaaa
  11 lutego 2018
PiotrCholewinski
PiotrCholewinski: szukam dziewczyny w Londynie jezeli jestes zaainteresowana napisz na priv

Ja p...e . to jest forum - ogarnijcie sie bo to nie przedszkole
Maja6
Posty: 1 (po ~0 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
Maja6
  11 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: sądzicie o moich spostrzeżeniach ? Sądzę, że duuużo jeszcze musisz się nauczyć o życiu :)
LukaszWasilewski37
Posty: 2 (po ~124 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
LukaszWasilewski37
  11 lutego 2018

Z chęcią poznam kobietę która by zechciala takiego kogoś jak ja . Nie jest łatwo ale czekam na jakieś odpowiedzi morze mi dopisze szczęście i znajdę tą jedyną ☺ . Serdecznie wszystkich pozdrawiam, narka.

LukaszWasilewski37
Posty: 2 (po ~124 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
LukaszWasilewski37
  11 lutego 2018

Zapraszam na mój profil fotka.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.