CarpeDiem24
CarpeDiem24
  19 listopada 2017 (pierwszy post)

Witam. Z tego co zauważyłem duża część kobiet na Fotce to samotne panie z dzieciakami.
Na początku szukały niegrzecznych chłopców, którzy zrobili im kilka pociech, a następnie się ulotnili.
Teraz te dziewczyny szukają już grzecznych chłopców, ustatkowanych i najlepiej majętnych.
Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ?

InzPiter
InzPiter
  17 stycznia 2018

Te wyjatki muszą teraz cierpieć, ponieważ idiotów facetów jest dużo (czytaj takich którzy oprócz rzeźby i BMW ,nie mogą nic więcej od siebie wymagać)?

przemo516
Posty: 1 (po ~146 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
przemo516
  20 stycznia 2018

Zawsze jest tak ze jak sie starasz robisz wszystko zeby było jak najlepiej to później dobroć wychodzi bokiem nam niestety ale taka jest prawda

JPTHC

Nawijka1987
Nawijka1987
  20 stycznia 2018

Ja nigdy nie patrzę dziewczyny na wygląd, kasy, czy charakter. d83dde12 Wiem, ze mój charakter jest ok.
Rzeczywiście dziewczyny patrzą tylko na wygląd i kasy . To prawda, że każda kobieta jest taka sama. Dziewczyny w młodym wieku nie przyznają się że patrzą na wygląd a brzydszymi nie chcą być bo nie chcą być wyśmiane przez innych... (One chcą pochwalić się innych ) taka prawda smutne ale prawdziwe. Człowiek może być wysoki, niski, gruby, chudy, z łapą czy bez, z okularami czy też nie, może mu nawet łapa z d*upy wystawać. To jest człowiek. Należy mu się szacunek. Niestety ale ciągle rośnie są samotne matki z dzieckiem w wieku od 17 do 24. Ja patrzę na sposób bycia i zachowanie. Chciałem powiedzieć, że tylko: PODDAŁEM SIĘ.

NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  20 stycznia 2018

Ja tam np nie jestem fanem BMW (chociaż może kiedyś się skusze na jakiś model) a na brak zainteresowania nie narzekam :p

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  20 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Z tego co zauważyłem duża część kobiet na Fotce to samotne panie z dzieciakami. Na początku szukały niegrzecznych chłopców, którzy zrobili im kilka pociech, a następnie się ulotnili. Teraz te dziewczyny szukają już grzecznych chłopców, ustatkowanych i najlepiej majętnych. Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ?

normalnie "Ukryta prawda", daj znać który to odcinek, muszę obejrzeć

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Lysy085
Lysy085
  20 stycznia 2018

Samotne matki lecą na 500+ to nie wiecie?

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  21 stycznia 2018

niech żyją tatusiowie, wiedzą kiedy spier....lać, są przecież niewinni więc nie muszą ponosić konsekwencji

spier..lać należy czytać jako spierulac,
na wszelki wypadek wykropkowałam, bo nie jestem pewna czy nie załapałabym się na bluzgometr

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

rogo1008
rogo1008
  22 stycznia 2018

Ale jesli kobieta i mezczyzna ciagle sie kluca to nie pasuja do sb bo to im na dobre nie wyjdzie lepiej rozstac sie w zgodzie niz w nienawisci takie jest moje zdanie kto sie ze mna zgadza

InzPiter
InzPiter
  24 stycznia 2018

do sb? Mówże po Polsku, i używaj przecinki

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  25 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ciagle sie kluca to nie pasuja do sb bo to im na dobre nie wyjdzie lepiej rozstac sie w zgodzie niz w nienawisci

Jeżeli się kłócą ciągle to raczej nie rozstaną w zgodzie.

Konto usunięte
Konto usunięte: do sb? Mówże po Polsku, i używaj przecinki

Ty pisz po polsku i nie nadużywaj przecinków.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
nienasycenie29
nienasycenie29
  25 stycznia 2018

jeśli chodzi o mnie to zgadzam się z twoimi spostrzeżeniami

Sabastian2018
Sabastian2018
  26 stycznia 2018

Ktoś tu niesprawiedliwie wrzuca wszystkich do jednego garnka:/

LoneWolf44
LoneWolf44
  26 stycznia 2018

Ja mam inne spostrzeżenie, odnośnie tej damsko-męskiej gry, między samotną matką a jej potencjalnym wielbicielem tutaj. Dotyczy to też nie tylko sfery fotki ale, życia. Mianowicie, jeżeli kobieta jest nieprzeciętnej urody to każdy facet leci schematem "jesteś piękna, tak tak kocham dzieci". Z resztą to dotyczy każdej samotnej matki, są one często na tyle skrzywdzone emocjonalnie przez poprzednie poczynania, że niemal każdy robiący ich dziecku mentalnie "dobrze" jest idealny jeśli spełni kilka warunków:
Pieniądze, Mieszkanie i jeszcze żeby był ładny bo wstyd się pokazać z parszywcem przed koleżankami, żeby nie wyjść na desperatkę, za którą i tak będzie ją miało 3/4 jej "życzliwych" znajomych.

I tak trwa ten festiwal bezczelności obydwu stron, gdzie egoistycznie jedna patrzy na drugą a dziecko jest tylko miarą zdolności faceta do zapewnienia matce restartu w życiu, które zostało jej wykręcone niejednokrotnie, przez jej własne nietrafione decyzje.

Nawijka1987
Nawijka1987
  26 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Pieniądze, Mieszkanie i jeszcze żeby był ładny bo wstyd się pokazać z parszywcem przed koleżankami, żeby nie wyjść na desperatkę, za którą i tak będzie ją miało 3/4 jej "życzliwych" znajomych.

Dokładnie, o to chodzi i o to chodzi. Ale wybierają dlatego, żeby dobrze z kim wyglądać przed koleżankami..nie znają prawdziwych wartości, i wstydzą się pokazać z kimś przeciętnym. Ale dziewczyny ciężko zrozumieć są strasznie skomplikowane.
LoneWolf44
LoneWolf44
  26 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie, o to chodzi i o to chodzi. Ale wybierają dlatego, żeby dobrze z kim wyglądać przed koleżankami..nie znają prawdziwych wartości, i wstydzą się pokazać z kimś przeciętnym. Ale dziewczyny ciężko zrozumieć są strasznie skomplikowane.


Żeby była jasność, tutejsi mężczyźni to też nie jest jakiś "pierwszy sort". Samo to, że ktoś wspomina o tym, bądź sugeruje że jest przeciętny, źle o nim świadczy.

Umiejętność prezentacji, samoocena i skromność, wszystko tu kuleje. To miejsce wygląda jak wystawa dla samotnych serc.
Zanim posypią się pytania co ja tu właściwie robię skoro mi nie pasuję?

Jestem tu, bo można się wiele o Nas samych nauczyć i cieszę się, że rozmawiam tu z ludźmi w sposób otwarty ale nie ordynarny, że trochę się o Was różnie i nie biorę udziału w wyścigu o serduszka.

Co do tematu samotnych matek.... obydwie strony są pokrzywdzone, kobiety bo poszukiwanie uczucia i zrozumienia zmieniły w chłodną analizę mającą na celu poprawę bytu i naprawę zwichrowanego życia.
Mężczyźni, bo albo zmieniają się tu w stado śliniących się hien, albo tracą pewność siebie, zaniżając swoją wartość, eksponując przeciętność, którą sobie wmówili bo nikt im już serduszek nie klika.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.