CarpeDiem24
CarpeDiem24
  19 listopada 2017 (pierwszy post)

Witam. Z tego co zauważyłem duża część kobiet na Fotce to samotne panie z dzieciakami.
Na początku szukały niegrzecznych chłopców, którzy zrobili im kilka pociech, a następnie się ulotnili.
Teraz te dziewczyny szukają już grzecznych chłopców, ustatkowanych i najlepiej majętnych.
Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ?

Kucharzyna
Kucharzyna
  5 grudnia 2017

500+ utworzyło większą potologie

Bartekxxdd
Bartekxxdd
  7 grudnia 2017

Oj raczej wydaje mi sie ze 500+ nic nie zmienilo. To tylko ludzie sie zmienili. Nie win reform za to co robia ludzie

BillyKid1982
BillyKid1982
  9 grudnia 2017

Ludzie stoja po kredyt w kolejce stewczyk zaciera rece .mlodzi rodzice pija coraz wiecej kolejne dziecko pluussss piecset

BillyKid1982
BillyKid1982
  9 grudnia 2017

A tak na powaznie to 500plus nie zwieksza patologi jest mnostwo rodzin ktorym to umozliwia wyjscie z skrajnej nedzy co nie zmiena faktu ze sa i tacy ktorzy kupia za te pieniadze alkohol i sie nazywajac rzeczy po imieniu napi.:cenzura:

absti
Posty: 190 (po ~218 znaków)
Reputacja: -57 | BluzgometrTM: 7
absti
  10 grudnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

To powszechne - masa kobiet twierdzi jak to są zdruzgotane masą zboczeńców na forach, a całe swoje życie przeznaczają na tworzenie sie boginiami sexu, przebieraniem nogami i ustami i przychodzą na te wszelkie fora by doznać satysfakcji seksualnej, dzięki tym zboczeńcom.
Przypomniała mi się scena z filmu, gdzie pewien murzyn przez mężczyzn był linczowany, bo kobiety zgłosiły go za występek seksualny wobec nich, tymczasem to one dopuściły sie lubieżnych czynów wobec niego - dziś nic się nie zmieniło. Kobieta jest tą, która zadowala sie seksualnie dzięki mężczyźnie, zarazem publicznie wyraża nienawiść do męskiej seksualności - czerpiąc też dzieki niej korzyści, materialne, pieniężne i intelektualne, po za samym seksem fizycznym

BogumilaKo
Posty: 1 (po ~262 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
BogumilaKo
  11 grudnia 2017

Czasami nie znacie tematu a już ocenianie książkę po okładce jeżeli chcesz kogoś poznać i być z kimś na stałe to pierw posłuchaj co ma do powiedzenia dana osoba i dopiero wyciagaj wnioski w życiu jest różnie róża ma kolce abkolce żądają rany

Bartekxxdd
Bartekxxdd
  11 grudnia 2017

No trqfne spostrzeżenie. Niestety czlowiek juz dawno przestal słuchać. Co dopiero sluchac i wyciagac wnioski ;) Ludzie stali sie podatni na parcie masy. Co za tym idzie sprawny i leniwy ktos po prostu przypisuje czyjas opinie tak jakby byla to ich własna.

PolakMa
Posty: 1 (po ~509 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
PolakMa
  14 grudnia 2017

Jeśli faczet nie potrafi zadbać o kobietę to tak jest za jaki faczet ucieka od obowiązku jak jego kobieta zachodzi w ciążę j nie patrzą na grubość portfela faczet nie to że powinien zasopokojc kobietę swoją w ludzku ale j zapewnić przyszłość a wiadomo że od faczeta dużo zależy taka moja opinia j proszę nie wyzywać kobiet bo tylko śmiecie to tobom dbać o kobietę nie znaczy wyzywać j szlifować jak diament pięściami a czynami udowadniać że ja się kocha a zawsze będzie dobrze

MaszynQ
MaszynQ
  14 grudnia 2017

faktem jest to, że wiele 'kobiet' stara się przytrzymać faceta przy sobie robiąc sobie dziecko.. czytałem mase blogów, gdzie "zdesperowane" kobiety opisywały jak złapać faceta na "dziecko". Niestety w praktyce nie działa to tak, jak sobie to wyobrażają i często zostają samotnymi matkami. Z mojej strony życzę powodzenia i wytrwałości ;)

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  14 grudnia 2017
PolakMa
PolakMa: Jeśli faczet nie potrafi zadbać o kobietę to tak jest za jaki faczet ucieka od obowiązku jak jego kobieta zachodzi w ciążę j nie patrzą na grubość portfela faczet nie to że powinien zasopokojc kobietę swoją w ludzku ale j zapewnić przyszłość a wiadomo że od faczeta dużo zależy taka moja opinia j proszę nie wyzywać kobiet bo tylko śmiecie to tobom dbać o kobietę nie znaczy wyzywać j szlifować jak diament pięściami a czynami udowadniać że ja się kocha a zawsze będzie dobrze

taki "faczet" to "czenny szkarb"

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Bartekxxdd
Bartekxxdd
  15 grudnia 2017

Nie roszumiem nicz sz tego czo napiszauesz... Pszepraszam :p

ArielWozniak1981
Posty: 1 (po ~59 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ArielWozniak1981
  17 grudnia 2017

Szukam Kobiety do Stałego związku z zachodnio pomorskiego

Goosiaa1984
Goosiaa1984
  17 grudnia 2017

Wypowiadacie na temat samotnych matek ale nie macie zielonego pojęcia jak to jest żaden facet nie przyzna się do winy zawsze kobiety ponoszą odpowiedzialność za to do tego trzeba dwóch osób palcem sobie nie zrobiła

mazek163
Posty: 1 (po ~262 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
mazek163
  17 grudnia 2017

Nie ma znaczenia dlaczego samotnie wychowuję dziecko czy tez dzieci ale ważne jest to że jest odpowiedzialna i nie ucieka i zanim ktoś zacznie oceniać taką matkę czy też ojca bo i tacy tu są niech najpierw zastanowi się co sam by zrobił w ich sytuacji

Bartekxxdd
Bartekxxdd
  17 grudnia 2017
mazek163
mazek163: Nie ma znaczenia dlaczego samotnie wychowuję dziecko czy tez dzieci ale ważne jest to że jest odpowiedzialna i nie ucieka i zanim ktoś zacznie oceniać taką matkę czy też ojca bo i tacy tu są niech najpierw zastanowi się co sam by zrobił w ich sytuacji


Mądre słowa. Lecz nie zrozumie ich prawie nikt TUTAJ. Bez urazy. Dla tych co zrozumieli ;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.