CarpeDiem24
CarpeDiem24
  19 listopada 2017 (pierwszy post)

Witam. Z tego co zauważyłem duża część kobiet na Fotce to samotne panie z dzieciakami.
Na początku szukały niegrzecznych chłopców, którzy zrobili im kilka pociech, a następnie się ulotnili.
Teraz te dziewczyny szukają już grzecznych chłopców, ustatkowanych i najlepiej majętnych.
Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ?

Maryla
Maryla
  30 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: "Prawdziwy facet zaczyna się od 1.80 m"

"prawdziwa kobieta kończy się na 60kg".
;)
Sarna
Sarna
  30 listopada 2017
Maryla
Maryla: "prawdziwa kobieta kończy się na 60kg

a facet zaczyna się od 17cm d83dde04
WeronikaES
WeronikaES
  30 listopada 2017

Nie wiem, nie mam dzieci, niedawno rozstałam się z idiota i nawet mi się do takich spraw nie spieszy.
Ale mam koleżankę, która jeszcze większy idiotą zostawił samą z dzieckiem. Zostawił ją bo chyba się przestraszył.

czy przez takiego idiotę ma być całe życie sama?
Nie generalizuj. Są ludzie i taborety.

RoXiii123
RoXiii123
  30 listopada 2017

No oczywiście że nie pozna kogoś z kim ułoży sobie życie:)

MaxPB
MaxPB
  30 listopada 2017

Heh albo to: "prawdziwa kobieta zaczyna się od c"

mielony53673
Posty: 11 (po ~38 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 1
mielony53673
  2 grudnia 2017

Ktora pieknosc nasra mi do buzi??

mielony53673
Posty: 11 (po ~38 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 1
mielony53673
  2 grudnia 2017
która pieknosc mi nasra do ust?
MaxPB
MaxPB
  2 grudnia 2017

Mielony, moze jak wyjdzie dopiero ze szpitala psychiatrycznego

Pluszzz81
Posty: 47 (po ~155 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 603
Pluszzz81
  3 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: spostrzeżeniach


Fakt. Jakieś 3/4 dziewczyn w przedziale 18 - 25 lat ma dziecko a nawet dzieci. I albo status związku ''To skomplikowane'' albo ''Wolna''... Porażka.
caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  4 grudnia 2017

Fakt-podobnie Mezczyzni- maja dziecko lub dzieci, i opis "wolny" lub Szukam....

MaxPB
MaxPB
  5 grudnia 2017
caramella20
caramella20: Fakt-podobnie Mezczyzni- maja dziecko lub dzieci, i opis "wolny" lub Szukam....

A taki wyjątek jak Ja, tylko potwierdza regułę
Panthera
Panthera
  5 grudnia 2017
Pustelnik
Pustelnik: Przeciez od wiekow wiadomo ze samice trzeba zwabic jakims prezentem a bron boze miec inne zdanie niz ona bo wtedy niewazne czy to tesciowa zona czy kochanka bedzie ja bolala glowa reasumujac jednak one maja w sobie cos z XVI wiecznych ulicznic a pozniej szukaja opiekuna dodatkowo dla swoich tzw pomylek

normalnie jak wy, tyle ze wy gorzej, jak z epoki jaskiniowej.
Kucharzyna
Kucharzyna
  5 grudnia 2017

Nie zgodzę się, takie spostrzeżenia wynikają przeważnie z złych przykro mi jest ,że tak jesteście podstrzegane, lecz zauważ, że nas również nie określa mianem dżentelmenów lecz faceta który logując się na takiego typu portalach za obleśnego typa myślącego inną częścią ciała i często z góry jesteśmy odbierani iż już na pewno ma jedno w głowie. Korzystając z takiej firmy poznawania ludzi trzeba dystans trzymać do pewnych rzeczy i rozmowy i nie określać wszystkich jedną miarą. Niestety coraz częściej zdarza się że to płeć męska zaczyna być wkorzystywanajako jedną z lepszych możliwość spotkań kogoś dla jednego celu i nie potrzeba jest do tego szczerość ani podawanie choćby prawdy o stanie cywilnym osoby by małżonek lub partner nie miał tak naprawdę świadomość że nie wychodząc z domu małżonka jest w stanie umówić się na hmmm spotkanie. Mówiąc kto winny jest temu. Może administrator bo przecież są do tego przezmaczoe odpowiednie portale do tego typu spotkań. Więc nie można mówić że facet określa kobietę za łatwy kąsek do zdobycia w taki sposób. Ale nie pcha nikt kogoś do tego rodzaju znajomośi i przecież jest akcja następnie reakcja coś bez przyczyny nie następuje i tak jak faceci tak i kobiety mylą matrymonialne z innymi portalami społecznościowymi. Chamstwo nie wytępi się i głupotę.Jedynie doświadczenia uczą nas by dyskusje kączyć na pewnym etapie. Niestety facet czy kobieta są ludzie i ludziska na to po prostu trzeba nastawić się zakładając kąto na portalach i liczyć się z takimi sytuacjami.

kacpervip777
kacpervip777
  5 grudnia 2017
po prostu co tu dużo pisać dzieci robią dzieci
Bartekxxdd
Bartekxxdd
  5 grudnia 2017

Gorzej jak robisz chcesz a okazuje się ze to kumpla d83dde02d83ddd2b

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.