CarpeDiem24
CarpeDiem24
  19 listopada 2017 (pierwszy post)

Witam. Z tego co zauważyłem duża część kobiet na Fotce to samotne panie z dzieciakami.
Na początku szukały niegrzecznych chłopców, którzy zrobili im kilka pociech, a następnie się ulotnili.
Teraz te dziewczyny szukają już grzecznych chłopców, ustatkowanych i najlepiej majętnych.
Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ?

MaxPB
MaxPB
  23 listopada 2017

Szczerze mówiąc nie szukał bym tutaj dziewczyny, szczególnie na tym tak zwanym portalu

MichalPrajzner
MichalPrajzner
  23 listopada 2017

Widzę że poruszyłem ślizgi temat, jak wspomniałem wcześniej są różne powody przez które rozpadają się związki, pisząc między innymi " brak porozumienia w łóżku" to miałem na myśli że po jakimś czasie z braku porozumienia robi skok w bok i to jest powód do rozstania. Józef miałeś rację że wyśmiałeś moją wypowiedź której nie sprecyzowałem i zgadzam się w 100 % tachografów z koleżanką Erf. Ja jestem od 20 lat w stałym związku i są między nami różne spięcia ale staramy się im zapobiegać, kobieta to troszkę inaczej patrzy na świat niż my, ale staram się się zrozumieć moją żonę kiedy np nie ma ochoty na seks, po prostu czekam aż sama zainicjuje a nie odrazu skok w bok, może tak jak pisała Erf gdyby sytuacja taka trwała by zbyt długo to wyskoczył bym na boczek.

MaxPB
MaxPB
  23 listopada 2017

Bo kobieta zmienna jest, a facet musi kochać jej umysł, a nie ciało. Kochać trzeba jej piękno wewnętrzne.

Erf
Erf
  23 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jestem od 20 lat w stałym związku i są między nami różne spięcia ale staramy się im zapobiegać, kobieta to troszkę inaczej patrzy na świat niż my, ale staram się się zrozumieć moją żonę kiedy np nie ma ochoty na seks, po prostu czekam aż sama zainicjuje a nie odrazu skok w bok,

A co masz tu na myśli, że kobiety inaczej patrzą na świat? :-)

Ludzie to nie maszyny, by musieć chcieć zawsze na zawołanie. Czym innym jest gdy nie trafi się na odpowiedni moment, a co innego, gdy zawsze znajduje się jakaś wymówka. Z tym inicjowaniem to chyba też powinno być wzajemne, a nie że jedna osoba się "zgadza". :)

Rozbawiło mnie określenie "tachograf". Zajmuję się pisaniem na co dzień, także.. :D
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  23 listopada 2017

No niestety, taka jest wieksza część kobiet. Lubimy niegrzecznych chłopców, nowe przygodny z nimi i zapewniona rozrywkę.
Jest jeden problem - tacy mężczyźni nie znaja slowa odpowiedzialność i nie sa stworzeni do zakladania rodzin i powaznych związków.
Dorosla koboeta, ktora wie czeho chce w zyciu nie lata za adrenaliną i niegrzecznymi chłopcami - tylko w naście lat nas to podnieca.
A co w tym strasznego gdy kobieta ma juz dziecko z poprzedniego zwiazku? Jest automatycznie skreslona?

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
MaxPB
MaxPB
  24 listopada 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: A co w tym strasznego gdy kobieta ma juz dziecko z poprzedniego zwiazku? Jest automatycznie skreslona?

Szczególnie to widać gdy taką kobietą interesują się przyzwoici faceci, część kobiet kryje się z tym że ma dziecko, dlaczego?. Znam wielu przyzwoitych facetów prawiczków którzy szukają tą jedyną, ale najważniejsze zawołanie wśród kobiet to "facet to świnia..."
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  24 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: CarpeDiem24: Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ? Sądzę, że duuużo jeszcze musisz się nauczyć o życiu :)

To tak jak Ty :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak facet zostanie porzucony to też jego wina, bo sobie wybrał taką?

Oczywiscie ze tak :D
Sarna
Sarna: CarpeDiem24: Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ? że obydwoje często okazują się gówniarzami, nigdy jedna strona nie jest winna.

jasne że nie, zawsze wina faceta.
SmallRoseAngel
SmallRoseAngel: zrobił mi dziecko

Zgwalcił Cie ?
MichalPrajzner
MichalPrajzner
  24 listopada 2017

Erf Wczoraj o 23:00

A co masz tu na myśli, że kobiety inaczej patrzą na świat? :-)

Ludzie to nie maszyny, by musieć chcieć zawsze na zawołanie. Czym innym jest gdy nie trafi się na odpowiedni moment, a co innego, gdy zawsze znajduje się jakaś wymówka. Z tym inicjowaniem to chyba też powinno być wzajemne, a nie że jedna osoba się "zgadza". :)

Rozbawiło mnie określenie "tachograf". Zajmuję się pisaniem na co dzień, także.. :D

Pisząc że kobiety mają inne spojrzenie na miałem na myśli że różnimy się priorytetami jakimi w życiu się kierujemy, a co do tachografu to miało być 100%-tach, słownik wrzucił to co wrzucił.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  24 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczególnie to widać gdy taką kobietą interesują się przyzwoici faceci, część kobiet kryje się z tym że ma dziecko, dlaczego?. Znam wielu przyzwoitych facetów prawiczków którzy szukają tą jedyną, ale najważniejsze zawołanie wśród kobiet to "facet to świnia..."

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia czemu się z tym kryją. Tak jakby to jakiś wstyd był. Żyjemy w XXI wieku i takie zacofanie jest nie na miejscu.
Z drugiej strony różni są mężczyźni więc nie ma co generalizowac. Nie każdy się zdecyduje wychowywać obce mu dziecko jesli pragnie swoich potomkow.
Są tez różne kobiety jak i różne sytuacje, dla mnie to nic strasznego ale jestem kobietą więc moje zdanie mało się liczy ;).
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
CuteNinja
CuteNinja
  24 listopada 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: To tak jak Ty

Jasne, że tak. Dlatego nie wypowiadam się na tematy, o których nie mam pojęcia.
Erf
Erf
  24 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Pisząc że kobiety mają inne spojrzenie na miałem na myśli że różnimy się priorytetami jakimi w życiu się kierujemy, a co do tachografu to miało być 100%-tach, słownik wrzucił to co wrzucił.

Rozumiem, dopytuję co konkretnie przez to rozumiesz, biorąc pod uwagę kontekst wątku. Jakimi priorytetami się kierują?
Sarna
Sarna
  24 listopada 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: jasne że nie, zawsze wina faceta.
nie wyszło im za 1 razem, to niech próbują szczęscia z kims innym, nie widzę problemu, chyba ze ma coś nie tak pod kopułą, to wtedy zostanie z dzieckiem sama do końca życia, albo da sobie zrobić nastepne dziecko i i będzie płakać ze ją facet znów oszukał( kobiety czasem za szybko ufają) facet zrobi bardzo dużo żeby pobzykać, niby odpowiedzialni są razem za dziecko, bo razem je spłodzili, ale to kobieta z dzieckiem zostaje, jak dla mnie to ona powinna wykazywac się większym rozsądkiem,no ale jestesmy tylko ludźmi, nie zaprogramowanymi robotami, a seks jest fajny, więc ..
Tworescik
Posty: 2 (po ~28 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Tworescik
  25 listopada 2017

Zapraszam do mnie

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  25 listopada 2017
Sarna
Sarna: BekaZciebieModzie: jasne że nie, zawsze wina faceta.nie wyszło im za 1 razem, to niech próbują szczęscia z kims innym, nie widzę problemu, chyba ze ma coś nie tak pod kopułą, to wtedy zostanie z dzieckiem sama do końca życia, albo da sobie zrobić nastepne dziecko i i będzie płakać ze ją facet znów oszukał( kobiety czasem za szybko ufają) facet zrobi bardzo dużo żeby pobzykać, niby odpowiedzialni są razem za dziecko, bo razem je spłodzili, ale to kobieta z dzieckiem zostaje, jak dla mnie to ona powinna wykazywac się większym rozsądkiem,no ale jestesmy tylko ludźmi, nie zaprogramowanymi robotami, a seks jest fajny, więc ..


Nie możesz tak pisać !!!! Jestes fasztystką i ksenofobką :) Pewnie byłas na marszu niepodległosci.
Sarna
Sarna: powinna wykazywac się większym rozsądkiem

Wedlug kobiet niby wykazujecie sie większym rozsądkiem ( teoria )
Wedlug życia - cytat: "
Sarna
Sarna: kobiety czasem za szybko ufają
"
Sarna
Sarna: odpowiedzialni są razem za dziecko

Właśnie - RAZEM bo wedlug pan dochodzi do cudownego poczęcia całkowicie bez kobiety.
Pustelnik
Pustelnik
  25 listopada 2017

Ona jest tyllo teoretyczka w tej dziedzinie a wypowiada sie jakby miala jakies doswiadczenia na tym polu xd lata leca i frustrracja narasta xd

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.